Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) HoldfenyLuna válasza Wiz Khalifa (#199) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

[link] Esetleg innen valami?

(#202) Wiz Khalifa válasza HoldfenyLuna (#201) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem jó a link. :)

Smoke some weed nigga!

(#203) HoldfenyLuna válasza Wiz Khalifa (#202) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

https://discussions.apple.com/thread/8264403

(#204) Wiz Khalifa válasza HoldfenyLuna (#203) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nos minden rendben volt de mondom kikapcsolom a helymehatározást az Apple Watch Face-re. Vissza kapcsoltam és most úgy tűnik jó. :)

Majd kiderül este fele is hogy sötétedik-e az órán a háttér.

Smoke some weed nigga!

(#205) Wiz Khalifa válasza Wiz Khalifa (#204) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nos ez még mindig nem 100-as. Még mindig nappal van a hátteren. :C

Smoke some weed nigga!

(#206) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,
Arra van valakinek valami tippje, hogy a január havi kihívások miért nem látszanak?
Az újévi látszik..
Watch SE. XSM Telefon
Előre is köszönöm

(#207) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!
van egy Apple Watch Series 1-em, de szeretném frissíteni, legalább Watch 3-ra vagy 4-re. Nézegetem a használtpiacot, de nem nagyon van meg, hogy mennyibe is kerülnek konkrétan ezek. 75-ért látok HA-n bontatlan csomagolású 3-mat, de 90-ért már 4-est látok. Természetesen van olcsóbban is, de kb 20k különbségeket látok. Megéri a különbséget? Mivel tudnak többet egy 1-es szériánál?

Most elolvastam az összefoglalót, de most inkább a személyes véleményekre vagyok kívancsi. :R

(#208) vans? válasza oliwire (#207) üzenetére


vans?
őstag

Felesegemnek harmast akartunk venni par honapja, vegul SE lett, nem bantuk meg. Szerintem hosszutavra jobb dontes.

hábm bábm

(#209) tomiii007 válasza vans? (#208) üzenetére


tomiii007
senior tag

+1

(#210) oliwire válasza vans? (#208) üzenetére


oliwire
őstag

Köszönöm! :R

(#211) vans? válasza oliwire (#210) üzenetére


vans?
őstag

Ma rendeltem egyet magamnak is. ;)

hábm bábm

(#212) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Másik fórumban olvasottak alapján kérdezném: ha jön egy hívás, akkor az iPhone ugyanúgy kicseng? Vagy csak az óra jelez? Hogy működik pontosan, hogy vagy az órára jön értesítés vagy a telefonra? köszönöm!

(#213) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Szeretnek venni apple watch okos orat. Csak sportra hasznalnam. Soha nem telefonalok orarol es nem is fizetek oraval. Melyiket tudnatok ajanlani nekem?Iphone 11 hez lenne. Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#214) tomiii007 válasza #91166208 (#213) üzenetére


tomiii007
senior tag

Osszes watchal lehet fizetni es ha kozelben a telo akkor tudsz telefonalni, szoval ez nem kriterium.Ha nem kell EKG meg Always on display se veroxigen meres,es hosszabb tavra szeretned akkor Apple watch SE.(legolcsobb)
ha kell a tobbi extra pl veroxigen meres akkor S6.
de a ketto kozott meg ott az S5 is.

Szerintem watch 3,4 mar nem erdemes venni, ha hosszu tavra tervezel vele.

[ Szerkesztve ]

(#215) perge666 válasza tomiii007 (#214) üzenetére


perge666
veterán

4-el miért nem érdemes hosszú távra tervezni?
Majdcsak ugyanaz mint az 5,aod-ot leszámítva meg talán 1-2 apróságot.
Nekem 2-es van és vígan elvagyok vele.

(#216) tomiii007 válasza perge666 (#215) üzenetére


tomiii007
senior tag

Mert 4et mar nem kapsz ujonoan, mert kivontak a forgalombol.
3eves hasznalt orat(aminek aksija mar nagy valoszinuseggel sokkal gyengebb) nem lehet mar hosszu tavra tervezni.(ezaltal garid se lesz mar ra)
es a 4esben S4 proci van, 5ben pedig S5 magyarul hamarabb megszunik a tamogatottsag.

ezert SE (szerintem) ha tenyleg a maradek funckio nem szukseges.
persze h ettol fuggetlenul lehet 4es orat is venni sőt 3asat is, en csak leirtam a velemenyemet.
Aztan mindenki eldonti ezutan h mi eri meg neki leginkabb

[ Szerkesztve ]

(#217) #91166208 válasza tomiii007 (#214) üzenetére


#91166208
törölt tag

Koszonom. Szerintem S5 lesz, azert az nincs annyira horror aron.
De viszont ha a tamogatast nezzuk akkor SE jobban jarok. Nem reg adtak ki es tovabb lesz tamogatva.

[ Szerkesztve ]

(#218) tomiii007 válasza #91166208 (#217) üzenetére


tomiii007
senior tag

5-ben meg SE-ben ugyan az a S5 proci van. Szoval egyenloek, csak SE-ben kikapcsoltak par funkciot.(nekem is S5 van,eleg jo aron lehet meg beszerezni)
Szoval ugyan annyi ideig lesz tamogatva a ket ora

[ Szerkesztve ]

(#219) #91166208 válasza tomiii007 (#218) üzenetére


#91166208
törölt tag

Koszi. Akkor S5 marad. Epp most adtam el a watch gt2 ot. Melyiket ajanlod? Esim vagy esim nelkuli?

[ Szerkesztve ]

(#220) tomiii007 válasza #91166208 (#219) üzenetére


tomiii007
senior tag

Hat ezt csak te tudod eldonteni.
ha mindig online akarsz lenni amikor a telo nincs nalad stb akkor esim, ha ez nem fontos meg telo amugy is nalad van akkor eleg a sima.

De elobb azt irtad, h nem telefonalsz orarol, szoval nem ertem h miert kerdezed akkor 😀😀

[ Szerkesztve ]

(#221) #91166208 válasza tomiii007 (#220) üzenetére


#91166208
törölt tag

En fogalmaztam rosszul. Uzem idoben szamit valamit? Ez lesz az elso apple okos oram. Watch SE nike es az S5 kozott gondolkodok!

(#222) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Keresem még a válaszokat: ha hívnak a telefon is kicseng? Vagy akkor is a vagy az óra/vagy a telefon küld jelzést opció él? Vagy ez csak az egyéb (mail, üzenet, app) értesítések esetén érvényes? Illetve, azt be lehet állítani, hogy adott app ne értesítsen az órán? Pl Aliexpress esetén engedem,hogy értesítést küldjön a telefonra, de azt nem szeretném, hogy az óra emiatt értesítsen feleslegesen.

(#223) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Apple-től lehet rendelni? SE-t nézegettem, az összeállítás ami nekem kellene kb csak ott van. A webshopban van, bőrpánt és bőrszíj, szerintetek melyik a jobb?

Let the Zone take me if I am.

(#224) tomiii007 válasza #91166208 (#221) üzenetére


tomiii007
senior tag

Igen szamit, esimes nagyon merul ha nincs nalad a telefon. Ha nalad van a telefon akkor ugyan az a ketto.

viszont asszem esim csak telekomnal van, nemtudom te melyik szolgaltatonal vagy, annak nezz utana

@HoldfenyLuna
igen, cseng a telefon is(vagy rezeg).
minden ertesites ami jon telora azt utana tukrozi tovabb az orara
DE be lehet allitani kulon h melyik approl legyen ertesites es melyikrol nem(pl aliexpresst ki tudod kapcsolni)

@kutga
igen, apple.com rol lehet rendelni es eleg hamar meg is jon a rendeles azt hiszen cseh orszagbol jon(ott a kozponti raktar)
Szij kerdesben nincs tapasztalatom egyenfuggo 😀

[ Szerkesztve ]

(#225) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

Nézegetem az Apple Watch változatokat S6, de mindennapos ismereteim android rendszerről vannak, így gondoltam jobb ha kérdezek.
A céges telefonom egy 1. gen SE amivel gondoltam összeszinkronizálni az órát. Jelenleg is a legfrissebb IOS- van rajta.
A kérdésem az volna, hogy van-e bármi olyan funkció amit nem tudnék használni a telefon típusa miatt?

Köszönöm!

(#226) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#224) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszi. Akkor az nem működik, hogy pl Ali és egyéb nem fontos appok csak és kizárólag a telefonon értesítsen, tehát ha valamilyen app értesítést küldhet, akkor az mindenféleképpen jelez az órán, nincs választási lehetőség. Jól értem, ugye?

(#227) tomiii007 válasza HoldfenyLuna (#226) üzenetére


tomiii007
senior tag

Rosszul erted.
minden appot be lehet allitani kulon h ertesitsen oran vagy ne.

(#228) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#227) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Akkor még egyszer neki futok :)) Bocsi, ma nehéz a felfogásom. Szóval van az app, Pl Ali. Azt be tudom állítani, hogyha jön onnan értesítés, akkor az az órán egyáltalán ne jelezzen, csak a telefonon. S a telefonon akkor is értesít, ha az óra rajtam van, de a kijelző ki van kapcsolva? Szóval én döntöm el, hogy melyik app értesítése legyen továbbküldve (tükröz e) az órára? Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#229) tomiii007 válasza HoldfenyLuna (#228) üzenetére


tomiii007
senior tag

Igen be tudod allitani.
Telefon jelez de ora nem fog

(#230) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#229) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszönöm mégegyszer :R

(#231) #91166208


#91166208
törölt tag

Teljes dilemmaba vagyok. Ez a nike edition annyira jol nez ki de S5 nike az csak 40mm. Marad az SE illetve az S6 nike, de ugye SE ben nincs ekg es veroxigen stb.. az S6 piszok draga viszont nagyobb az akksi. A sima S5 ar ertek aranyban nagyon jo de ott meg lemondasz a nagyobb akksirol. Na akkor most mi legyen ? :C :F
ja es az S5 mar nem kaphato , ha van keszleten akkor tudsz venni es nekem csak a telekom jatszik
a topikot meg koszonom , szerintem nagyon jo lett osszefoglalo nagyon kiraly :R

[ Szerkesztve ]

(#232) hitchins válasza #91166208 (#231) üzenetére


hitchins
őstag

Nem teljesen ertelek tudtommal a sima 5 es a nike verzio kozt csak egy program es egy szij meg 1-2 watch face a kulonbseg. Szijat tudsz venni utolag is. Programokat is le tudod tolteni.
Watch faceben nem vagyok biztos.

Ha mindenkepp nike-t akarsz akkor iratkozz fel.
En is telekomtol vettem, ha jol latom most is azt irjak nincs de ujabb keszlet varhato.
Amikor en vettem akkor is igy volt. Feliratkoztam a keszlet ertesitore es ahogy megjott a mail hogy van keszlet (kb masfel hettel kesobb) meg is vettem.

Egy dologra kell figyelni: ha jon az ertesites rogton kell cselekedni mert negyed ora mulva mar lehet hogy el is fogyott.
En mikor megvettem 15 perc mulva mar ismet nem volt keszlet.

Ja bocs a lenyeg. A cellular verziot nezd!
Ha elofizetesel veszed (gondolom ugy akarod) akkor van ra online kedvezmeny es igy az ara ugyanannyi mint a simanak. A sima GPS verziora ugyanis nincs + online kedvezmeny.

[ Szerkesztve ]

(#233) tomiii007 válasza #91166208 (#231) üzenetére


tomiii007
senior tag

SE-nel is lemondassz a jobb uzemidorol.ugyan az mint az s5,akkor ennyierovel az is kiesett 😁😁

[ Szerkesztve ]

(#234) kutga válasza tomiii007 (#233) üzenetére


kutga
nagyúr

Ahogy olvasom egyiknek sem túl acélos az üzemideje. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#235) Wiz Khalifa válasza kutga (#234) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én 2 naponta töltöm a Series 5 Cellural modellem. Jah 44mm-es.

Smoke some weed nigga!

(#236) kutga válasza Wiz Khalifa (#235) üzenetére


kutga
nagyúr

Én SE 44mm Cellularral szemezek nagyon.

Let the Zone take me if I am.

(#237) HoldfenyLuna válasza #91166208 (#231) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

A Nike verzió annyiban több csak, hogy van egy két egyedi Nike számlap. A NRC app ugyanúgy letölthető, óraszíjat meg bármilyet vehetsz, nem csak 18 ezerért. Én annakidején a Samsung GWA2-höz Aliról rendeltem tépőzárasat, kapni fényvisszaverőset is pár száz forintért. Ja, meg van egy pipa a tok hátulján, meg a szíjon.
Ha EKG fontos, akkor SE kiesett. Ha VO2Max adatok fontosak lehetnek, akkor az O2 mérés csak 6-osban van. Egyébként itt van egy naggyon jó battery test SE vs S6-ra.
Ha LTE (cellular) órát választanál, akkor az havi +990 forintba fog kerülni a multi sim miatt. Ezzel én eljázltszottam gondolatban, de rájöttem, hogy nagy hasznát max akkor venném, ha strandra, ahova nem nagyon járok, nem vinnék telefont. De mivel nálam a telefon mindig ott van, így ez nem fontos. Illetve a user guide szerint, csak akkor működik rendesen a cellular, ha a telefon be van kapcsolva... Szóval nem kell, hogy nálad legyen, de bekapcsolva igen. Úgyhogy ez nekem éves szinten 12000 feleselegs szinten kidobott pénz lenne, bár bármikor le lehet mondani a multi sim szolgáltatást. Egyébként szerintem nem olyan sok a különbség S5 és S6 között, igaz én 40 mm-es árakat néztem eddig.
Én személy szerint S6 Nike editionra várok szövet szíjjal, de még versenyben van nálam a Garmin Venu, Polar Ignite, Suunto 5/9.

(#238) Wiz Khalifa válasza kutga (#236) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem teljesen bevált az S5 de a mostanában problémás élő háttér már zavar. :DDD

#237HoldfenyLuna:
Multisim-re nem mindenki fizet. Nekem ingyenes pl mert olyan előfizetésem van. Az meg fura hogy a telónak bekapcsolva kell lennie mivel két külön sim kártyád van annyi különbséggel hogy mind kettő ugyan azon a számon van. Ergó elvileg ha az iPhone-od kikapcsolod olyan az órád eSIM-e mint ha külön kártyád lenne.

Nekem amúgy a telóba is eSIM ként van a kártyám.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#239) kutga válasza Wiz Khalifa (#238) üzenetére


kutga
nagyúr

Azon agyalok csak hogy Cellular verziót vegyem-e vagy sem, de szerintem a simát fogom.

Let the Zone take me if I am.

(#240) Wiz Khalifa válasza kutga (#239) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem a Cellular azért kellett mert a munkáim során sokszor nincs nálam a telefon (koszos,poros helyek) ezért az órán szoktak elérni.

Smoke some weed nigga!

(#241) kutga válasza Wiz Khalifa (#240) üzenetére


kutga
nagyúr

Így érthető, igen, nálam viszont ez nem nagyon fordul elő.

Let the Zone take me if I am.

(#242) #91166208 válasza HoldfenyLuna (#237) üzenetére


#91166208
törölt tag

Koszi az infot. Nekem az esim ingyenes lesz. Melyik bankkal mukodik az apple pay vagy minden bankot tamogat?

(#243) HoldfenyLuna válasza Wiz Khalifa (#238) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Gyorsan utánanéztem, hogy hol olvastam ezt, és csak félig emlékeztem jól, hívás esetén nem kell bekapcsolva lennie az iPhone-nak. [link]

Apple Pay

[ Szerkesztve ]

(#244) tomiii007 válasza #91166208 (#242) üzenetére


tomiii007
senior tag

[link]

De ha esetleg olyan banknal vagy ami nem tamogatja, akkor csinaltatsz Curve kartyat a curvnel(ingyenes) es berakod moge az eredeti karyadat es mukodik 😁

[ Szerkesztve ]

(#245) #91166208 válasza tomiii007 (#244) üzenetére


#91166208
törölt tag

Ahh koszi. Hat takarek bankos vagyok. :DDD

(#246) tomiii007 válasza #91166208 (#245) üzenetére


tomiii007
senior tag

Akkor www.curve.com. En is azt hasznalom,olvass utana

(#247) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#246) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én is a Curve-re szavazok. Nekem ingyen küldtek kártyát, de már az elején kapsz egy virtuális kártyát, amit ugyanúgy tudsz használni.

(#248) tomiii007 válasza HoldfenyLuna (#247) üzenetére


tomiii007
senior tag

Kartya meg ingyen van most is

(#249) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#248) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Szuper, nem tudtam, hogy a brexit végül mennyire befolyásolja ezt. Egyébként nekem a Revolut is ingyen küldött kártyát. Hetekig nem kértem fizikai kártyát, a végén ingyen kaptam egyet :DDD

(#250) tomiii007 válasza HoldfenyLuna (#249) üzenetére


tomiii007
senior tag

Brexit miatt Revolut es a Curve is csinalt egy Litvaniai szekhelyet, hogy tudjak tamogatni az europai ugyfeleket

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.