Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) merqree válasza bb.bocs (#1248) üzenetére


merqree
őstag

Zuhanyzás közben hallgatsz zenét?

(#1252) gzbotii válasza bb.bocs (#1248) üzenetére


gzbotii
veterán

Ilyenkor nem az van, hogy a hangszóró megtelik porral, hétköznapi felhasználás mellett, teljesen normális dolog. Amikor meg vizet ér, akkor azt feloldja, kvázi sarat képez, ami hajlamos letapadni a hangszóró rácsokban, itt-ott és ez befolyásolja a hangminőséget/hangerőt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1253) bb.bocs válasza gzbotii (#1252) üzenetére


bb.bocs
őstag

hmm ez végülis logikus.

(#1254) bb.bocs válasza merqree (#1251) üzenetére


bb.bocs
őstag

nem.

(#1255) gzbotii


gzbotii
veterán

Jól értem ezen cikk alapján - az óra nem fog folyamatosan Wi-Fi -re csatlakozni, csak akkor, ha nincs az iPhone közelében?
https://support.apple.com/en-us/HT204562

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1256) hun2005


hun2005
tag

Sziasztok! Offline zenehallgatás topic:
Apple Music / Spotify / Tidal előfizetéssel működik a dolog, DE ha nekem YouTube Premium előfizetésem van, tehát csak a YouTube Music-ot használom zenehallgatásra, akkor az offline módról iPhone nélkül le kell mondanom.
Van esetleg valami másik mód arra, hogy telefon nélkül, offline tudjak zenét hallgatni?

Köszi!

(#1257) merqree


merqree
őstag

Sziasztok,

Meg lehet változtatni valahogy, hogy a számlap ugyanaz maradjon bekapcsolt alvás módban is, mint amilyen nappal?
Mert az szuper, hogy alváskor kikapcsol az óra kijelzője, de jó lenne, ha nem a gyári lenne akkor a számlap.

(#1258) Peat76


Peat76
őstag

Kérdés :R :R :R
Használ valaki hasonló tokot, esetleg Pitaka-t?
[link]
Ezt néztem... ;) árban egész baráti.. :K

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1259) Skynet258 válasza Peat76 (#1258) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem van egy kék meg egy ezüst Spigen Thin Fit; nem rossz, valamennyire persze vastagítja az órát de még nem buta módon. Képeken nem tudom mennyire jön át meg már lámpát sem akartam kapcsolni.


https://geekpulse.hu

(#1260) Peat76 válasza Skynet258 (#1259) üzenetére


Peat76
őstag

Elméletileg holnap megjön a tok, teszek fel képeket... ;)
Olyat szerettem volna, ami vékony, könnyű és erős...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1261) gzbotii válasza hun2005 (#1256) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez engem is érdekelne, mivel ugyan így, YT Music előfizetésem van csak 🤔

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1262) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Ismerős megy ki Amcsiba, gondolkozom, hogy hozatok vele egy AW8-at, sima gps-es, érhet bármi hátrány emiatt?
Egyik haverom azt mondta, hogy lehet limitálva van valami az amcsi piacra szánt daraboknál ha EU-ban használják, ami szerintem hülyeség, de a biztonság kedvéért rákérdeznék. :))

Köszi!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#1263) Stark95


Stark95
tag

Viber üzenet esetén nektek is csak egy jelzés jön az órára? Bele olvasni nem lehet? mint mondjuk messengeren.

[ Szerkesztve ]

(#1264) Peat76 válasza Stark95 (#1263) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem pont a Messenger csinálja, hogy eddig jelzett és olvastam is az órán az üzenetet, most csak jelez, nem tudom ránézésre olvasni..nem értem mi változott? Szerintem a Viber-em is most ugyanez.. :((( :W

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1265) kakuk.tamas válasza bigrob (#1262) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Semmi "hátránya" nincs az US verziónak az EU-shoz képest. Annyi, hogy itthon ugye csak az egy éves Apple garid lesz.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1266) gzbotii válasza Peat76 (#1264) üzenetére


gzbotii
veterán

Show Summary When Locked be van kapcsolva?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1267) bigrob válasza kakuk.tamas (#1265) üzenetére


bigrob
őstag

Köszönöm!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#1268) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Csereérett az órám. A kérdésem az, hogy esélytelen, hogy 8-ast, sportpánttal, az apple.hu-n kívül meg lehessen venni valamelyik hivatalos viszonteladónál (iStyle, iCente, eMAG, Media Markt)? Az apple.hu elég lassú, jó lenne minél hamarabb hozzájutni.

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#1269) Stark95 válasza gzbotii (#1266) üzenetére


Stark95
tag

És az mi?
És hol találni? Az órán vagy a telón?

(#1270) Peat76 válasza Stark95 (#1269) üzenetére


Peat76
őstag

Én az órán állítottam.....Nekem már jó.... :R
A beállítások, értesítsek alatt a "Teljes értesítés megjelenítése koppintással" ha kikapcsolom akkor jó! :DD :DD
Más....
Ezt az Újévi kihívásos jelvény osztogatós dolgot hol tudom megnézni...????
[link]

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1271) Stark95 válasza Peat76 (#1270) üzenetére


Stark95
tag

Nekem az ki volt kapcsolva, de a viber mégsem mutatja a szöveget, csak az értesítés jön.
Végül is mindegy, viber-en aránylag kevés üzenet jön, a messengert meg mutatja, meg a többi bejövőt is.

(#1272) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

45mm-es Watch-ra van jó üvegfólia? [link] ilyen Cellect-et vettem, de rosszul érzékel és nem is ragadt meg rendesen.

Spigen üveg vagy Spigen sima fólia jó lehet szerintetek? [link] [link]

(#1273) kakuk.tamas válasza bajzal (#1272) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A második Spigen nekem bejött. Csak ahogy írják is, ha ilyet raksz fel, tokot már nem fogsz tudni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1274) pamesz válasza kakuk.tamas (#1273) üzenetére


pamesz
tag

Nekem a második sem vált be. Nem is üveg, vastag műanyag. Nagyon rosszul érzékelt a kijelző, buborékos is lett, pedig dobozból kivéve aktiválás előtt rátettem. Aztán csak pislogtam, hogy nemár hogy egy apple watch ekkora szar legyen. Aztán feltettem a másodikat, az is bubis lett, ugyanúgy fos volt az érzékelés. Az első spigen link, a fólia az nagyon jó. De ugyanazt tudja az alis 100ft-os. Nekem most alis van fent. Vettem egy marékkal olcsóbban mint spigent. Tökéletesen érzékel, karcoktól véd. Viszont könnyen sérül ha odacsapod valaminek. De mivel olcsó, tudod azonnal cserélni, ha zavar.

(#1275) Peat76 válasza bajzal (#1272) üzenetére


Peat76
őstag

Bár én nem üvegfóliát használok, de ez a kombó nagyon bejött..

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1276) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Cellular óra csak multiSIM-el működik, vagy simán regisztrálom rá az eSIM-emet, és kész?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#1277) merqree válasza Hegyirabló (#1276) üzenetére


merqree
őstag

Szia,

MultiSIM kell hozzá, okosórához való. A Telekomnál biztos így van.

(#1278) Hegyirabló válasza merqree (#1277) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszi!

Azért gondolkodtam Cellularban, mert arra három év jótállás van, az ára miatt. Igazából nem lenne szükségem rá. Persze ettől még megvehetem, legfeljebb nem használom SIM-el.

Aquila non captat muscas.

(#1279) Steelers


Steelers
senior tag

Sziasztok! Adott egy I11 Promax 16.2 szoftverrel és vettem egy használt watch 5-t és párosításnál azt írja ki hogy frissítésre van szükség az órán. Elindítom de itt megakadok.
Valami gond lehet a Watchal?

(#1280) merqree válasza Hegyirabló (#1278) üzenetére


merqree
őstag

Én is hezitáltam, de nem a 3 év miatt.
Aztán elvetettem, mert gyakorlatilag nem láttam értelmét, mivel mindig egymás mellett van a telefon és az óra.

(#1281) Hegyirabló válasza merqree (#1280) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nálam ugyanez van.

Aquila non captat muscas.

(#1282) zso79


zso79
őstag

Tapasztalt már olyat valaki, hogy screen protectort feltéve nem akar működni a kijelző közepe? Konkrétan nem lehet beírni a passcode-ot sem, mert ugyan érzékeli az érintést, nagyobb a megnyomott szám, de nem regisztrálja a középső oszlopból egyiket sem, csak századik nyomásra. Ugyanez a szitu az alkalmazásoknál, középen nem indít csak nagyobb lesz a bogyó, ha kihúzom valamelyik szélre meg indul azonnal. Spigen proflex ez fit a cucc. Kettő volt a csomagban, mindkettővel ugyanez a szitu. Csak defekteset sikerült kifognom, vagy ez a típus inkább felejtős? Vagy van rá valami fix?

[ Szerkesztve ]

(#1283) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok, új vagyok még :) Hogy lehet rávenni az órát, hogy folyamatosan mérje a pulzusomat?

(#1284) merqree válasza kbadam83 (#1283) üzenetére


merqree
őstag

Barátom segített: https://support.apple.com/hu-hu/HT204666

(#1285) ittakary válasza zso79 (#1282) üzenetére


ittakary
nagyúr

én Hydrogel fóliát használok, darabja kb 200 Ft Aliexpressről (2 db @ 1$ :D )

soha nem tapasztaltam érintésproblémát

üvegfóliát nagyon régen használtam, az tényleg szar volt

(#1286) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Megrendeltem órát. Látom, hogy már ehhez sem adnak töltőfejet. Félek az órát 20 Wattossal tölteni, de az 5 Wattosba USB-C-t meg nem lehet bedugni. Vagy ne féljek? Vagy legyen 5 Wattos, és USB-A - USB-C átalakító?

Aquila non captat muscas.

(#1287) Semin válasza Hegyirabló (#1286) üzenetére


Semin
senior tag

..."Félek az órát 20 Wattossal tölteni"...
Nem kell, erre találták ki. Ne aggodalmaskodj használd, mert az óra van érted és nem fordítva.Lehetőleg egész éjszakára ne hagyd töltőn, ne merítsd 0-ra, és akkor mindent megtettél. Én ezt a két alapszabályt tartottam be mindig, és bevált.

[ Szerkesztve ]

(#1288) Hegyirabló válasza Semin (#1287) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Rendben, köszi. Most négyes van, kábé most négy éves. Nagyjából úgy töltöttem, ahogy Te írtad, 81% az akkuja, nagy spórolással három napot még mindig kibír.

Aquila non captat muscas.

(#1289) Semin válasza Hegyirabló (#1288) üzenetére


Semin
senior tag

Én most ajándékoztam el az S3-am családon belül. 5 éves volt decemberben. 89%-on volt az akkuja, bár én minden nap töltöttem már a kezdetektől fogva.

[ Szerkesztve ]

(#1290) Hegyirabló válasza Semin (#1289) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát nekem nincs ilyen jó állapotban az akku. De az is igaz, hogy én szinte sosem töltöttem napi szinten, csak akkor raktam rá, amikor végét járta. Próbáltam kihozni belőle a maximum üzemidőt. Sajnos néha előfordult, még ha nem is sokszor, tíznél kevesebb alkalom, hogy nem értem el a töltőig vele, és kikapcsolt.

Aquila non captat muscas.

(#1291) Semin válasza Hegyirabló (#1290) üzenetére


Semin
senior tag

Nekem a napi töltést a használat mértéke okozta, pl ha este 55%-on volt, már nem akartam nekifutni a 2. napnak. Így majdnem minden nap töltőn volt.
Nem az óra kímélése volt a cél, csupán így bírta ki az egész napot. Úgy néz ki az akku így szereti.

[ Szerkesztve ]

(#1292) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy bírói döntés szerint szabadalmat sértett az Apple, akár a Watch órák importját is felfüggeszthetik

"A találkozó után az Apple valóban leigazolta a Masimo főorvosát, mire a cég 2020-ban pert indított az Apple-lel szemben 10 különböző Masimo szabadalom megsértése miatt, és azt kérte, hogy tiltsák be a Watch okosórák értékesítését az Egyesült Államokban."

Kíváncsi vagyok mi lesz a vége. Gondolom végül valahogy megegyeznek. Érdekes lenne, ha pont otthon nem lehetne Apple Watch-ot értékesíteni.

(#1293) Hegyirabló válasza Ricardo (#1292) üzenetére


Hegyirabló
veterán

De jó, hogy megrendeltem tegnap este!!! :DD

Aquila non captat muscas.

(#1294) Ricardo válasza Hegyirabló (#1293) üzenetére


Ricardo
félisten

:D
Nem mostanában lesz szerintem döntés az ügyben.

(#1295) Parson


Parson
addikt

Sziasztok, tudom, hogy idióta kérdés, de egy AW-ot lehet 2 iPhone-hoz kötni? Vagy esetleg váltogatni köztük? :F (Felesleges kérdezni, h miért, erre lenne igény.)

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1296) Jakob.rabbi válasza Parson (#1295) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

Nem.

(#1297) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Ma jön az új óra. Mi a sorrend? Régi teljes törlése, új hozzáadása?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#1298) Semin válasza Hegyirabló (#1297) üzenetére


Semin
senior tag

Pontosan. A régi törlésekor készít egy biztonsági mentést, amit felhasználhatsz az új órán. Nyilván opcionális, én pl nem tettem.

(#1299) Hegyirabló válasza Semin (#1298) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm szépen!

Aquila non captat muscas.

(#1300) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Kis színes off. Várom a csomag érkezését kora reggel óta. Nem jön. Ránézek a futár (nagy multi) cég Google értékeléseire, 1,9 csillag, és rémtörténetek, hiába ültek otthon, nem csengetett be, elhagyták a csomagot, fel sem vették, stb.

Semmi jóra nem számítok, ne legyen igazam.

Aquila non captat muscas.

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.