Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Tiger. válasza tomiii007 (#450) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mostanában úgy csinálom.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#452) tboldi válasza tomiii007 (#450) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem mindennapos példák, de én ebben a két esetben szoktam nem az órát választani. :)
[link1], [link2]

(#453) balinlin válasza tomiii007 (#450) üzenetére


balinlin
senior tag

Mert mondjuk sok helyre nem fér be az óra, főleg most a vírus miatt még több helyen van felszerelve plexi.
Ahol kényelmes, oda lehet férni, ott én is órával fizetek, de ahol mélyebbre kell nyúlni ott azért a telefon jobb megoldás.
Szoktam is röhögni azokon akik mindenképp be akarják erőltetni a kezüket, mert ha van óra akkor csak azért is azzal fizet. :D

(#454) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Úristen mekkorát esett az órám betonra. Épp akartam odaadni havernak, hogy megnézi erre pofára le. Kb. másfél méterről. Dbrand tok megmentette. :R :Y Semmi baja nem lett.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#455) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy fonott körpántos óraszíjat, de szkeptikus vagyok a méretet illetően. Vékony csuklóm van és ami most van nekem a gyári óraszíj (szilikon) abból a legkisebb méret van feltéve és a 3. lyukban van a csat része, viszont sokszor lecsúszik így is és elég bosszantó, pont a 3-4. lyuk között lenne jó. Melyik lenne szerintetek az ideális választás ilyen csuklóméretnél, gondolom mindenképp az S méret igaz?! Lemértem és én 16cm-t mértem a csukló méretre, érdemesebb ennél kisebbet venni, vagy az már szoros lenne? A cél hogy ne csússzon le. Van valakinek ilyesmi szíja, tapasztalata vele?
Innen szeretnék venni: [link] De nem tudom a méreteket értelmezni, hogy a 16cm-nek az L méret kellene de az szerintem nagy lenne, az apple oldalán meg megint máshogy jelölik.
Köszi! :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#456) GreenGoblin válasza norbertoth (#455) üzenetére


GreenGoblin
tag

Néztem teszteket arról a szíjról amit szeretnél és mindenki azt mondta mérd le a csuklód és ami a méret táblázat szerint kijön méret na annál egyel kisebbet vegyél.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#457) norbertoth


norbertoth
senior tag

Nagyon Szépen köszönöm hogy megnézted nekem, nagy segítség volt! :R :K

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#458) Pc Laca


Pc Laca
tag

Sziasztok remélem jó helyen vagyok segítséget szeretnék kérni a kérdésem, hogy Apple Watch Series 2 Ceramic Edition 42mm meddig tudom használni frissítés szempontjából mert nagyon tetszik es szeretnék venni egyet mik a hátrányai vagy, hogy érdemes megvenni ?

(#459) tboldi válasza Pc Laca (#458) üzenetére


tboldi
nagyúr

Már nem kap frissítést, legalábbis max. csak biztonságit esetleg, de új főverziót biztosan nem. Már az aktuális watchOS 7-et sem kapta meg.

[ Szerkesztve ]

(#460) perge666 válasza Pc Laca (#458) üzenetére


perge666
veterán

Ha naprakész órát akarsz venni akkor minimum egy 3-as watchot vegyél,de szerintem annak is 1 vagy maximum 2 éve van még támogatásból.
Szóval minimum 4-es.

Ha nem zavar a frissítés hiánya akkor nyugodtan veheted,mert az értesítések meg alkalmazások ugyanúgy működnek.
Én a mai napig egy 2-es acélt ( SS ) használok nagy megelégedéssel.

(#461) Pc Laca válasza tboldi (#452) üzenetére


Pc Laca
tag

Köszönöm

(#462) Pc Laca válasza perge666 (#460) üzenetére


Pc Laca
tag

Köszönöm

(#463) tboldi válasza perge666 (#460) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha fontos a minél hosszabb támogatás, akkor fel kell törni a malacperselyt és egy SE-t vagy 6-ot választani. :)

(#464) Pc Laca válasza tboldi (#463) üzenetére


Pc Laca
tag

Nem a pénzel van gond mert ez még így is elég húzós csak nagyon tetszik

(#465) Pc Laca válasza Pc Laca (#464) üzenetére


Pc Laca
tag

A lényeg az lenne , hogy meddig tudnám meg használni

(#466) perge666 válasza Pc Laca (#465) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem még ígyis évekig fogod tudni használni gond nélkül.

A legelső szériás Apple Watch már több éve nincs támogatva de ugyanúgy működik mint új korában.

Az újabb generációs órák annyi hogy sokkal többet tudnak,gondolok itt a véroxigénszin mérés,újabb számlapok meg AOD meg mittudom én még mi,amit nem is biztos hogy kihasználnak sokan.

Én ezt az S2 SS-t nem biztos hogy odaadnám egy újabb alumínium óráért. Minden értesítést megkapok rajta,2 napig bírja az akkuja,nem karcolódik egyáltalán........

Bár újabb óraszámlapokat eltudnék viselni,ezeket a régieket már kicsit unom.

(#467) Tiger. válasza perge666 (#466) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem tudsz szerkeszteni olyat amilyet akarsz.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#468) tboldi válasza Tiger. (#467) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak a meglévőket lehet átvariálni a különböző gyári és utólag telepített komplikációkkal.

(#469) tboldi válasza Pc Laca (#465) üzenetére


tboldi
nagyúr

Attól függ, mire szeretnéd használni. Ha csak értesítések, esetleg Apple Pay, akkor jó egy régebbi széria is, de ha valami komolyabbat szeretnél csinálni vele, akkor érdemesebb minél újabbat választani (preferably 4-től fölfelé).

(#470) Pc Laca válasza perge666 (#466) üzenetére


Pc Laca
tag

Szerintem megveszem nagyon köszönök mindent mindenkinek nagyon jó ez az oldal :)

(#471) tboldi válasza Pc Laca (#470) üzenetére


tboldi
nagyúr

Aztán ha bejön, legfeljebb továbbadod és veszel egy újabbat. :P

(#472) perge666 válasza Pc Laca (#470) üzenetére


perge666
veterán

Ha szabad tudni mennyiért sikerül hozzájutnod?
80-ért láttam egyet itt hardveraprón.

(#473) Pc Laca válasza perge666 (#472) üzenetére


Pc Laca
tag

Szia 67ezer

(#474) perge666 válasza Pc Laca (#473) üzenetére


perge666
veterán

WoW az szerintem elég szuper ár érte. :K

Most nézem hogy itt hardveraprón van 2db kerámia S2 is,egyik 85 a másik 72K.
Az is ritka mikor van,de hogy egyszerre 2 is....

Sőt még fekete acél is van fent 50-ért,nekem olyanom van,imádom. :D

[ Szerkesztve ]

(#475) Pc Laca válasza tboldi (#471) üzenetére


Pc Laca
tag

Volt 5 öm de 2 em még nem volt főleg nem kerámia

(#476) tboldi válasza Pc Laca (#475) üzenetére


tboldi
nagyúr

Aha! :R

(#477) Pc Laca válasza tboldi (#476) üzenetére


Pc Laca
tag

👍

(#478) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Ha a pletykák igazak az új watch idén új dizájnt kap. Amiket láttam azok alapján nagyon baba.
[link]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#479) Pc Laca válasza GreenGoblin (#478) üzenetére


Pc Laca
tag

:R

(#480) California1


California1
őstag

Udözlet márkatársak!
Mi a hiba? Mit rontok el? Esetleg milyen beállítást nézek be?
Nem tudom feloldani a Watchal a gépet. Apple Watch S5 vs Macbook Air 2017 Mojave osx.
Elvileg (...) mindenben úgy van állítva,hogy mennie kellene. Kellene . Tudnátok adni tippeket ,hogy mi lehet a bibi. Talán az óránál nézhettem el valamit. A pipákat már ki,be kapcsolgattam ,restartok is voltak . A pipák ki - be -vel annyit értem el ami az indítási képen látható.Eddig az sem volt. Tanács? Előre is köszi.

(#481) perge666 válasza Pc Laca (#473) üzenetére


perge666
veterán

Heló.
Na megvetted a 2-es kerámia Watchot?
Ha igen akkor mik a tapasztalataid vele?
Képet teszel fel róla?
Baromira kíváncsi vagyok rá. :B

(#482) Pc Laca válasza perge666 (#481) üzenetére


Pc Laca
tag

Szia nem vettem meg nem jött meg össze remelem jövő héten össze hozzuk nem rajtam múlik

(#483) perge666 válasza Pc Laca (#482) üzenetére


perge666
veterán

Értem.
Majd kérek élménybeszámolót.

[ Szerkesztve ]

(#484) Pc Laca válasza perge666 (#483) üzenetére


Pc Laca
tag

👍

(#485) California1


California1
őstag

Üdvözlet mindenkinek !
Legújabb Fw-t feltette valaki S5-re?
Aki igen mit tapasztal?
Előre is köszi a választ .

(#486) Tiger. válasza California1 (#485) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én fel, semmit. Automatikus alvás mód volt? Ebben nem vagyok biztos.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#487) California1 válasza Tiger. (#486) üzenetére


California1
őstag

Értem ,köszi .
Esetleg akadás,akksi merülés? Stb....

amúgy azt gondoltam pörög ez a topic mivel rengetegen használnak A.Watchot.

(#488) tboldi válasza California1 (#487) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez jobban pörög. :)

(#489) retroid


retroid
senior tag

Üdv!Tegnap vettem egy Apple Watch SE modellt és felmerült bennem pár kérdés:Azt már kiderítettem hogy a messenger nem tud hanghívást kezdeményezni az órán, de ez minden más hasonló alkalmazásnál így van pl Discord?Azt hogyan tudom szabályozni hogy csak akkor kapjak értesítést a messenger üzenetekről ha nem vagyok asztali weboldalon is belépve tehár ne kapjak egyszerre párhuzamosan is értesítést?Melyik az a kapcsoló ami a hangot kiveszi az értesítésekből de a rezgést megtartja ugyanúgy értesít valós időben?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#490) joey04 válasza tboldi (#488) üzenetére


joey04
titán

Volt egy user aki nagyon nyomta, hogy kell a külön topik, az nem jó ami van. Láthatóan döglődik a topik, max arra jó, hogy információt vonjon el a normálistól. Azóta a user már törölte magát, a piszka megaradt. Záratni kéne, én egyszer felvetettem, az volt a válasz majd meglátjuk hova fut ki. Talán jelezze más is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#491) balinlin


balinlin
senior tag

Tud valaki olyan fóliát a Watchra, ami bírja a rendszeres uszodai használatot?

(#492) tomiii007 válasza balinlin (#491) üzenetére


tomiii007
senior tag

Nekem a spigen neo flex bevallt.
Nem jarok rendszeresen uszodaba, de mar 1 eve fent van es jo parszor furodtem mar vele

(#493) hkari válasza balinlin (#491) üzenetére


hkari
őstag

Nekem eddig egyik sem bírta. Mobile Outfitters-es is lejött pedig ha valami akkor az tapad mint állat :(

(#494) balinlin válasza hkari (#493) üzenetére


balinlin
senior tag

És tomiii007
Köszi a válaszokat. Lehet teszek egy próbát a spigennel, bár így túl lelkes nem lettem. :K
Attól tartok, hogy a napi legalább 1h úszás sok lesz neki...

[ Szerkesztve ]

(#495) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Lehet tudni valamit a 7.szériáról?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#496) sid87 válasza cellpeti (#495) üzenetére


sid87
senior tag

Sziasztok!

Ma a nyamvadt mágneses szíj miatt leesett a kezemről az óra, betonra esve..

Ezzel lehet kezdeni valamit? iStyle-ban kötöttem rá biztosítást, érdemes vele próbálkozni ott, vagy törődjek bele, hogy ez van, és örüljek neki, hogy használható és csak ennyi baja lett?

Ez az a szíj, amit nagyon nagyon nem ajánlok..

https://xpro.hu/termek/apple-watch-magneses-bor-szij-fekete-42-44mm/

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#497) d.mate08 válasza sid87 (#496) üzenetére


d.mate08
tag

Szia,

mindenképp vidd be, ha van rá biztosításod, de nagy valószínűséggel az egész órát cserélik, nem a keretet( abból indulok ki, hogy egy ismerősömnek a kijelző ejtés nélkül tört meg a és neki azonnal újat ajánlottak, nem javítást), amenniben elfogadják.

[ Szerkesztve ]

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#498) GreenGoblin válasza cellpeti (#495) üzenetére


GreenGoblin
tag

Azt hogy idén jön, szép lesz és drága lesz.
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#499) cellpeti válasza GreenGoblin (#498) üzenetére


cellpeti
veterán

Szia!

A vércukormérés miatt érdekel annyira

Tigris, tigris, csóvafény...

(#500) Loretto


Loretto
veterán

Sziasztok!

Egy Watch S4et kaptam kölcsönbe, Iphone 12 párosítás során ebbe futottam bele két külön wifin és mobilneten is:

Van esetleg ötlete valakinek mivel folytassam? A wifik élnek. Első ilyen eszközöm, nincs tapasztalatom.

Köszönöm!

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.