Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) HoldfenyLuna válasza kakuk.tamas (#300) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ne viccelj, rendes dolog, ha valaki segít, de néha előfordul, hogy másképp értjük a dolgokat. Mondjuk a képtől nem lettem okosabb :)) Úgyhogy így kérdezek, ha jön egy SMS-ed, akkor az órán is és a telefonom is kapsz értesítést?

(#302) vans? válasza HoldfenyLuna (#301) üzenetére


vans?
őstag

Ha rajtad van az ora, az ora rezeg / csipog (ahogy beallitod), a telefon nem, viszont ugyanugy kirakja az SMS-t a lezart kepernyore, csak nem villan fel.

hábm bábm

(#303) HoldfenyLuna válasza vans? (#302) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ilyenkor a vaku sem villan? Tehát csak megy az értesítési központba az infó?

(#304) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! I szamlapokon ezek a konfliktus dolgok aktívak is, tehát ha rányomok valamelyikre, akkor meg is nyitja a mögötte lévő alkalmazást?

(#305) tboldi válasza HoldfenyLuna (#304) üzenetére


tboldi
nagyúr

Komplikáció? Igen, megnyitódnak az appok.

(#306) HoldfenyLuna válasza tboldi (#305) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Azaz :)) Majdnem összejött :DD

(#307) bigrock


bigrock
addikt

Sziasztok,
Az SE 44mm GPS és az SE 44mm GPS NIKE között a szíjon és a watchface-en kívül van lényegi különbség?
Köszi!

(#308) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Ugy tudom nincs

(#309) tboldi válasza bigrock (#307) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezeken kívül nincs.

(#310) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Nálatok is javult az üzemidő? Úgy vettem észre hogy az utolsó update óta mintha megtáltosodott volna.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#311) perge666 válasza GreenGoblin (#310) üzenetére


perge666
veterán

Ez mit takar pontosan?
Megduplázódott az üzemidő? :DDD

Pont a napokba gondolkoztam el azon hogy a 2-es watchomat csak akkor kéne lecserélni amikor már olyan almás óra lesz ami legalább 1 hetet kibír 1 feltöltéssel.
Tudom szép álom. :))

(#312) Tibee86 válasza perge666 (#311) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor vigyázz rá nagyon, mert még sokáig meglesz. ;] :D
Én most csak a maszkos feloldás miatt gondolkoztam el a cseréjén, de nagyon drágák az újabbakból az ss verzió.

(#313) GreenGoblin válasza perge666 (#311) üzenetére


GreenGoblin
tag

Azt hogy jobban bírja mint az előző verzióval. :U
93%-on vagyok most és reggel 8-kor vettem le töltőről.
(Watch 6)
Korábbi verziók jobban beleharaptak az akkuba.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#314) SeatZola


SeatZola
őstag

Nekem is az 5-ös érezhetően jobban bírta az update után, most a 6-os meg még jobban bírja, mint az 5-ös.

Más:
Azt hol tudom beállítani, hogy ha éjjelre bekapcsolom a "ne zavarj" módot, akkor a kijelző ne éledjen fel kézmozgásra?

Rappi

(#315) bennjoe


bennjoe
csendes tag

Sziasztok,
azt lehet tudni, hogy youtube music (már van appjuk watchra is) működik-e úgy is hogy letölti a zenéket az órára (és telefontól távol is hallgatható)? (Vagy csak netről streamel, vagy csak a telefonon levőket tudom az órával is hallgatni ha a telefon a közelben van?)

Egyébként akár youtube music, akár apple music esetén, lehet olyan hogy csak az órára töltök le zenét, a telefonra nem?

Más: előfodulhat, hogy ha a watchon veszek föl egy hívást (a telefon a közelben, nincs is cellular plan), akkor pár perc múlva megszakad a vonal? Mert megtörtént, de nem tudom, véletlen-e vagy ez egy többeknél előforduló hiba lehet...

(#316) tomiii007 válasza bennjoe (#315) üzenetére


tomiii007
senior tag

zenet letolteni orara es offline hallgatni csak apple music-al lehet. De kell hozzza bluetoothos fulhallgato.

[ Szerkesztve ]

(#317) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Sziasztok
Érdekes dologba futottam bele. Volt egy januári Apple watch kihívás egymás után 7 napon keresztül be kellett zárni mindhárom gyűrűt. Ez meg is történt viszont a díjat nem kaptam meg. Mi lehet a hiba vagy hova lenne érdemes jelezni?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#318) #91166208 válasza SeatZola (#314) üzenetére


#91166208
törölt tag

Nekem is jobban birja az 5-os.Kedd este 10 kor vettem le toltorol es most neztem meg, jelen pillanatban 69% van. Imadom ezt az orat.

(#319) perge666 válasza Tibee86 (#312) üzenetére


perge666
veterán

Énis így gondolom. :DDD

Bár ahogy a többiek irják,a mostani frissítéssel kb. 4 napot mehet el,1-2 frissítés vagy 1-2 generáció és meg is lehet akár az 1 hét is. Főleg nálam,mert mostani használat mellett a 2-es watchom 3-4 napig megy el úgy hogy nem hordom egész nap.
Akkor egy új órával lehet mostis meglenne nálam a 6-7 nap.

(#320) hkari válasza perge666 (#319) üzenetére


hkari
őstag

Always on-al használjátok? Nekem Series 6 azzal max másfél nap.

(#321) hun2005 válasza bull84ghia (#317) üzenetére


hun2005
tag

A gyűrűk urának :))

(#322) #91166208 válasza hkari (#320) üzenetére


#91166208
törölt tag

Nekem az ki van kapcsolva. Minek menjen ha ra se nezem. Meg mindig 48% van. Benne van 3 edzes es jo par telefon hivas, kijelzon folyamat meri a pulzust. Nalam 4 napig birja siman 😁🤟

(#323) perge666 válasza hkari (#320) üzenetére


perge666
veterán

Az enyémbe nincs még olyan funkció.

(#324) kakuk.tamas válasza hkari (#320) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én kikapcsoltam, mert szívta az akksit rendesen...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#325) hkari válasza #91166208 (#322) üzenetére


hkari
őstag

Köszi :) Megnézem én is anélkül. 4 nap jobban hangzik sokkal :D

(#326) #91166208 válasza hkari (#325) üzenetére


#91166208
törölt tag

Annyi hogy rajtam ejszaka nincs es beallitom takarekos modba es igy max 1% merul egy este alatt.

(#327) bennjoe válasza tomiii007 (#316) üzenetére


bennjoe
csendes tag

Köszi, hát ez szomorú :( Egyre mélyebbre kell süllyedjen az ember az almás világba...

(#328) sid87 válasza #91166208 (#322) üzenetére


sid87
senior tag

Ez durva :Y
Nekem amióta megvan minden nap töltöm, mondjuk én használom is sokat :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#329) gyvince


gyvince
senior tag

Apple Watch Series 4 44mm használható meg ? Megéri venni??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#330) tboldi válasza gyvince (#329) üzenetére


tboldi
nagyúr

A másik topikban válaszoltam. :)

(#331) Fradipuma


Fradipuma
tag

Sziasztok. Lenne egy apple watch S5-öm, és az lenne a kérdésem, hogy valahol be lehet állítani, hogy ha távol kerül az óra a telefontól, akkor valahogy jelezzen? (Rezgés vagy hang) Köszi a választ előre is !

(#332) tboldi válasza Fradipuma (#331) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gyárilag nincs erre lehetőség. Ugyan 3rd party app van néhány, de hol működnek, hol nem.

(#333) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nálatok az órán és a telón az iránytű ugyanarra mutat? Az enyémbe van 10kor eltérés. (i12 és W5)

Haza érek megpróbálom lekalibrálni őket, és dobok fel képet róla.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#334) kakuk.tamas válasza kakuk.tamas (#333) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az órát lekalibráltam (levegőben nyolcas rajzolás vele), és most jó...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#335) gabriel26


gabriel26
tag

Sziasztok!
Eletem elso apple watch-at szeretnem megvenni es az lenne a kerdesem itthon nincs olyan uzlet ahol "ossze lehet legozni" mint az apple oldalan igaz? Csak ezek az elore elkeszitett variaciok kaphatok?
Mert itthon csak sport pantos vagy milanese szijas variaciok vannak...
Series 6-et szeretnek bor karpanttal, csak apple-tol 3 het szallitasi idot ir :(

(#336) vans? válasza gabriel26 (#335) üzenetére


vans?
őstag

Nalunk az volt a tapasztalat, hogy ez a tobb hetes szallitas ilyen biztonsagi megoldas, 1-1,5 heten belul hoztak oket. Igaz ez Nemetorszag, de szerintem hasonlo a menetrend otthon is.

hábm bábm

(#337) nyarast válasza nyarast (#165) üzenetére


nyarast
csendes tag

Update ebben az ügyben, hátha valakinek hasznos lesz:

TLDR: S3-nál a zöld háttér (vagy egyszínű) utalhat egy kijelzőhibára amire visszahívás van. nálam ez volt a helyzet, garancián kívül is cserélték a készüléket. boldogság.

Kicsit hosszabban: több kör apple support után partner szervizbe vittem ahol kaptam egy fődarabcsere ajánlatot - ami drágább volt mint az óra jelenlegi új ára. Írtam az apple supportnak, hogy ez így nem oké, szeretném javíttatni ha lehet, vizsgálják be ők is. Ez már második szintű support volt, magyar nyelven kommunikáltunk telefonon. Megegyeztünk, hogy mielőtt valami külföldi szervizbe küldeném teszünk egy próbát egy másik prémium partnerrel itthon. Ők detektálták a hibát és egy hét múlva kaptam egy új készüléket.

(#338) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Nálatok mennyire pontos a véroxigén mérés? Az esetek többségében okés szerintem 95-100 közt vannak az értékeim de vannak kiugró értékek mikor 90-95 néha 90 alatt is van. Tudom ez nem olyan pontos mint a rendes ujjon lévő mérők.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#339) gabriel26 válasza GreenGoblin (#338) üzenetére


gabriel26
tag

Ha valoban 90 ala esne akkor kb felkelni sem tudnal. Lehet szor a kezen befolyasolja :F

(#340) GreenGoblin válasza gabriel26 (#339) üzenetére


GreenGoblin
tag

Arra gondoltam esetleg este mikor alszok elkezdi mérni közben fordulok egyet és az esetleg befolyásolja a mérés eredményt.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#341) nokiae51


nokiae51
tag

Sziasztok.

Új vagyok itt....
Nemrég vásároltam apple watch 6 órát...
Az első kérdésem az lenne, hogy rálehet venni az órát valahogy arra,hogy a lépés számot mutassa a kijelzőn ? Vagy ez csak vágyálom ?

Másik pedig, hogy a youtube-on sok videó van fent... Custom Watch face-rol...

Ezek mennyire valós videók?
:R :R :R

Köszi válaszokat előre is!

Üdv: The Flash

(#342) GreenGoblin válasza nokiae51 (#341) üzenetére


GreenGoblin
tag

Szerintem a lépés számot a kijelzőre kitenni csak úgy lehet ha letöltesz lépésszámláló appot ami támogatja az Apple Watchot. De a többiek kijavítanak ha rosszul tudom.
Ha igazam is van elég gáz hogy gyárilag nem képes erre a watch. Mint ahogy az alvás figyelés is olyan semmilyen app nélkül. Meg ami mostanában zavar, hogy edzést csak óráról lehet indítani apple fitnes appjából nem. Elkezdtem gyalogolni és nekem kényelmesebb előkapni a telefont rányomni hogy séta indul de sajna ezt sem tudja. Kicsit olyan érzés ez az Apple Watch hogy Apple letette a hardvert azt a lehetőség csak a fejlesztőkön múlik mit hoz ki belőle. Sok mindenre képes de az Apple nem sokat gondolkozott a szoftver részen.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#343) nokiae51 válasza GreenGoblin (#342) üzenetére


nokiae51
tag

Szia.

Köszi az infót.... Van ilyen lépésszámláló app? Ha igen , akkor mi a neve ? :) :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: The Flash

(#344) akosaki


akosaki
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy más is tapasztalt-e olyat, hogy eddig tökéletesen ment a facebook messenger, azonban most már hiába indítanám el a watch 5-ről, már csak hirtelen bejön a logója és semmi nem történik :( hiába keresem neten, sehol nem találok rá megoldást :( estleg valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm! :)

(#345) tomiii007 válasza akosaki (#344) üzenetére


tomiii007
senior tag

Masnal is van ez sajna,lattam facebook csoportban.
gondolom tegnap te is frissitetted a messengert es most elromlott. Volt mar ilyen sajnos tobbszor is.
Remeljuk facebook javitja hamarosan a kovi frissitessel

[ Szerkesztve ]

(#346) balinlin


balinlin
senior tag

Sziasztok!
Messenger hívásnak az értesítéseit valahogy rá lehet varázsolni az órára? Nem találtam rá opciót. Vagy ezt eleve a FB nem tette lehetővé?

(#347) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

A kézmozdulatra felvillanó kijelzőt éjszaka csak úgy lehet kikapcsolni ha aktiválom a cinema módot?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#348) nokiae51


nokiae51
tag

Sziasztok!

Hol és hogyan lehet bekapcsolni az Apple Watchon (6) az alvás monitorozása "funkciót" ?
Én már mindenhol , mindent ki és bekapcsoltam,de így sem az igazi.
Konkrétan amióta megvan ...az óra szerint egyetlen percet se aludtam......

Valaki tudna segíteni ? :)

:R :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: The Flash

(#349) d.mate08 válasza balinlin (#346) üzenetére


d.mate08
tag

Nekem, ha messengeren hívnak, úgy mutatja, mintha rendes hívás lenne.

nokiae51: https://www.youtube.com/watch?v=9lkcR5pJSfQ
Én ez alapján állítottam be, működött.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#350) balinlin válasza d.mate08 (#349) üzenetére


balinlin
senior tag

nekem meg sehogy (S6)

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.