Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) kbadam83 válasza Viper26 (#1850) üzenetére


kbadam83
senior tag

Nekem ennyi van ott, sehol sem találom

[ Szerkesztve ]

(#1852) Viper26 válasza kbadam83 (#1851) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pedig szerintem ez az.

iPhone 14 | FR955

(#1853) Rossi válasza Gicz (#1831) üzenetére


Rossi
addikt

Kijelző én tettem egy Spigen üvegfóliát, nem látszik egyáltalán, és nem izgulok a kijelző karcok miatt. :D

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1854) Gicz válasza Rossi (#1853) üzenetére


Gicz
addikt

Sima órára volt nekem üveg, fólia, több márka is, mind lejött 1-2 hét alatt a kerekített szél miatt. Ultrára meg a zafír miatt nem teszek, elöbb pusztul el a keret meg az egész óra, minth a zafíron mikrokarc keletkezzen :D

(#1855) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,

Több webshopban is látom, hogy SE 2022 és SE 2023-at különböztetnek meg.
Valaki tudja, hogy pontosan mi a különbség?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#1856) bexinho23


bexinho23
őstag

Páromnak szeretnék venni egy Watch SE 2022-t. Korábban egy iPhone11 lett vásárolva, amihez nem járt töltőkábel, így felvetődött bennem a kérdés, hogy a Watch-hoz csomagolnak-e egyáltalán.

(#1858) rasky válasza bexinho23 (#1856) üzenetére


rasky
senior tag

Jár vezetéknélküli.

(#1859) Noxy válasza rasky (#1858) üzenetére


Noxy
veterán

S5-höz még adtak 5w töltőt is.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1860) MADcat válasza Immy (#1855) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

[link] A táblázat elég érthető, még ha nem is magyarul van. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1861) Immy válasza MADcat (#1860) üzenetére


Immy
őstag

Nem a 2020 vs 2022 volt a kérdés :))
Webshopokban 2023-at írnak.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#1862) MADcat válasza Immy (#1861) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jaj igazad van. Benéztem. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1863) ittakary válasza Immy (#1855) üzenetére


ittakary
nagyúr

hardveresen semmi

a csomagolást változtatták meg a 100%-os újrahasznosított papírra

(#1864) PTomi92 válasza Immy (#1855) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Nekem azt mondták a media marktban hogy a 23as SE hez csak 1 méretű szíj jár a 2 helyett

(#1865) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok! Futáshoz a workout appot használom+ youtube musicot hallgatok airpodsal. A workout app instrukcióit (pl szegmens adatok, stb) csak akkor hallom az airpodson keresztül, ha nem hallgatok zenét közben. Ha megy a zene akkor az óra beszél, amiből nyilván nem hallok semmit. Megoldható az hogy zenehallgatás közben is az airpodson keresztül beszéljen az óra?

(#1866) Adee_91 válasza PTomi92 (#1865) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Nálam az airpods-on szól minden,ha bármi jelzés van,akkor egy pillanatra lehalkitja a zenét,majd utána szól tovább ugyanúgy.
Annyi a különbség,hogy Apple Music-ot használok.

(#1867) PTomi92 válasza Adee_91 (#1866) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Ez furcsa, nekem apple musickal sem működik így. Akkor biztos valami rosszul van beállítva nálam, de sem a workout, sem az àltalános beállításokban nem találtam ilyesmit

(#1868) Adee_91 válasza PTomi92 (#1867) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Nem tudom sajnos mi lehet nálad elállítva,az biztos hogy én semmi ezzel kapcsolatos speciális dolgot nem állítottam be,és kezdetektől így műkődik nálam. És azóta már volt kétszer óra és airpods váltásom is.

(#1869) PTomi92 válasza Adee_91 (#1868) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Ma jàtszottam vele újra. Az első edzés indításnál apple musiccal nekem is működik úgy ahogy nálad, utána apple musiccal sem. Ugyanazt a futásedzést indítva. Számit hogy mikor indítom el a zenét? Vagy hogy a workout appban indítom-e el? Nem jövök rá mitől függ, hogy néha működik néha nem

(#1870) Adee_91 válasza PTomi92 (#1869) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Nekem automatikusan indul a beállított Apple Music playlist,ha indítom a futást,és a végén le is áll.
Telefonon Watch app/Workout/Workout playlist.

(#1871) Boonen007


Boonen007
őstag

Sziasztok!
Valaki tudna segiteni? Van egy iPhone 12 es egy apple watch 3, amikor hozza akarnam adni a watch alkalmazasban a telefonra regisztralt OTP bank kartyat mindig azt irja ki, Nem sikerult beallitani az apple pay szolgaltatast hiba tortent az apple pay beallitasakor.
Tudnatok segiteni mi lehet a gond?

(#1872) ittakary válasza Boonen007 (#1871) üzenetére


ittakary
nagyúr

ilyenkor csak a jóisten tudja hogy mi a nyígja...

de egy próbát megér, amit javaslok: OTP alkalmazásból indítsd el a hozzáadást és ne a bankkártya adatok manuális pötyögésével

OTP app / Kártyák / legörgetsz, Digitális változatok és ott

(#1873) Boonen007 válasza ittakary (#1872) üzenetére


Boonen007
őstag

Ugyan az.

(#1874) Noxy válasza Boonen007 (#1873) üzenetére


Noxy
veterán

Normál, vagy a webKÁRTYA? (Kizárólag online vásárlásra) [link]
Sztm az utóbbi nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1875) Boonen007 válasza Noxy (#1874) üzenetére


Boonen007
őstag

Normal fizikai, 50. Ugyan ugy, de sikerult
hozza adni, dupla kopp az oran majd mutatja a kartyat es, “A kartya nem erheto el.” :W

(#1876) ittakary


ittakary
nagyúr

na töltöm a frissítést, hátha megjavították a Weather bugot

(#1877) Boonen007


Boonen007
őstag

Elvileg a cserelt kijelzo miatt is lehet a gond az apple payyel. Apple watch 3 be van kapcsolva az alvas utemzes, viszont az egeszseg alkalmazasban nem mutatja az alvas fazisokat, mitol lehet? Csak az idotartamot ami agyban toltve a fazisok mellett meg ki van huzva.

(#1878) markknight


markknight
veterán

Egyszerűen hiába állítom át az óra nyelvét angolra, nem jön elő a qwerty billentyűzet. Mit csinálok rosszul? messages appal próbáltam, nem jön elő csak a maszatolás a diktálás mellett. Illetve amit megfigyeltem, hogy vannak benne magyar kifejezések az angol nyelv ellenére is, de ha crown-t letekerem és ott a magyar opciót átrakom angolra, akkor sincs bill :D

(#1879) lmno válasza markknight (#1878) üzenetére


lmno
őstag

Angol bill-t kell hozzáadni

(#1880) markknight válasza lmno (#1879) üzenetére


markknight
veterán

Köszi, megvolt, előtte rákerestem a billentyű szóra a fórumon, ugyanúgy te írtad valakinek múltkor, hogy adja hozzá, de ígyse jön elő. Valahogy át kell syncelődnie? Maxon van szinte az óra, telefon harmadik billentyűje az USA angol az emoji és a magyar előtt.

UPDATE: e-mailnél előjön de messagesnél nem. Újraindítom hátha (app bezárása megvolt)

[ Szerkesztve ]

(#1881) markknight


markknight
veterán

Vettem egy Ultrát elindítottam a backup visszarakását. Na, most azt látom, hogy az ikonoknál megjelent az árnyékolás mint amikor iOS-en telepítek egy appot, de nem nagyon akarnak előremozdulni. Van ahol ezt követni tudom h kb mikor végez? 20 perc alatt lett mail app és kb ennyi, minden más a fotók kivételével telepítés alatt van.

(#1882) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál mennyi az küldött/fogadott iMessage üzenetek száma Watchon, ami visszanézhető közvetlenül az óráról?
Nálam nem engedi az új telefonnal való párosítás után pl. az egész beszélgetést visszanézni, csak addig látom, ameddig a párosítás óta történt üzenetváltások megtörténtek.
Ez normális, vagy másnál hogy működik? :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#1883) yodamester10


yodamester10
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy használ valaki ilyen külsős watch face-t?
Ilyen üzenetet kapok prémiumra elő vagyok fizetve,de nem jövök rá mit kellene beállítani.
Ez az üzenet akkor jön elő mikor mondjuk rányomok az órán az időjárásra.A gyárinál egyből bejön aminek kell,de sajna itt nem.A videó sajna nem mutat többet.
[link]

(#1884) Peat76


Peat76
őstag

Van egy AW7-em, Airpods Pro--val használtam futáshoz, óráról ment a zene...de sajna beszart mindkettő füles...
Kérdésem, az Apple Watch megy bármilyen más Bluetooth fülessel is?.?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1885) ittakary válasza Peat76 (#1884) üzenetére


ittakary
nagyúr

persze, bármilyennel

(#1886) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Érdemes frissíteni OS 10-re?
Kicsit tartok tőle, most 9.6.3-mon vagyok az órán
Holnap kipróbálok egy 15PM-et.
Tudom majd használni a mostani rendszerrel, vagy ahhoz már kötelező lesz a frissítés?
Watch 6.

(#1887) Norbi887 válasza Ateszpapa (#1886) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Szia,
iOS 17-et futtató készülék mellé szükséges a watchOS 10 megléte.

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#1888) Ateszpapa válasza Norbi887 (#1887) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Rendben, köszi!

(#1889) ittakary válasza Norbi887 (#1887) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha nem gond, akkor kijavítanám ezt a /nemiszerv/-ságot :D

Ha van egy WatchOS 10-es órád, akkor azt CSAK iOS 17-es telefonhoz tudod párosítani

Viszont ha van egy iOS 17-es telefonod, akkor ahhoz, elméletileg bármilyen Watch-ot tudsz párosítani. Fel fogja kínálni, hogy frissíts WatchOS 10-re, de ez nem kötelező.

Szóval ha gondolod megtarthatod a WatchOS 9.6.3-at :)

(#1890) Ateszpapa válasza ittakary (#1889) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi!

(#1891) Rossi válasza Ateszpapa (#1886) üzenetére


Rossi
addikt

Miért tartasz a 10-estől?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1892) Ateszpapa válasza Rossi (#1891) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem sok jót olvastam róla, de a tegnap megjelent verzióra ma már frissítettem.
Úgyhogy most már a legfrisebb rendszeren vagyok telefonon (11PM) és órán (W6)
:)

(#1893) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,
szeretnek orat venni, melyik a legjobb ar/ertek aranyban az igenyeimnek.
- lepesszamlalo
- hivas felvetele
- ertesitesek olvasasa
Mit gondoltok? Lehet erdemes megvennem a regebbi orak kozul, mert a fentiek tudjak ezeket? Vagy az ujabbak a fentiekben mar sokat”fejlodtek” , ami megeri a felarat?

(#1894) lmno válasza Jumbozorz (#1893) üzenetére


lmno
őstag

SE

(#1895) bexinho23 válasza Jumbozorz (#1893) üzenetére


bexinho23
őstag

Pont ezt a kérdést tenném fel én is.

Apple Watch SE 2020
GSM arénán néztem specifikációt és az alapján komolyabb előrelépést látok a 2022-es SE irányába. Viszont akié lenne, ő elsősorban a színe ("rose"gold) és a lépésszámláló/értesítések miatt szeretné az órát. Apple 11-gyel lenne használva.

1. Karcmentes, 95%-os akkuval érdemes még venni? Szervizelés szempontjából.
2. hétköznapi használatban érezhető a különbség az 2020 és a 2022 között?
3. használt óra vásárlása esetén mire érdemes figyelni az akkuidőn kívül?

(#1896) bexinho23 válasza bexinho23 (#1895) üzenetére


bexinho23
őstag

Most olvastam utána, hogy azért 90% környékén erősen csökken a SOT, így az amúgy sem hosszú akku idővel bíró óra még egy napot sem bírna ki. Akku cseréért a környéken 30ezret kérnek és a vízállóságnak is búcsút lehet inteni. Így viszont nem akkora üzlet ezt az órát megvenni (használtan 60ért el tudnék hozni egyet 95% akkuidővel), mert 90ezerért lenne egy nem mai, , elég gyenge, garancia nélküli óra, ami már vízállónak sem tekinthető. Erre ráfizetve 20ezret viszont 110-ért 2022-est lehet kapni garanciával. Szerintem meg is kaptam a választ.. :DD De ha rosszul gondolom, javítsatok ki.

(#1897) lmno válasza bexinho23 (#1896) üzenetére


lmno
őstag

Nálam egy 84%-os Watch 7 AOD-vel simán kibír még egy napot pár órás sportolással is.

(#1898) *Mukeey* válasza bexinho23 (#1896) üzenetére


*Mukeey*
addikt

lol

W4 nap végére sose volt még 30% alatt nálam. 82%os az akku már csak.
Szinte minden nap valamit mérek vele, futás/edzés, összes értesités be stb.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1899) Viper26


Viper26
nagyúr

Ahogy nézem az S9 kb kétnapos üzemidő még AOD mellett is, erre azért nem számítottam. :)

iPhone 14 | FR955

(#1900) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Édesapámnak szeretnék ajándékozni egy apple watchot. Viszont nem tudom, melyiket erdemes neki. Nem egy nagy telefonmanias, de iPhonet használ jo ideje. En az SE 2023ban gondolkodtam, az EKG hianyan tul, van mas nagy különbség? Nyilvan kijelzo meret, alak stb. De pl tud az orarol is hivast fogadni / kihangosító / van rajta mikrofon / NFC stb? :U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.