Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Viper26 válasza zedok (#1900) üzenetére


Viper26
nagyúr

[Compare Apple Watch models]

iPhone 14 | FR955

(#1902) Mindent bele válasza zedok (#1900) üzenetére


Mindent bele
kezdő

Csak óvatosan!
SE 2023 nincs. Hiába írják egyes webshopok.

(#1903) Noxy válasza Mindent bele (#1902) üzenetére


Noxy
veterán

Mivel az Apple hivatalosan nem jelöli Gen1-2-3 jelöléssel, v.hogy különbséget kell tenni köztük. Uan ez vonatkozik az iPhone SE is.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1904) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Vannak hasonlóan animált watch facek amik letolthetoek, mint a snoopy vagy mickey? Esetleg facer premium között? Vagy ott is csak képek vannak?

(#1905) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,
ha hivatalos apple oldalrol veszek orat, tartalmazza a tolto kabelt is vagy azt kulon kell megvenni? Nem lattam ezt egyertelmuen :F
koszi

(#1906) Franky2Ster válasza Jumbozorz (#1905) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Kábel az van benne de adapter az nincs.

(#1907) Jumbozorz válasza Franky2Ster (#1906) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

köszi

(#1908) waccamár válasza Jumbozorz (#1905) üzenetére


waccamár
senior tag

Na most erre kíváncsi voltam és megnéztem. Ha csak rámész a Vásárlásra akkor nem mutatja, de ha végigkattinthatod a szín, méret, stb. választót akkor megjelenik egy "doboz tartalma" rész lentebb görgetve.

(#1909) Jumbozorz válasza waccamár (#1908) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

:R Koszi

(#1910) krizoli


krizoli
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha vennék használtam AW-ot, mire kell figyelni vásárlásnál?

A segítséget köszönöm.

(#1911) ittakary válasza krizoli (#1910) üzenetére


ittakary
nagyúr

esztétikailag, fizikailag jól nézzen ki, ép legyen, pl kijelző karcok

előre meg kell kérni az eladót, hogy legyen feltöltve 100% -ra
előre szólni kell az eladónak, hogy kb 30 perccel készüljön, mert ott helyben hozzá kell párosítani a saját iPhone-odhoz, hogy kiderüljön nincs e rajta iCloud fiók

Hangrögzítő alkalmazással ki kell próbálni hogy mikrofon és hangszóró működik e
akkumulátor egészség %-ot ellenőrizni kell

ami egyértelmű: gombok, tekerő, EKG (ha van), always on display (ha van), véroxigén (ha van), GPS ezeket mind kipróbálod és kb ennyi

(#1912) merqree válasza ittakary (#1911) üzenetére


merqree
őstag

Akinek van watch-a az nyilván, iCloudba is csatlakoztatja azt.
Bennem felvet bizalmi kérdést a mai világban, hogy úgy próbálja ki a csatlakozást, hogy a saját (vevő) fiókjához hozzáadja. Mert mi van, ha nem veszi meg, és b.szik kilépni az iCloudból?

[ Szerkesztve ]

(#1913) ittakary válasza merqree (#1912) üzenetére


ittakary
nagyúr

bennem pedig felvet bizalmi kérdést a mai világban, hogy nem engedi hogy bejelentkezzek az enyémbe, van valami takargatnivalója, hogy mégsincs kijelentkezve? :) :)
biztos ki nem fizetnék egy fillért sem, anélkül, hogy biztosra veszem, hogy tudja a jelszót a "saját" órájához

(#1914) merqree válasza ittakary (#1913) üzenetére


merqree
őstag

Fizetni akkor, amikor sikeresen kijelentkezett az óráról. Ennyire egyszerű….

(#1915) Parson válasza ittakary (#1913) üzenetére


Parson
addikt

Ilyen bizalmatlansággal a vadi új eszközökkel szemben a mediamarktban is élhetnél... el is küldenének a *csába.
Sajnos nincs tökéletes megoldás mindenkinek, vhol mindig felmerül egy minimális mértékben a bizalom.
Használt eszköz vásárlásánál még mindig lehet olyat mondani, hogy felét elöre, felét meg a sikeres kapcsolódás után fizet az ember... vagy vmi hasonlót. De vmi bizbasz otthon még mindig kiderülhet.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1916) Noxy válasza merqree (#1914) üzenetére


Noxy
veterán

Anno vettem egy S5-t a HA-n előreutalva, cs..küldéssel.
Párosításkor kiderült, hogy nem léptek ki az iCloudból.
5 perc FT beszélgetés után, minden megoldódott.
Uan ez az óra nyáron elmerült egy tóban.
HA-n vettem egy S7-t előreutalva, cs..küldéssel.
Minden OK volt, kivéve az EKG. Telefon a hibával kapcsolatban, majd YT videó a problémáról.
Visszaküldtem, majd a pénzt is visszautalta az eladó a b..számlámra. Lehet ez ennyire egyszerű is.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1917) Parson válasza Noxy (#1916) üzenetére


Parson
addikt

'Lehet ez ennyire egyszerű is.'

Korrekt eladókkal abszolút lehet. Csak sajnos nem minden eladó ennyire korrekt, ezért van jogos bizalmatlansága a vevöknek.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1918) ittakary válasza Noxy (#1916) üzenetére


ittakary
nagyúr

igen lehet ez ilyen egyszerű, mégis naponta olvasok Watch FB csoportokban olyat, hogy "nem jelentkezett ki az órájából, azóta nem veszi fel a telefont" posztokat

mindenkinek sikeres vásárlásokat kívánok, én a saját metódusomat osztottam meg veletek, nyilván azt csináltok, amit akartok, én a tuti 100% vevőbiztos megoldást osztottam meg :)

#1915Parson - ki beszélt itt mediamarktról? ki beszélt itt arról, hogy egy hivatalos Apple Premium Reseller cég fóliás bontatlan telefonjába előbb be akarnék jelentkezni és csak utána kifizetni?
gyanútlanul azért megkérdezem: write only módban ragadtál, vagy nem érted miről volt szó eddig? :D
megkérdezték, hogy mit érdemes használt Watch-on nézni, én pedig elmondtam neki - semmi más nem került szóba

[ Szerkesztve ]

(#1919) Noxy válasza Parson (#1917) üzenetére


Noxy
veterán

HA-n nem olyan nehéz, az eladók között szelektálni.
Ja meg nem mindig az olcsóbb a tuti, egy adott terméken belül.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1920) Noxy válasza ittakary (#1918) üzenetére


Noxy
veterán

Nálam abszolút kizáró ok, a FB, Jofogás, Vatera stb.. vásárlás.
Max olcsó fűnyíró, amit ki tudok mindjárt próbálni. :D

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1921) Parson válasza ittakary (#1918) üzenetére


Parson
addikt

A vevöi bizalmatlanság általad felvázolt szintje forgalmazótól / eladótól független lehet. Ezt illett volna megérteni ahhoz, hogy ne kérdezz vissza hülyeséget.
Mert az eladó is lehet bizalmatlan a vevö felé, pont ahogy #1912 merqreeírta... Ezért a középút, felét fizetni elöre, felét utána a korrektebb megoldás. Egal, kinek mi tetszik végeredményben...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1922) ittakary válasza Parson (#1921) üzenetére


ittakary
nagyúr

"forgalmazótól / eladótól független lehet"

de ezt kérlek mondd már el nekem, honnan a búbánatból vetted? CSAK és kizárólag használt adásvételről volt szó :D senki nem beszélt vadonat új bontatlan, fóliás, bolti termékről, tehát ezt hogy forgalmalmazótól függetlenül bizalmatlan vagyok senki nem mondta

[ Szerkesztve ]

(#1923) Parson válasza ittakary (#1922) üzenetére


Parson
addikt

Mi az, hogy honnan?... Ha bizalmatlan vagy, akkor a bizalmatlanságod kiterjedhet akármilyen eladóra, mit nem lehet ezen érteni... Te nem láttál még olyat, hogy mediamarktból vásárolt termék dobozában nem az eredeti volt (persze, hogy erre sokkal kisebb az esély, de soha nem kizárt)? Ó ne legyünk már ennyire naivak... Hagyjuk inkább.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1924) magicbox


magicbox
senior tag

Sziasztok. Gondolkozok egy Ultra 2-n. Ez lenne az első Apple órám. A szíjakkal és a fóliákkal jöttem zavarba, a sima Ultra és az Ultra 2 szíjai, védőfóliái kompatibilisek egymással? Ocean Blue szíjjal kapnám, de nekem nem nagyon jön be. Spigen szíjakat és fóliát néztem rá. De ott sincs jelölve külön, csak annyi, hogy Ultrához.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1925) Rossi válasza magicbox (#1924) üzenetére


Rossi
addikt

Szia!

Kompatibilisek egymással, sőt, bármelyik watch szíja felmegy bármelyik watch-ra.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1926) magicbox válasza Rossi (#1925) üzenetére


magicbox
senior tag

Köszönöm!

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1927) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál működik a Revolut app a Watchon? :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#1928) Noxy válasza Norbi887 (#1927) üzenetére


Noxy
veterán

Nincs Revolut app watch-ra.
Max a Revolut app értesítéseit tükrözi iPhone az órára.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1929) foxymaci válasza Norbi887 (#1927) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem működik , feltöltés engyenleg meg utolsó pár tranzakció.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1930) Norbi887 válasza foxymaci (#1929) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Jött egy frissítés 2 napja, azóta nálam nem akar elindulni sajnos. Indításkor rögtön kidob

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#1931) Stark95


Stark95
tag

Pöttyet kezd szét ba...ni az ideg, miért nem jön át az órára a messenger hívás?
Mit kell beállítani, minden más jól működik, de ez nem, tuti, hogy valami bagatel dolog, de nem jövök rá 😡
Mondjuk ebből kiindulva lehet a viber sem jön át, de azt még nem próbáltam.
A telefon 13 pro max, az óra 9-es verzió.
Mi lehet a bibi? 🤔🤔🤔🧐🧐🧐

[ Szerkesztve ]

(#1932) cibere11


cibere11
tag

Sziasztok.
Ingyen nem lehet másféle watchfaceket letölteni?Melyik fizetős app ajánlott? :R

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#1933) bazccka válasza cibere11 (#1932) üzenetére


bazccka
tag

Clockology, Facer

(#1934) yodamester10 válasza bazccka (#1933) üzenetére


yodamester10
őstag

Szia!
Te használod a FACER-t?
Már régebben kérdeztem #1883 ,hogy mit lehet tenni,hogy az alsó képen látható ne írja ki.Sajna hiába fizettem elő 1 évre akkor is kiírja és nem jövök rá mi a megoldás.

(#1935) bazccka válasza yodamester10 (#1934) üzenetére


bazccka
tag

Nem működik nekem sem. :((

(#1936) abrtom87


abrtom87
tag

Sziasztok. Hallottatok olyanról, hogy valakit megrázott az Apple Watch? Neten láttam képeket, hogy ahol a két szenzor van, két piros áramütött folt lett valakinél. Feleségem nagyon parázik az áramütéstől, mert rázta már meg mosógép. Ezért kérdezem mi ennek a realitása? Ezt venném neki Karácsonyra, de most elbizonytalanodtam.

[ Szerkesztve ]

(#1937) MVM-Next válasza abrtom87 (#1936) üzenetére


MVM-Next
kezdő

Nyugodtan vedd meg neki, magadnak pedig egy fizika tankönyvet. :D

(#1938) abrtom87 válasza MVM-Next (#1937) üzenetére


abrtom87
tag

Kösz nem kell a könyv de kedves tőled.

(#1939) Adee_91 válasza Stark95 (#1931) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Ez nem fog működni.

(#1940) Rossi válasza abrtom87 (#1938) üzenetére


Rossi
addikt

A kérdésed alapján bizony kell, nem is egy.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1941) eddie17 válasza abrtom87 (#1936) üzenetére


eddie17
addikt

Üveg és kerámia az alja :F
Semmilyen szenzor nem ér a bőrödhöz.
Nekem is piros alatta ha alá megy kosz és nem bírja a bőröm de az nem áramütés. :N

(#1942) magicbox


magicbox
senior tag

Ha valakinek nem működik a fizetés az órán (Watch 8-9) watchOS 10x-es frissítés után, akkor sajnos törölni kell a párosítást, és újra megcsinálni mindent. Amerikai fórumokban olvastam a megoldást, mert 2 napig szívatott... Ez az egy működött a tippek közül... Onnan lehet észre venni a hibát, hogy dupla gombnyomásra csak a kártya képet mutatja, de nem jelenik meg a szöveg, hogy tartsa oda bla bla....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1943) Norbi887 válasza foxymaci (#1929) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Frissítés óta is ugyanúgy működik nálad a Watch-on?
Nálam mind a személyes, mind a céges eszközöm megszűnt működni. Nem indul el valamiért a 10.8-as update óta. :(

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#1944) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Honnan lenne érdemes most "apple watch series 8 csillagfény 41mm" -s órát venni?
Van valahová esetleg kupon most?
Köszönöm

(#1945) ittakary válasza dudi6 (#1944) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem igazán éri meg S8-at venni, mivel alig olcsóbb mint a S9

ha jól látom kb 10-15ezer forint a különbség S8 - S9

inkább vegyél S9et és abból mindenhol van készlet minden színből

[ Szerkesztve ]

(#1946) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok friss tulajdonosa lettem egy 8-as szériának imádom.
Két kérdésem lenne hozzátok:

A számlapgalérián kívűl honnan szereztek be még számlapokat? Ha egyáltalán van olyan app ami megbízható?

A másik pedig, hogy jobbra-balra lapozás egyátalán nincs a fő képernyőn vagy be lehet vhogy kapcsolni?

Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

(#1947) ittakary válasza SoldierL (#1946) üzenetére


ittakary
nagyúr

sehonnan
gagyi kínai tamagocsi óra szerű számlapokat láttam én még csak ilyen appoknál, tök jók a gyárik
a másik pedig hogy nem tudod hozzáadni a gyárik mellé, hanem úgy futna mint egy app

lapozás bekapcsolása Watch-on: Settings / Clock / Swipe ON

(#1948) SoldierL válasza ittakary (#1947) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszönöm a választ igen azóta olvastam, hogy a gyári óralapok vannak az órához hangolva, külső forrásból származók csak bekavarnának.

Huawei watch gt-ről jöttem át és hiányzik az ha balra jobbra lapoztam pl a pulzus stb jelent meg amire beállítottam. Akkor ezek szerint csak az óra lapok váltására lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#1949) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Dokumentumokat lehet valahogy felmásolni?

(#1950) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Adott egy apple watch 8as, viszont én nem látok rajta billentyűzetet. Hiába váltok át rá, nem dobja fel, nyilacska sincs, hogy felhúzzam a billentyűt. Van ötlet, hogy mi lehet a gond?

Másik érdekesség, van apple music előfizetés, és amikor már lejátszok valami zenét akkor pl. egy teljesen másik albumot nem tud megnyitni, hiaba nyomok a lejátszásra. Visszadob az albumok közé. Csak úgy, hogy belelépek az új albumba, kivalasztok egy szamot, beallitom lejatszas kovetkezokent es atleptetem ra. De arra az 1 szamra valt albumot majd az eredetit folytatja.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.