Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) thomasa válasza milestone (#1099) üzenetére


thomasa
senior tag

Én itt a hardveraprón találtam valakit, aki kicserélte feleségem régi óráján az üveget. Nem nehéz megtalálni, ezzel foglalkozik :P Ott árak is vannak a cserére, de ha garis még akkor az még jobb.

(#1102) Semin válasza milestone (#1099) üzenetére


Semin
senior tag

Nem tudom ez a dolog él e még, de kiindulási alapnak jó lehet : [link]
Egy telefont mindenképpen megérhet

De ezt nem árt szem előtt tartani:
"Kijelző csere után az Apple Watch készülék vízállósága korlátozott lesz."

[ Szerkesztve ]

(#1103) Semin válasza m4csk4fogo (#1100) üzenetére


Semin
senior tag

Hivatalosan nincs, (Wiki szerint sem) csak SE és SE 2022.
Talán valamit változtathattak az SE-n mert elég sokáig futott, de akkor már mind olyan.
(Emag irkálja a V2-t előszeretettel)

(#1104) tboldi válasza m4csk4fogo (#1100) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha jól tévedek, csak a töltő más (USB A vs C).

(#1105) m4csk4fogo válasza tboldi (#1104) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Köszönöm mindkettőtöknek Semin és tboldi.

(#1106) milestone válasza thomasa (#1101) üzenetére


milestone
tag

Thomasa & Semin: Köszönöm.

(#1107) TheProb


TheProb
veterán

Olvasva a topikot és más oldalakon a spigen (üveg?)fóliát nem rendeltem be, ellenben megjött a napokban az olcsó, Alis sima fólia. Lehet én vagyok balf@sz, de én 24óra alatt 3at raktam fel és ugyan ennyit is rángattam le a kijelzőről, mert vmelyik sarok tuti, hogy feljött vagy eleve rá sem tapadt az íves szélre...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1108) Semin válasza Semin (#1098) üzenetére


Semin
senior tag

Spiegen neoflex (gélfólia):
Mindkét órára feltettem, bár elég amatőr vagyok első próbálkozásra nem is tragikus. Elégedett vagyok, de a 2. már jobban fog menni.

A tapintása nagyon jó, csak nedves kézzel érteni, hogy fólia van az órán( olyankor tapadós érzés)

Ami negatívum, hogy nem faltól falig tart.
(a görbületre nem ér le)

Még elégedett vagyok. (ez csak 3 nap tapasztalata)

[ Szerkesztve ]

(#1109) oszy válasza Skynet258 (#1097) üzenetére


oszy
veterán

Megérkezett a fólia pakk. :) A feleségemére felraktam egyet. Teljesen jó. A széle feljött egy picit, de hajszárítóval óvatosan megmelegítettem messziről és tökéletes. :)
Innen van.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1110) bb.bocs válasza oszy (#1109) üzenetére


bb.bocs
őstag

szerintem tök ugyanezt rendeltem énis . meg még 1 helyről. fingom sincsen melyik melyik, de simán jó.(asszme ez nem külön csomagolt papirzacsis)

(#1111) TheProb válasza oszy (#1109) üzenetére


TheProb
veterán

én is ezt rendeltem. Próbáltam hajszárítózni és vákuumozni is. Ugyan úgy feljött utána is...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1112) oszy válasza TheProb (#1111) üzenetére


oszy
veterán

Mennyi idő után jött fel?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1113) TheProb válasza oszy (#1112) üzenetére


TheProb
veterán

meg sem tapadt eleve vagy rá kb fél-1órára

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1114) FIREBLADE78 válasza torrente91 (#1052) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem nincsen gond.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1115) #17478144


#17478144
törölt tag

Sziasztok,

Valaki találkozott már a fitnesz app-ban ilyen jelenséggel?
Esetleg van valami tipp, hogy mit lehet csinálni vele? :D

Mikor meglett az 500 alkalom, akkor megadta és az órán azóta is látszik, hogy meglett, de másnapra ez a szitu állt elő.

(#1116) Skynet258 válasza oszy (#1109) üzenetére


Skynet258
veterán

Ezt a fóliát próbáljátok ki, 2 darabos pakk. Felrakni könnyű, csak vagy kérjetek meg valakit vagy valamivel fogjátok le az óratokot (kétoldalú ragasztó pl.) mert ha mozgolódik akkor nehezebb felrakni.
Viszont ezt kimegy majdnem a szélre (1.5mm maradhat ki talán), zéró bubi, nem látszik belőle semmi, és eddig fel sem jött sehol (pedig alszom is az órával).
Én csak ezt fogom venni szerintem, nekem bevált.
Ha kell saját kép, vagy fonott szíjra tipp akkor szóljatok, mert utóbbiból is faszák vannak. Van egy gagyi pár százas verzió aminek a széle nincs szépen eldolgozva, csáré úgymond (képeken láttam Alin) és van egy ami marha jó minőség, puha és szépen fonott.
Mod:
Berakom a szíjat is, valakinek úgyis hasznos lesz. ;)
Másik fajta szíj, kicsit masszívabb de amúgy minőségi ez is, meg jól néz ki. Ezt mondjuk még kevesebbet hordtam, a fonottba vagyok most belebuzulva. :B

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1117) oszy válasza Skynet258 (#1116) üzenetére


oszy
veterán

Köszi a tippeket. Fóliából most van sok, de elmentem a kedvencek közé. :)
A második szíjjal én is szemezek. A fonottak képről nem tetszenek.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1118) Skynet258 válasza oszy (#1117) üzenetére


Skynet258
veterán

Élőben pedig jók ezek a fonott szíjak és nekem a legkényelmesebbek is. :K De ha képről sem tetszenek akkor lehet nem a te stílusod. Fémből a milánói amit még tudok ajánlani, az is kényelmes a fokozatmentes állíthatóság miatt.

https://geekpulse.hu

(#1119) TheProb válasza Skynet258 (#1116) üzenetére


TheProb
veterán

Köszi, lehet berendelek ebből a fóliából.

Megjött amúgy közben a fonott körszíj is. Tényleg korrekt minőség. Bár nekem végül az S-es is picit nagy lett (el tud forogni a csuklómon).

A mágneses bőrszíjból talált esetleg valaki vállalható koppintást?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1120) Semin válasza TheProb (#1119) üzenetére


Semin
senior tag

Összesen 4 fajtát próbáltam, egyik még csak meg sem közelíti a gyárit. A mágnes ereje, a tapintás, de még a szín sem egyezik. Egyszerűen gagyi.

Elég egy kis pöccintés és nem tartják a méretet, ami elszomorító. Valamint volt panasz leesésre is.

Ha mindenképpen mágneses utángyártott szíjat akarsz, akkor én a bújtatós verziót javaslom, ott talán kevesebb a rizikó.

(#1121) oszy válasza TheProb (#1119) üzenetére


oszy
veterán

Ilyen mágneses szíjat NE vagyél! Tapasztalatból mondom, hogy nem tart semmit!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1122) Semin válasza oszy (#1121) üzenetére


Semin
senior tag

Ellenben a gyári szíj nagyon franko. A 11 hónapos kisfiam megpróbálta letépni - egy óvatlan pillanatban, de még ennek is ellenállt :)

(#1123) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok,
ezt az értesítést, hogyan tudom globálisan, végképp, permanent kikapcsolni? kérem segítségeteket
mert bármikor, amikor csak kicsit is elkezdek sietni, ez pittyeg, és kezd úrrá lenni a földhöz bszom-érzés most már
köszi

(#1124) Tibee86 válasza Tibiajax (#1123) üzenetére


Tibee86
veterán

Beállítások-edzés-edzés kezdete jelzést kapcsold ki.

(#1125) Semin válasza Tibiajax (#1123) üzenetére


Semin
senior tag

Kapcsold ki az alábbi opciót :

Beállítások/Edzés/Emlékeztető az edzés elkezdéséről. (kicsit lejjebb kell görgetni)
Ha ezt kikapcsolod nem fog zargatni

(#1126) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nagyon köszi!

(#1127) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Sziasztok!
2 hónapja vettem egy új Apple Watch SE-t, vigyáztam rá nagyon. Tokot is vettem hozzá, ami védte a kijelzőt. Ma leesett, betört a hátoldala, ahol az érzékelő van. Rosszul pattant bele a lyukba és egyszer csak leesett. Voltam már minden szervízben, hivatalos Apple szervízben, maszek szervízben. Sehol nem tudják megcsinálni. Nincs ilyenkor valami megoldás? Fizettem volna is érte, gondoltam, hogy ez nem garanciális, de fizetősen se tudják.
Ennyi volt és buktam 130 ezret?
Itt a hátuljáról a kép: [link]
Köszi!

(#1128) Semin válasza Mr.Wiking (#1127) üzenetére


Semin
senior tag

Én eddig egy ilyen esettel találkoztam, és ott sem lett happy end a dolog. Akkor senki nem tudta megcsinálni, de ez sem most volt (asszem s4-ek mentek akkoriban) xal hátha valaki tud rá megoldást.

(#1129) kakuk.tamas válasza Mr.Wiking (#1127) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Meglehet csinálni (iFixit videók alapján), csak ki kell belezni az egész órát.
Itt találtam 40mm-re való akkufedelet, írj a boltra, hàtha tudnak szerezni neked 44-est. [link]

Vagy ha van rá Apple gari, kérj visszahívást az Appletől és segítenek: [link]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1130) Skynet258


Skynet258
veterán

Most jött: retro watch töltő (84-es Apple monitor). :DDD

https://geekpulse.hu

(#1131) tboldi válasza Skynet258 (#1130) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lemonitorozni az első Macintosh számítógépet... Ejnye! ;]

(#1132) Skynet258 válasza tboldi (#1131) üzenetére


Skynet258
veterán

Jó egybecucc volt, mindegy na. :D

https://geekpulse.hu

(#1133) drdoom


drdoom
csendes tag

Üdv!
Vonz a iwatch 8 -as széria be is ruháznék rá de van egy probléma, nincs iphone-om :D
Drodiddal úgy tudom esélytelen a dolog, mért adatokat csak appon lehet megnézni vagy van valamilyen internetes felület mint a garminnak?
Vagy exportálhatom őket pdf-ben?

(#1134) Tibee86 válasza drdoom (#1133) üzenetére


Tibee86
veterán

iPhone kell hozzá mindenképp.

(#1135) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.

Faramuci kérdés, de 100.000 Ft alatti Watch vásárlása esetén (magánszemély), vajon a sávos garancia ellenére is megmaradt az 1 év garancia mellé társuló 1 év szavatosság, vagy azt eltörölték? Köszönöm! :R

(#1136) bb.bocs


bb.bocs
őstag

Sziasztok. Watch 5 ről érdemes váltani 8ra ? azt látom hogy difi :
a testhőmérés,a kijelző fényereje, az elméletileg gyorstöltés.
Ezenkívül van még valami ? jobb akksi idő esetleg,karcállóbb kijelző.
Illetve a 44mmeshez való szíj jó lenne a 45mmeshez? Köszönöm a segítséget.

(#1137) ittakary válasza czanga (#1135) üzenetére


ittakary
nagyúr

hol kapni bármilyen apple watchot 100 alatt?

a legolcsóbb ami eszembe jut az az SE 40mm és még az is 105-110 körül kezdődik?

(#1138) ittakary válasza bb.bocs (#1136) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha nagyon égeti a zsebedet a pénz, akkor megéri, mert nagyobb és fényesebb kijelző, gyorsabb cpu (de azért akkora különbség nincs)

de az új árszabás miatti közel 200ezer forintos árukeresős ár engem eléggé visszatartana, soha nem adtam még ki 130ezernél többet Watchért, a mostani 7et vettem ennyiért februárban

és jelenleg is ezt választanám: egy perc kereséssel találtam Hardveraprón 1 év garival bontatlanul 45 mm Nike Starlight-ot 135ezerért (series 7 kb ugyanaz mint 8 csak nincs benne menstruációs testhőfigyelés (igen, jól érted, férfiként szinte semmit nem profitálsz belőle) és autóbalesetfigyelés)

[ Szerkesztve ]

(#1139) Schnorkel válasza ittakary (#1137) üzenetére


Schnorkel
tag

https://istyle.hu/apple-watch-se-gps-40mm-space-grey-aluminium-case-with-midnight-sport-band-regular.html

[ Szerkesztve ]

Személyi edzőt keresel? tutitrener.hu

(#1140) czanga válasza ittakary (#1137) üzenetére


czanga
őstag

Régebbi, 44mm-es széria, hivatalos értékesítés számlásan, újonnan, roppant olcsón.

Viszont ha esetleg tudja valaki mi a helyzet a szavatossággal, az megírhatná, mert érdekel lehet e számolni vele, vagy sem.

(#1141) ittakary válasza czanga (#1140) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem a legegyszerűbb az istyle-t megkérdezni, ha már ők adják

tippem szerint ilyenkor nincs 2. év, ez sajnos elveszett az új törvénnyel, csak az 1 év van rá

[ Szerkesztve ]

(#1142) czanga válasza ittakary (#1141) üzenetére


czanga
őstag

Nem pont iStyle, de köszi. Utána fogok járni.

(#1143) bb.bocs válasza ittakary (#1138) üzenetére


bb.bocs
őstag

bárcsak égetné :D telekom részletekben agyaltam, deeeee megnéztem a változást az 5 és a 8 között. hát.. annyira nem nyűgözött le :D én nagyon olcsón fogtam ki egy 44mm lte verziót (45000) föleg a kijelzőn elég mély karcokkal. 15be vittem poliroztatni + kapott hidrogél fóliát, igy már csak 1 karc maradt osszesen. 60 körül van, ami egy lte verzióhoz képest ha jól nézelődtem nagyon jó ár .azóta kapott egy szép fém szíjat is. akksi idöre kitalálhatnának valamit hogy 1 hétig ellegyen vele az ember. testhömérés a 8nál gondolom lázmérésre is jó lehet majd,mi nem hülyeség ,persze csak ezért nem cserélnék :D

(#1144) kakuk.tamas válasza bb.bocs (#1143) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Azért ez a testhőmérés nekem kicsit olyan sci-fi történet. Század pontosságú eltérést írkál.


Normális, manuális mérést meg nem lehet csinálni. Vagy legalábbis nem tudom hol. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1145) bb.bocs válasza kakuk.tamas (#1144) üzenetére


bb.bocs
őstag

jah...... közben olvastam hogy elvileg csak este mér... tehát nem olyan mint egy pulzusmérés hogy folyamatosan monitorozza, hanem csak este, ahogy látom akkor sem jutsz vele előre :D

(#1146) kakuk.tamas válasza bb.bocs (#1145) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A menstruácimat pontosabban tudja így megjósolni, vagymifene. Állítólag hasznos. Majd kiderül. :DDD :C

Nem szándékozom lázas lenni, de kíváncsi lennék akkor mit írna…

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1147) bb.bocs válasza kakuk.tamas (#1146) üzenetére


bb.bocs
őstag

engem a menstruációd jobban izgatna :D amúgy a.... pl jelezné ha lázas vagy,hőemelkedésed van... stbstb bár gondolom ez is irány előbb utóbb, csak kell mögé program hogyha még nincsen .

[ Szerkesztve ]

(#1148) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok!

Hülye kérdés lesz. :)

16,5 a csuklóm mérete, szerintem a 45-ös kicsit bumszlin áll rajta, viszont van más férfi társam, aki 41-est hord?

Nem nőies a 41-es?

(#1149) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Új androidos telók működnek Apple Watch-al? Pl s22 :R

(#1150) bigdady válasza bigdady (#1149) üzenetére


bigdady
nagyúr

Leesett. Régen is csak fordítva ment pár andorodos óra ment iPhoneal

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.