Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Jól nézem, hogy 5 v 6 között a legnagyobb különbség a véroxigén szint mérése, tehát ha egy 5-öst vennék, akkor csak ettől esek el? Köszönöm! :R

(#160) tomiii007 válasza HoldfenyLuna (#159) üzenetére


tomiii007
senior tag

Leginkabb igen, de itt a lista:
-veroxigen meres
-10-20% jobb akku ido s5-hoz kepest
-gyorsabb toltesi sebesseg
-5ghz wifi tamogatas
-u1 chip
-fenyesebb kijelzo
Ha ezek valamelyike kell akkor s6 ha nem akkor s5

[ Szerkesztve ]

(#161) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#160) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszönöm szépen. Igen, ezeket néztem, meg a barometrikus magasság vs állandó magasság mérés, csak hülyén fogalmaztam meg és az effektív leginkább érzékszervekkel felfogható ( látható, tapintható :))) különbséget akartam megfogni, csak nem voltam képes értelmesen megfogalmazni a kérdést :R

(#162) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Néhány alap kérdésem lenne az apple watch-csokkal kapcsolatban (5 v 6 között vacillálok):
- auto pause van e? Elindulok bringázni, meg kell állnom egy pirosnál, ilyenkor megáll e az edzés magától, majd újraindul e, ha én is?
- aod kikapcsolható?
- az órák hátulja, tehát a bőrrel érintkező részt megtaláltam, hogy alumíniumtok, Ion-X-üveg és kerámia hátlapról beszélhetünk, és a kérdés, hogy esetleg váltott e ki valakinél allergiás reakciót (egy másik órámmal jártam így, ezért is kérdezem, pedig nem szilikon szíjat használtam)
- van e óráról indítható fix edzés? Egy másik órán volt egy óralap, amin be lehetett állítani, amit akartam (nekem bringa volt), így mikor kellett, csak mentem, vagy egy dupla kopp, vagy bármi más mód van e erre?

Gondolkozom, hogy Nike variánst válasszak, mert tetszik a fényvisszaverős sportpánt. Egyéb extra különbség van e? Ha nem tetszik egy számlap azt letörölhetem e, aztán vissza rakhatom e?

Köszönöm!

(#163) tomiii007 válasza HoldfenyLuna (#162) üzenetére


tomiii007
senior tag

-Auto pause van
-aod kikapcsolhato
-allergiarol nem tudok nyilatkozni

-ha egybol bringazast akarsz azt nem lehet kirakni ikonra , (csak maga az edzes ikont lehet)de a kedvencek kozott lesz es max 2 gombnyomas :)
-nike pantot barmelyik orahoz vehetsz kulon,nike edition annyiban mas h van benne nike jel meg nike számlapok.
youtubon beirod watch faces es ott sz osszes milyenek vannak es hogyan lehet varialni.

bar ezek mind az 5 es a 6-ban is benne vannak 😁

[ Szerkesztve ]

(#164) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#163) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat

(#165) nyarast


nyarast
csendes tag

hello, kis segítség kéne, következő tényállás: S3 42mm Nike nemrég időnként full zöld kijelzőre ébredt mielőtt képet mutatott volna, aztán pár hete csak zöldet mutat. hivatalos és külsős szerviz szerint is kijelzőcsere (amit nem értek igazán, elég szoftveresnek tűnt a probléma mikor még csak ébredésnél jött elő, de maradjunk a hivatalos diagnózisnál akkor. külső behatás nem volt.) gari és biztosítás tavasszal kifutott.

kérdés:
- érdemes-e javíttatni és kijelzőt cserélni ezen a típuson? nekem az s3 tökéletesen megfelelt arra amire használtam.
- ha cserélnek be tudják-e rendesen szerelni? (ugyanúgy vízálló lesz-e pl.)
- ha igen kijelzőt honnan (ha aliról, akkor mire érdemes figyelni rendelésnél?)

köszi előre is.

(#166) Szabi® válasza nyarast (#165) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem lesz vizálló, ez 100%. Mivel a Watchok kijelző csere után ténylegesen elvesztik a vizállóságukat, és az új kijelzőt ugyanúgy meg kéne venned (nem olcsó, 59 ezer forint a 42 mm-es S3-ba+munkadíj) így én ennek a javításán nem is gondolkodnék.
Szétnéznék inkább a használt piacon,(akár itt fent is), vagy vennék egy új S3-at valami akció keretében. :)

[ Szerkesztve ]

(#167) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy vannak az órára ingyenes számlapok a gyáriakon kívül appstore-ban? lehet esetleg venni rá appstore-ból? vagy rá lehet tenni valahogy másikat?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#168) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Ma bekukkantottam egy iStyle boltba, de sajnos egyik üzletben sincs 40-es asztroszürke Nike edition óra (legalábbis szövet pánttal) cellular változatban, és várhatóan idén nem is lesz. Egyik hivatalos boltban (Media, Edigital, Euronics, Telekom). Van esetleg külföldi oldal, ahonnan érdemes esetleg berendelni egyet? Hogy hogy amúgy nincs? Ha jól emlékszem 3 hónapja már bejelentették, vagy Covid ennyire betett a gyártásnak?

(#169) tomiii007 válasza HoldfenyLuna (#168) üzenetére


tomiii007
senior tag

Apple.com
[link]

Tudtommal cseh orszagbol erkezik 2-3 nap alatt itt van. Ugyan ugy 2 ev garancia van ra.

(#170) HoldfenyLuna válasza tomiii007 (#169) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszi, itt néztem, dec 30 - január 4 között írja itt is. Na, mindegy, akkor majd jövőre :R

(#171) Szabi® válasza HoldfenyLuna (#170) üzenetére


Szabi®
addikt

És addigra már 3 év garival is kapod majd :)

(#172) tomiii007 válasza Szabi® (#171) üzenetére


tomiii007
senior tag

3 ev az 250ezer ft feletti termekekre jar

(#173) Szabi® válasza tomiii007 (#172) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt nem tudtam :R

(#174) mcfing


mcfing
csendes tag

Tudtok valami trükköt arra, ha szoftverfrissítés van Watch -ra és már letöröltem az összes alkalmazást az óráról, akkor sincs elég hely rajta a frissítés letöltéséhez?
S3 42mm lenne az alany.
Ezt minden alkalommal megszívom, és egyszer csak sikerül.
Cache lehet?

(#175) HoldfenyLuna válasza mcfing (#174) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

(#176) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az akku állapotot, hogy lehet ellenőrizni, hogy hány százalékon áll?

(#177) HoldfenyLuna válasza rayoliviero (#176) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Pont most olvasgatom a használatit és szembejött velem :)

(#178) rayoliviero válasza HoldfenyLuna (#177) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi szépen. Alig vettem észre az Akkumulátort.

A kék S6-hoz kapható valamilyen fém szíj, ami passzol is hozzá színben?

(#179) KergeK@csa


KergeK@csa
tag

Valaki tudja, hogy Magyarorszagon lehet-e a titan tokos Edition-t kapni? Apple.com-on se valaszthato, sot, sehol nem is lattam idehaza.

(#180) HoldfenyLuna válasza KergeK@csa (#179) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én úgy olvastam - talán Szifonon -, hogy hivatalosan ide csak alu és rozsdamentes verziók jutottak el az 5- ből.

@rayoli: almásból csak szürke, fekete meg ezüst van, vagy pl: https://a.aliexpress.com/_mqD6HeH
Ugyanezeket találod meg amazonon is.

(#181) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Hello!

Az Apple Watch S6 órámat tegnap frissítettem az új szoftverre (7.2). A szoftver frissítés előtt minden beállított értesítést képernyő felvillanással és hangjelzéssel jelzett. Azóta nem módosítottam a beállításaimon, mégis e két funkció elmarad. Mi lehet az oka? Hogyan lehet visszaállítani a hangjelzést az értesítésekhez?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#182) mcfing válasza HoldfenyLuna (#175) üzenetére


mcfing
csendes tag

Igen, ezek végig zongorázása szokott segiteni sokadjára. De akkor úgy látom nincs további trükk, h ne 5 alkalomra sikerüljön :(

(#183) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Lehet benevezek egy SE-re idén, a kérdésem, hogy hosszútávon megéri-e a Cellular verzió? Vodás vagyok, az esimet úgy tudom csak a Telekom hálózata támogatja.

Általában nálam van a telefon, otthon, irodában wifin.

Let the Zone take me if I am.

(#184) HoldfenyLuna válasza kutga (#183) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Az esim-et igen, és egy szolgálatatónál kell lennie annak az előfizetésnek, amivel az órát is szeretnéd használni. Tehát Vodásként ezt így nem fogod tudni igénybe venni. Én is sima vs cellularos órában godolkozom, de ha cellulart veszek januárban, igaz 6-osból, és az plusz 40 ropi, de annak az akksija is nagyobb a cellular miatt, így ha nem is lesz hozzá sim (én azt maximum nyáron, strandolás mellett használnám ki, mert azért általában mobillal megyek mindenhova, nem szeretem, ha nincs nálam), a nagyobb akksi az plusz lesz benne.

(#185) kutga válasza HoldfenyLuna (#184) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi. Cellulart mondjuk alig találok. 5-ből láttam egyet az Arénában.

Let the Zone take me if I am.

(#186) HoldfenyLuna válasza kutga (#185) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én Budapesten Árkádban kiállított darabot láttam iStyle-ban. Kinézetre nincs amúgy különbség. SE ugyanúgy néz ki, mint a 6, csak a belseje egy 5-ösé EKG nélkül. Én az EKG miatt húzok a 6 felé, néztem az 5-öst is, de nem sokkal ocslóbb az 5-ös a hathoz képest. Telekom honlapján is láttam még 5-öst amúgy, azt hiszem pont a 44-esekből van még egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#187) maximilian4


maximilian4
addikt

Sziasztok!

Tudtok olyan helyet ahol igazi ezüst szíjat tudok venni? Tehát nem ezüst színű acélt, hanem ezüst alapanyagból. Lehet harmadik gyártótól származó is.

Maxi

(#188) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Hátha itt tudtok segíteni?

Jelenleg melyik a legjobb üzemidejű Apple Watch?

Köszi a segítséget! :R

(#189) tomiii007 válasza hkari (#188) üzenetére


tomiii007
senior tag

Apple watch 6

(#190) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Másnál is volt tűzijáték az óráján? Tökre meglepődtem mikor láttam.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#191) perge666 válasza GreenGoblin (#190) üzenetére


perge666
veterán

Igen,de ez nem egyszeri alkalom.
Ha lehúzod az értesítésekre akkor ott korlátlanul megnézheted amíg nem törlöd.

Nálam minimum 20X megnéztük,nemhogy a gyerekeknek de még a felnőtteknek is tetszik,elég jól megcsinálták. :)

(#192) tboldi válasza GreenGoblin (#190) üzenetére


tboldi
nagyúr

Születésnapon meg lufik vannak. :)

(#193) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Arról lehet érdeklődni valahol, hogy adott óra mikor lesz készleten. Még decemberben nem tudták megmondani az istyle-ban.

(#194) GreenGoblin válasza tboldi (#192) üzenetére


GreenGoblin
tag

Na ez tök jó. Fél éve vettem első watch-om szóval ez nekem új volt.
:)

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#195) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Tudtok arra tippet mondani hogy ez miért van?
Timelapse kép van beállítva háttérnek (New York) és egy ide az van hogy nappal van a hátteren éjszaka, éjszaka meg a hátteren nappal. Ezt hogy lehet orvosolni, mitől van ez?

Smoke some weed nigga!

(#196) HarryPotter válasza Wiz Khalifa (#195) üzenetére


HarryPotter
őstag

Csak egy tipp : nem lehet hogy a new yorki idozonat mutatja?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#197) Wiz Khalifa válasza HarryPotter (#196) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gondoltam erre is. De hogy lehetséges az hogy ha meg nekem a saját időm mutatja? Meg hogy nem bizeráltam semmit rajta. Amúgy azóta ilyen amióta teljes resetet kellett rajta csinálnom mert a telón lecseréltem a szoftvert és nem tudtam össze párosítani őket mert várta a telefon hogy azt a párosítós gép elő jöjjön.

Smoke some weed nigga!

(#198) HoldfenyLuna válasza Wiz Khalifa (#197) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Szerintem a telón más az időzóna/régió és az óra ahhoz igazodik.

(#199) Wiz Khalifa válasza HoldfenyLuna (#198) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Telón UK régió és időzóna van mert jelenleg itt élek kint. Ezért sem értem az egészet. :F

Próbáltam ezeket az alapvető beállításokat meglesni hátha az a gond, nem találtam probléma forrást ezért mondom hátha Ti jártasabbak vagytok mert nekem csak 6. hó óta van meg az óra. :DD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#200) Wiz Khalifa válasza Wiz Khalifa (#199) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy ezek vannak beállítva.


Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.