Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42535) Nova96


Nova96
őstag

Nem vélemények nem,kritikák, csak leírtam ami a fejemben van.

Ghost in the Shell S1-S2
A mű egy nagyon érdekes világot vázol fel komplex karakterrel,de az animéről nem beszélek inkább, hogyan is telt nekem ez az anime nézése.
Sok ideig tartott, de nem azért nem tetszett hanem pont azért, mert tetszett néha elég vagy egy rész és egy ideig volt egy kis elgondolkoztatni való vagy csak jól kidolgozott történet. Ezáltal nem akartam elsiettetni .

Kimi no Na wa.
Második újra nézés, Makoto Shinkai le a kalappal, nagyon élvezetes az eléjétől a végig, mint egy jó zenés videó. :D Erre hasonlít. Na jó azért komplexebb. :B

Sakasama no Patema
Második újra nézés, már ,most hogy írok róla nézem öt pontot adtam, amit már soknak érzek, de ettől függetlenül, kellemes izgalmas és egyedi film.

Boku no Hero Academia 3
Továbbra is igaz amit Gigguk mondott , fogta a shounen-fight gen-et (Milyen szép magyaros) és újra kicsit modernebb köntösbe tette , reméljük marad a minősége.

Made in Abyss
Második újra nézés és továbbra is szerettem nagyon a zenéjét a történetét, várom a folytatást.

Szerk:
Tamako The Movie
Nem tudom, hogy maradt ki, de ez egy nagyon jó lezárás volt.

Manga-k
Horimiya
Legjobb slice of life "couple" kiadás.

Inio Asano mester :K
Solanin,Umibe no Onnanoko,Reiraku,Hikari no Machi,Bakemono Re' Chan ,Sayonara Bye-Bye
Mély bonyolult mindennapi érzelmek.

Kokou no Hito
Egy nagyon érdekes hegymásszásról szóló dráma,kitartás, elhivatotság és az emberi élet bonyolultsága.
Nagyon ajánlom .

Annarasumanara
Nem japán, de, hogy ez nem kitétel, hogy valami jó legyen az is biztos.

Mayo Chiki!
Első animém volt , most mangában elolvastam miafrancezavége :U .

Doubt Yoshiki TONOGAI
Érdekes horror,pszichologika akciós dús.

Chikan Otoko
Készülj fel SOK szöveg van, mármint SOK, de egyébként jó slice of lfie /romantic

Még nem befejezett:
Tsugumomo 63CP
Érdekes világ , nagyon kellemes fanservice, eközben halad is a történet és nem töketlen főszereplő.

Monster 68 CP
Aki halott róla tudja, ez egy mestermű.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.