Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Balinov válasza Wyco (#12299) üzenetére


Balinov
félisten

:C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12302) emvy


emvy
nagyúr

Nezzetek meg Londont. Brutal.

maps.nokia.com/webgl/

while (!sleep) sheep++;

(#12303) Balinov válasza emvy (#12302) üzenetére


Balinov
félisten

wow,es meg csak beta :C :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12304) Wyco válasza emvy (#12302) üzenetére


Wyco
tag

komoly...

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12305) Wyco válasza jerry311 (#12300) üzenetére


Wyco
tag

Nyehe, Galaxy Note mk1, AOKP ICS :) [egyelore nem akarom még a JB-t]

[ Szerkesztve ]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12306) jerry311 válasza Wyco (#12305) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nincs itt JB, csak masik gyarto: Cisco. :DDD
By the way... az elso iPhone is Cisco termek volt. :DDD

(#12307) Wyco válasza jerry311 (#12306) üzenetére


Wyco
tag

Persze, ezek a nagyobb cegek kb sosem gyartanak semmit. Foxconn, ugyis tudod, az eddigiek alapjan.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12308) legiaap


legiaap
nagyúr

Ma leteszteltem az itteni Knorr húsleves kockát. Egy nagy kalap szar. Íztelen, sótalan. Az otthon kaphatónak ezerszer jobb íze volt. Mikor otthon voltunk gondoltunk minek vegyünk, mikor itt is van. Rossz döntés volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12309) Wyco


Wyco
tag

Nezzetek mi jott ma a postával :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12310) eszgé100 válasza Wyco (#12309) üzenetére


eszgé100
őstag

Gratula :C

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#12311) legiaap válasza Wyco (#12309) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szép eredmény.
Bookoltál magadnak helyet a tesztre, vagy online csináltad meg?
Amúgy mindig is érdekelt, hogy az IQ tesztnek mi értelme van?
Az ember tudja azt csá. Nem tud velemi mit kezdeni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12312) Wyco válasza legiaap (#12311) üzenetére


Wyco
tag

Ez nem online volt, a hivatalosakat csak szemelyesen lehet megcsinalni. :)
Egyebkent semmi ertelme, csak fel lehet vagni vele, ennyi.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12313) legiaap válasza Wyco (#12312) üzenetére


legiaap
nagyúr

Miért kezelik amúgy ilyen "titkosan" az IQ tesztek eredményeit? Még nem találtam eddig olyan IQ tesztet amit neten lehetne megcsinálni úgy hogy az eredmény is megtudom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12314) Wyco válasza legiaap (#12313) üzenetére


Wyco
tag

Mert ez nem ingyen van :) Nekik is kell a penz. Kb £15 egyebkent.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12315) tildy válasza Wyco (#12309) üzenetére


tildy
nagyúr

Gratula:D :C
Bar a mensaval , khm, nem tudom, furan allok. Lehet benne lennek, lehet nem, de otthon van egy erdekes "toltete" ha valaki mensas.

Nekem ez erkezett csutortokon:

A vicces, hogy ez otthon kb felsofokot er? :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12316) emvy válasza Wyco (#12309) üzenetére


emvy
nagyúr

Udv a klubban :)

while (!sleep) sheep++;

(#12317) Wyco válasza tildy (#12315) üzenetére


Wyco
tag

Nem tudom, rosszat nem tehet ha tag vagy, ki tudja kibe/mibe futhat igy bele az ember.
Egyebkent is mindig tudtam hogy okos es szerény vagyok.

Re nyelvvizsga: lehet, ugy tunik CAE-ekivalens?

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12318) Wyco válasza emvy (#12316) üzenetére


Wyco
tag

;)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12319) eszgé100 válasza legiaap (#12313) üzenetére


eszgé100
őstag

Online lehet csalni, személyesen meg gondolom kicsit nehezebb, ettől lesz hiteles

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#12320) legiaap válasza eszgé100 (#12319) üzenetére


legiaap
nagyúr

Annak mi értelme, hogy csal az ember? Ez nem egy olyan vizsga, amin sok minden múlna. Ez csak egy tájékoztató adat, mint mondjuk a vérnyomás.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12321) tildy válasza Wyco (#12317) üzenetére


tildy
nagyúr

Jogos, csak otthon nagyon erzodik, amit te is irsz ez a "Egyebkent semmi ertelme, csak fel lehet vagni vele" . Bar ez a felvagas mondjuk nagyon nem jellemzo rad. ;)

Teszttol fugg, de eddig 136-150 kozotti ertekek voltak iq teszteken, lehet be sem kerulnek.

A papiromra: ugy tunik, de ezen en meg csak pislogok. Nem hiszem el. Ha ez CAE ekvivalens, akkor megeszem a kalapom. Nem vagyok felsofok szinten. Pont.
Oke ha valaki kerdi , hogy definilad a felsofok szintjet , akkor azt mondanam, az az , ahogy te beszelsz vagy Lajos beszel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12322) eszgé100 válasza legiaap (#12320) üzenetére


eszgé100
őstag

Kb annyi, mint amikor a csúnya ember belenéz a tükörbe, és azt mondja "hej, de jól nézel ki"

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#12323) engine88


engine88
aktív tag

Nem igaz, ma is eláztam a p*csába a robogón.
Másfél év után szerintem megválok tőle, és megveszem életem első autóját.

Kb mennyire fog kijönni minden?

(autó: 2000-2002 évjárat - 1200 köbcenti)
(én: 22 éves, fiú, buszsofőr)

(#12324) eszgé100 válasza engine88 (#12323) üzenetére


eszgé100
őstag

kb 2000 font biztosításra + kb 100-150 MOT + Road tax kb 100 font

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#12325) Wyco


Wyco
tag

Javaslom olvasni, ha valakit érdekel mi is az a City of London: http://backtotheukblog.wordpress.com/2012/09/24/london-ami-nem-is-london/

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#12326) engine88 válasza eszgé100 (#12324) üzenetére


engine88
aktív tag

biztosítás tejóég, ennyiből az ember évente autót cserél..

(#12327) Balinov válasza engine88 (#12326) üzenetére


Balinov
félisten

otthon volt kocsid, te nevedre biztositva? mert ha kersz igazolast a magyar biztositotol akkor tudsz faragni az angol biztositasi dijon

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12328) eszgé100 válasza Balinov (#12327) üzenetére


eszgé100
őstag

Ha élete első autóját tervezi venni, akkor nem hiszem, hogy kérhet otthonról igazolást

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#12329) Balinov válasza eszgé100 (#12328) üzenetére


Balinov
félisten

jogos, bocs, elsiklottam eme aprocska tenyezo felett

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12330) polaar


polaar
tag

Sziasztok!
Nincs valaki aki Salisbury-ben vagy a környékén él?Novemberben megyek és jó lenne valaki aki kiismeri magát ott.

(#12331) engine88 válasza polaar (#12330) üzenetére


engine88
aktív tag

Már elkezdtem gépelni, hogy tőlünk nincs messze, sokat is járok oda, aztán rájöttem hogy nem a Sainsburys-ről van szó :D

(#12332) polaar válasza engine88 (#12331) üzenetére


polaar
tag

Ott kaptam munkát,november 01-el kezdek az Ashley grange nursing home-ban.Ha valakinek lenne tanácsa hogy mit érdemes vinnem ill mire készüljek fel azt megköszönöm.

(#12333) engine88 válasza polaar (#12332) üzenetére


engine88
aktív tag

Jah, azt hittem az a város neve aztán. Na mindegy :DDD

Egyébként milyen autót ajánlotok ezekkel a feltételekkel?

-max 1000 font
-2001-2003-as évjárat
-1500köbcenti alatt
-sportos
-sok fusson belőle, mert akkor van alkatrész

(#12334) polaar válasza engine88 (#12333) üzenetére


polaar
tag

Wiltshire-Salisbury-Downton a cím,dél anglia,ott van a stonehenge közel:)

(#12335) emvy válasza engine88 (#12333) üzenetére


emvy
nagyúr

Sportos kocsi 1500 kobcenti es 1000 font alatt? :)

Emeld meg az osszeget 1500 font konyekere, es vegyel egy 1.4-es Ford Focust. Meg a futomuve is elfogadhato.

while (!sleep) sheep++;

(#12336) polaar


polaar
tag

Ne haragudjatok de segítség kéne-melyik fapados társasággal érdemes mennem londonba?A vonatom a waterloo államásról indul,de nem tudom melyik cég ill reptérre lenne jó megérkeznem.Bocsi csak ebben még újonc vagyok.

(#12337) emvy válasza polaar (#12336) üzenetére


emvy
nagyúr

A legolcsobbal. Lutonrol es Gatwickrol is gyorsan eljuthatsz Waterloora, Stanstedrol kicsit dragabb (kb. 10 fonttal).

while (!sleep) sheep++;

(#12338) tildy válasza emvy (#12337) üzenetére


tildy
nagyúr

Stanstedrol is vannak be buszok a varosba , terravision pl. victoriara hoz, ha nem gond az atszallas akkor lehet erdemes igy jonni.
A legolcsobb jegyei tobbnyire a ryanairnek vannak, nagyobbak az ulesek kozti helyek is , mnt a wizzairnel, viszont en sokszor ki tudtam jo aron fognia wizzairnel is , es ott raadasul 32 kgos lehet a feladando poggyassz.

Easyjet szerintem dragabb a fenti kettonel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12339) emvy válasza tildy (#12338) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, teny, van busz is Stanstedrol.

Megcsinaltak rendesen a vasutat Lutonra, mostmar London Bridge-tol is megy vonat, ezerszer kenyelmesebb, mint a busz (szerintem), 13 font, ha valakit esetleg erdekel.

while (!sleep) sheep++;

(#12340) polaar


polaar
tag

Köszi a válaszokat,már várom az indulást nagyon.Tudom hogy nehéz lesz eleinte de ez van.

(#12341) tildy válasza emvy (#12339) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja, csak Lutonnal at kell szallni Parkway buszra , hogy odaerj a repterre, mig a normal busz kozvetlen visz.

Mondjuk nekem egyebkent is jobb jovet-menet a baker street , ergo a vonat tobbnyire kiesik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12342) emvy válasza tildy (#12341) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, csak egyszer mar beragadtam a dugoba Easybusszal, rossz volt. De ha utban van a Baker, akkor az kiraly.

while (!sleep) sheep++;

(#12343) engine88


engine88
aktív tag

Ha unatkoztok érdemes olvasgatni: http://www.urbandictionary.com/

Van hozzá android/iphone app is

(#12344) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Sziasztok,

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy minél hamarabb ki szeretnék menni Angliába dolgozni. Tudom, hogy nagy fába vágom a fejszémet, de jelenleg sajnos ezt látom egyetlen kiútnak. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan induljak neki, mennyivel, és melyik céggel lenne érdemes belevágni?
Sajnos a financiális kereteim elég szűkek, így minimális összegből lehetne csak megoldani, de a magyar közvetítőkről nem sok jót hallottam. Előre is köszönöm a válaszokat, szép hétvégét.
Kata

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#12345) tildy válasza hengerPHanda (#12344) üzenetére


tildy
nagyúr

A topikban parszor le lett irva , otthonrol majd belinkelem, illetve keresen meg wyco blogjat. o is osszeszedte.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12346) hengerPHanda válasza tildy (#12345) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Szia, nagyon szepen koszonom a gyors valaszt, es elore is koszonom a segitseget :) Egyebkent pont most, az este folyaman kaptam egy fulest, hogy leginkabb teged erdemes megkeresnem ezzel kapcsolatban. :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#12347) tildy válasza hengerPHanda (#12346) üzenetére


tildy
nagyúr

Lassan mar be kene rakatni elso hozzaszolasba Wyco osszefoglalojat:D

Indulashoz min. 1500-2000 font kell, mi 3000-el jottunk( ketten) , az 2009ben 3 honapra volt eleg, most mar keves lenne, kb 2-re lenne csak eleg.

Kikkel erdemes kijonni? Ha nicns sok penz, fapados legitarsasagokkal. Viccet felreteve, nem igazan vana topikban, aki ugynokseggel jott.

Ha otthonrol munkat akarsz talalni, erdemes skype-os itteni szamot csinaltatni, vagy angol simet szerezni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12348) hengerPHanda válasza tildy (#12347) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Koszonom szepen a tippeket, atnyalazom a linket es a topikot is :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#12349) Bondi válasza tildy (#12315) üzenetére


Bondi
csendes tag

A vicces, hogy ez otthon kb felsofokot er? :F

Vicc ez az otthoni hármas alap/közép/felső bontás. Eleve a C1 és a C2 szint, pl. CAE és CPE között is van különbség. Megnézném, ki az, aki ezekhez a szintekhez még nekiállna plusz pénzért „honosítani". Aki az általános nyelvi szinten túl pl. fordítónak vagy tanárnak megy, az úgyis külön szakvizsgákat és képesítéseket szerez, csak belépőnek kell neki a CPE.

Uff.

(#12350) tildy válasza Bondi (#12349) üzenetére


tildy
nagyúr

En nem erzem magam CAE szinten, holott elvileg a LEvel 2 otthon azzal van parban...

Erdekes.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.