Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) felixo válasza ollie (#24550) üzenetére


felixo
őstag

Ha ha ha. Moderátor létedre lehetnél normálisabb is. Angol nyelvre gondoltam.

Redmi Note 9

(#24552) ollie válasza felixo (#24551) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, de azért ne haragudj a poénért, muszáj volt. :)

***

(#24553) felixo válasza ollie (#24552) üzenetére


felixo
őstag

Semmi gond ... lehet én vagyok ma kissé ingerült. Videók alapján tetszik a játék, de nem vagyok nagy angolos, így gondolom nem igazán tudnám élvezni a játékot !?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#24554) #33253120 válasza ollie (#24552) üzenetére


#33253120
törölt tag

És jó is volt. :)

(#24555) #27441408


#27441408
törölt tag

Cars: Fast as Lightning

ezzel játszik valaki? Vélemény ?

(#24556) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Riptide GP Renegade

Nem tűnik rossznak, de ennyit biztos nem adok érte. :) (akkor inkább a steames)

szerk: ja meg hogy ez csak shield. Ok akkor akcióra sem kell várni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24557) Narxis válasza Maxtreme (#24556) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gyűlölöm ezt a shield only szerencsétlenkedést. Csinálják meg rendesen minden hardverre de ne legyen már szándékosan csak shield only.

Thanos was right.

(#24558) Narxis válasza Narxis (#24557) üzenetére


Narxis
nagyúr

AP-n írják, hogy ebből a játékból később jön a többi hardverre is de a shield only utálatom fenntartom.

Thanos was right.

(#24559) beg válasza Narxis (#24558) üzenetére


beg
veterán

Ha játékgyárként annyi plusz pénzt kapnál az nvidia-tól azért, mert shield-re hozod ki legelőször, nem utálnád. Szándékosan tartják vissza a többi eszközre, vagy ki sem hozzák másra mert olyan szerződésük van.
Amikor majdnem minden ios-re jön ki előbb, azt nem? :)
Haszon és a gyors pénz van mindenki szeme előtt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#24560) Narxis válasza beg (#24559) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tudom de attól még utálom és megvetem.

Thanos was right.

(#24561) assemble válasza Maxtreme (#24556) üzenetére


assemble
addikt

Az GP baromi jo volt, a GP2-nel jobb jatekot meg kb a mai napig nem lattam mobil platformon. Konzol minoseg, brutal grafika, zene, multiplayer, stb.

Amugy ahhoz kepest h ez Shield exkluziv (ideiglenesen), nem latom h annyira durvan szebb lenne mint a GP2 - persze az latszik h vannak dinamikus arnyekok - de ez ilyesmi jateknal pont nem olyan latvanyos. A kornyezet monduk eleg reszletgazdagnak nez ki.

[ Szerkesztve ]

(#24562) interstate76


interstate76
addikt

Már nem tudom, ki ajánlotta korábban a Tiny Thief-et, de ezúton is köszönöm neki - szuper kis játék, nagyon tetszett a lányomnak (is)! Tudnátok ajánlani hasonlóan aranyos és ötletes, tolvajos játékot, ami 7 éves gyerek számára is játszható? Láttam a Play-en, hogy van jópár hasonló, de inkább a személyes tapasztalataitokra hallgatok, semmint hogy nekiálljak próbálgatni őket.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24563) assemble válasza interstate76 (#24562) üzenetére


assemble
addikt

Nem ezt rontottak el egy ideje egy frissitessel amikor ingyenesse tettek? Eredetileg ugye ugy jelent meg, hogy fizetos volt, de IAP-ok nelkul az elejetol a vegeig vegigjatszhato volt, ahogy annak lennie kell, en meg ugy nyomtam le.

Nem tudok amugy nagyon hasonlorol mobilon, plane ami ilyen igenyes lenne... PC-n a "Neighbours From Hell" hasonlo stilusu, de nem tolvajos, es talan inkabb nem ajanlanam meg a 7 eves lanyodnak :)

(#24564) interstate76 válasza assemble (#24563) üzenetére


interstate76
addikt

Tiny Thief a feléig ingyenes, utána pályacsomagonként 500,- Ft, vagy ha egyben veszed meg mindhármat, akkor 1.400,- Ft (ha jól emlékszem). Mindenesetre szuper játék!

A "Neighbours from Hell"-t egyelőre kihagyjuk! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24565) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogy mekkora gusztustalan ez az Angry Birds Transformers (És az action is, de ezt már töröltem is). Két menet között simán betesz egy full hd videót, csak hogy pörögjön a mobilnet-keret.

Létezik, hogy a monument valley csak 400 pengő? Ez a teljes verzió?

Nemrég leszedtem a lara croft és hitman go-t, 350 forintért ajándék.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24566) Kasya


Kasya
nagyúr

Tegnap elindult az FF Mobius. Több játék stílusát keveri, mindenből egy kicsit elven. A grafikat hirek alapján jobbnak vártam, de úgy is jó lett.

Aki gyűjtene friend pontokat, Kasya néven felvehet.

[ Szerkesztve ]

(#24567) Heisenberg69 válasza Kasya (#24566) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Melyik játékról van szó?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24568) oAcido válasza Heisenberg69 (#24567) üzenetére


oAcido
aktív tag

FF Mobius = Mobius Final Fantasy

[ Szerkesztve ]

(#24569) Heisenberg69 válasza oAcido (#24568) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönet! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24570) Soybex válasza Rigormortiis (#24565) üzenetére


Soybex
őstag

Létezik, ha samsungod van akkor a samsung áruházban ingyens.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#24571) assemble válasza interstate76 (#24564) üzenetére


assemble
addikt

Jah, regen sztem kb fele ennyiert meg lehetett venni egyben az egeszet.
Gondolom kesobb nagyokos menedzserek rajottek, hogy "tul jo" a jatek, es "tul olcson" vegig lehet jatszani, aztan lehuzosabba csinaltak. Emlekszem ebbol nagyobb felhaborodas is volt anno, aki korabban megvette a teljeset, meg annak nem unlockoltak a palyakat es ujra meg kellett volna venni. Vissza is kertek sokan ezek utan a penzuket, koztuk en is.

Jah, az a jatek inkabb felnotteknek valo :) De amugy eleg poen.

(#24572) saelin válasza Kasya (#24566) üzenetére


saelin
veterán

Egy mt6752 és egy mali-t760mp2 kombóval vajon hogy futna? (Még nincs meg a teló: lenovo p70.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24573) Kasya válasza saelin (#24572) üzenetére


Kasya
nagyúr

Alap grafikán, ahogy a a játék indul, szerintem elmegy. Az össz grafikai opció csak annyi, hogy low, medium és high. Illetce fps rate opció is van. Nem egy UT4 engine, sokkal inkább egy gyengébb pc grafika. Nekem maxon nincs stabil 60 fps.

(#24574) interstate76 válasza assemble (#24571) üzenetére


interstate76
addikt

Nem tudom, jól jártak-e a változtatással - jó lenne látni a bevételeiket! A lányom egy mini PC-n játszik, egy olyan accounttal, amihez nincs rendelve bankkártya, hogy még véletlenül se húzza csőbe valami csúnya IAP! :N

A pokoli szomszédokat ki fogom próbálni, a videó alapján nagyon jónak tűnik! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24575) Maxtreme válasza Kasya (#24566) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ebben lehet valami karakter választani, vagy mindig ezzel sudár félvér ázsiai gyerökkel' köll' osztani az eszet'? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24576) Kasya válasza Maxtreme (#24575) üzenetére


Kasya
nagyúr

A hősök, vagyis a karakterek úgymond paklihoz rendelt vezetök, amik egy egy tulajdonságot képviselnek (assasin, mage stb.). Illetve bizonyos mágikus elemet jobban képviselnek. A pakliba kártyákat lehet tenni, ami igazándiból a képesség harc közben.

Először a warrior paklival kezdesz. A tutorial teljesítése után megkapod a mage paklit talán. Nekem most egy assasin is van. De ezeket nehéz megszerezni majd...

Nekem elég nagy katyvasz volt a játék a tutorial végéig. Adj neki kis időt. Ha játszották már több rpg tipussal, talán könnyebben átlátod majd.

[ Szerkesztve ]

(#24577) Maxtreme válasza Kasya (#24576) üzenetére


Maxtreme
addikt

:R

(#24578) Rigormortiis válasza Kasya (#24576) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem is jön már a mobius, kíváncsi vagyok, milyen.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24579) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#24578) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jónak tűnik ez a moebius, viszont ronda mint a bűn, de legalább szaggat, mint a rétestészta, pedig a felbontást és a frameratet is maxra vettem. S7. Ha ezen szaggat, akkor min nem?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24580) Kasya válasza Rigormortiis (#24579) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem s7e max grafik nellett bem szaggat. Néha beesik 30 fps körül, de nem vészes.

(#24581) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Hali!

Tudtok jó kis offline játékokat? 12 órás útra kellene pár, offline kis játékok, unaloműzőnek.

Rigormortiis: OP3-on tuti nem szaggat az sima full HD.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#24582) #27441408 válasza holozis_HUN (#24581) üzenetére


#27441408
törölt tag

Despicable Me

Ez egy nagyon jó játék, ha gondolod nézd meg, futós játék nagyon aranyos minyonos.

(#24583) felixo


felixo
őstag

Városépítgetős játékot tudnátok ajánlani ? Olyat, ami igényes ... ha lehet. Köszi.

Redmi Note 9

(#24584) holozis_HUN válasza #27441408 (#24582) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi, jöhetnek még az offline játékok :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#24585) Kasya válasza holozis_HUN (#24581) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nonstop knight

(#24586) #27441408 válasza holozis_HUN (#24584) üzenetére


#27441408
törölt tag

sport játékok foci kosár stb ennek a gyártónak szeretem a játékait, többet nem tudok neked ajánlani, van még a tetris az is jó meg persze az örök klasszikus az angry birds! :C

természetesen SAKK! :C

[ Szerkesztve ]

(#24587) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Köszi mindenkinek :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#24588) #27441408 válasza holozis_HUN (#24587) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szívesen, nekem elvem, hogy csak offline módban is működő játékokat játszom, ha nincs netem akkor is tudjak játszani(tehát nem a reklámok miatt, tudom hogy ebből élnek a fejlesztők) , szóval ezek amiket írtam mennek net nélkül is.

(#24589) Rigormortiis válasza Kasya (#24566) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet név alapján felvenni? Csak mert én olyan opciot találtam, ahol customer taggel lehet keresni személyre, de az nem ugyanaz.

Nekem pedig szaggat, nekem is edge van. Gyorsan le is csekkoltam az nfs-el, hogy a telovsl van-e gond de nem, az simán megy fullosan.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24590) #86973952 válasza holozis_HUN (#24587) üzenetére


#86973952
törölt tag

Vannak szuper, "magyar" kártyajátékok, én azokat szoktam használni. Pl. Zsírozás, Makaó, Snapszer, magyar kártyás pasziánsz...stb.

Fogyasztásuk is kb. 0, meg némelyikben van multi is, ha éppen van Wifi. Pl. Zsírozás.

[ Szerkesztve ]

(#24591) Kasya


Kasya
nagyúr

Oh, itt moderálás volt? Mi okból? :/
Ilyenkor kapok agybajt a fórumtól...

Tettem fel egy rövid videót az FF Mobius-rol, hogy hogy néz ki max beállításokon, meg amúgy is. Sajnos s videófelvétel kicsit tompít a képen, és néhol be is szaggat, de az játék mellett nem látható különösebben.

[ Szerkesztve ]

(#24592) Rigormortiis válasza Kasya (#24591) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nálam is pont ezt csinálja. Olykor meglódul, olykor belassul, nagyon idegesítő. Nevezzük ahogy akarjuk de mocskosul sz.rul optimalizált. Hogy tudlak felvenni list-re? Név alapján nem találtam rá opciót.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24593) interstate76 válasza #86973952 (#24590) üzenetére


interstate76
addikt

Az első hárommal én is szoktam játszani, a negyediket most teszem fel - köszi a tippet!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24594) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#24595) oriic válasza oriic (#24594) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nem. :(

Live-Die-Respawn

(#24596) VIBO válasza oriic (#24595) üzenetére


VIBO
őstag

Amazon undergroundon az. Sima amazonon nem...

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#24597) oriic válasza VIBO (#24596) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Délelőtt még a simán is az volt.

Live-Die-Respawn

(#24598) Sonja válasza oriic (#24597) üzenetére


Sonja
veterán

Így van, nekem még sikerült az oldalról "megvennem"! :C :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24599) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Olcsó $20 körüli VR headsetet keresnék 6.4 inch mobilhoz. Találtam egy programot amivel számítógépes játékokon is lehetne így játszani a Trinus VR nevű app segítségével. Minél olcsóbb, annál jobb, ilyen cardboard is lehet :DDD (csak abból max 6 inchet találtam).

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#24600) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mi abéleményetek a chaos rings 3ról? Elég drága, és ahogy nézem, nagyon akciózni sem szokták. Van olyan szinten, mint egy konzolos jrpg? Ugyan ez a kérdésem a dragon quest 8ról is. Anni végigvittem ps2n. Hogy sikerült a portolás? Milyen is irányítás?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.