Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) Sanyi.mTs válasza #86973952 (#24335) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

valakinek sikerült megvenni a Lost Journy-t?

Nekem ezt a hibát dobja:
Sajnáljuk.
A(z) Visa-3677 nevű hitelkártyádat elutasították. Kérjük, válassz másik fizetési módot. [BM-CPE-35]

A bankom szerint az 1 Ft a bank ezt az összeget nem kezeli, mivel ezzel csak a kártyákat ellenőrzik.
Azt tanácsolták lépjek kapcsolatba a google-val :DDD

(#24352) #86973952 válasza Sanyi.mTs (#24351) üzenetére


#86973952
törölt tag

Van olyan bank, ami nem kezel 5 HUF alatt.

Én telefonszámlára terhelek, így nem mérvadó.

(#24353) VIBO válasza Sanyi.mTs (#24351) üzenetére


VIBO
őstag

Ugyanez nekem...
Budapest Bank

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#24354) batai15


batai15
félisten

otp, nálam megy:D de amúgy nem nagy szám a játék.

(#24355) krystman


krystman
őstag

A Skyforce Reloaded ben, hogy lehet megszerezni a 4dik csillagot vagy pontot? Már osszeszedtem a csillagokat, az embereket, stb de a 4dik pontot nem tudom osszeszedni sehogy sem. Mit kell csinálni hozzá?

(#24356) Narxis válasza krystman (#24355) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sebesülés nélkül végig vinni a pályát?

Thanos was right.

(#24357) 5381 válasza pulyka jocó (#24340) üzenetére


5381
aktív tag

Lehet egyenlegedről is vonatni, csak az univerzális számládat kell feltöltened hozzá. Itt választhatod, hogy a számládhoz írják majd hónap végén a feltöltést. Ha sikerült feltöltened, akkor már vásárolhatsz is róla a Play áruházban.
[univerzális egyenleg]

[ Szerkesztve ]

(#24358) #86973952


#86973952
törölt tag

Back To Bad most 319 HUF. Amazon -on néha ingyen is dobálják.

(#24359) Bozek válasza 5381 (#24357) üzenetére


Bozek
nagyúr

Látsz is, vagy csak nézel. Esetleg hozzászólás-gyűjtögető vagy?

Nem kérdést tett fel, hanem leírta, hogy tud az egyenlegéről vásárolni. Erre te leírtad ugyanezt...

(#24360) Saccco válasza #86973952 (#24358) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt próbáltam, annyira jól fest, de egy elég gyenge valami, szerintem. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24361) #86973952 válasza Saccco (#24360) üzenetére


#86973952
törölt tag

Néztem egy-két videón és szépen meg van csinálva, de máshol is írják, hogy gyengus, helyenként bugos. Mindegy, hátha valakinek bejön. Nekem is tetszett már meg 3+ pontszámos játék. :) 3.8 még annyira nem veszélyes.

Szerk.:
Van egy másik játéka is, ezt mindjárt megnézem milyen.

Szerk.2.:
Csak egy darabig ingyenes. :D

[ Szerkesztve ]

(#24362) Saccco válasza #86973952 (#24361) üzenetére


Saccco
nagyúr

Na ez mondjuk egy jó játék, csak ez meg a telefont izzasztja. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24363) fdisk


fdisk
őstag

Aki játszik a the walking dead no mans landdel attól kérdezném.
Hogy lehet a jellemvonásokat (trait) fejleszteni?
Pontosabban az ahhoz szükséges, (nevezzük coinnak) coinokat megszerezni?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#24364) 5381 válasza Bozek (#24359) üzenetére


5381
aktív tag

Elnézést nem aludtam egy napja. Azt hittem kérdez én meg segíteni akartam.

(#24365) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy s7 edge tulaja lettem. Wp-ről váltottam, úgyhogy pár dolog nem tiszta. Nem veszik össznek össze a game tuner és game launcher alkalmazások? Melyiket érdemes megtartani, ha az akku kímélėse a cėl?

Tudtok ajánlani minőségi, ingyenes játėkokat, amiknek nem kell folyamatos netkapcsolat?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24366) Sonja


Sonja
veterán

Dead Shell: Roguelike RPG

Game features:

- A new dungeon every time;
- Hellish bestiary;
- Full range of weapons;
- Elite mercenaries;
- Level up your squad.

Erre most ráfüggtem, de rendesen. :B :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24367) pulyka jocó válasza 5381 (#24364) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Semmi gond :)

(#24368) Saccco válasza Sonja (#24366) üzenetére


Saccco
nagyúr

Listára tettem, thx. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24369) #86973952 válasza Saccco (#24362) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tegnap csak a 3. pályáig volt időm játszani, de eddig jó. Tetszik ez a before/after dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#24370) Sonja


Sonja
veterán

Dungeon Trap 3D

Dungeon Trap is finally here! Your treasure hunting adventure has just begun! Get as far as you can in a dungeon filled with traps and obstacles and collect all the treasure. Be careful approaching trapdoors, spike traps, arrows and many more dangerous stuff.

Enjoy Dungeon Trap 3D with the clean, minimalistic graphics.

Nem tűnik rossznak. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24371) Saccco


Saccco
nagyúr

Akció, kérem szépen akció!

Rayman Classic :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24372) Bozek válasza Saccco (#24371) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ubisoft nálam tiltólistás egy ideje. Az, amit a Prince of Persia Classic-al műveltek, kiverte nálam a biztosítékot... És azóta se foglalkoztak a problémával.

(#24373) Narxis válasza Bozek (#24372) üzenetére


Narxis
nagyúr

Semmivel nem foglalkoznak. Kontroller támogatás nélkül felejtős ez a rayman classic is. Vicc ez a cég. Persze ettől még jó, hogy ha valaki szól akció miatt de azért remélem sokan kétszer is meggondolják, hogy fizetnek-e ennek a trehány cégnek.

Thanos was right.

(#24374) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

múltkori akcióban a rayman fiesta run-t vettem meg, nálam az verte ki a biztit, h a fizetős app-ban is voltak reklámok (még ha saját is)

(#24375) hedgehog válasza Sanyi.mTs (#24351) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nekem is ezt csinálta a kh-s visa kártyával, úgyhogy kénytelen voltam a revolut-ost használni hozzá, igaz emiatt nekem nem 1 Ft volt, hanem 3 :) (0,01 eur).

Viszont ez egy újabb érv a Revolut mellett :)

-- aka p3d3str1an

(#24376) #86973952


#86973952
törölt tag

Marvel rajongóknak itt egy leárazott pinball 28 HUF -ért.

Szerk.:
Van egy másik, egyébként ingyenes pinball -ja is. AVS. Ez sem rossz, korábban már játszottam vele párszor.

[ Szerkesztve ]

(#24377) Bozek


Bozek
nagyúr

Pokémon GO kapott tegnap frissítést, az APKMirror-ról feltelepített játék frissült a Play-ből, nem is kellett újratelepíteni.

(#24378) icemad válasza Bozek (#24377) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pokemon go-ról mi a véleményetek? Én már háromszor játszottam vele, de nekem valahogy nincs meg az a "játszanom kell vele" érzés... Ahogy én látom: Mész bele vakon a világba, néha jön egy nyomorult, amihez hozzávágsz egy labdát, és bekerül a könyvedbe...Oké, de mit kell csinálni? Mi a cél? Hogy lehet győzni? Ennyi a játék? Mert én napi 15-16 km-t gyaloglok melóban, ezután biztos nem fogok kolbászolni, ha ennyi a játék. Mert ha lenne célja akkor oké, de én még nem találtam erre utaló nyomot.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24379) air válasza icemad (#24378) üzenetére


air
nagyúr

Én már nyertem.
Fel sem rakom az ilyen hulladékokat. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24380) icemad válasza air (#24379) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Oké. de sokan írják más helyeken, hogy az év játéka, meg best of XXI century, meg ilyenek, csak azt nem értem miért? Szeretném megérteni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24381) #33253120 válasza icemad (#24380) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szeretjük az ilyen "nemtudomhogymüködikdefikázom" dolgokat.
Megtennéd, hogy nem itt bomlasztol, hanem a járlték topicjában? Előre is köszönöm.

(#24382) icemad válasza #33253120 (#24381) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért kérdeztem itt, mert pl. playen is a sok cukorzabáló zombi qrvaanyázza azokat akik 1csillagot adnak egy ilyen programra. Azt hittem itt "megvilágosodok" és elmagyarázzák nekem, hogy mi a játék célja. Ha te sem tudod, de játszol vele, akkor bocs, hogy a lelkedbe tiportam...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24383) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na vegre, mar nagyon vartam, hogy megjelenjen Android-ra es most vegre itt van!

Borderlands 2 [link] 5490 Ft

Tablagepemen igy nez ki:

FXAA-t kikapcsoltam. Ugyanugy, mint a Borderlands TPS eseteben, itt is van van minden:
- 4 fos online coop
- a grafika reszletesen allithato
- Google Play achievementek
- Google felhobe mentes
- voice chat
- nem levizezett mobilos valtozat, hanem a teljes jatek atportolva

Szoval a PS Vita valtozathoz kepest nem csak, hogy a 4 fos coop megmaradt, de,az FPS es a betoltesi ido is jobb.

Egyelore controller kell hozza es csak Shield tamogatott.

(#24384) Narxis válasza icemad (#24380) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én szerettem a rajzfilmet de így felnőtt fejjel már abszolút nem érdekel. Egyetlen pozitívuma, hogy talán többet mozogsz bár már megjelentek a gps-t manipuláló xposed modulok kifejezetten ehhez a játékhoz.

Igazából te tudod. Feri a Droid Fan youtube csatornáján már 3 videót csinált róla, nézd meg hátha segít eldönteni, hogy kell-e.

Thanos was right.

(#24385) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mi most a legszebb droidos játék? Kíváncsi vagyok, mit tud az s7.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24386) Bozek válasza icemad (#24378) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi a cél? Hogy szórakoztasson. Ha nem tetszik, nem kell vele játszani. Azért kíváncsi lennék, te mikkel játszol, amik annyira jók, hogy megütik azt a magas szintet, amire szükséged van...

Amúgy meg 3 játék után még sokat nem láttál. Legalább 5-ös szintig el kell jutni, akkor az úgynevezett Gym-eknél harcolhatsz mások ellen. Azt olvastam, hogy berakják az egymás elleni játékot is, amihez nem kell Gym, de arra még várni kell. Lehet fejleszteni a pokémonokat, hogy erősebbek legyenek, és harcban se mindegy, hogy melyik típusú pokémon ellen melyikkel állsz ki.

Egyébként szerintem pont ez az előnye, hogy nyílt világban játszódik és endless játékélményt nyújt. Jobb, mint azok a játékok, amiket egyszer végigviszel, aztán törölsz is, mert nincs benne több...

(#24379) air: Tőled is kérdezem, hogy mivel játszol, ami nem "hulladék". Mert lehet, hogy mások szerint meg az sz*r...

[ Szerkesztve ]

(#24387) Viktor77 válasza icemad (#24378) üzenetére


Viktor77
titán

Egy rohadt gyüjtögetős játék mégis miről kéne szóljon, szerinted? A játék szlogenje megvan?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24388) icemad válasza Viktor77 (#24387) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt a részét értem. Ma haverokkal kipróbáltuk megint, csapattal tök jó hülyülés. Kezd tetszeni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24389) Damage401 válasza Rigormortiis (#24385) üzenetére


Damage401
senior tag

Mutatok egy párat, hogy teszteld a Vulkan APIt :)

HIT S7 re már jobb texturásat szedi le.

Illetve NFS No limit mire számíthatsz S7--en

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24390) #86973952


#86973952
törölt tag

Worms 2 Armageddon kapott egy leárazást 379 HUF -ra. Végre...

Meg egy érdekes kis játék Prune néven most csak 359 HUF.

Szerk.:
Nem ide való, de hátha valakit érdekel...WLD most 699 HUF -ra lett csökkentve.

[ Szerkesztve ]

(#24391) Rigormortiis válasza Damage401 (#24389) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi, megnézem őket. Azaz az nfst már megnéztem, csak nem jutott tovább a töltőképernyőnél. Az értékeléseknél is írták, hogy ez a helyzet, de nem volt türelmem három percnél többet várni, úgyhogy repült is a telefonról.

Tudtok ajánlani még pár játékot? Egyenlőre a rr3at nyüstölöm, és az order and chaos 2t. Anno az első részt szanaszét játszottam wp-n is. A castle stormot is leszedtem, vitán is imádtam. Olyan játékok kellenének, amik ingyenesek, tartalmasak és nincsenek szanaszét tűzdelve iappal. Lehet, hogy túl sokat várok :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24392) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#24391) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ami jó lenne: valami final fantasy tactics-szerű srpg. És valami fps is. A modern combat 5 annyira nem jött be, de valami hasonló minőségűt ajánlhatnátok.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24393) zozi8005 válasza Rigormortiis (#24385) üzenetére


zozi8005
tag

CSR2-re is rápróbálhatsz.
Szerintem bár nem túl friss,de látvány terén a Dead Effect 2 sem vall szégyent.

(#24394) ADAM1337 válasza Damage401 (#24389) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az nfs-nél egy olyan telora is rálehet rakni aminél nem azt a texturát szedi le, pl honor 6-ra ráraktam egy hasonló configot és lazán vitte, de a G4-emen is úgy fest mint a videóban.

(#24395) Damage401 válasza ADAM1337 (#24394) üzenetére


Damage401
senior tag

mindre rá lehet rakni. de azok s plusz effektek az ilyen vulkan apit támogató Socnál jelenik meg. android 7.0 után lesz natív támogatás. OpenGl is szép, csak kevesebb az effekt

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24396) DrJaka válasza #86973952 (#24390) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Worms 5,5-ös kijelzőn játszható?

Huawei Mate 20 prO

(#24397) Joccc07 válasza Damage401 (#24395) üzenetére


Joccc07
addikt

Egy a gond: Galaxy s7-en még egyszerűen képtelenség a Vulkan API jelenléte. Az S7 még legalább 1 évig csak OpenGL api-val fog rendelkezni vagy addig míg meg nem kapja a 7.0-át. Tehát az a teszt egy marha nagy fail!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24398) Damage401 válasza Joccc07 (#24397) üzenetére


Damage401
senior tag

Ezt alá is támasztanád kérlek?

[link] Valahogy ez nekem egyértelműbb, hogy jelen van az S7 en. Még ha nem is natívan. Mert mint írtam, 7.0 fog jönni a többi eszközre is. (Metál layer ellenfele IOS)

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24399) Joccc07 válasza Damage401 (#24398) üzenetére


Joccc07
addikt

Tessék

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24400) jonnyjoker01 válasza Rigormortiis (#24392) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jelenleg a C-OPS-ot nyüstölöm, még béta, kevés fícsörrel, de én rohadtul élvezem :) Ami jó, hogy lehet pc-sek ellen is menni így nem annyira könnyű mint első ránézésre.

Modern Combat 5 egy p2w szar lett pedig imádtam anno :O (200 órát toltam vele tavaj nyáron, saját squadom volt, eszement jó emlékek fűznek hozzá, kár hogy elbaszták az egészet)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.