Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) jonnyjoker01 válasza Tibko8 (#24848) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha megvan az eredeti játék, akkor nem lenne gond a CD kulccsal :U

Üdv. Johnny

(#24852) Tibko8 válasza jonnyjoker01 (#24851) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én is így gondolom. Ezért nem értem. Még az XP korszakban vettük. Többször is már fel lett telepítve gépre. Más emulatort esetleg nem ismer(tek)sz? :R
Amúgy hibát ír ki és utána bezáródik az egész.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24853) Kasya


Kasya
nagyúr

Titan questtel játszott valaki huzamosabb ideig? Kontroller nélkül bár nem olyan vonzó, mégis csak viszket a tenyerem.

(#24854) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Slaughter

Nem próbáltam, de a video alapján nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#24855) maross


maross
veterán

Megjelent a Castles of Mad King Ludwig társasjáték androidos valtozata, ajanlott :). De még inkabb a társas maga, német nyelven egész barati aron hozza lehet jutni, a jatek maga pedig nyelvfuggetlen.

szerk: valamint Neuroshima Hex androidos valtozata most le van arazva kb -75%-kal [link]

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24856) maross


maross
veterán

Egyebkent gondolom kozismert, de egyik legjobb (+szep+kidolgozott) logikai jatek a The Room, elso resze bar nem akcios, de eleg barati aron megveheto. Egyik kedvencem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24857) assemble válasza Maxtreme (#24844) üzenetére


assemble
addikt

Mostanaban is kapott egy frissitest amugy ami elvileg ilyesmi problemat sok eszkozon megold, megprobalhatod, hatha segit.

(#24858) Maxtreme válasza assemble (#24857) üzenetére


Maxtreme
addikt

Sajna nem, egyik eszközömön sem. :) (már próbáltam mikor kijött az update)

[ Szerkesztve ]

(#24859) #27441408


#27441408
törölt tag

8 Ball Pool

Szerintem jó játék, ha a lehetőségek közül bármeikkel belépünk a játékba lehet fejlődni, dákót, asztalt stb venni,de lehet játszani vendégként is, a letölthetős verzióban vendégként is enged pénzt gyűjteni és fejlődni. (csak gondolom a vendég profil a játék letörlésekor elvész és minden ami addig gyűjtve volt míg a belépős regisztrált profil nyilván nem)

[ Szerkesztve ]

(#24860) kemotox


kemotox
addikt

Aki szereti a rejtvényeket, azon belül is a griddler/nongram/kitudjahánynevevanmég típusúakat, annak ajánlom a Griddlers Plus-t. Régebben rengeteget toltam, hipp-hopp belement 700 óra. Vonaton, suliban, wc-n, ágybanfekveálmatlanságoskodásközben mindig toltam, néha még máskor is. Most leszedtem megint és még mindig istenkirály. Már több, mint 6000 rejtvény van benne.

(#24861) aha.e


aha.e
tag

Sziasztok!

Dead Trigger 2-vel egy darabig nem játszottam. Most újból feltelepítettem, és elveszett a mentésem. Mitől lehet? Play szerint az acsik megvannak még tavalyi dátummal. Tudok vmit kezdeni? Más nem járt így?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#24862) Jumbozorz válasza Jumbozorz (#24775) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Erre tudnátok valamit mondani?

24775 : Sziasztok,
Tudtok mondani, valami jó grafikával rendelkező fantasy RPG-t. Amiben fejlődni kell, új cuccokat szerezni folyamatosan stb. Ketten játszanánk vele, szóval a multiplayer lehetőség kiemelkedően fontos lenne. Közösen lehessen küldizni, boss stb.
Köszönöm előre is. :R

(#24863) hallerlaller


hallerlaller
addikt

huhú megjelent Auralux: Constellations controller support shield eszközökre, multi mód, világranglista stb..

pár pályán tartom a rekordot lowerhauntlet néven :D

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#24864) Ferfiu válasza Jumbozorz (#24862) üzenetére


Ferfiu
tag

Nekem hirtelen a Dungeon Hunter jutott csak eszembe, de elég rég nem játszottam már. Talán még a 4. résszel. No este ki is próbálom az ötödiket is. :)

@kemotox (#24860): Én a CrossMe Nonogramsért vagyok oda. Még anno ingyen megkaptam Amazonon keresztül a fizetős változatát (gondolom, nincs benne talán reklám), amit ritkábban frissítenek, mégis folyton van új rejtvény. :)

(#24865) Tibko8


Tibko8
senior tag

Ki milyen olcsó (kb 1000 Ft körül)BL kontrollert használ? Nem kötelező BL-nak lennie de kényelmesebb lenne meg nem kéne OTG kábelt rendelnem +-ba. Nem kell űrtechnikás cucc :) Ebay vagy más kínai Web áruházból megrendelem nem kell országbéli. De ha van ugyan ilyen olcsó itthon az sem gond :D
Nem hátrány ha tudd gépel is komunikálni :)

Remélem ti tudtok segíteni. Ha mégsem illik ide a kérdés akkor nyugodtan irányítsatok át a megfelelő helyre, nem haragszom meg. :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24866) aha.e válasza Tibko8 (#24865) üzenetére


aha.e
tag

Én inkább a helyedben ipega kontrollert vennék. Abban nem csalodsz.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#24867) Tibko8 válasza aha.e (#24866) üzenetére


Tibko8
senior tag

Tudsz linkelni esetleg egyet? Amiket én találtam (lehet rossz helyen nézelődtem) 7000-től 14 000-ig láttam őket. Ha nagyon jó akkor rá tudok esetleg tenni még egy picit de 2-3 felé nem szívesen mennék úgy is csak 1-2 hetente lenne rá időm elő venni (fránya suli :((( :D )

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24868) aha.e válasza Tibko8 (#24867) üzenetére


aha.e
tag

Gearbest-en találsz. Bár az ipega kontrollerek általában 18$-tol kezdődnek.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#24869) Tibko8 válasza aha.e (#24868) üzenetére


Tibko8
senior tag

Köszi. Körülnézek. De így első ránézésre bekell látnom nincs (nagyon) olcsó kontroller. Elsőre amit a főoldal dobott ki az Terios S3 8€. Ipega 17€. Mégkörülnézek. Köszi még1x. :R
Persze ha valaki tudd az internet rejtett sarkaiban valami tutit azt szívesen megnézem :)

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24870) oAcido válasza Tibko8 (#24869) üzenetére


oAcido
aktív tag

Én ezt vettem. 1,5-2 hét alatt megérkezett. Működik PC-vel is, illetve telefon is egyből látta.

(#24871) HoTaZo válasza Tibko8 (#24869) üzenetére


HoTaZo
őstag

Teriost nem ajánlom, 2 porosodik itthon. Huawei-el tudtam csatlakoztatni, mással nem. De irányításra nem bírtam rávenni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#24872) Maxtreme válasza Maxtreme (#24858) üzenetére


Maxtreme
addikt

No ismét jött egy frissítés, most már oks a dolog. Viszont ahogy sejtettem, így meg eléggé szaggat a cucc. :D

(#24873) aha.e válasza oAcido (#24870) üzenetére


aha.e
tag

Ez biztos eredeti? Ilyenektől mindig féltem.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#24874) akooos


akooos
veterán

Ahogy látom még nem esett szó erről a rendhagyó játékról:

A Blind Legend

Ebben a játékban nincs szükség a szemünkre, kizárólag a fülünkre. Kötelező hozzá azonban egy fülhallgató, hiszen minden utasítást szóban kapunk. A telefon kijelzője sötét, egy joysticknak felel meg a játékban. Ujjainkkal tudunk közlekedni, támadni és védekezni is. A játék főszereplője egy vak lovag, akit a lánya narrál át a kalandokon.

Egy keveset játszottam már vele, nagyon érdekes és egyben furcsa, ahogy csak a hangok alapján játszik az ember és közben el kell képzelni, mi is lehet a "szemünk" előtt. Jó idegen nyelv ismeret szükséges hozzá. Az angolon kívül francia nyelv biztos van benne, a többit nem próbáltam meg :)

(#24875) aha.e


aha.e
tag

Ezt ismeri vki? Most le van árazva.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#24876) #27441408


#27441408
törölt tag

Hot Vegas SLOTS- FREE: No Ads!

Nagyon hangulatos félkarú rablós játék, sok gép van benne mindegyik egyedi zenei témával, 4 óránként lehet bónuszt pörgetni,és nem igényel netet, és azt hiszem van benne online verseny rész is megéri kipróbálni!

(#24877) #27441408 válasza #27441408 (#24876) üzenetére


#27441408
törölt tag

UI: ennek a cégnek a játékai elmentik a játékot, azt nem tudom mi módon, azonosít talán a névjegy alapján, de másik játékuknál már tapasztaltam, hogy újra install után is megtartotta mindenem az állást satöbbi.

(#24878) Viktor77 válasza Kasya (#24853) üzenetére


Viktor77
titán

Itt olvashatod a tapasztalataimat.

Alapvetően nincs vele semmi gond, néhány idegesítő dolog, de jól játszható, élvezetes, a legjobb a műfajában Androidon.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24879) #27441408


#27441408
törölt tag

Szeretném megkérdezni, hogy a saját névjegyek módosítása az mit jelent, és ha a játéknak ehhez joga van, mennyíre bízhatom a játékban? Az alább linkelt kaszinós játéknak van ilyen joga de a cég kb minden játékánál van ez, de ilyet nem nagyon látni más játékoknál max csak, hogy olvashatja a névjegyeket) szóval megköszönném ha valaki válaszol. :)

itt egyébként a legjobb minősítést kapta a cég összes játéka.

[ Szerkesztve ]

(#24880) #27441408


#27441408
törölt tag

Slots - Pharaoh's Way

Ez egy nagyon jó játék, interneten is lehet játszani, és facebook-on is fenn van, a netes felületen évek óta játszom, 4 óránként ad zsetonokat.

Telefonon a játék reklám mentes, és net nélkül is működik!

(#24881) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Earn to die 3-ról van valami hír? Lesz egyáltalán?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24882) Kasya válasza Viktor77 (#24878) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszi. Remélem ezeket javítják hamarosan.

(#24883) Ferfiu válasza aha.e (#24875) üzenetére


Ferfiu
tag

Van ingyenes változata is a playen. Nekem instant uninstall, sóval behintés, pár perc sírás volt az eredménye.

(#24884) #27441408


#27441408
törölt tag

sudoku

Anno játszottam vele nagyon szép zene van a játék alatt.

(#24885) aha.e válasza Ferfiu (#24883) üzenetére


aha.e
tag

Köszi. Akkor nem próbálom ki :D

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#24886) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez elég jónak néz ki: Armajet (open beta)


Official

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24887) powerwade válasza Saccco (#24886) üzenetére


powerwade
senior tag

Az irányitásra kiváncsi vagyok, mert egy ilyen "pörgős" játéknál sok múlik rajta.

(#24888) Kasya válasza Saccco (#24886) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jonak tunik, regisztraltam is, köszi.

Saber's Edge

Szuper kis játék, jó grafikával. Nincs benne automatizálás, igy minden harcot magunknak kell megvivni. Neha egy egy palyat többször is meg kell csinálni (akár naponta is), ha a drop item kell valamihez. Nem kimondottan famolos, de minden palya kihivas. Foleg, hogy bar felszinesen nem latszik, a nagyobb szinteken mar taktikazni kell sokat. Igazi puzzle es rpg egyben.

Van benne iap, nem is olcso. Szerencsere nem letszukseg, es szvsz felesleges is. Havi elofizetesi lehetoseg is adott (12euro), ami rengeteg kristalyt ad. Ez eri meg a legjobban, ha valaki non stop akarna jatszani.

Egy harci menet 3-5p atlagban. Minden harc lépéspontba kerül, amiből szintenként többet kapunk. Bár nem lehet non stop játszani, szinte fel sem tűnik, hogy lépéspontok is vannak.

(#24889) DrJaka válasza Kasya (#24888) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Tetszik :K
Van esetleg hasonló, ami ebben a kategóriában van ilyen jó? Esetleg jobb?

Huawei Mate 20 prO

(#24890) Kasya válasza DrJaka (#24889) üzenetére


Kasya
nagyúr

Volt egy hasonlo jatekmenetu es felepitesu jatek, de mar reg nem frissitik. Dragon Gems. Sokat szivtam vele, mert a fejlodes folyamán késöbb nagyon fontos a megfelelő elemű csapat összeállítása.

Talán a Puzzle Quest hasonló.

Engem most ez fogott meg :)

[ Szerkesztve ]

(#24891) Maxtreme válasza DrJaka (#24889) üzenetére


Maxtreme
addikt

Mind valami hasonló, és sztem a legjobbak közül valók:

Szerintem az egyik legjobb a témában :)
Nem pénzéhes stb.

(#24892) Saccco válasza Maxtreme (#24891) üzenetére


Saccco
nagyúr

A promó videóban látható tánc igazán kemény... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24893) lkksioskdl3 válasza Kasya (#24890) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Talán a Puzzle Quest után a legjobb hasonló játék a témában, amit szintén itt ajánlottak az a Gems of War.

Nem pénzéhes és hozza a PQ komplexitását. Ki akartam pörgetni 100%ra, de sajnos beleuntam és végén már nem volt kedvem erős csapatot összeállítani. Viszon 50-100 órát simán belepakoltam.

(#24894) ollie válasza lkksioskdl3 (#24893) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval meg lehet lenni IAP nélkül?

***

(#24895) Maxtreme válasza Saccco (#24892) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ja hát igen az egész játék kb ennyire komoly... :DDD

(#24896) felixo


felixo
őstag

Játszik valaki a Blitz Brigade játékkal ?
Vélemény róla ?

Redmi Note 9

(#24897) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

6-7 éves gyermeknek tudnátok ajánlani játékokat?
Ilyesmikre gondoltam, mint a Banana Kong, Crossy Road, Subway surfer, vagy bármi, amit ilyen idősen már tud játszani.

Köszönöm :R

(#24898) ollie válasza Jim74 (#24897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fiú vagy lány? Amúgy így látatlanban a Lego játékokra keress rá, van rengeteg ingyenes, és egész jók.

***

(#24899) beg válasza ollie (#24898) üzenetére


beg
veterán

+1 a Lego sorozata és iap mentesek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#24900) Jim74 válasza ollie (#24898) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen Mindkettőtöknek :R

Fiú. Esetleg tudnátok 1-2 konkrét LEGO-sta ajánlani, ami már "bizonyított"? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.