Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) Saccco válasza VD (#24797) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez jó beteg egy valami. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24802) Narxis


Narxis
nagyúr

Angry Birds: Ace Fighter

:D

Thanos was right.

(#24803) felixo válasza VD (#24797) üzenetére


felixo
őstag

Jónak tűnik. Te megvetted ? Vannak online játékosok fent sokan ?

Redmi Note 9

(#24804) VD válasza felixo (#24803) üzenetére


VD
őstag

Csak online lehet játszani, és igen, nagyon sokan játszák, folyamatosan 5-en vagyunk egy partyban.
Lehet privát játékot is indítani, ilyenkor kóddal lehet meghívni az ismerősöket.


(#24805) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Az Unia című játékot próbálta már valaki? Képek alapján tetszik...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24806) felixo válasza VD (#24804) üzenetére


felixo
őstag

Lehet megveszem.
Jó lenne hozzá egy leírás, hogy melyik kártya mire jó !?

Redmi Note 9

(#24807) Maxtreme válasza Narxis (#24802) üzenetére


Maxtreme
addikt

Micsoda a kretivitás (ismét)..

Rovivo játékfejlesztési recept:

- Végy egy jól bejáratott stílust,
- Skinezd át angry birds-ösre
- Vedd vele hülyére a népet

(#24808) tepenzed válasza VD (#24797) üzenetére


tepenzed
őstag

hát én nem tudom, 1-2 hónapja rögtön megvettem mikor megjelent a storeban, aztán ment is a refund. Szerintem baromi unalmas volt, a lapok teljesen értelmetlenek, azért az uno messze veri játékélményben (persze nem az uno&friends ami teli van undorító boostokkal)

(#24809) felixo válasza tepenzed (#24808) üzenetére


felixo
őstag

Unoban van online, ami jó ?

Redmi Note 9

(#24810) tepenzed válasza felixo (#24809) üzenetére


tepenzed
őstag

mobilra sajnos nincs olyan, ami fair play és normális, régen jó volt, de természetesen a gameloft szétcseszte az egészet a hatalmas mennyiségű vásárolható cuccal, a menetekért is uno pontért kell fizetni amit vagy megveszel vagy összekaparod xD

pc-re és konzolra viszont most jelent meg augusztusban klasszikus, csak hát meg kell venni [link]

[ Szerkesztve ]

(#24811) felixo válasza tepenzed (#24810) üzenetére


felixo
őstag

uno&friends-el mi a gond pontosan ?

Redmi Note 9

(#24812) tepenzed válasza felixo (#24811) üzenetére


tepenzed
őstag

most írtam le, teli van boostokkal amivel rohadtul nem hasonlít az igazi játékra (felfedi titokban az összes ellenfél lapját a meccs végéig, sokkal több kártyát kell felhúzniuk, megvéd a felhúzástól, stb) amit vagy nagy nehezen megveszel az összegyüjtött pontokból vagy kipengeted a pénzt érte, amit sajnos elég sokan megtesznek, így a tournamenteknek sincs semmi értelme, mert bejön az emberke 6 féle boosttal és semmit nem tudsz ellene tenni. Mondjuk úgy, hogy köze nincs az igazi unohoz már és teli van ezekkel a pénzért vehető "csalásokkal"

A másik meg, hogy egy sima kártyamenetet is 2 pontba kerül, ami elég hamar el tud fogyni ha nem lépsz be 40 percenként az ingyenes pontért.

[ Szerkesztve ]

(#24813) felixo válasza tepenzed (#24812) üzenetére


felixo
őstag

Értem és köszi. Akkor lehet a Exploding Kittens melett döntök. Elolvastam mit írnak az unoról, legtöbben arra panaszkodnak, hogy kifagy és sokszor visszadobja őket a játék elejére.

Redmi Note 9

(#24814) felixo válasza VD (#24804) üzenetére


felixo
őstag

Van benne felhőmentés ?
Azért kérdezem, mert telóra és tabletre is szeretném letölteni és játszani vele. G+-hoz, vagy fb-hoz csatlakozik !?

Redmi Note 9

(#24815) VD válasza felixo (#24814) üzenetére


VD
őstag

Semmi social csatlakozás nincs! És felhőbe se ment semmit. (Többek között ez is baromi szimpatikus, hogy semmit nem kell like-olni, meg megosztani...) Minden eszközön külön névvel és avatarral tudsz bejelentkezni. Így pl. tudsz a tabon a telefon ellen játszani.
A vásárlásokat tartja nyilván a google account.

[ Szerkesztve ]

(#24816) felixo válasza VD (#24815) üzenetére


felixo
őstag

Tehát ha veszek valamit pl. a telón, akkor a tableten lévő accomba is meglesznek azok a dolgok ?

Redmi Note 9

(#24817) jonnyjoker01 válasza VD (#24797) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem egyáltalán nem nagy szám. Persze nem egy rossz játék, de faék egyszerű. Az, hogy 700 ft de még fizetni kell a skinekért és extra packokért.. Hát nem szép húzás.

Üdv. Johnny

(#24818) VD válasza felixo (#24816) üzenetére


VD
őstag

Igen. Jobb felül a restore purchases-re rányomva feloldja a megvett tartalmakat (avatar-ok, plusz kártyák).

jonnyjoker01
Pont az egyszerűsége miatt lehet baromi jó taktikai csatákat vívni. Aki csak huzogatja a lapokat meg dobál mindent fejetlenül, az hamar kiesik.
Az extra paklik meg még megdobják a taktikázási lehetőségeket. (Felső lapok átrendezése, kamu keverés, plusz húzások)
Sokkal taktikusabb és összetettebb mint az UNO. Akit persze nem érdekelnek az ilyen játékok, az tényleg törli 5 perc múlva.

[ Szerkesztve ]

(#24819) felixo válasza VD (#24818) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. Nem vagyok nagy angolos ... mennyire kell angol nyelvtudás a lapok "megtanulásához" ?

Redmi Note 9

(#24820) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A square enix rpgk szoktak leárazva lenni? Érdemes várni? (Chaos rings 3, dragon quest viii)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24821) VD válasza felixo (#24819) üzenetére


VD
őstag

Alpafokú nyelvtudás bőven elég. Itt [link] le van írva (plusz van 2 video) minden.

(#24822) jonnyjoker01 válasza VD (#24818) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is tetszik a játék, a kártyalapok jópofák, elég sokat játszok vele. Néha a neveken tudok nevetni vagy kiakadni (két név volt amin kiakadtam - ilyenkor megjelölöm sértőnek.)
Szerk. eltávolítottam a példákat, nem hinném, hogy engedve lenne itt.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#24823) felixo válasza VD (#24821) üzenetére


felixo
őstag

Csak az érdekel pontosan, hogy melyik kártya mire szolgál.

Redmi Note 9

(#24824) lkksioskdl3 válasza VD (#24821) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Engem az analóg játék érdekelne. Itthon lehet kapni?

(#24825) felixo válasza VD (#24821) üzenetére


felixo
őstag

Megvettem. A megvásárolható másik 2 pakli miben különbözik a simától ?

Redmi Note 9

(#24826) VD válasza lkksioskdl3 (#24824) üzenetére


VD
őstag

Csak külföldi webshopban láttam eddig.

(#24825) felixo
Plusz kártyalapokat tartalmaz (imitált keverés, robbanó macska a pakli elejére, első 1-3-5 lap átrendezése stb.). Ha játszol, akkor előbb utóbb fel is ajánlja a játék, hogy egy party-t kipróbálhass velük.

(#24827) felixo válasza VD (#24826) üzenetére


felixo
őstag

Legnagyobb bajom az, hogy nem tudom, hogy melyik kártya mire jó ... így nem tudok vele játszani ...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#24828) maross válasza lkksioskdl3 (#24824) üzenetére


maross
veterán

gemklub (es mindig erdemes szellemlovas.hu es compaya.hu arakat is megnezni, ez a szentharomsag budapesten).

Egyebkent ha valakit erdekel valami társasjátékkal kapcsolatos dolog, a kihalt tarsasjatekos topicban lehet kerdezni :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24829) lkksioskdl3 válasza maross (#24828) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

köszönö ma az ajánlásokat!

uhh, max 1-2 ezret szántam volna rá :Y

(#24830) maross válasza lkksioskdl3 (#24829) üzenetére


maross
veterán

Ez mar sajnos nem az a kategoria, királyi árut tudom ajanlani akorul, lehet egyedul is jatszani :D.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24831) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(#24832) r0by


r0by
addikt

Tudtok ajánlani két személyes játékot, amit például tableten jól lehetne játszani egymás ellen? Most megyünk pihenni, ilyenkor esténként egy kis bor mellett szeretünk játszogatni :)
Ezt ismerem: 2 player reactor
Kutyafuttában letöltöttem még párat, de kíváncsi lennék, ismertek-e jól bevált alkalmazást :R

(#24833) #27441408


#27441408
törölt tag

(#24834) jonnyjoker01 válasza Maxtreme (#24831) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egy lopott játékot ne hirdessünk már itt. Samurai II (Madfinger Games) kompletten 1:1-ben vörös filterrel. Ezt jelenteni kéne a guglinak.

Üdv. Johnny

(#24835) Bozek válasza #27441408 (#24833) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak az a fránya IAP ne lenne. Elég hamar ráuntam, már úgy 3-4 hónapja. :)

(#24836) Joccc07 válasza jonnyjoker01 (#24834) üzenetére


Joccc07
addikt

Én már jelentettem

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24837) Saccco válasza jonnyjoker01 (#24834) üzenetére


Saccco
nagyúr

Átraktam OFF-ba. :N

Filter nélkül: Samurai II: Vengeance

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24838) Narxis válasza Saccco (#24837) üzenetére


Narxis
nagyúr

Épp írni akartam, hogy kísértetiesen hasonlít rá. :D

Thanos was right.

(#24839) S e t h válasza icemad (#24776) üzenetére


S e t h
nagyúr

elolvasás után kedvet is kaptam hozzá, köszi

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24840) Tibko8


Tibko8
senior tag

Tudtok vagy ismertek valami (működő bevált) Windows emulátort? Nem muszáj Windowst futtatni csak egy régi játékot kéne mukodesre bírni Androidon. Pontosan Rollercoaster tycoon 1. Újra elkezdtem gépen vele játszani és jönnek elő az emlékek és jó lenne telefonon is. Telefon hardveres teljesítményével nem lesz gond. OnePlus 3.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24841) Maxtreme válasza jonnyjoker01 (#24834) üzenetére


Maxtreme
addikt

Basszus én meg azt hittem hogy valami újabb rész (nem emlékeztem a készítőkre, illetve nem próbáltam ki)
Ez esetben viszont helyes hogy jelentettétek. :R

(#24842) assemble válasza csadi0011 (#24784) üzenetére


assemble
addikt

Raadasul mar nem SHIELD exkluziv, elerheto telefonkra/tabletekre! (erre nem kellett sokat varni) :C

(#24843) jonnyjoker01 válasza Tibko8 (#24840) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

ExaGear strategies (én ezt használtam papers, please! és undertale futtatására). Kicsit drága (cuprum vezérlőséma 5000 ft), de szerintem megéri, nagyon jó emulátor.

Üdv. Johnny

(#24844) Maxtreme válasza assemble (#24842) üzenetére


Maxtreme
addikt

Érdekes egyébként hogy ugyanaz a problémája mint a második résznek (egyébkét ezt írja is ott valaki) hogy amint maxra akarod nyomni a shader beállítást, azon nyomban kilép.
Ettől függetlenül marha jó (és így is szép) játék, ezt az árat nagyon megéri.

(#24845) Tibko8 válasza jonnyjoker01 (#24843) üzenetére


Tibko8
senior tag

Köszi kipróbálom. Még annyit hagy kérdezzek hogy egér nélkül lehet irányítani a játékokat? Vagy mindenképpen szuksegeltetik hozzá valami irányító eszköz.
A telepítés csak annyi hogy a gépen feltelepített játéknak a mappáját csak egyszerűen át másolom a telefonra?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24846) jonnyjoker01 válasza Tibko8 (#24845) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

1. Lehet egér nélkül, konkrétan az érintős vezérlésért fizetsz (de kötelező, nem lehet vezérlő nélkül elindítani).
2. Telepíteni úgy kell, hogy az installert fel kell rakni a belső tárhely/ExaGear mappába. Néhány játék nem működik, szóval próbáld ki először a trial vezérlőket.

Üdv. Johnny

(#24847) #27441408


#27441408
törölt tag

Nebulous

A jól ismert netes sejt evős játékra hasonlító játék kiegészítve team móddal és offline játékomódos lehetőséggel.

Anno mikor játszottam vele nekem nagyon tetszett főleg a team mód, ahol nem korlátlan a játék,hanem 5 perce van a csapatnak nyerni, lehet klánokat csinálni satöbbi, szerintem 1 próbát megér, próbáljátok ki. :) (és le van fordítva a játék magyar nyelvre is legalábbis amikor régen játszottam vele volt magyar nyelv)

Ha már alább írtátok a másolást megkérdezném, ez vajon mennyire legális másolata az eredeti játéknak? Bár ha jól tudom ez a játék szabadon másolható változtatható,...

[ Szerkesztve ]

(#24848) Tibko8 válasza jonnyjoker01 (#24846) üzenetére


Tibko8
senior tag

Sajna nem jött össze. CD-t vagy kódot kér a játék sajnos. Gépen természetesen szépen fut.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24849) Saccco


Saccco
nagyúr

Akciós:
Assassin's Creed Identity -40% $2.99 $4.99
League of Stickman DreamSky -89% $0.10 $0.99

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24850) icemad válasza #27441408 (#24847) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg kezdtem örülni, hogy kiadták a nebulust androidra is... De ez sajnos nem hasonlít rá. (c64-es nebulusra gondolok.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.