Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) Saccco


Saccco
nagyúr

Pokémon GO

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24152) icemad válasza #86973952 (#24149) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk írják is, hogy készül a harmadik rész, rengeteg hibajavítással és fejlesztéssel. Szerintem érdemes megvárni. Nekem ez a rész nem jött be.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24153) assemble válasza Saccco (#24151) üzenetére


assemble
addikt

Gondolom meg csak 1-2 orszagban elerheto.

(#24154) Ereshkigal válasza twi452 (#24135) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi.
Kicsit olvasgattam, én azt hámoztam ki, hogy a mostani closed beta után lesz wipe, majd indul a final beta augusztus elején, aminek a végén szintén lesz, aztán majd valamikor indul a játék (egyébként baromi sok csúszás volt már). Tehát open beta elvileg nem lesz, és a final beta-ban is csak a packet vásároltak tudnak részt venni.
A tévedés jogát fenntartom. :)

[ Szerkesztve ]

(#24155) Kasya válasza Saccco (#24151) üzenetére


Kasya
nagyúr

Még mindig VPN kell hozza, vagy az apk telepítse utan itthon is megy?

(#24156) Saccco válasza Kasya (#24155) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt nem tudom. :B

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24157) Jumbozorz válasza Kasya (#24155) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ehhez kell fizikálisan az a karkötő dolog,amin ilyen pokélabda alakja van?

[ Szerkesztve ]

(#24158) dokee78 válasza #50751744 (#24143) üzenetére


dokee78
félisten

Ez a Mekorama nálam recseg a hangja.
Direkt ilyen,mert más játéknál normális a hang.

Más:
My Talking Angela,miért nem issza meg a növesztő szert? Adult Potion.

[ Szerkesztve ]

(#24159) assemble


assemble
addikt

(#24160) Narxis


Narxis
nagyúr

Titan Quest

:Y

Thanos was right.

(#24161) ollie válasza Narxis (#24160) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kíváncsi vagyok milyen. Nehezen tudok elképzelni a PC-hez hasonló játékélményt mobilon.

***

(#24162) Von Alfred válasza Narxis (#24160) üzenetére


Von Alfred
csendes tag

Whoah, azt hittem csak iosra van :Y

(#24163) Heisenberg69 válasza Narxis (#24160) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Nagyon vártam. Tuti vétel részemről.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24164) Heisenberg69 válasza Narxis (#24160) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Vajon van benne felhőmentés? :F

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24165) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

27ft a zenge nevű játék playen :)

(#24166) Darth_Revan válasza Narxis (#24160) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Bezsakolva!
Kar, hogy egyelore sok eszkozon baj van az fps-el :U
Shield Tableten pl a Doom 3 BFG jobban fut, mint ez :))

Heisenberg69: elvileg van. Pontosabban az ingame megjeleno uzenet alapjan iCloud-ba ment :C

[ Szerkesztve ]

(#24167) Kasya válasza Narxis (#24160) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kontrollert tamogat?
Jol latom, hogy a special price 2800 huf? :o

(#24168) #86973952


#86973952
törölt tag

Baseball rajongóknak RBI 2016. Leárazva 1399 HUF. Bár elég gyenge a pontszáma ahhoz, hogy hihetően .... legyen.

Droid Mini Golf Pro pedig ingyenes lett. Minimál dizájn, de jópofa.

Monument Valley (ennek is meg van a rajongótábora) most elég rendesen leárazva 349 HUF.

Szerk.:
Unreal Fighter 790 HUF -ra olcsósítva. Elvileg 2 telefonnal egymás ellen is lehet játszani. Lite verziójával ingyenesen kipróbálható a játék.

[ Szerkesztve ]

(#24169) Narxis válasza Kasya (#24167) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tudtommal nem de majd kipróbálom.

Thanos was right.

(#24170) Heisenberg69 válasza Darth_Revan (#24166) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Icloud? Az mi? Google felhő?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24171) ollie válasza Heisenberg69 (#24170) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Apple felhő. Gondolom nem írták át az üzenetet a játékban, benne maradt az iOS verzióból.

***

(#24172) Saccco válasza #86973952 (#24168) üzenetére


Saccco
nagyúr

RBI-t szidják a sok töltés és a nehéz ütés miatt, meg a mindenféle segítség hiánya miatt. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24173) #86973952 válasza Saccco (#24172) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jaja, én is néztem. :D

Ritkán foglalkozom a pontszámokkal, de azért a 2.9 már elég sokat elárul.

[ Szerkesztve ]

(#24174) Kasya válasza Narxis (#24169) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszi előre is :R

(#24175) Fall-N válasza ollie (#24161) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért? Ott vannak a GTA-k példának. Simán azt az élményt nyújtja, mint anno PC-n.

A mobilos játékok terén az a baj, hogy lehetne jó játékokat gyártani a platformra, csak nincs rá igény. Vannak pozitív példák pl. N.O.V.A sorozat, Modern Combat 1 - 4 (5 már nem, sajnos IAP-os és energia baromság van benne.)

Jó játék lenne a Dead Effect 2 is csak ott sem lehet haladni a hülye szintlépéses rendszer miatt. Persze ahhoz, hogy szintet lehessen lépni, ugyanazokat a pályákat kell játszani ami unalmas.

Én szívesen látnék valami CoD vagy Crysis-szerű játékot, csak olyan nincs. Persze egyszeri fizetéssel nem IAP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#24176) icemad válasza Fall-N (#24175) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az még semmi. Én anno megvettem pár gameloft játékot, most már le sem tudom tölteni, mert állítólag már nem elérhető. Persze nem playen vettem, hanem a gameloft saját boltjában, de akkor is dühítő. Ráadásul olyan játékokról van szó, hogy (akár) mégegyszer megvenném, csak játszhassak vele.. De nem lehet. (Pl. Dungeon Hunter 1-2) Tiszta röhej. Arról nem is beszélve, hogy mindenáron a fizetésre akarnak rávenni, hogy tovább jussak egy adott játékban. Kicsit túrtam a netet, kb. 10 perc alatt megtaláltam egy programot, amivel az ilyen free to play játékokban simán tudok "hekkelni". Pl a Hungry Shark evolutionban az első 1%-ban vagyok. Pénzköltés nélkül, megvan az összes cápa, csutkára maxolva. Akkor ebben mi a jó a cégeknek? Egyszerűen nem értem. Én inkább fizetnék, csak játszhassak, nem kell ez a free to play baromság. Pl. megvettem az összes fizetős Lego játékot, mert nagyon szeretem őket. És jók, és játszhatók, és leköt mindegyik rész. Az ilyeneket kellene visszahozni. A szomorú az, hogy lassan a hagyományos játékkiadó cégek is erre állnak rá. (pl. az egyik kedvenc cégem, a Kairosoft, akiktől ma már hányok...de a gameloft is ilyen volt régen, meg lehetne sorolni...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24177) jonnyjoker01 válasza icemad (#24176) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyszerű a magyarázat: ez hoz több pénzt. Addig ez nem fog változni, míg az emberek nem vásárolnak ingame contentet: azaz egyelőre úgy látszik sehogy sem fog eltűnni.

Üdv. Johnny

(#24178) Narxis válasza Kasya (#24174) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nincs kontroller támogatás és FPS problémák is vannak. Nexus 7 2013-on próbáltam szóval lehet jobb hardveren jobb, nem tudom. Be kellett pipálnom beállításokban a low graphics opciót, hogy start game-ra kattintás után ne vágjon ki a játékból de így is nagyon szép volt a grafika. Így kontroller nélkül nekem abszolút felejtős.

Thanos was right.

(#24179) Heisenberg69 válasza Narxis (#24178) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Titan questrol van szó? Tapintással felejtős?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24180) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok 1-2 játék ki írja, hogy tegyem fel ezt a google play games valamit, ha a cancel-re nyomok simán megy a játék, ezekszerint ez nem kötelező??? Nem tudok angolul nem értem mit ír miért akarja feltetetni, köszi a segítséget. (nem szeretném feltenni, felesleges még valaminek foglalni a tárhelyet)

A tetris blitz valami olyasmit írt, hogy tegyem fel ezt az izét, és csinál nekem profilt, de például ez a kosárlabdás játék is azzal indít, hogy tegyem fel [link] aztán mikor a cancell-re nyomok simán beindul tovább a játék és működik és a tetris blitz is simán fut,ha a cancel-re nyomok.

[ Szerkesztve ]

(#24181) B******** válasza jonnyjoker01 (#24177) üzenetére


B********
aktív tag

Én speciel örülök ezeknek a free-to-play játékoknak:
1. Nem kell megvenni, mégis játszhatok, ha időm engedi.
2. Nem is venném meg, mert keveset játszok velük, és általában hamarabb meg is unom, mint ahogy végigjátszanám szóval inkább csak játszoGATOK, amiért nem éri megvenni.
3. Aki vásárolni akar, ezekben is tud.
4. Aki csalni akar, az a fizetős játékokat is ingyen játsza.
5. Á legtöbb f-t-p játék ráköltés nélkül is játszható, csak többet kell farmolni/várni. Ez a része engem nem sokban zavar, így is szórakoztat abban a napi pár percben.

(#24182) B******** válasza #27441408 (#24180) üzenetére


B********
aktív tag

Ha utánaolvasol a play játékoknak, láthatod, mire való. Egyszóval: nem kötelező, de lehet olyan játék ami nem működik nélküle. Ha a játékaid elindulnak nélküle, akkor semmi bajod nem lesz ha nincs fent, feltéve ha nem játszol online meccseket, vagy nem gond a felhőmentés hiánya.

(#24183) Darth_Revan válasza Narxis (#24178) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ne aggodj, Shield Tableten is van fps gond... Pl a Doom 3 BFG jobb fps-el fut, mint ez :)

(#24184) #27441408 válasza B******** (#24182) üzenetére


#27441408
törölt tag

Rendben, köszi, nekem ez a lényeg , hogy az a kettő amivel játszom utánna betölti és fut rendesen, akkor annál a 2 játéknál csak elnyomom és kész,köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#24185) Narxis válasza Heisenberg69 (#24179) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen, nekem az.

(#24183) Darth_Revan: az jó akkor lehet még optimalizálják egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#24186) vgyuri


vgyuri
őstag

Emberhalált és milliárdokat hozhat a Pokémon Go [link]

Leírás alapján tetszik, Ingress-re hasonlít de 2-10 kilométert nem gyalogolnék minden nap egy játékért.

(#24187) Kasya válasza Narxis (#24178) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnálattal hallom, hogy egy ilyen játéknál ilyenre nem áldoztak... igy nem adok ki erte inkabb pénzt.

(#24188) Danny365 válasza vgyuri (#24186) üzenetére


Danny365
őstag

Nem feltétlen kell annyit gyalogolni, nekem pl. 1km-en belül egy csomó minden van, nem is érdemes messzebb mennem.

(#24189) Kasya válasza Danny365 (#24188) üzenetére


Kasya
nagyúr

És jo a játék? Mennyire iap orientalt?

(#24190) Danny365 válasza Kasya (#24189) üzenetére


Danny365
őstag

Sajnos általában mindig akkor omlottak össze a szerverek, mikor épp neki indultam volna, de pár órát sikerült azért vele tolnom.
Eddig jópofa, bár túl sok mindent nem lehet benne csinálni így az elején. Ahogy látom, egyáltalán nem szükséges pénzt költeni rá, egyedül jatekbeli érméket lehet venni, de azt amúgy is lehet szerezni, meg amúgy sem letszukseglet.
Pokemonokat lehet vadászni iap nélkül gond nélkül.

(#24191) csadi0011


csadi0011
őstag

Bombsquad szerver host [link]
Szerk: a fájlok között letölthető windows-ra is a játék. Én nem tudtam róla :Y Most végre pc-n is játszhatok.

[ Szerkesztve ]

(#24192) Sanyi.mTs válasza pulyka jocó (#24165) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Hogy lehet az elemeket megfordítani a tengelye körül? Idáig mindig csak nyomtam, húztam aztán átfordult, de jó lenne tudni, h hogyan is kellene csinálni.

(#24193) Maxtreme


Maxtreme
addikt

ezzel nyomja valaki? :)
Igazából az n+1-edik ilyen stílusú játék, de ez legalább qrva jól néz ki. :D (unreal 4 motoros)
Néha pár perc erejéig el lehet vele ütni az időt. :)

[ Szerkesztve ]

(#24194) #86973952 válasza Maxtreme (#24193) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kipróbálom.

Lehet n+1., de a legtöbbnek trágya a grafikája. Ez hasonló az EvilBane -hez.

(#24195) #86973952


#86973952
törölt tag

(#24196) Silent77 válasza Sanyi.mTs (#24192) üzenetére


Silent77
veterán

Ez engem is érdekelne, mert elakadtam. :B
Nekem mége sosem fordult meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24197) Kasya válasza Maxtreme (#24193) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pont ezen gondolkodtam ma én is. A Play igen csak a képembe tolja a kezdöképernyön. Várom a tapasztalatokat.

(#24198) #86973952 válasza Kasya (#24197) üzenetére


#86973952
törölt tag

Annyira nem 100% -os a grafika, de a legjobbak között van. A játékmenet eddig nem rossz, változatos ellenfelek.

4 kaszt, ládákból esnek a cuccok, de kártyákért is nyithatók. Felszerelések húzhatók: vért, fegyver, sisak, cipő, nyaklánc, karkötő, öv.

Van kosztüm rendszer, ami megváltoztatja egyes tárgyak grafikáját: ruha, fegyver, sisak, a 4. még nem tudom mi. Nekem egy esernyő kosztüm jött.

Energiarendszeres, skill fejlesztős.

Egyelőre ennyi.


[ Szerkesztve ]

(#24199) Maxtreme válasza #86973952 (#24198) üzenetére


Maxtreme
addikt

Függ attól is a látványvilág hogy milyen eszközön tolod :) (device-hoz állítja a grafikát)
Pl a tabletemen enyhén szólva sem szép (galaxy tab s) viszont a mobilomon piszok jól néz ki :) (s6 edge)

Nyilván nem pc-s magaslatok, de mobil viszonyokat nézve a legszebbek között van ahogy írod is. :K

(#24200) #86973952 válasza Maxtreme (#24199) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én EvilBane -hez hasonlítom, ott kidolgozotabb a grafika. Viszont nincs miért szégyenkeznie, így is magasan a legjobbak között van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.