Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) #86973952 válasza DrJaka (#24396) üzenetére


#86973952
törölt tag

Még nem néztem 5.5 -ön, mert általában tabon szoktam játszani, ami 10.1. Majd este megnézem.

(#24402) #27441408


#27441408
törölt tag

Tegnap rászántam magam, kipróbáltam két Ashpalt- játékot (Asphalt 8: Airborne és a Nitro-t ) szerintem teljesen jó, főleg ha azt nézzük,hogy telón tolom és nem pc-n,kicsit melegszik a telefon tőle, de gondolom egy ilyen játéknál ez rendben van, amúgysem játszom vele sokat de néha elővevős játéknak teljesen jó főleg a netes játékrésze miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24403) ollie válasza DrJaka (#24396) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, simán. Eleve mikor készült, még nem is voltak phabletek, vagyis régi játék. De ahhoz képest elég sok update-et kapott, még google play integration is van van benne (achievements), és fut 6.0.1-es androidon is, mindenféle probléma nélkül.

***

(#24404) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A fantasy war heroes miért akar hozzáférni a telo telefon funkciójához?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24405) #86973952 válasza Rigormortiis (#24404) üzenetére


#86973952
törölt tag

“Device ID & call information” is needed for device security (prevents hacking, rooting). Device ID provides a new form of encryption. We do NOT collect any call information.

Mondjuk érdekes elgondolás...

DrJaka:
Annyira nem kényelmes, de használható. Külön gombokkal kell vezérelni a támadásokat, ami nem foglal sok helyet a képernyőn, viszont még ránagyítás után is picik a kukacok (szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#24406) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, ha az Asphalt-tól egy kicsikét melegszik a telefon az normális ugye? (ilyesmi játékkal eddig nem játszottam, csak sakk-al és efélékkel ami ugye nem izzasztja a telót :) )

(#24407) Kasya válasza #27441408 (#24406) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az is tudja izzasztani, főleg nyáron, nagy fényerőn. De igen, normális, nem kell aggódni miatta ;)

(#24408) Bozek válasza #27441408 (#24406) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vagy a fluxuskondenzátor, vagy a hűtőventilátor mehetett tönkre. :D

(#24409) #27441408 válasza Kasya (#24407) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi , lehet hülyét kérdeztem, de ilyen játékokkal nem szoktam játszani.

(#24410) Bozek válasza #27441408 (#24409) üzenetére


Bozek
nagyúr

A telefonban processzor van (ahogy a PC-ben is), ami nagyobb megterhelésnél melegszik. Ventilátort nem rakhatnak bele, mint a PC-kbe, mivel nincs hely neki, így attól függ, hogy mekkora megterhelésnél vehető ez észre, hogy hogyan oldották meg a hőelvezetést.

(#24411) #27441408 válasza Bozek (#24410) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi kb 10 perc alatt teljesen le is hült, szóval gondolom ez még belefér és nem lesz gondja, amúgy nem tűzforró lett, csak félóra játék után érezhetően meleg lett a teló. :)

(#24412) beg válasza #27441408 (#24411) üzenetére


beg
veterán

Akkor aggódj, ha már nem tudod megfogni. Bár akkor már a droid közbeszól, tehát nem kell aggódnod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#24413) #27441408 válasza beg (#24412) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi neked is :R .

[ Szerkesztve ]

(#24414) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tud valaki tipeket mondani a HIT-el kapcsolatban? 23as vagyok és nagyon belassult a fejlődés. Fegyvert/páncélt is ritkán kapok már, azok is mind 20as szintűek (kivéve a medált,gyűrűt). Mit érdemes farmolni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24415) felixo


felixo
őstag

Játszik valaki ezzel a játékkal ?
Ha igen, mi a véleménye ?

Redmi Note 9

(#24416) Saccco válasza felixo (#24415) üzenetére


Saccco
nagyúr

Glu = P2W
Nem játszottam vele, tippelem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24417) felixo válasza Saccco (#24416) üzenetére


felixo
őstag

Minden normális játékban van IAP.

Redmi Note 9

(#24418) Saccco válasza felixo (#24417) üzenetére


Saccco
nagyúr

:U :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24419) ollie válasza felixo (#24417) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Furcsa elgondolás. :)

***

(#24420) felixo válasza ollie (#24419) üzenetére


felixo
őstag

Miért csodálkoztok, hogy egy játék nem teljesen ingyenes ???
Ti ingyen dolgoztok a munkahelyeteken ???

Redmi Note 9

(#24421) ollie válasza felixo (#24420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az a baj, hogy nem ingyenes, hanem az, hogy a helyett, hogy X pénzért megvehetnéd a teljes játékot, IAP van benne.

Az IAP-os játékok nagy része úgy van kitalálva, hogy egy idő után olyan sok IAP-ot kell vásárolnod, hogy haladhass normális ütemben a játékban, hogy a többszörösét fizeted egy normál PC-s játék árának. Inkább legyen mondjuk a teljes játék 2000 Forint, amit egyszer fizet az ember, de ne legyen IAP.

[ Szerkesztve ]

***

(#24422) air válasza ollie (#24421) üzenetére


air
nagyúr

IAP-ot nem lehet torrentezni. Ergo a fejlesztő éhen halna, ha nem lenne IAP. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24423) ollie válasza air (#24422) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem halna éhen, mert a jó játékból van elég bevétele (lásd PC-s, konzolos játékok). Csak éppen sokkal nagyobb a bevétel IAP-on keresztül, pofátlanul nagyobb.

***

(#24424) akooos válasza ollie (#24423) üzenetére


akooos
veterán

Így van, elég megnézni a pokémonos cikkeket, vagy régebbről a clash royale, candy crush és társai... Dollármilliókat hoznak hetente a buta userek miatt. A butát azért húztam ki, mert mindenki el tudja dönteni, hogy mi az az összeg amit már pofátlannak tart :)

(#24425) #27441408 válasza akooos (#24424) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ezért szerintem nem kéne a fejlesztőt ócsárolni a candy-t és a társait gyártó cég, okos volt csináltak olyan játékot ami rengeteget hozhat,,, ennyi, az, hogy valaki nem bírja kivárni a kb 25 percet még ad 1 életet az nem a cég hibája, ;) .

Érdekes én mindig megtudtam várni, annyira sosem lettem függő, hogy ilyenért pénzt adjak, de ha valaki úgy érzi, hogy ilyenért fizet az ő dolga ezért nem nézem le vagy ilyesmi,de én sosem fizetnék ilyenért igazi pénzt.

(#24426) WhiteWalker válasza akooos (#24424) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én kb 3-4 havonta fizetek a kedvenc játékomba a Clash of Clansba 1500ft-ot gemmert , mert pont úgy jön ki a lépés a játékban . Aki ismeri az tudja .
Nekem megéri , ha úgy nézem több mint két éve játszom vele , felhő mentés van , a szerverek stabilak , van support. :U
Az IAP elég nézőpont kérdése is.

A többi más játékban nem fizetek semmi IAPot .

[ Szerkesztve ]

(#24427) #27441408 válasza WhiteWalker (#24426) üzenetére


#27441408
törölt tag

IAP ez mi???

Amúgy írtam nekem nincs bajom azzal ha valaki fizet, hogy játszhasson saját dolga mindenkinek, hogy kér e többet (pénzért) mint amit alapvetően ad a játék, azt hiszem bármilyen játékkal lehet haladni ingyenesen is csak jóval lassabb.

(#24428) lkksioskdl3 válasza #27441408 (#24427) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

In App Purchase - Alkalmazáson belüli vásárlás.

Az a problémája sok embernek, hogy nem szeretnek egynél többször fizetni egy alkalmazásért (sőt sokaknak még az egy is sok).

Az alapja szerintem az, hogy már birtokodban lévő jószágért már nem kell fizetned, mert a a tulajdonodban van. Viszont az iap inkább a a bérlemény fogalmát teszi ki. És a digitális jószágokért nem szeretnek bérleti díjat fizetni, mert kevésbé kézzel fogható, mint pl egy autó vagy lakás.

A problémát az szokta jelenteni, hogy ezeket összekeverik. Megveszed az alkamazást majd még további pénzt kell bele ölni, hogy használhasd. ÉS van az a kategória, amelyik még ezek mellett még reklámot is tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#24429) #27441408 válasza lkksioskdl3 (#24428) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi

Én úgy vagyok ezzel, hogy nem fizetek a játékért DE(!) tudom , hogy a fejlesztőknek is meg kell élni valamiből a játék fejlesztése se kis idő és energia (gondolom) , tehát ha nem tolakodós a reklám és a játékot lehet net nélkül is játszani, ha épp nem olyan helyen vagyok ahol nincs net,(és éppen játszanék időt elütni) akkor felőlem reklámozzon én ingyen játszhatom a fejlesztő meg gondolom a reklámból pénzhez jut..

[ Szerkesztve ]

(#24430) WhiteWalker válasza #27441408 (#24427) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egyébként a pokolba kívánom az egész rendszert , félre értés ne essék. :DDD

(#24431) lkksioskdl3 válasza WhiteWalker (#24430) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Én sem szeretem ezt, de amíg az emberek a softwarert nem fogják fel termékként, addig a fejlesztőknek valahogy ki kell erőszakolni a fizetési hajlandóságot.

(#24432) Narxis válasza WhiteWalker (#24426) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én nem játszom azzal a játékkal de szvsz ahol bizonyos időközönként egy frissítéssel új tartalom jön és/vagy van rendes multiplayer ott beszélhetünk arról, hogy megéri rendszeresen fizetni. Én sok pénzt öltem a World of Warcraft-ba, Battlefield Heroes-ba PC-n, minden percét élveztem, nem bántam meg.

De a Candy Crush szerű játékoknál ahol a játék egyszerűsége miatt nehéz új tartalomról beszélni már nehezebben tudom megérteni, hogy miért is költsek rendszeresen gemekre vagy tudom is én mire amit abban a játékban folyamatosan venni lehet.

A klasszikusnak vagy számomra legkorrektebbnek tartott mód az ahol egy bizonyos pályáig ingyenes a játék és utána egyszeri fizetéssel feloldható, pl. HEXAGE fejlesztő. Ugye itt az ingyenes részt vehetjük demo-nak is ami semmiben nincs korlátozva, x számú pálya teljesen ingyenes. Ha ez még nem lenne elég akkor 3 féle ár van, a legolcsóbb a teljes játék feloldása utána pedig extra itemeket vagy egyéb dolgokat kapunk a teljes játékon felül ha egy kicsit többet fizetünk, kicsit olyan érzés mintha gyűjtői kiadást venne az ember de még a legdrágább ár is ilyen 1000Ft körül van ha jól emlékszem. Szóval ez nagyon korrekt, sajnos nem ez a jellemző.

Thanos was right.

(#24433) felixo válasza felixo (#24415) üzenetére


felixo
őstag

Hasonló játékot tudnátok ajánlani, ami igényes és sokan játszák ?

Redmi Note 9

(#24434) Sonja


Sonja
veterán

Tudtok ajánlani olyan játékot, mint a Dead Shell: Roguelike RPG? Tehát ilyen egyszerű RPG szerű játékot. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24435) #27441408 válasza Narxis (#24432) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem a reklámos verzió korrektebb ahol viszont az egész játék játszható de ez lehet csak az én véleményem.

De a Candy Crush szerű játékoknál ahol a játék egyszerűsége miatt nehéz új tartalomról beszélni már nehezebben tudom megérteni, hogy miért is költsek rendszeresen gemekre vagy tudom is én mire amit abban a játékban folyamatosan venni lehet.

Segítő bigyókat lehet venni, ha esetleg nem bírod megcsinálni azok nélkül a pályát és elfogy az ingyenes. (gondolom pont ez a cégnek a biznisz,hogy sokan nem bírják ki, hogy ne vegyenek ezt azt, mert a játék teljesen reklám mentes)

[ Szerkesztve ]

(#24436) WhiteWalker válasza lkksioskdl3 (#24431) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Félig igaz.
Pár éve, SNES, Ps1-2 , PC nagy korszakban nem volt DLC , sem IAP , még is megéltek a fejlesztők egy egy jól sikerült darab után amibol több milliót eladták .
Szóval itt a profitorientált világ a hiba a matrixban.
Ami régebben is megvolt , csak most elég egyirányú és erőszakosan tolja magát.

[ Szerkesztve ]

(#24437) jonnyjoker01 válasza felixo (#24415) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

1+n edik frontline commado újra textúrázva.

Üdv. Johnny

(#24438) lkksioskdl3 válasza WhiteWalker (#24436) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Nyilván sokkal több rétűbb a dolog.
Regén nem volt ekkora online jelenlét sem. Nem lehetett utólag kisebb kiegészítőket csinálni, mert csak fizikális lehetett volna eladni, ami nem térült volna meg. Nem is jött ki heti 3 játék, negyed évente meg 15 AAA kategóriás. Nőttek az igények ( az más tészta, hogy generálták is).

Átalakult a piac..

Emlékszem akkor volt nagy felháborodás, amikor egy dlc rajta volt a lemezen, de csak fizetés után unlockolták.

Azt meg ne mondd, hogy régen jótékonykodásból csináltak terméket, és nem a profit szerzés volt a cél.

(#24439) ollie válasza Sonja (#24434) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#24440) Sonja válasza ollie (#24439) üzenetére


Sonja
veterán

Köszönöm szépen! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24441) felixo


felixo
őstag

Melyik a legjobb td játék mostanság ?

Redmi Note 9

(#24442) #86973952


#86973952
törölt tag

Thrive Island - Survival most 369 HUF.

(#24443) ollie válasza felixo (#24441) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nehéz megmondani.

Válassz:
Anomaly Warzone Earth
Anomaly Korea
Anomaly 2
Anomaly Defenders
Kingdom Rush sorozat
Epic War TD sorozat
Bloons TD 4-5
Tower Defense (amit konkrétan így írnak, és az első része)
DefendR
Fieldrunners 2
ToyDefense sorozat
Radiant Defense
Plants Vs Zombies 1
Prime World Defenders
Jelly Defense
Guns n Glory sorozat
The Creeps
Defend Your Life
OTTTD

Ezek közül szerintem mindegyik kiemelkedően jó.

***

(#24444) csadi0011


csadi0011
őstag

Chameleon Run és Hitman GO miatt most megérheti 1 $-t költeni a Humble Mobile Bundle-re.
Több infó itt: [link]

(#24445) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nemtom' vót é már:

Suicide Squad:

play

[ Szerkesztve ]

(#24446) WhiteWalker válasza lkksioskdl3 (#24438) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hosszasan lehetne ezt ecsetelni , de ez már elég off lenne.

(#24447) Bozek válasza lkksioskdl3 (#24438) üzenetére


Bozek
nagyúr

A DLC-t meg az IAP-ot azért ne hasonlítsuk már össze, mert nagyon nem ugyanaz a kategória. Semmi bajom nem lenne az IAP-al, ha plusz tartalmat adna az alkalmazáshoz. De ez a "vegyél aranyat" és társai már nem jók.

(#24426) Giinos: 3 havonta 1500 Ft, az a két év alatt 12 ezer Ft. Ennyiért már bőven kapsz PC-s játékot is... Ez a baj az IAP-al.

(#24448) WhiteWalker válasza Bozek (#24447) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Osztani szorozni én is tudok , akármilyen meglepő :DDD , csak saccoltam , mert most is fél év után költöttem rá...
Egyébként mint irtam nekem éves szinten ennyit megér , havi egy jobb sör ára :U

Szerintem két év alatt kb 12K ft elég elenyésző összeg.

Ami pofátlanság szerintem a Squere Enix játékok , FF sorozat darabja több ezer forintokért.. :U

[ Szerkesztve ]

(#24449) Maxtreme válasza Bozek (#24447) üzenetére


Maxtreme
addikt

Abszolút.
Max akkor nem lenen vele gond, ha nem lehetetlenítenék el sok esetben a vásárlás nélküli játékot.
De tovább megyek.
Mikor ilyen egyszeri pár 100 ftot kér esetleges reklámmentességért, vagy akár aranyért, sztem még a is belefér.
De mikor pl egy Mortal x-be 30-40e forintokat kell lecsengetni a pixel fizető eszközért, hát az már a pofátlanság és pénzéhesség netovábbja.

(#24450) #86973952


#86973952
törölt tag

Korábban már beszéltünk a Marvel Future Fight -ról (action-RPG). Most némi tapasztalattal felvértezve megpróbálom röviden összefoglalni (nem sikerült...) a tapasztalataimat, illetve hogy miről is szól ez az egyébként egész komplex "kis" játék.

Google Play letöltés.
Fórum.

Fejlesztő:
A Netmarble gondozásában jelent meg a játék. Általában kifejezetten jó grafika, kevés vagy nulla bug, és stabil szerver/játékmenet jellemző rájuk. Sokat fejlesztenek, az utóbbi időben már nem csak a Távol-Keleti régióra.

Alapok:
Jelenleg 80, a Marvel világából jól ismert hero van a játékban, de mindig kerülnek be újak. Többségében 3 heroval kell egyszerre játszani, de néhány egyedi pályán korlátozva van 1 -re. Mindegyik különbözö képességekkel bír, ami szintelessel és fejlesztéssel tovább bővül. Ezen felül játékstílustól függően 4 kategóriába sorolja őket a játék: combat, blast, speed, universal.

A herok, illetve a besorolásuktól függően különböző kombinálásokkal, különböző bónuszokat lehet szerezni a csapatnak. Pl. krit, hp...stb. A herokhoz tartozik továbbá kosztüm rendszer is, ami a külső megváltoztatása mellett szintén bónuszokat ad. 10% stat növelés mellé változó képességet, pl. ájulás bónusz.

Külön fejlődik az accountod és az egyes herok is a feladatok, küldetések teljesítésével. Utóbbit un. chip -ekkel is lehet szintelni.

Herok fejlesztése:

A herok maximális szintje 60, maximum 6 csillagos értékre, és szintén ennyi piros csillaga, úgynevezett master fokozatra fejleszthető.

- Sárga csillag
Ezekhez különböző pályán vagy küldetések teljesítésével szerezhető un. biometrics, tehát hero kártyákkal lehet fejleszteni. Minden herora külön van.

- Piros csillag
Kövekkel fejleszthető, szintén küldetésekkel, pályák teljesítésével lehet beszerezni. A kő lehet piros, kék, zöld, lila, a fent említett blast, combat...stb. besorolás szerint.

- Gear
Maximum lvl. 20 -ra fejleszthető a vért, fegyver, sisak, páncél. Ez szintén külön bónuszokkal jár, ami szintenként fejlődik. Van továbbá egy + tárgy, ami szintén fejleszthető.

- Tier 2, skillek
Nem minden heronál áll rendelkezésre, a statot növeli, illetve ad a karakternek még egy 8. skillt. Ebből következik, hogy alapban 7 fejleszthető skillje van minden karakternek.

- ISO-8
Vannak a játékban más fajta kövek is, amik szintén szintelhetők, különböző extra bónuszokat adnak. Kitérés, támadás...stb.

- Kártyák
Egyes küldetések alkalmával kártyákat lehet szerezni, amiből egyszerre maximum 5 fajta használható, különböző állandó bónuszokat adnak, és szintén fejleszthetők.

Labor:
Itt is lehet plusz biometrics -hez, bónuszokhoz jutni, illetve van egy saját item shop is. Természetesen ezek is mind fejleszthetők.

Különböző pályák:

- Mission:

. Más játékból is ismert story mód.
. Special -ban 2 szakaszra osztott pályák vannak. Mindegyik szakaszba napi kétszer lehet bemenni.
. Daily -ben 6 pálya -ben, szintén napi 2 alkalommal lehet harcolni.
. Villain siege 3 boss pálya, mindegyik napi egyszer játszható.
. World boss -ban meg nem jártam, mert minimum 3 db 6 csillagos hero kell.

- Aréna:

. Timeline -ban klasszikus módon más játékosok ellen harcolhatsz napi 10x.
. CO-OP Play -ben két másik játékossal bosst lehet ölni. Mindenki maximum egy 40 feletti herot vihet. Minden ilyen heroval napi egyszer mehetsz.
. Battleworld -ben napi 20x más játékosok ellen harcolhatsz 5 heroval. Ez nem mindig elérhető, de mindig meghatározzák, hogy milyen heroval mehetsz. Pl. csak blast, vagy csak női karakterekkel.
. Alliance battle -ben a klánnak lehet pontokat gyűjteni napi egyszer. Szintén kategóriák szerint meghatározva.

IAP:
Van, viszont nem feltétlen fontos költeni. Az tény, hogy előnyökkel jár, de ellenkező esetben nem lenne értelme.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.