Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) Narxis válasza Silent77 (#24700) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez most épp nem akciós de ha rallys játék kell kontrollerrel akkor ezt ajánlom: Rush Rally 2

Thanos was right.

(#24702) slloyd


slloyd
senior tag

Hali,
Tudnátok ajánlani pár megközelítőleg konzol szintű játékot?

Lehet szinte bármilyen műfaj az rpg,stratégia kivételével.

Pl: Olyasmire gondolok amiben van jó story,grafika azért szép legyen,valamint szegezzen a mobil kijelző elé (legyen izgalmas is)

Anno pl: Backstab,Nova,Batman,Schadow Guardian ilyen játékok voltak...

Szóval igényesebb játékokat keresnék :R

(#24703) Saccco válasza slloyd (#24702) üzenetére


Saccco
nagyúr

GTA sorozat, nem szerű, hanem az.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24704) slloyd válasza Saccco (#24703) üzenetére


slloyd
senior tag

Igen valóban ezek nagyszerű portok lettek,csak az a baj,hogy rongyosra játszottam őket a ps2 es korszakban :R

(#24705) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Emberek. Ez az Alite egyszerűen szadista. Egy másik bolygó űrállomásához való eljutás 30 percet vett igénybe mert folyton megtámadtak. Majd később a dokkolásnál az utolsó pillanatban kiírja, hogy egy űrhajó épp jön kifele és menjek az útból, egy századmásodperc múlva pedig meghaltam, mert az űrállomás megtagadta a dokkolást. Mentés visszatöltése után kezdhettem előről :W

Mindenesetre elég hangulatos játék, egyelőre élvezem :)

Üdv. Johnny

(#24706) Saccco válasza Saccco (#24693) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jópofa ez a Pixel Car Racer. Kicsit bonyolultabb a drag verseny ebben, mint a CSR2-ben. :D
Legkönnyebb fokozatban sima nyomd a gázt, esetleg a rajtsegédlet aktiválása trükkös, viszont profi módban nyomni a féket a gumimelegítéshez, rajtautomatikával indulni, kuplungolni (!) a váltások között, váltani és még a nitrot is nyomni kissé nehézkes. :DDD
Van egy halom alkatrész az autókhoz (motor, dugattyú, ECU, légszűrő, turbó, izzó, felni, gumi, szárny, ülés, festék, tárcsa, stb, stb.)
A játék még nem végleges, egyes részek még nem elérhetőek.
Több játékmód is elérhető: drag verseny, utcai autókázás, utcai CTF (igen Capture The Flag :D ).


[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24707) tomee007007 válasza #86973952 (#24675) üzenetére


tomee007007
őstag

VCMI-t nem próbáltad? az a 3. rész, nálam több készüléken is hibátlan.

IOS-re megvettem akciósan az ubis verziót, nem lehet ugye plusz pályákat rá tenni, és a legutóbbi frissítés óta úgy merül vele a készülék, mint a veszedelem :(

(#24708) #86973952 válasza tomee007007 (#24707) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azzal is volt valami gondom, de már nem tudom mi. Lehet felteszem újra aztán meglesem.

----------

Viszont....

Shadowgun kapott egy komoly leárazást, most csak 419 HUF. Madfinger a készítő, tehát nem lehet rossz, meg dícsérik is. Szerintem rá is próbálok.

(#24709) #33253120 válasza jonnyjoker01 (#24705) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ja... Kicsit több benne az akció mint az eredetiben. És bőbeszédűbb is. Ott csak simán meghalsz ha nem figyelsz.... :D

(#24710) tepenzed


tepenzed
őstag

Nem tudtok valami addiktív táblajátékot akár online/offline, játékbeli előnyt jelentő vásárlások nélkül?
Catant már unom.

Esetleg még kártya érdekelne, de UNo friends undorítóan teli van boostokkal, Hearthstone szintén játszthatatlan számomra már pénzköltés nélkül

(#24711) SunMount3r válasza SunMount3r (#24689) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Valaki erre légyszi?! :F

(#24712) Véreshurka válasza tepenzed (#24710) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Esetleg ezekkel próbálkozz:

Hexxagon
Reiner Knizia Tigris&Euphrates
Carcassonne
Hey, That's My Fish!
Ticket to Ride
THE aMAZEing Labyrinth
Small World 2

Hogy mennyire addiktívek neked azt passzolom.

El Psy Kongroo

(#24713) #86973952


#86973952
törölt tag

Thomas Was Alone ügyességi játék akciós, 590 HUF.

Shadowgun -nak végül az Nvidia -s verzióját is leárazták.

The Riverse of Alice is kapott egy leárazást 599 HUF -ra.

Illetve a Surgeon Simulator -ban bárki sebészkedhet most 590 HUF -ért.

(#24714) Sonja válasza tepenzed (#24710) üzenetére


Sonja
veterán

Ha szereted a táblajátékokat, akkor ajánlom a boardgamegeek.com oldal iOS Board Games szekcióját. Itt nyomon követheted a megjelenéseket, és leírásokat is olvashatsz. Nem csak iOS-re megjelenőket, hanem Androidra is. Jó kis oldal, én követem RSS-ben! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24715) tomee007007 válasza #86973952 (#24708) üzenetére


tomee007007
őstag

Igen, volt, ha jól emlékszem mentésnél mindig kilépett, de kb egy éve jött egy frissítés ami orvosolta.

(#24716) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

Melyik az a játékfajta, mikor űrhajóval/repülővel kell menni, fejleszthető az űrhajód, a fegyverek és a végén mindig van valamilyen "boss hajó" egyszerűen nem jut eszembe, de ti biztos tudjátok. Van rá egy rakat játék, de egy sem jut eszembe.

Esetleg ha tudnátok olyan szép grafikájú solitaire játékokat ajánlani, mint a "Fairway Solitaire" és társai, azt is megköszönném :)

[ Szerkesztve ]

(#24717) Maxtreme válasza thomasvold (#24716) üzenetére


Maxtreme
addikt

skyforce (reloaded)? :)

(#24718) thomasvold válasza Maxtreme (#24717) üzenetére


thomasvold
őstag

Yeah! Az lesz az! Köszi :)

(#24719) twi452 válasza thomasvold (#24716) üzenetére


twi452
senior tag

A játékstílus neve pedig a shoot 'em up
Mert ezt kérdezted :D

(#24720) citkar


citkar
addikt

Időre gyűjtögetős, építgetős játékhoz, mint az Island tribe vagy a Kingdome chronicle tudtok hasonlót ajánlani?

(#24721) thomasvold válasza twi452 (#24719) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm :K

(#24722) kispe82


kispe82
tag

Valami szobából kiszabadulós logikai játékot tudtok? Lehetőleg magyar kéne.

(#24723) #86973952


#86973952
törölt tag

Galaxy Trucker most 999 HUF. Bevallom őszintén nem nagyon ismerem, de mindenki el van tőle ájulva. Bezsebelt egy csomó díjat, egy társasjáték adaptációja.

(#24724) #27441408


#27441408
törölt tag

Ki nevet a végén!

Szerintem nagyon jó játék, csak géppel lehet játszani.

a cég csinált 1 emberek elleni online verziót is, de a kommentek szerint alig van ember lassú satöbbi, azt én nem próbáltam

(#24725) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Egy játékot keresek, remélem tudtok segíteni :)
A lényeg annyi, hogy pályánként adott nagyjából 8 autó.
Egyenként kell eljutni velük a pálya másik végére, és ugyebár szinte minden esetben kereszteződik a 8 autó útja.
Remélem tud valaki segíteni, pár éve játszottam utoljára rajta :)

Press "F" to pay respects.

(#24726) air válasza Imilenni (#24725) üzenetére


air
nagyúr

Does not Commute?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24727) Imilenni válasza air (#24726) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez az!! Köszönöm!!!

Press "F" to pay respects.

(#24728) #86973952


#86973952
törölt tag

Hitman GO 490 HUF és a Lara Croft GO 890 HUF. Bár volt már olcsóbb is...

Meg a PBS Kids -nek egy rakás gyerekeknek szóló játéka le van most árazva.

[ Szerkesztve ]

(#24729) Heisenberg69 válasza #86973952 (#24728) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Ennek a megjelenése alkalmából:

Link

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24730) zebede


zebede
őstag

Shadowgun megy valakinek gemepad-el?
Nekem csak az irányítás, akcio gombokot nem lehet hozzá adni.

(#24731) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Nem sokára jön: Shadowgun Legends

link

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24732) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Mi a különbség a fizetős és a nem fizetős Shadow Gun közt?

(#24733) Ereshkigal válasza WhiteWalker (#24732) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ha jól látom, ennyi:

* Improved handling
* Optimized performance on low-end device
* More intense gameplay experience
* Deeper immersion due graphical optimization
* Cloud backup for progress safety, for storing gameplay data and achievements
* Cross device support - enjoy game on your devices
* New gamepads support for off-screen handling experience
* Supports latest devices
(honlapjukon)

☣ EXPANSION DETAILS ☣
- The story directly follows the events of original Shadowgun
- 4 new levels
- New enemy creature
- New gun
- New type of gaming interaction
- New collectibles
- New soundtrack
- Lot of new graphics, animations and cutscenes
(google play szerint)

[ Szerkesztve ]

(#24734) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. A családi könyvtár opciót próbálta már valaki? Hogy működik?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24735) assemble válasza icemad (#24734) üzenetére


assemble
addikt

Van mar ilyen itthon? Hol latod?

(#24736) hatpersze válasza zebede (#24730) üzenetére


hatpersze
tag

Ipega kontrollerrel nekem játszható. Külön be kell állítani a settings részben, kijelölni melyik gomb milyen műveletet hajtson végre, alap beállítással csak a mozgás működik. Ha nagy a felbontása a telefonodnak, akkor nagyítót készíts elő hozzá... De lehet csak én vagyok már öreg ;DD Olyan apró karakterekkel kommunikál a beállítás ezen része hogy talán még nem is láttam ilyent...

(#24737) WhiteWalker válasza Ereshkigal (#24733) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Koszi!! Lehet kifizetem azt az akciós 1$-t :DDD

(#24738) zebede válasza hatpersze (#24736) üzenetére


zebede
őstag

Tudom, hogy külön kell beállítani, de az én occó kínai gamepad-emmel nem engedi kiválasztani.
Más játékokban jól teljesít, ezek szerint ezt nem szereti, pedig jó lett volna a kis kölöknek.

[ Szerkesztve ]

(#24739) icemad válasza assemble (#24735) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a baj, hogy nem látom. :DDD
Azt hittem nálam van a hiba.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24740) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Kipróbáltam a PC-s Riptide Gp Renegade-et..
Ecsém ez valami rohadt jó, még itt is simán megállja a helyét.
A grafika piszok szép kategóriájához képest, az irányíthatóság nagyon jó, és ahogy nézem a carrier is elég hosszú lesz. :R

(#24741) krystman válasza Heisenberg69 (#24729) üzenetére


krystman
őstag

Már az elején is jó a játék, szerintem olyan lesz mint a Tomb Raider.

(#24742) #27441408


#27441408
törölt tag

Flip Diving

Mókás :)

(#24743) Maxtreme válasza #27441408 (#24742) üzenetére


Maxtreme
addikt

Remélem női karakter is van benne, a koncepció jónak tűnik, de nincs kedvem 1 félmeztelen férfi testet bámulni perceken át :DDD

(#24744) #27441408 válasza Maxtreme (#24743) üzenetére


#27441408
törölt tag

Sok féle van, ha megnézed a bemutatót van Teddy maci stb,,, csak ugye vagy megveszed pénzért vagy megvárod még az aranyad elég a karakterre, vagy a pörgetésből is ad, legalább is 1 úszódresszes dagatt hapit a pörgetős bigyóval szereztem meg, szóval sok félével lehet ugrálni nem csak félpuccér hapsival. :) Szerintem is jó játék tipikusan az az előveszem pár percig típusu játék, egyébként a készítő oldalán fenn van, számítógépen kipróbálható, hogy mi is ez, de szerintem olyan mint a kosárlabdás játékuk, abban a weben nem fejlődhetek, nem menti el, de játszani enged a letölthetősbe enged ott fejlődni gyűjtögetni satöbbi, szerintem ez az ugrálós is ilyen a webes verzió csak próbálni jó.

[ Szerkesztve ]

(#24745) #27441408 válasza #27441408 (#24744) üzenetére


#27441408
törölt tag

Egyébként reklám mentes a játék! (ha plusz aranyat szeretnénk, reklám megnézésével ad, de ez választható a játék maga nem tol reklámot az ember orra alá)

(#24746) #86973952


#86973952
törölt tag

Atomus HD játék szerűség most akciós, 349 HUF. Van a fejlesztőnek még ilyen (egyébként ingyenes) alkalmazása. Értelme nincs, bohóckodni lehet vele. Megy a zene és érintésre lehet változtatni a minták mozgását, "összetételét". Sötétben, amoleddel előnyösebb.

(#24747) #27441408 válasza Maxtreme (#24743) üzenetére


#27441408
törölt tag

Tüzetesebben megnéztem a játékot, 1 darab női karaktere van, de vagy ma került ki a játék , vagy a napokban, szóval még új gyanítom lesz több női karakter is.

[ Szerkesztve ]

(#24748) Bozek válasza #27441408 (#24742) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem rossz, de:
- Egyszer jó, viszont hosszabb ideig nem köt le. Ahogy látom, csak ugrálni kell, rekordokat dönteni, de magukkal az ugrásokkal csupán érmék szerezhetők, amik később pörgetésre válthatók. Nincs mit legyőzni, csak saját magunkat, és az se túl változatos.
- Iszonyatosan fűti a telefont, ami miatt eléggé merül is.

70 megát nem ér. :)

[ Szerkesztve ]

(#24749) #27441408 válasza Bozek (#24748) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem nem csúcs telóm van, de nem meritette jobban mint mondjuk a jelenleg futó két asphalt játék, sőt... (és azok bőven sütőt csináltak az XPERIA L-ből ez a játék meg éppen, hogy csak megmelegítette kb 18 perc jáék után, onnan tudom mert akkor töltöttem le és ki írta az össz játék időt, 18 perc masszív nyomkodás után szerintem meg normális az ha kicsit meleg a teló )

Nekem eddig bejön, nyílván az újdonság varázsa is, de nekem tetszik ilyen kb óránként előveszem és ugrálok párat játéknak leköt, egyenlőre mint az appstore-ba mind a playen kb mindenki szereti, én kíváncsi vagyok mit hoznak ki a játékból, mai játék (facén asszem tegnap tette közzé a miniclip), szóval még a fejlesztés most jön éppen tehetnek bele multi részt is, de ha nem nekem így is jó lesz ilyen játéknak amit csak nyomkodni kell és leköt, de persze nem vagyunk egyformák :)

Bár tény elég kevés játék karakter van, ugyan a pörgetés diját folyamatosan emeli, tehát mindig többe kerül, de való igaz elég kevés karakter satöbbi van, de gondolom majd tesznek bele, mert így elég hamar kipörgetheti az ember mindet, utánna meg tényleg uncsi lehet a játék.

[ Szerkesztve ]

(#24750) #27441408 válasza #27441408 (#24749) üzenetére


#27441408
törölt tag

bocsi lejárt az időm, de az óránkénti elővevés kb igaz is mert óránként csenget a játék mivel ajándékot ad, 1 ládát a vízbe és abban van valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.