Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) interstate76 válasza WhiteWalker (#24448) üzenetére


interstate76
addikt

Relatív, hogy kinek mi és mennyit ér meg, nem is vitaindítónak szánom, csak - ha már a PC-s játékok szóba kerültek - érdekességképpen: Xbox One-ra, 2 évre szintén 12 ezer Ft az EA Access, amiben - szerintem - nem kicsit komolyabb tartalom van, mint amit egy szem mobilos játék jelent. Szóval szerintem is kegyetlen sok 12 ezer Ft IAP-re. Megértem, ha valaki rühelli a Fifa sorozatot és sosem szeretne Battlefield játékokkal vagy az Unravel-lel, Dragon Age: Inquisition-nel stb. nyomulni, de azért egy droidos game ne kerüljön már annyiba, mint 15-20 konzolos.

Azért nem egy játék árához hasonlítottam, mert ha valaki folyamatosan költ IAP-re, az kb. olyan, mintha játékot bérelne.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24452) felixo


felixo
őstag

Online Head Ball

Reggel akadtam rá erre a kis játékra.
Szerintem aranyos, jópofa kis focis játék.
IAP van benne, de nem érzem, hogy feltétlenül kellene.

Redmi Note 9

(#24453) WhiteWalker válasza interstate76 (#24451) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azért írtam " szerintem" , egyébként itt annyi a különbség hogy nem egybe fizeted ki...
Egyébként én még azért az EA cuccert nem fizetnek :DDD
Se konzolom se pecem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24454) interstate76 válasza WhiteWalker (#24453) üzenetére


interstate76
addikt

Értelek, nem is vitatkozni akartam, ill. én is írtam, hogy "szerintem" (többször is), hangsúlyozva, hogy szubjektív véleményt fogalmazok meg.

Ami általában véve igaz, vagy legalábbis a többség véleményét tükrözi, az annyi, hogy egy mobilos játék ne kerüljön annyiba, mint egy (vagy 15-20) konzolos vagy pécés. De ez sem kötelező erejű, nyugodtan lehet másképp gondolni. Peace.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24455) jonnyjoker01 válasza interstate76 (#24454) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem a pofátlanság az, amit Gameloft csinál mega a többi mamutcég. Modern Combat 5-re körülbelül 20-30 ezer forint körüli összeget költöttem anno, de a 200+ órányi játékidő mellett sem sikerült mindent megszerezni a játékban ennyiért, pedig nem voltam egy szar játékos, sőt egy ideig bent voltam a top50 legjobb játékos között és amíg aktív voltam, top1 magyar játékos voltam. Amikor hoztak be egy olyan updatet amitől az egész játék undorító szerencsejátékos IAP szar lett, visszakértem google segítségével az összes pénzt amit bele öltem a játékba és kitöröltem a fenébe. A supportot pedig minősítette az, amikor egy hétig nem fértem hozzá a fiókomhoz, eközben ketyegett a power user (energia csúszkát tünteti el) ami kb 5 dollárba került, és végén kb 20 centnyi kártérítést kaptam (játékpénzben).

Ezek a mamutcégek undorítóak, ekkor fogadtam meg, hogy több Gameloft vagy Glu stb... cégtől nem játszok több játékkal.

Üdv. Johnny

(#24456) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Régen volt egy olyan játék, ahol közlekedési lámpát kellett szabályozni, az optimális forgalom érdekében. Aztán egy idő elteltével valami havária esemény történt…:D Ennyi maradt meg. Lehet a mondat másik flee másik játékból van, annyira nem emlékszem.
Lényeg , olyan játék érdekelne, ahol forgalmat kell irányítani, jelzőlámpák segítségével.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24457) interstate76 válasza jonnyjoker01 (#24455) üzenetére


interstate76
addikt

Abszolút megértelek, ill. tény az is, hogy IAP és IAP között is hatalmas különbségek lehetnek.

Még jó, hogy vissza tudtad küzdeni a pénzed! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24458) Saccco válasza Heisenberg69 (#24456) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem próbáltam, de ezeket találtam:
Traffic Lanes 2
Traffic Control Emergency HD
Traffic Lights Town

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24459) Heisenberg69 válasza Saccco (#24458) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönet!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#24460) WhiteWalker válasza interstate76 (#24454) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Semmi vita nem volt , csak eszmecsere.
Nagyjából egyet is értünk .

A másik IAP és IAP játék közt mekkora különbség van , jól látható a Clash of Clans vs Clash Royal játékokban.

(#24461) felixo válasza WhiteWalker (#24460) üzenetére


felixo
őstag

Szerintem ezt az IAP témát le is zárhatjuk !

Redmi Note 9

(#24462) Kasya válasza felixo (#24452) üzenetére


Kasya
nagyúr

És itt a reklámja.
Nekem ötperces játéknak tűnik. A videó végére meg is untam.

(#24463) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok! Beüzemeltem a play játékok app-ot mert elkezdtem játszani az asphalt sorozattal és ugye a guta csapna meg ha elvesznének az autóim satöbbi, kérdéseim lennének! Első a basketball stars nevü játékomat nem mentette el! Újra raktam és minden pénz stb elveszett, viszolnt az asphalt nitro játékot is teszteltem újra raktam (még nem nyertem sok mindent gondoltam inkább most kisérletezek) abban úgy néz ki megtartotta a pénzem és a két megvett autót az asphalt 8-at most tölti OTT az elejétől megy :((( , tehát nem minden játékban menti az aktuális állást?

A másik kérdésem erőlteti első belépésnél a google+-ot de nekem nincs és nem is szeretnék, ez nem kötelező ugye? Ha nincs +-om akkor is elmenti a dolgaimat? Illetve lenne még 1 kérdés az asphalt nitro-bn két user nevet kínált a játék, az egyik az amibe volt a két autó meg a kb 5000 pénz stb, meg 1 másik azt írta az eszközömön kettő név vn és válasszak, EZ MIÉRT VAN? Az egyik a mentett nevem a másik 1 zsír új kezdő profil?

Ezek után ha telót váltok de ezzel az iméllel lépek be és leszedem az adott játékot akkor a másik telón is ott folytathatom ahol abba hagytam? Bocsi ha amatőr a kérdés de ezt még csak most használom elösszőr, köszi a segítséget!

Ezek után ha telót váltok de ezzel az iméllel lépek be és leszedem az adott játékot akkor a másik telón is ott folytathatom ahol abba hagytam?

[ Szerkesztve ]

(#24464) #27441408 válasza #27441408 (#24463) üzenetére


#27441408
törölt tag

így eddig nem sok értelme van...... vagy most az újra kezdett asphalt8-at és basketball stars-ot már elfogja menteni, (mindkét játéknak van ilyen lehetősége, hogy csatlakozik a play-hez)? A google+ ot meg csak ne akarja rám erőltetni mert én nem szeretnék olyat. .....

[ Szerkesztve ]

(#24465) ollie válasza #27441408 (#24464) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Maga a play nem fog menteni semmit, csak egy lehetőséget ad a játékoknak. Ha a fejlesztő beépítette a játékba, hogy mentse az állást felhőbe, akkor fogja oda menteni a játék, ellenkező esetben nem. A játékok többsége még mindig nem támogatja a felhőmentést, azok meg amik támogatják, nem biztos, hogy a google felhőbe mentenek, van pl olyan, ami a facebookot használja erre.

***

(#24466) #27441408 válasza ollie (#24465) üzenetére


#27441408
törölt tag

Értem! Akkor inkább letörlöm, nekem eddig sem kellett csak azt hittem elmenti a játék állásokat, de akkor nem kell hogy egye az akku-t még 1 futó app. Akkor ezek szerint az asphalt nitro lehet mentette magát a telóra, és abból építkezett mikor újra raktam, köszi szépen, hogy válaszoltál.

(#24467) felixo


felixo
őstag

Kicsit Clash Royale beütése van, de azért kíváncsi leszek rá.

Redmi Note 9

(#24468) batai15


batai15
félisten

Udv ,tudnátok olyan játékokat ajánlani amivel 2 telefonon lehet egymással ,egymás ellen csapatni?

(#24469) csadi0011 válasza batai15 (#24468) üzenetére


csadi0011
őstag

Gyűjthetnénk ezeket az összefoglalóban, mert sokszor újra előjön ez a kérdés. Meg mögéjük, hogy milyen csatlakozási módokon lehet játszani. pl utána zárójelbe, hogy internet, szerver ip, bluetooth, wifi.
Meg igazából aszerint is érdemes lenne csoportosítani, hogy realtime/ konkrétan egymás ellen lehet játszani, vagy csak látjátok egymást és egy klánban lehettek ( mint pl CoC), vagy egymás rekordjait látjátok és lehet más rekordja ellen játszani ( pl Mad Skills Motocross 2) / két személy vagy több személy is játszat egymás ellen./ mindenki mindenki ellen vagy csapat vagy bármi más multiplayer forma ..... Stb.
Ha valakit érdekel összedobhatnánk rá egy formát. Szerintem táblázatszerűen nézne ki jól.

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak mondok párat:
Table Tennis Touch
Modern Combat 4
Dual
Glow Hockey
BombSquad
8 Ball Pool / Soccer Stars
ePSXe
asszem ppsspp is tudja, de nem mondom biztosra.

(#24470) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Kb két éve űzök egy játékot. Pár hete készüléket váltottam. Minden szép és jó volt a tegnapi napig, azóta nem enged be a multiplayer pályákra, elutasít a szerver. Más eszközön nem jelentkezik a probléma.
A készülék okozhatja, vagy az android, vagy a játék? Valaki tapasztalt hasonlót?
A play-re sem tudok csatlakozni.

Modern combat 5
Huawei mate 8

[ Szerkesztve ]

(#24471) #86973952 válasza bostone (#24470) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gondolom azért utasít el, mert felhőn keresztül játszol és nem tud csatlakozni a Play -hez sem. Vagy csak szimplán a játék szerverrel sem.

Play, Play Szolgáltatások, fiókkezelő frissítés eltávolitással próbálkoztál már?

Wifin és mobilneten is csinálja?

Wi-Fi+ be van kapcsolva?

Szerk.:
Custom vagy gyári ROM? Pl. valamelyik KangVIP -es.

[ Szerkesztve ]

(#24472) #27441408 válasza felixo (#24467) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az első két részét kipróbáltam az tetszett jó játék.

(#24473) jonnyjoker01 válasza bostone (#24470) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Még mindig ezzel nyomod? :) Istenem milyen rég játszottunk együtt xDD

Üdv. Johnny

(#24474) felixo válasza felixo (#24467) üzenetére


felixo
őstag

Csináltam neki saját topicot :

Plants vs. Zombies™ Heroes (Android, iOS)

Redmi Note 9

(#24475) bostone válasza #86973952 (#24471) üzenetére


bostone
addikt

Ma érkezett egy frissítés, azóta működik a multi.

A play fiókom később már rendben volt, de eleve nem használom, mivel sok játékos profilja elveszett alatta, miközben a facebook-al nem.

Mobilneten alapból nem enged multizni.

A wifi+ kikapcsoltam, de úgy sem engedett.

Gyári rom, semmi módosítást nem végeztem rajta, nem is tervezem.

Egyébként azt tapasztaltam, mintha kevesebb játékos fordult volna elő, mert pár napig szinte csak ugyanazokkal találkoztam. Mégis furcsa, hogy másik eszközön simán sikerült csatlakozni.

Első körben a mate 8-ra gyanakodtam. Néhányan megjegyezték, hogy némely alkalmazás külön engedélyeket igényel a normál működéshez, ami nálam eddig nem fordult elő. Gondoltam, majd most.

@jonny:
Lehet, enyhén függő vagyok. :) Néha visszanézhetnél, ha még él a profilod.

(#24476) Attila09158


Attila09158
újonc

Sziasztok a Football Manager Mobile 2016-nál az állást ahol most vagyok,hogy tudom elmenteni úgy,hogy ha másik telefonon akarok játszani vele akkor ugyan ott tudjam folytatni??Ès ha van állás ajánlat azt, hogy tudom elfogadni? Nagyon fontos lenne!A válaszokat előre is köszönöm!

(#24477) VIBO


VIBO
őstag

Nem várható vmi új autós game?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#24478) ollie válasza VIBO (#24477) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Soha többet nem készítenek autós játékokat. ;]

***

(#24479) Narxis válasza ollie (#24478) üzenetére


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#24480) #27441408 válasza ollie (#24478) üzenetére


#27441408
törölt tag

És akkor mi lesz az Asphalt 9-el? :C :DDD

(#24481) Kasya válasza #27441408 (#24480) üzenetére


Kasya
nagyúr

Úgy hiányzik mint egy uj NFS PC-re ;] :DDD

(#24482) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Winulator mennyire használható széles körben? Kell mellé Win 98 is, vagy csak az azon futó játékok?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24483) beg válasza philoxenia (#24482) üzenetére


beg
veterán

Csak a játék kell hozzá. Ha a bétát teszed fel, akkor ki is tudod próbálni, hogy megy-e az adott játék.

Próba szerencse. Leírás alapján a Starcraft pl. megy vele :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#24484) #86973952 válasza beg (#24483) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hmm...akkor viszont én is kipróbálom.

(#24485) ollie válasza philoxenia (#24482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell hozzá win98, de egyelőre kb semennyire nem használható. Jelenleg a Ceaser III az egyedüli játék, ami biztos, hogy jól fut alatta, és most tesztelik a Starcraftot (az első részt). [link]

***

(#24486) beg válasza ollie (#24485) üzenetére


beg
veterán

A bétával a brood war kieg is megyen. Állítólag, a hozzászólások alapján.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#24487) Bozek válasza ollie (#24485) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáltad az összes játékot, hogy így kijelented, hogy csak a Ceasar III fut rajta jól?

(#24488) ollie válasza Bozek (#24487) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt írtam, hogy "ami biztos, hogy jól fut". És csak idéztem a program fejlesztőjét, mert hogy ő írta ezt a weboldalán, na meg azt is elolvastam, hogy miért van ez.

Így megfelel? :U

***

(#24489) #86973952


#86973952
törölt tag

OTTTD : Over The Top TD kapott egy pici leárazást, 499 HUF.

(#24490) Narxis válasza #86973952 (#24489) üzenetére


Narxis
nagyúr

Rég frissítették. Megy android 6-on?

Thanos was right.

(#24491) ollie válasza Narxis (#24490) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megy android 6-on.

***

(#24492) Narxis válasza ollie (#24491) üzenetére


Narxis
nagyúr

Thx, akkor megnézem.

Thanos was right.

(#24493) felixo


felixo
őstag

Ezzel játszott már valaki ?
Képek alapján igényesnek tűnik.

Redmi Note 9

(#24494) #86973952


#86973952
törölt tag

Laserbreak Pro verziója le van árazva, 699 HUF. A Lite, ingyenes verzióval kipróbálható. Szerintem jópofa játék, bár már régebben játszottam vele.

(#24495) csadi0011


csadi0011
őstag

Úgy látom senki nem írta, hogy az Oddworld játékok le lettek árazva. 2*350 HUF jó ár értük szerintem.

Ha írtátok, akkor bocsi! :R

(#24496) beg válasza csadi0011 (#24495) üzenetére


beg
veterán

:R A stranger's régóta kívánságlistás volt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#24497) #86973952


#86973952
törölt tag

Egy kis retro, Templar Assault RPG Elite leárazva 349 HUF. Ingyenes verzióval ez is kipróbálható.

(#24498) #27441408


#27441408
törölt tag

Az Asphalt-on kívül van még említésre méltó autós játék? (a realracing3 nem jött be.... az asphalt8- és a nitro meg nagyon melegítik a telefont 10 perc játéknál többet nem nagyon merek 1szerre. )

[ Szerkesztve ]

(#24499) Viktor77 válasza #27441408 (#24498) üzenetére


Viktor77
titán

GT Racing 2, Assoluto Racing, Rush Rally 2.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24500) Rigormortiis válasza Viktor77 (#24499) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az új nfs is nagyon jó.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.