Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) #27441408 válasza felixo (#25800) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ja, hogy ez multi, nem olvastam csak a képek tetszettek, akkor nyílván való, hacsak nem tettek bele gépi módot, de a Gameloft nem szokott. köszi

[ Szerkesztve ]

(#25802) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha már felmerült kipróbáltam a Space Marshall 2-őt, utólag is köszi annak aki felvetette.
A játék egyelőre béta állapotban van, de buggal nem találkoztam, pedig a játék felénél tartok.
Az élmény fenomenális, egy rendfenntartó űrmarsalt irányítunk, aki küldetéseken keresztül számol le bűnözőkkel, köztük néhány keményebb bossall.
A játék a klasszikusnak mondható izometrikus nézetet használja, főszereplőnket felülről látva irányítjuk, maga az irányítás egyszerű.

Talán a küldetések néha repetitívnek érezhetőek, ezt talán pótolja, hogy az elvégzett munka arányában kapunk jutalmat. Nagyon nem mindegy milyen eredménnyel végezzük el a küldetést, ugyanis kemény büntetést kapunk ha meghalunk a küldetés során, persze folytathatjuk, de ez kemény mínuszt jelent a küldetés végén, ugyanis ekkor választhatunk fegyverek, páncélok közül és minél több pontot érünk el, annál komolyabb csodák közül válogathatunk.

Pro:
- látvány
- irányíthatóság
- sci-fi & western kombó
- jutalmazási rendszer
- free to play
- eltérő küldetések és ezekhez illő fegyverarzenál.

Con:
- igen hosszú küldetések mentési lehetőség nélkül, ergo ez nem az a játék, hogy most van szabad tíz percem, tolok egy kört. Volt másfél órás küldetésem, mentési rendszeren csiszoltam volna.

A játékot meg lehet vásárolni 1990 forintért, akkor kapunk plusz szinteket és egy nyerőautomatát, amelyben felhasználhatjuk azokat coinokat, amelyeket a küldetések során szedünk össze, az automaták elvileg felszerelést dobálnak.
Nehézségi fokozatot nem találtam, a játék játszható nehézségű, a probléma csak annyi, hogy ha nem figyelünk, akkor egy küldetés során 4-6 vagy akár ennél több elhalálozást is összehozhatunk, ami sajnos determinálja a szerezhető jutalmat is, ergo pár elcseszett küldetés és később komoly nehézségbe fogunk ütközni a szegényes felszerelésünk miatt.
Láttam tecsatornádon olyan videókat, ahol brutális fegyverekkel volt felszerelve főhősünk, sajnos én gyorsan mentem át a küldetéseken, ezért most a lopakodós stílust favorizálom. Egy követ eldobok az őr mellett, az elfordul, mögé lopakodom, nyaka reccsen és haladok tovább. Mondjuk ez mutáns izomhegyeknél nem működik, mert ők a gránátot és az aknákat is reggelire eszik. :D

Ha vki nem akar pénzt fizetni az első részért, az próbálja ki másodikat mivel az ingyenes és ha az bejön, akkor még mindig megveheti az elsőt.

trailer

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25803) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan játékot mondani ami kellemes, nyugtató, nem kell gyors reakció idő hozzá, nem pörget fel? Plusz zenét ki lehessen kapcsolni (saját zene menne). Valami botanicula-szerű játékra gondolok de nem muszáj pont ilyen stílusban, csak ne legyen megerőltető :DD

:R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#25804) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(#25805) Maxtreme válasza S e t h (#25802) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én egyébként tudva hogy mennyit játszottam az elsővel anno, instant megvettem a másodikat.

Ez az ami tényleg megér 2e forintot., mert nem az a tipikus 30 perc alatt végigvihető cím.

Nagyon hibával én sem találkoztam, azt leszámítva hogy van (szerencsére ritkán) mikor egyik pillanatról a másikra elkezd fps droppolni kb 5-10 másodpercen keresztül, aztán megy tovább minden mintha mi sem történt volna. (P9)
De ezt majd tuti javítják idővel.

[ Szerkesztve ]

(#25806) ZsyfKo válasza S e t h (#25802) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nekem pont a rossz mentés miatt lett kuka. Pl bossnál behaltam és ha folytatni akarom nézzek videót vagy vegyem meg, különben az egész küldetést kezdjem elölről... Sajna nekem egy mobilos játék, alkalmazás se ér meg 2ezer Ft-ot.

OnePlus 8T

(#25807) S e t h válasza Maxtreme (#25805) üzenetére


S e t h
nagyúr

Reggel megcsináltam fullosra az egyik küldetést, fel is kínált egy prémium kategóriás tárgyat, nagyon jó statjai voltak, na jó, ennyit megérdemel a készítő, mert nagyon jó a játék, szóval megvettem.
A vicces az, hogy bár béta, eddig nem volt bug, most megvettem, utána perceken belül leállt a játék. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25808) S e t h válasza ZsyfKo (#25806) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha benne vagy a küldetésben és nem hagyod abba a játékot, akkor az utolsó checkpointtól tudod folytatni. A gond az, ha éppen nincs elég időd játszani és menet közben kell félbehagyni, akkor legközelebb a küldetést kezdheted előlről.
Én felülvizsgáltam a drágaság fogalmát, miután egy játékba több százezret öltem bele, most jöttem le róla, függő voltam, 2000 forint iap nélkül semmi akkor ha a készítő ilyen szintű játékot produkál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25809) Amur


Amur
addikt

Az elmúlt hetekben az elmúlt egy évben kivánságlistára rakott játékokból tesztelgettem párat.
Megosztom a tapasztalatokat:
Jet Ball- szépen kidolgozott faltörő játék, nagyon sok achievementtel.
Darkness Reborn- szokásos hack n slash, még pár pályán vagyok túl, jól játszható telefonon is nem vészesen kicsik a karakterek.
Monster Castle-revolution- bemutató után kuka lett. káosz az egész játék, ráadásul rögtön elindul a tanítsuk meg a kezdő játékost játszani téma, csak éppen oroszul,és amíg végig nem megy, át sem engedi állítani a nyelvet..gratulálok..
The Tower- tök egyszerű toronyépítő játék, nem oldalra libegnek a lerakandó szintek, hanem jobbra,balra csúszkálnak. szimpatikus volt hogy ha gyorsan kattingat az ember jó reflexekkel akkor sokkal jobb eredményt lehet elérni mint ha lassan kivárom a megfelelő poziciót. Acsik ebben is vannak.
Splash- szokásos ketchapp játék, egyszerű, élvezhető graf. de nem egy hosszútávú szórakozás.
Bike Unchained- Red bull-os kerékpáros játék. Nagyon bejön, maradt is a telón. 3 féle játékmód van benne, ebből egy csak a levegőben trükközős(ez annyira nem jön be)
Pocket Mine 2- "benzin-rendszerű" végletekig kidolgozott (nem grafikailag)bányászd magad minnél mélyebre játék. El lehet vele lenni. Sok acsival.
Tap 'n' Slash- már ajánlottam invictus-ék érdekes hack n slash-ét. Sajnos itt hamar unalomba fullad a dolog..
Plant vs zombies heroes- valami clash royale szerű dolgot vártam. nem azt kaptam. Kicsit káoszos a játékmenet. nálam nem elég kiforrottnak tűnik még. töröltem.
Car Driver hard parking sorozat(2 és 3 volt fenn)- nagyon szép grafika, nagyon nehéz! Csak mazohistáknak.
Én 7-es pálya után töröltem. Pedig tényleg jó, csak nem volt türelmem hozzá.
Pac-Man Bounce-huuh..név miatt tettem próbát, 3 játék után kuka..gagyi nagyon.
Splashy Cats-cikkcakban kell leúsztatni(tapra fordul) különböző macskákat. Nagyon sok xp-t adó acsik miatt ajánlom csak.
Shadow Fight 2- oldalnézetes verekedős. Nekem nagyon nehéz volt(nem vagyok tudora a stílusnak)
Sky- a ketchapp egyik legeredetibb játéka. imádom, de nincsenek benne acsik!!
Magic Rush: heroes- ez mekkora csalódás volt! Millió reklámot láttam már róla, na mondom ezt ki kell próbáni, egyedi kis tower defense.. hát egyedi, de egyedien hulladék..
Vertigo Racing- ötletes hill climb szerű játék, csak felülnézetes, és oldalírányban befolyásolod a kocsi haladását gyorsítással-fékezéssel(ha gyorsan megy a kocsi bele a kanyarba kicsúszik), fizika alapú.
tetszett. kb. 5. pályáig elvoltam, aztán unalomba fullad a farmolás az új pályákra,kocsikra.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25810) Maxtreme válasza Amur (#25809) üzenetére


Maxtreme
addikt

A Pocket mine 2-höz annyit tennék hozzá hogy ez tényleg tipikusan az a játék mikor van 1-2 perc szabadidőd, és előkapod a telefonod hogy játssz valamivel..
De arra viszont az egyik legjobb.
Megjelenés óta állandó vendég az aktuális készülékemnek, ha jól rémlik valami 80-as szint körül járok... :DDD

(#25811) Maxtreme


Maxtreme
addikt

jó éééég...

Nem kezdem el magyarázni mi ez, gondolom mindenki (legalábbis nagy részben) tudja.

(#25812) csadi0011 válasza Maxtreme (#25811) üzenetére


csadi0011
őstag

Alkalmazások címét leírhatnád te is, ha linkelsz.

(#25813) Maxtreme válasza csadi0011 (#25812) üzenetére


Maxtreme
addikt

szoktam, csak most maradt ki.

(#25814) DrBubo77 válasza csadi0011 (#25812) üzenetére


DrBubo77
addikt

Pineapple Pen a neve.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25815) air válasza Maxtreme (#25811) üzenetére


air
nagyúr

Én nem tudom.
Mi ez?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25816) Maxtreme válasza air (#25815) üzenetére


Maxtreme
addikt

Sokat nem veszítesz vele, de tessék

(#25817) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Guild of Dungeoneering-et próbálta valaki? Már régóta szemezek vele, de egy kicsit drága.

***

(#25818) csadi0011 válasza Maxtreme (#25813) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem írtam volna, ha így lenne, de már korábban is előfordult. Nem cseszegetésből írom, csak szerintem fontos. A keresés miatt, és jó tudni előre, hogy mire kattintok, hátha ismerem már.

(#25819) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Farms & Castles

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25820) jaysee13 válasza Maxtreme (#25816) üzenetére


jaysee13
tag

Ez de beteg. :D

(#25821) Kasya válasza DrBubo77 (#25819) üzenetére


Kasya
nagyúr

Panaszkodnak, hogy csak három pálya van benne :D

(#25822) DrBubo77 válasza Kasya (#25821) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nem próbáltam ki. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25824) #27441408


#27441408
törölt tag

Ezt ma próbáltam ki, szerintem helye van a topikban, nagyon szórakoztató video póker játék rengeteg fajta pókerrel. Video Poker

A játékpénzt gombnyomásra feltölti, szerintem szórakoztató játék, ha valaki szereti az ilyesmit megéri kipróbálni.

Működik net nélkül, én 1 darab reklámot sem láttam benne amikor próbálgattam lehet nincs is benne reklám, ezt nem tudom.

véletlenül dupláztam, nem tudom hol kell kérni moderálást a #25823)-ast valaki töröltesse, ill innen a kérést töröltesse! köszi

[ Szerkesztve ]

(#25827) Saccco


Saccco
nagyúr

Volt már szó korábban az Egg Inc-ről, most csöppet rakattantam, nagyon állat. :D
Kicsit olyan, mint az Adventure Capitalist.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25828) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok pár újabb címeket tudtok írni, ami mostani megjelenés.
Amik AAA kategóriás játékok kiadók, lehet IAP-s játékok is, főleg rpg, akció,esetleg autóversenyes de logikaik is jöhetnek.

(#25829) #33253120 válasza Saccco (#25827) üzenetére


#33253120
törölt tag

Jaja... :)
Viszont azt már látom, hogy a playes küldi nem véletlen expert. Nem fogom tudni megcsinálni holnaputánig.

(#25830) ollie válasza ADAM1337 (#25828) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ARPG: Titan Quest

***

(#25831) lac14548 válasza Maxtreme (#25810) üzenetére


lac14548
aktív tag

A Pocket Mine 2 nekem is a kedvencem.
Jelenleg az utolsó (34.) pályán vagyok várom a következő megjelenését (Coming soon).
154 szintű vagyok, a múzeumban 518/915 artifact van meg már...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#25832) ADAM1337 válasza ollie (#25830) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi utána lesek képről jónak tűnik.

(#25833) maross válasza Amur (#25809) üzenetére


maross
veterán

Koszi a pocket mine 2 tippet. Plants vs Zombies heroes nekem bejott, tipikus egymas ellenei gyujtogetos kartyajatek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25834) Amur válasza DrBubo77 (#25786) üzenetére


Amur
addikt

Ez a New Star Soccer nagyon addiktív! Köszi az ajánlást. :)
[link]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25835) Amur válasza Amur (#25834) üzenetére


Amur
addikt

Más aki szintén tolja vele: nektek is lefagy 10ből 9 reklámnál?
Sajnos elég alap az energiavisszatöltés reklámért, mert itt nem időrendszerű az energia..
de folyton fekete képernyő.. ezt javíthatnák. Ha nem használom a lehetőséget akkor az elején a megkeresett pénz mind elmegy energiaitalokra. Mert ha alacsony energiaszinted van, csak a cserepadra ültetnek..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25836) Amur


Amur
addikt

Aki szereti a tycoon stílust annak nagyon addiktív lesz, előre szólok!
Taps to Riches

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25837) Kasya válasza Amur (#25836) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lol

[ Szerkesztve ]

(#25838) maross válasza Amur (#25836) üzenetére


maross
veterán

tenyleg addiktiv :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25839) dokee78


dokee78
félisten

Nyugis,ugyanakkor szórakoztató játékot keresek.
Lehetőleg free legyen,lehet benne IAP,de anélkül is lehessen haladni benne.

(#25840) #27441408 válasza dokee78 (#25839) üzenetére


#27441408
törölt tag

plant vs zombies 1-2

Hungry Shark World

tetris-tetris blitz

mahjong játékok. nekem ezek jutottak eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#25841) #33253120


#33253120
törölt tag

Most láttam Twitteren:
Putthole
Egyszerű, ötletes.

(#25842) 5381


5381
aktív tag


The Trail
Még csak kipróbáltam. Gyűjtögetni kell dolgokat, abból eszközöket készíteni. Eddig jópofa.
Nyugis játéknak tűnik, valaki nemrég ilyesmit kereshetett.

(#25843) dokee78 válasza #27441408 (#25840) üzenetére


dokee78
félisten

Plants engem felidegesített régebben.
Egy pasziánsz kellene,de a legjobb ami bevált.

-magyar nyelv
-reklám mentes

Láttam a Playen sokat,de nem akarom próbálgatni.

(#25844) #27441408 válasza dokee78 (#25843) üzenetére


#27441408
törölt tag

Pasziánszhoz nem értem miért kell magyar nyelv,,,, mindegy te tudod.

[link]
ez elvileg magyar fejlesztés, régen játszottam vele azt hiszem magyarul ír, ezenkívül sokat nem ért szerintem.

sudoku Nem magyar de nagyon szép sudoku, nyugtató háttérzenével, nekem ezért tetszik.

majhong, nem magyar, de nagyon szép és szintén nagyon szép nyugtató zene szól a játékban.

(#25845) plejik


plejik
addikt

Asphalt Xtreme tölthető! :R

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#25846) wallee86 válasza plejik (#25845) üzenetére


wallee86
csendes tag

Már jön!

(#25847) tihibaby válasza plejik (#25845) üzenetére


tihibaby
senior tag

És ez most komoly?
Nem jelentkezek be Facebook fiókkal,nem enged játszani?
Jesszus..... :W

(#25848) plejik válasza tihibaby (#25847) üzenetére


plejik
addikt

Még nem néztem, de remélem nem, mer elegem a Faces gamekből, lassan csinálok valami fake profilt csak játékokhoz.. :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#25849) Saccco válasza tihibaby (#25847) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pedig az értékelés szerint: YOLO Róhat jóóó

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25850) air válasza tihibaby (#25847) üzenetére


air
nagyúr

És?? :F
3 fake Fb profilom van a különböző jellegű játékokhoz. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.