Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) csadi0011


csadi0011
őstag

Egy nagyon rövid trailer:
Asphalt Xtreme (by Gameloft)
https://www.youtube.com/watch?v=pEAbDLiIKog

(#24952) VIBO válasza csadi0011 (#24951) üzenetére


VIBO
őstag

Várós :C

Jó lenne már vmi új car game :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#24953) #27441408


#27441408
törölt tag

FIE Swordplay

Vívós játék, szerintem nagyon jó!

(#24954) Bozek válasza #27441408 (#24953) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rossz a link, hiányzik a https mögül a kettőspont.

FIE Swordplay

(#24955) kemotox


kemotox
addikt

Népentyű!
Sixaxis enablerrel vaj' működne a Redmi Note 3 Pro-mmal egy DualShock kontroller, ha pl egy XBOX360 nem képes rá OTG? Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de ha jól értem az utóbbi valami layout cucc hiánya meg a kernel támogatás mellőzése miatt nem működik, nem tudom, hogy a PS kontrollernek kellenek-e ilyen cuccok, vagy az előbb említett progi látni fogja és már mehet is a móka.

(#24956) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok van arra lehetőség hogy az eddig vásárolt cuccaimat kilistáztassam a play áruházban? Legyen az játék, vagy más applikációk.

(#24957) zozyk válasza Maxtreme (#24956) üzenetére


zozyk
addikt

A Google Payments tranzakció fülön ott az összes megvett cuccod elvileg.

(#24958) Maxtreme válasza zozyk (#24957) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszi, valóban!

(#24959) #27441408 válasza Bozek (#24954) üzenetére


#27441408
törölt tag

bocsi, este volt már, de gondoltam mást is érdekelhet a játék, mert tényleg meglepően élvezetes, még amatőröknek is, én azt se tudtam mi az a vívás, mégis két perc alatt elmutogatta a játék a szabályokat, ÉS VAN BENNE MAGYAR BAJNOKSÁG, magyar játékosokkal stb.....köszi a link javítást.

(#24960) hatpersze válasza kemotox (#24955) üzenetére


hatpersze
tag

Gondolom ez a program direkt erre való (sixaxis compatibility checker). Sok sikert, a ps3 kontroller messze a legkényelmesebb megoldás (bár a p4 kontrollert még nem próbáltam).

(#24961) Bozek válasza hatpersze (#24960) üzenetére


Bozek
nagyúr

"a ps3 kontroller messze a legkényelmesebb megoldás"

Látszik, hogy még nem használtál iPega vagy Moga kontrollert. :)

(#24962) akooos válasza Bozek (#24961) üzenetére


akooos
veterán

:K :K
Moga Pro nálam a nyerő, másfél éve könnyíti meg az életem :)

(#24963) Saccco


Saccco
nagyúr

Új Humble Bundle:

Alap:
Cloud Chasers
Last Horizon Last Horizon
Tomb Raider 1 Tomb Raider 1
Tomb Raider 2 Tomb Raider 2

Pay $5 or more to also unlock!

Space Grunts Space Grunts
Cosmonautica Cosmonautica

Pay more than the average of $4.34 to also unlock!

Always Sometimes Monsters Always Sometimes Monsters
Shooting Stars! Shooting Stars!

--------------------
Más:
Akciós a Braveland sorozat (149Ft).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24964) oAcido válasza Bozek (#24961) üzenetére


oAcido
aktív tag

És akkor az X360 joy-ról nem is beszélve :K

(#24963) Saccco: Mennyire éri meg az árát a Braveland sorozat? Játékmenet hosszú?

[ Szerkesztve ]

(#24965) ollie válasza oAcido (#24964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első 2 részét játszottam végig a Braveland-nek. Azok nehézségi fokozattól függően, olyan 3-6 órásak, vagyis nem túl hosszúak, de annyit bőven megérnek, mint amennyibe most kerülnek. Na meg vannak achie-k is, szóval az is hosszabbítja a játékidőt, ha meg akarod szerezni mindet.

***

(#24966) icemad válasza Saccco (#24963) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez jónak tűnik. Köszi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24967) air válasza #27441408 (#24953) üzenetére


air
nagyúr

Ez a vívós játék baromi jó.
Csak azt nem értem, miért nincs benne magyar nyelv, hiszen vívó nemzet vagyunk. :(
Nem annyira szar az angol tudásom, de a vívó szakkifejezéseket nem vágom kapásból. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24968) Saccco válasza oAcido (#24964) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem ismerem, de szerencsére kaptál rendes választ ollie-tól. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24969) #27441408 válasza air (#24967) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem is nagyon jó, tv-ben nem igen néztem, csak tudtam, hogy erős magyar sport, de ez a játék segít megérteni a lényegét, pedig még csak angolul sem tudok a szabályokat meg főleg nem ismerem, mégis könnyen érthetően elmutogatja a játék, hogy mit kell csinálni, egyenlőre maradós ez a játék, playen kommentbe írták, hogy hamar kijátszható, kérdés, hogy mit hoznak még ki a játékból. Mindenesetre nagyon hamar elérte a milliós letöltést, szóval mindenképpen megéri szerintem fejleszteni .

[ Szerkesztve ]

(#24970) Bozek válasza akooos (#24962) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam egy iPega PG-9033 teljesít jó szolgálatot. Igazából azért is ezt választottam, mert kompatibilis a Windows-al is, szóval akár PC-n is játszhatok vele. Van egy PG-9052 is a fiókban, de azt épp a PC-vel való kompatibilitás hiánya miatt nyugdíjaztam. Na meg a legelső iPega-m, ez PG-9017. Na, az se volt semmi. :)

(#24971) hatpersze válasza Bozek (#24961) üzenetére


hatpersze
tag

"Látszik, hogy még nem használtál iPega vagy Moga kontrollert. :)"

Kettő ipega van itthon, a moga már nem érte el az ingerküszöböt. A ps3 kontrollert évek óta használom. Szóval van összehasonlítási alapom.

De kinek a pap, kinek a papné. Vagy sós gizi...

Hm, az ipega vagy a moga használható érintés szimulálásra, van hozzá valami okosság? Mert tény, ezt nem próbáltam velük... Ha van, akkor már csak a "silányabb" műanyag érzést kell leküzdeni hogy hasonlóan jól használható legyen mint a ps3 kontroller....

Az xbox360 kontroller használható vezeték nélkül? Ezt se tudom mondjuk...

(#24972) Narxis válasza akooos (#24962) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1 :K

Thanos was right.

(#24973) Bozek válasza hatpersze (#24971) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem az kényelmesebb, hogy akár fekve is tudsz játszani, mert összekapcsolható a telefon a kontrollerrel. De igazad van, kinek a pap, kinek a papné.

"Hm, az ipega vagy a moga használható érintés szimulálásra, van hozzá valami okosság?"
Root-tal simán megoldható, az iPega saját alkalmazása is tudja, de vannak rá a Play-en programok.

"már csak a "silányabb" műanyag érzést kell leküzdeni hogy hasonlóan jól használható legyen"
Engem nem zavar, szerintem jól össze van rakva. Legalábbis a PG-9033 és a PG-9052 biztosan.

Akkor én is kérdezek: a PS3 kontroller működik egér üzemmódban?

(#24974) #27441408


#27441408
törölt tag

Checkers Free

Dámajáték, csak gépi ellenfelek vannak, de szerintem nagyon jó játék.

(#24975) Tibko8 válasza #27441408 (#24974) üzenetére


Tibko8
senior tag

Így helyes a link
Hiányzott egy : a https után.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24976) WhiteWalker válasza Bozek (#24973) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ipega 9025 milyen? Ahogy néz csak a telefon "foglalata" más.

(#24977) hatpersze válasza Bozek (#24973) üzenetére


hatpersze
tag

A ps3-hoz is lehet kapni telefontartó klippet, de egy kis kreativitással simán házilag is megoldható, én is úgy használom. Ha jól "csalódom" az egyik ipegám 9052, de nem biztos... Ha fontosnak tartod holnapra megnézem.

Igen, tud egérként viselkedni a ps3 kontroller.

Talán egy "hibája" van, mindenképpen kell root a használatához. Ez engem nem érint, én szeretem ha én uralhatom a saját készülékemet, alap az azonnali root mindegyik telefonomon.

(#24978) Bozek válasza hatpersze (#24977) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bootloader nyitása nélkül nem lehet a Z5 Compact-ot root-olni, amit meg még akkor se tennék meg, ha lehetne. Mivel szolgáltatós a telefon, így még kísértésbe se esek. Szóval ki is esett a PS3 kontroller. Egyébként alapból tud egérként működni, vagy valami külön program kell hozzá? Mert neten rákeresve a DS3 alkalmazást láttam.

A külön felszerelhető klip meg megint egy cucc, amit cipelni kell, ha úgy akarod használni. Az iPega telefontartóját meg csak behajtod, ha nincs rá szükséged.

(#24976) Giinos: Nem értem a kérdést. Amúgy hátránya, hogy nincs rajta L2 és R2 gomb, ami néhány emulátornál szükséges lenne.

[ Szerkesztve ]

(#24979) Kasya válasza csadi0011 (#24939) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megjött az aug. biztonsági patch, ami egyben aktiválja is a vulkan apit. Gond nélkül megy.

(#24980) #27441408 válasza Tibko8 (#24975) üzenetére


#27441408
törölt tag

MIÉRT ROSSZ LINKEKET TESZEK BE??? EDDIG IS ÍGY TETTEM BE IDE A JÁTÉKOKAT. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#24981) interstate76 válasza #27441408 (#24980) üzenetére


interstate76
addikt

Miért kiabálsz és mit nem értesz? Értelmesen leírta, hogy hiányzott egy ":" a linkből. :U

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24982) Bozek válasza interstate76 (#24981) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ahogy a tegnapiból is. :)

silver star: Hogyan linkelsz? PC-ről, telefonról?

(#24983) #27441408


#27441408
törölt tag

Eddig is így tettem be linkeket...

más a vívós játék a Románia verseny után nem korlátlanul játszható, hanem mint sok játék kicsi villámokat ad, 1 villám 1 energia, 5 van én úgy látom jelenleg 8 perc 1 töltés. Csak azért írtam be mert becsapós a leg amatőrebb szint vagy nem tudom hogyan hívjam korlátlanul játszható.

[ Szerkesztve ]

(#24984) interstate76 válasza #27441408 (#24983) üzenetére


interstate76
addikt

"Eddig is így tettem be linkeket..."

Ja, akkor igazad van: tedd be ezután is sz.rul és óbégass azzal, aki udvariasan kijavít! :W

(#24982) Bozek ;]

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#24985) hatpersze válasza Bozek (#24978) üzenetére


hatpersze
tag

Mindenképpen kell a sixaxis controller apk és a root, ezek nélkül nem tud mit kezdeni az android vele. Egyáltalán semmit...

Viszont tudomásom szerint a Sony telefonok (már a z3 is pl) alapból kezelik a ps4 kontrollert (root, meg minden ákombákom nélkül). Nem tudom biztosra, az utolsó sony telefonom egy Ultra volt (mivel nem lett folytatása, nekem se lett több sonym), lehet érdemes lenne körbejárni ezt a témát.

A külön felszerelhető klippet nem kell leszerelni mindenáron... Akár rajta is maradhat végleg, jól ki van találva (: én az enyémet elajándékoztam, most (lassan második éve...) egy drótból hajtogattam rá tartót. Soha nem veszem.le róla, csak telefonhoz használom, xbox360 az otthoni konzolom.

Na mindegy, nekem speciel a "sós gizi"... :R

(#24986) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(#24987) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(#24988) Saccco válasza Maxtreme (#24987) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez magyar. :D
Fel is raktam a listámra. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24989) Maxtreme válasza Saccco (#24988) üzenetére


Maxtreme
addikt

csak épp magyar nyelv nincs bent :D

Amúgy a karaktereken kívül egész szép játék :)

(#24990) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez a Non Stop Knight kb a 4. ascend után kezd érdekes lenni :D

(#24991) Sanyi.mTs válasza WhiteWalker (#24990) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a 10-edik után meg unalmas.

(#24992) #33253120 válasza Sanyi.mTs (#24991) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#24993) Bozek válasza #27441408 (#24983) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit vártál? Hogy teljesen ingyenesen játszható, mindenféle korlát nélkül? Amúgy meg a 8 perc még istenes, vannak olyanok, ahol 10-12, vagy esetleg órát kell várnod a töltésre.

(#24994) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#24991) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nahhh b+ , igy már el is ment a kedvem tőle :D

Kezdem azt észre venni hogy ezek az iap-os játékok unalomba fulladnak egy idő után.
Már nem azért mert fizetni kell érte , de állandó farmolas stb...konkrétan semmi innováció nincs bennük.
Nem úgy mint egy GTAval szemben.

[ Szerkesztve ]

(#24995) felixo


felixo
őstag

Ha szeretitek a kvízjátékokat, akkor töltsétek le a PENGE nevű játékot. Magyar nyelvű, valós ellenfelekkel lehet játszani.
Penge

Redmi Note 9

(#24996) Bozek válasza felixo (#24995) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak online játszható? Vagy van benne offline mód is?

(#24997) Grave_444 válasza Bozek (#24996) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Csak online.

(#24998) Bozek válasza Grave_444 (#24997) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor kilőve. Amíg nincs Magyarországon korlátlan mobilnet (UPC-t hagyjuk, az csak mobilnetecske a maga 1 Mbit-es sebességével), addig az ilyeneket hanyagolom, még akkor is, ha egyébként nem fogyaszt sok adatot.

(#24999) icemad válasza felixo (#24995) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem rossz. De érdekes, hogy az emberek 90 %-a az email címét használja névnek. Elég jó kis listát lehet összehozni. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25000) felixo válasza icemad (#24999) üzenetére


felixo
őstag

Én megváltoztattam nicknévre.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.