Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) underdark


underdark
aktív tag

hali
nincs valami lista a magyarul elérhető játékokról?
vagy pár címet tud valaki?
Jewel Fight, Empire Four Kingdom
ezt a kettőt tudom
köszi

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#23202) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam pl. eddig írta az underground, hogy egy program mennyibe kerül, az át volt húzva, és oda volt írva, hogy free. Most ilyeneket nem is találok! Milyen címmel kellene használni, hogy jó legyen?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23203) akooos válasza icemad (#23202) üzenetére


akooos
veterán

Én letöltöttem az amazon appot, letöltöttem benne az underground appot és a keresés közben rányomok a search in underground apps-ra. Sima USA-t választottam ki regisztrációnál és az appon belül regisztráltam. De letölteni továbbra sem tudok semmit, mert frissítést akar felajánlani, ami nem létezik..

(#23204) Narxis


Narxis
nagyúr

Redcon

Stratégiai játék, kellemes grafikával. A fejlesztőtől megszokott módon a teljes játék IAP-pal megvehető, kicsit többért pár extrával is GOLD kiadást kapunk amiért 5000ezer XP is jár de semmi candy crush szerű IAP nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#23205) Saccco válasza Narxis (#23204) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az első 18 pálya ingyenes, utána $2.99 a teljes játék.
Nekem is tetszik, majd teszek vele egy próbát. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23206) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Van esetleg valaki aki használ a telefonjához kínai XBOX 360-hoz tartozó wireless reciever-t? Ha igen és jól is működik kérhetnék egy linket hozzá? Vagy esetleg original jóárasítotthoz... :)

El Psy Kongroo

(#23207) csadi0011


csadi0011
őstag

Van egy régi játék. DOS emuval szoktam játszani, de borzasztó kényelmetlen. Erre keresek alternatívát.
A játék neve Crazy Colors, de sehol nem találok róla infót. Logikai játék. A lényege, hogy labdákat kell színezni eszközökkel. A játék megmondja, hogy hány darab, milyen színű labdának kell leesnie a földre. Vannak kezdő labdák, és vannak eszközök, amikkel tudjuk irányítani és színezni a labdát.

Ismer valaki ilyet?

Ennek a pályának pl. az a megoldása, hogy fehérből pirosat, pirosból rózsaszínt, rózsaszínből kéket, kéket duplázni, aztán egyik kékből sárgát. Oda kell rakosgatni fentről lefele az eszközöket. Fentről lefelé esik a labda.

[ Szerkesztve ]

(#23208) VD


VD
őstag

Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade
[link]

Free to play

Mech-es zúzda, RPG elemekkel. A robotot rongyá lehet moddolni és tápolni. Nagyon látványos, de faék egyszerű játékmenet (mész, lősz, aztán a boss harcnál meg nyomol, huzogatól mindent amit érsz!). IAP van dögivel, de egyelőre pár óra játék után még lehet haladni.

(IMG:https://lh3.googleusercontent.com/XqMaFxcR99TwGANCQdwXjUtARWEuG6m5Yz-E-qt06fpumpBqZVekTsq0GGQjIP_uyPg=h200-rw)(/IMG)

Videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23209) Fall-N


Fall-N
veterán

Magyar fejlesztésű játék! The Abandoned. 4.6 az értékelése, így biztos nem lehet rossz.

Az Amazonnak azért is megéri, mert USA only, így nem árasztják el az egész világról. Meg gondolom ha már ott néz ingyen alkalmazást az ember akkor arra számítanak, hogy odatéved az ember a bolt részükbe is.

[ Szerkesztve ]

(#23210) Maxtreme válasza VD (#23208) üzenetére


Maxtreme
addikt

se a telómmal, sem pedig a tabommal nem kompatibilis. Remek. :D

(#23211) #13110016 válasza Fall-N (#23209) üzenetére


#13110016
törölt tag

Van benne magyar nyelv is akkor?

(#23212) Bozek válasza Maxtreme (#23210) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem a Z1 Compact-al kompatibilis, de a Z5 Compact-al nem. :D

(#23213) Maxtreme válasza Bozek (#23212) üzenetére


Maxtreme
addikt

nálam sem az s6 edge-el, sem pedig a tab s 10.5-el... :W

Ettől függetlenül kipróbáltam.
Háát.. szép... kb ennyi szerintem :D

(#23214) VIBO


VIBO
őstag

Hali

Mondjatok nekem lecci olyan free gamet, ami ilyen varosepitos harcolos strategiai sci fi jellegu :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#23215) icemad válasza Maxtreme (#23213) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ott más gond lesz, most szedtem le s6 Edge re. Android 6.0.1-re.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23216) Maxtreme válasza icemad (#23215) üzenetére


Maxtreme
addikt

az fura. Pedig gyári stock rom, még csak rootolva sincs a készülék. Igaz nem 6-os android.

(#23217) zozi8005 válasza VD (#23208) üzenetére


zozi8005
tag

Maga az univerzum sosem vonzott és valóban egyszerű,mégis játszatja magát.
Maximális felbontáson és grafikán is szépen fut G2-n.Szépen kidolgozott,baromi látványos.

Köszi az ajánlást!

(#23218) assemble


assemble
addikt

(#23219) twi452 válasza icemad (#23215) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam is felment az atomos kínai tabomra (kitkat) is meg a snapdragonos mi5-re (mm-es miui) is (utóbbira kicsit fürgébben :D )

[ Szerkesztve ]

(#23220) csadi0011


csadi0011
őstag

Megjött a multiplayer mód a Crossy Road-ba, de sajnos csak helyi hálózaton megy.

(#23221) Bozek


Bozek
nagyúr

Bár nem annyira Android játékra vonatkozik a kérdés, de van köze hozzá és hátha valaki tud segíteni.

A PPSSPP-ben próbálom elindítani a ScummVM-et (mivel ott normálisan kezeli a kontrollert), de amikor játékot akarok hozzáadni, nem talál semmit. Felsőbb könyvtárba nem tudok lépni, mert lefagy. Valaki nem tudja, hogy hová kellene raknom a ScummVM-es játékokat, hogy lássa is az emulátor?

(#23222) ollie


ollie
MODERÁTOR

Leárazások:

Tigris & Euphrates - nagyon jó társasjáték adaptációja
Evoland
Mechanic Escape
Gro Garden
Please, Don't Touch Anything

***

(#23223) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Tudnátok valamit mondani (linkelni) erről a PPSSPP-ről?
Ezzel futtatható ez a játék, ha már nincs androidos változata?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#23224) Saccco válasza HoTaZo (#23223) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem PSP Vita játékok nem fognak menni rajta, de ne legyen igazam.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23225) csadi0011


csadi0011
őstag

VRidge
PC-s VR tartalom kiküldése telefonra (wifi vagy usb), de a telefon szenzorait használja.
Majdnem képes rá a Kainy is, de ez konkrétan erre van kitalálva.

(#23226) Bozek válasza HoTaZo (#23223) üzenetére


Bozek
nagyúr

PSP Vita játékokat nem tud futtatni, és sajnos nem is tudok olyan emulátorról, amelyik tudna. Ellenben vannak jó PSP-s játékok is, amiket viszont futtat. :)

(#23227) icemad válasza csadi0011 (#23225) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És ez jobb, mint a trinusvr? Mert azt használom rendszeresen. Egész jó, csak néha nagyon megtud akadni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23228) csadi0011 válasza icemad (#23227) üzenetére


csadi0011
őstag

Azt nem ismerem, szóval sajnos nem tudok segíteni. Vezetéken keresztül nem akadt meg. Lehet állítani az átvitel minőségét (FPS, felbontás, bitráta).
Ha van időd, próbáld ki, gyorsan megvan. SteamVR-rel is kommunikál, meg bármilyen játékot indíthatsz vele. Ha kipróbálnád, utána írd meg végül melyiket tartod jobbnak.

(#23229) Fall-N válasza #13110016 (#23211) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos nem tudom, nem vettem (még?) meg.

(#23230) HoTaZo válasza Bozek (#23226) üzenetére


HoTaZo
őstag

Mintha dolgoznának olyan emulátoron*, ami viszi a vitás dolgokat, de nem vagyok angolos, hogy értsem hol tartanak vele.
Kimondottan ez az escape land érdekelne, annyira megtetszett.

*most nem találom a fórumot, ahol taglalták, de ezt találtam. Ez is a PPSSPP-re épül, vagy mi. :)

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#23231) sultansmith válasza csadi0011 (#23228) üzenetére


sultansmith
senior tag

Kéne egy külön topic ezeknek a mobile vr mókolásoknak, engem nagyon érdekel a téma, hogy hogyan lehet fákjút mutatni annak a sok early adopternek :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#23232) icemad válasza csadi0011 (#23228) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Leghamarabb jövő héten tudom letesztelni. Akkor lesz rá időm. Trinusvrben is sok mindent belehet állítani. De pl ha skyrimben sok ellenség jön egyszerre, akkor meg tud akadni. De valószínűleg a laptopom kevés hozzá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23233) tomee007007 válasza Fall-N (#23209) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem is feltűnt a minap...kipróbáltad?

(#23234) felixo


felixo
őstag

Angry Birds Action mikorra várható ?

Redmi Note 9

(#23235) Fall-N válasza tomee007007 (#23233) üzenetére


Fall-N
veterán

Még nem sajnos. Most egyelőre nincs a számlámon pénz. Rákeresek a youtube-on hátha van in-game videó.

Nem is akarom elkapkodni, lehet hogyha megvenném és nem jön be később (+2 óra), akkor fölös pénzkidobás. Így jártam az Oddworlddel is. Egy ideig lekötött, utána ugyanazt kellett csinálni, így unalmas lett.

@felixio: Nem tudja senki még. Elő regisztráció van rá most. Külföldi portálok sem tudják a megjelenés idejét, csak "coming soon"-t írnak.

[ Szerkesztve ]

(#23236) Fall-N


Fall-N
veterán

Itt a gameplay.

(#23237) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!
Mortal Kombat X 1.60-ás verzió apk-ja nincs meg valakinek? Inteles procira kellene. Az ennél újabb verziók sajnos már nem indulnak el a tabletemen. :( :R

(#23238) Dilikutya válasza maestro87 (#23237) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd megnézem, nekem melyik van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23239) tomee007007 válasza Fall-N (#23236) üzenetére


tomee007007
őstag

Húúú..ez alapján egész jó!!
Köszi! ;)
Ha eljutok odáig hogy bezsákolom megírom a tapasztalatokat!

(#23240) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Hali!

Tudjátok melyik az a játék, amiben valami kockákat kell lelőni, miközben veled szembe jönnek? Valami ilyesmi, bár eléggé halvány emlék van róla. Buszon jó szórakozás lenne :B

Köszi!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#23241) mark! válasza holozis_HUN (#23240) üzenetére


mark!
őstag

Tap game? (Nem fap ;] )

>

(#23242) ollie válasza holozis_HUN (#23240) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

CoD? Ott mindenki kocka, aki szembe jön. :DDD

***

(#23243) zozi8005 válasza ollie (#23242) üzenetére


zozi8005
tag

:D

(#23244) csadi0011 válasza ollie (#23242) üzenetére


csadi0011
őstag

(#23245) Danny365 válasza holozis_HUN (#23240) üzenetére


Danny365
őstag

Ez mondjuk pont olyan, anno még megvettem.

(#23246) holozis_HUN válasza Danny365 (#23245) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem ilyen volt. Valami csövön (?) belül volt, és jöttek szembe dolgok, aztán azokat kellett lődözni. De az is lehet akadályok voltak, amiket szét kellet lőni (oszlopok stb)

Tudom, nehéz, csak eddig kb 3x láttam úgy 4 hónapja, most jutott eszembe ez a játék, de már nem tudom, hogy hol láttam.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#23247) vtomi2 válasza holozis_HUN (#23246) üzenetére


vtomi2
őstag

Esetleg a Smash Hit?

(#23248) holozis_HUN válasza vtomi2 (#23247) üzenetére


holozis_HUN
veterán

IGEEEEN :DDD

Kösziii :DDD :B :C

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#23249) icemad válasza tomee007007 (#23239) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én megvettem. A legnagyobb bajom vele, hogy nincs benne magyar nyelv. Oké, hogy így sem bonyolult, de azért na... Nem lenne az akkora meló...
A másik bajom vele, hogy az én USB-s kontrolleremet nem ismeri fel, így a vr móka elmaradt.

Egyébként a játék nagyon rendben van. A hangok nem rosszak, a grafika lehetne jobb. Viszont az irányítást nagyon eltalálták. Egyszerű, kézre áll. A történetnek még csak az elején tartok, eddig csak nézelődtem, gyártottam a cuccokat.
Akinek tetszik ez a fajta stílus, tegyen vele egy próbát. Jó lesz ez, van benne potenciál.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23250) tomee007007 válasza icemad (#23249) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönjük a leírást :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.