Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) #13110016 válasza csadi0011 (#12600) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönet!

Tudtok még ajánlani ilyen stílusú játékot?

(#12602) tomee007007 válasza #13110016 (#12601) üzenetére


tomee007007
őstag

Spy Mouse
Elég jó kis játék.
Ha Samsung tulaj vagy, akkor azt hiszem a Galaxy Apps-on ingyenes.

(#12603) #13110016 válasza tomee007007 (#12602) üzenetére


#13110016
törölt tag

Most akkor lehet félreértettem a képek alapján a játékot. Ez nem olyan ahol egy adott területet kell úgy csökkenteni, hogy a rajzolt vonalak ne érintkezzenek az adott mozgó ikonnal?
Tehát egy adott terület méretét úgy kell szétvágni, csökkenteni, hogy a megrajzolt vonalba ne legyen ütközés? Mert annó volt egy Ericsson telefonom, és azon volt egy ilyan game.
Nekem olyan játékok kellenének.

Lehet nem valami értelmesen írtam le, de melózok

(#12604) ollie válasza #13110016 (#12603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl:

Qix Galaxy
Space Xonix (itt a mobil döntögetésével lehet irányítani a területfoglalós kis izét)
Xonix Old School
Yummy Little Planet
i-Xonix

[ Szerkesztve ]

***

(#12605) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok
tudtok valami jo kosaras jatekot ajánlani? :-)

(#12606) Tidzsimon válasza bendi806 (#12605) üzenetére


Tidzsimon
őstag

One on one comodore +4-re. :)
... Bocs

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#12607) james001


james001
veterán

Elkezdtem ezt a Leo's Fortune-t,nagyon király játék! Mondjuk fura ez a bajszos szőrös golyó,de ez csak az én gondom szerintem :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12608) bendi806 válasza Tidzsimon (#12606) üzenetére


bendi806
aktív tag

ááááá már találtam :D
csak nemtudom mennyire van különbség az NBA 2014 és 2013 között...grafika, irányítás stb...az árát leszámítva! :DD :DDD
:F

(#12609) bostone válasza bendi806 (#12608) üzenetére


bostone
addikt

Ki tudod próbálni, ha nem tetszik, az árát két órán belül visszatérítik. Pár hozzászólással alattam/fölöttem éppen ezt tárgyalták ki. A csalódástól tartasz? :)

(#12610) szkorhetz válasza bendi806 (#12608) üzenetére


szkorhetz
őstag

Elég fos mind a kettő.

(#12611) james001


james001
veterán

GT Racing 2 mennyire IAP-os? Lehet anélkül is játszani normálisan vele?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12612) tomee007007 válasza james001 (#12611) üzenetére


tomee007007
őstag

Az amatőr kategória végéig jutottam, odáig simán iap mentesen is vihető.
Jó kis játék egyébként, de azért az RR3 jobb sztem:)
Grafikában gyengébb, a vezethetőség is árkádosabb....

(#12613) bendi806 válasza bostone (#12609) üzenetére


bendi806
aktív tag

hat ha nem is a csalódástól, hanem az elvesztegetett ido:-) gyenge a netem es mire lecsorog rajta elunom az eletem:-)

(#12614) air válasza tomee007007 (#12612) üzenetére


air
nagyúr

Azt aláírom, hogy az RR3-ban közelebb áll az autó vezethetősége a valósághoz, de a GT Racing grafikája miben gyengébb?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12615) pocokxx válasza james001 (#12611) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Simán játszható iap nélkül. Vannak cashre megvásárolható autók, de casht is lehet gyűjtögetni. Illetve vannak olyanok, amiket csak nyerni lehet "heti challange" játékokon. Egyszer nem fizettem még érte 80% körül járok, nekem nagyon tetszik. Simán lehet vele haladni kb. az első 3-4 osztályig, utána már többet kell várni a fejlesztésekre, meg arra, hogy összegyűljön a pénz.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12616) saelin


saelin
veterán

Nimble Birds

A Nimble Birds egy flappy bird klón, de mégis felülmúlja azt. A játék lényege, hogy egy madárral kell repkedni és úgy eljutni a pálya végére, hogy nem megyünk neki semminek, nem esik ránk semmi vagy nem torpedózik belénk semmi. A flappy-val ellentétben, mint írtam itt pályákat kell teljesíteni, amikért csillagokkal jutalmaz a program attól függően, hogy hogy sikerült átvészelnünk az adott szakaszt. Könnyítésképp lehet venni 2 madár karaktert, amik valamilyen módon egyszerűbbé teszik a játékot, de ez fizetős opció és nem is mondható olcsónak (az árra, így hirtelen nem emlékszem). A nem hardcore játékosokra is gondoltak és bekerült egy easy mód, ami ugyan coinba kerül (a pályákon lehet összeszedni őket, akár még checkpoint is aktiválható velük így halálunkkor onnan folytathatjuk az adott pályát), de ha ügyes az ember, akkor tud tartalékolni egyet-kettőt... és kell is, mert lesznek olyan pályák amit csak easy módban teljesíthetőek! A coinoknak ennyi szerepük van a játékban, a csillag a másik fontos gyűjteni való, ugyanis a játék fejezetekre van osztva és minden fejezet tartalmaz x pályát, ha az ember tovább akar jutni a következőre, akkor megadott számú csillagot kell összegyűjtenie. Nagyon jó játék és a grafikája is szép, szinte nem is említhető egy lapon a túl hypeolt márió elemekből építkező flappy-val. Nem mellékesen az idegrendszert is kevésbé veszi igénybe ez a klón.

Arcane Soul

A másik játék amit ajánlok az egy jófajta, rövid szórakozást biztosító hack & slash. Ami sokak számára visszataszító lehet az az animés grafika, de nállam csak előny, mert kedvelem ezt a stílust. A játék nem túl komplex, de rengeteg megszerezhető item, 2+1 választható karakter (a 3. játék közben unlockolható), karakter fejlesztés, karakterenként eltérő képességek és sok sok pálya, amik ugyan nem túl változatosak, de a későbbiekben ez nem is lesz fontos, mert úgy eldurvulnak a dolgok. Nem tudom miért, de a játék megfogott valahogy és nagyon megtetszett, rég kaszaboltam ilyen élvezettel mobil fronton. :) Hátránynak csak a multiplayer hiányát, a pvp nem létét és a rövidke pályákat tudom felhozni - habár az utolsó akár előnye is lehet egy metrón vagy buszon ülve -, de összességében még is szórakoztató. :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12617) #13110016 válasza ollie (#12604) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönet! :R

(#12618) james001 válasza pocokxx (#12615) üzenetére


james001
veterán

Köszi akkor majd kipróbálom. Kéne valami jó autós játék mert az Asphalt-ot már meguntam,RR3-at meg már letöröltem a francba mert ott pofátlanul sok az IAP (de erről már toltam itt egy rant-ot)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12619) air válasza james001 (#12618) üzenetére


air
nagyúr

Ha az Asphalt bejött, akkor az NFS MW-t nézd meg!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12620) tomee007007 válasza air (#12614) üzenetére


tomee007007
őstag

Nem annyira "fotorealisztikus"...
Illetve a pálya, autók kidolgozottsága, és a játéknak a fizikája sem olyan valósághű.

(#12621) james001 válasza air (#12619) üzenetére


james001
veterán

Azt már PS3-on kijátszottam :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12622) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Igaz nem használja ki a jelenlegi 8 magos procikat, de azért próbáljátok ki a most megjelent platformeremet :)
Most került fel, google playre, ingyenes. Örülnék a pozitív értékeléseknek :B

Little Adventure

(#12623) #53932800 válasza syler123 (#12622) üzenetére


#53932800
törölt tag

Sokat fejlődött a béta óta:)

Egyébként,hogyan lehet elérni az első pályán az első almát? :R
Jah és az első pályán az első "szörny" az nem öl meg ha hozzád ér,csak tol kifele a pályától:)

[ Szerkesztve ]

(#12624) syler123 válasza #53932800 (#12623) üzenetére


syler123
veterán

Ne verd szét a fekete blockokat, hanem jobbról a barnáról ugorj át rá balra, majd fel :)

Sikerült az irányítást kijavítani a béta óta, olyan dolog volt amire nehezen jöttem rá.

Igen, majd kicsit távolabbra veszem az érzékelést akkor jó lesz, így ha helyben állsz, akkor nem tud megölni, de majd javítom, ha összejön még pár bug.

Most néztem, az első pályán tényleg nem javítottam az ellenséget, az elsőt, a többi jó lesz, majd a következő update-ben kijavítom, kicsit elsiettem.

[ Szerkesztve ]

(#12625) jonnyjoker01 válasza syler123 (#12622) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezt muszály majd letöltenem majd ha megjavítottam a telóm :R

Üdv. Johnny

(#12626) xenom0rph válasza jonnyjoker01 (#12625) üzenetére


xenom0rph
őstag

Muszáj* . Ne haragudj. :B

halahala

(#12627) Kasya válasza syler123 (#12622) üzenetére


Kasya
nagyúr

Letoltottem, kicsit kockulok vele es velemenyezem :)
Szeretem az ilyeneket!

(#12628) jonnyjoker01 válasza xenom0rph (#12626) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Oh bocsi :B :B

Üdv. Johnny

(#12629) syler123 válasza Kasya (#12627) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! :)

jonnyjoker01: próbáljátok ki minél többen :) Később majd a hirdetést is kiveszem, ez az utolsó próbám ezzel az admob-al. Később Windows Phone-ra is elérhetővé teszem. Attól függ mennyire van igény rá.

Remélem tetszik majd mindenkinek, jöhetnek majd a bugreportok is :)

[ Szerkesztve ]

(#12630) csadi0011


csadi0011
őstag

Régen volt egy JAVA játék amiben egy téglalap alakú pályán mentél körbe és mindig voltak akadályok. Talán narancssárga színű volt az egész. Ennyire emlékszem. talán voltak benne álatok is. Vizszintesen kezdted balról jobbra, aztán a falon mentél föl,aztán plafon... így ment körbe.

Nem ismeri valaki? Érdekelne androidra, de ha nincs akkor mondjuk java emuval kipróbálnám.

(#12631) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#12630) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Java emulator nagyjából felejtős, legalábbis én egy játékot sem tudtam rajta elindítani. :(

Üdv. Johnny

(#12632) Tidzsimon válasza jonnyjoker01 (#12631) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Még jó hogy arra épül az android. ☺
Vagy az más java volt?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#12633) jonnyjoker01 válasza Tidzsimon (#12632) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Régi mobil játékok j2me alapúak, azt nem támogatja alapból az android, elvileg a jbed tudná lejátszani őket, de nekem sehogy sem jött össze.

Üdv. Johnny

(#12634) #53932800 válasza syler123 (#12624) üzenetére


#53932800
törölt tag

Köszi :R

(#12635) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nem tudom volt e már
Zombie Defense

Napok óta más játékot el sem indítottam a telefonom, valami iszonyat addiktív cucc.
IAP van, de teljesen felesleges és jelentéktelen. Simán összejön annyi pénz amennyi kell, sőőt.
A grafika szerintem mobilos szegmenst nézve nagyon korrekt, a HW igényt passzolom (G2-n nyilván tökéletes)
Külön említést érdemel a fejlesztők "buzzgósága", a program jelenleg 7.1-es verziónál jár, tehát frissítés van bőségesen. :D

[ Szerkesztve ]

(#12636) tomee007007


tomee007007
őstag

GTA SA-nál sikerült már vkinek a rockstaros felhőmentést használni?
Sok készüléken kipróbáltam de soha nem töltötte be mindig újra kezdte......

(#12637) ollie válasza Maxtreme (#12635) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kipróbálom. Ráadásul felhőbe ment.

Hmm, érdekes, mindig azt írja, hogy nem vagyok bejelentkezve, így nem ment felhőbe.

Második indításra már jó lett.

[ Szerkesztve ]

***

(#12638) csadi0011 válasza jonnyjoker01 (#12631) üzenetére


csadi0011
őstag

Én gravity defied-eztem jbed-del.

(#12639) 5381 válasza Maxtreme (#12635) üzenetére


5381
aktív tag

Ez tényleg jó! (bár az előbb már majdnem repült a telefon)

(#12640) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#12638) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akkor csak nálam nem működik :(

Üdv. Johnny

(#12641) Maxtreme válasza 5381 (#12639) üzenetére


Maxtreme
addikt

:D
Az elején kicsit idegtépő tud lenni, de miután 1-2 dolgot kifejlesztesz már sokkal könnyebb lesz.
Minigun + az m4a1-es katona + tesla kombó verhetetlen :D
Érdemes egyébként visszatérni az előző pályákra miután már az ember combosabb. :)

(#12642) Kasya válasza syler123 (#12622) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jó kis játék lett.
A minionok kepesek ugyan mindenhol tolni és csak sarokbaszoritas után megölni. De ez nem ilyan búg, hogy a játékot konnyitse különösebben.
Az alma száma elegendő.
A pénznél nem érzem gyűjtési vagyat, tekintve, hogy akárhányszor meghalok és a játékot újrakezdi, a pénz is megmarad. Meg ugye nincs score table :)
Amit hiányoltam, hogy nincs megszerezhető sziv. Lehetne nehezitett pályareszen eltenni egyet egyet két palyankent szvsz.
A sarkok erdekesek, de megszokhatóak.

Összeségében elvezheto, gratulalok! Megyek a storeba is.

Ja, igen. Ha új játékként megyek a folytatásra, mikor nincs mit folytatni, lefagy.

[ Szerkesztve ]

(#12643) fery02


fery02
addikt

Figyelem, szokatlan hozzászólás érkezik (én szóltam)!

Fizetnék annak az illetőnek, aki elintéz nekem egy achievement feloldást egy játékban...
A Top Gear: Race the Stig játékban van egy olyan achievement, ami úgy érthető el, ha 3 játékostársat felveszünk facebook-on.

Igazi hiányában, van nekem egy kamu facebook acc-om, amire várnék 3 facebook-os barátot, akinek legalább fel van telepítve a játék és össze is van az neki kötve a facebook-jával (természetesen miután elértem, amit akartam, törölhetjük egymást ismerősök közül).

Fizetni PC-n, Steam-en keresztül gondoltam, 4 eurós összegben.
Innentől viszont a továbbiakat csak is privátban várom, erre a hozzászólásra pedig ne válaszoljon senki se!
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#12644) syler123 válasza Kasya (#12642) üzenetére


syler123
veterán

Eredetileg úgy van, ha 100 érmét összegyűjtesz, vagy megölsz ellenségeket, akkor kapsz egy plusz életet. A következő javításban, akkor ezeket is javítom. Majd úgy csinálom, hogy a continue ne jelenjen meg amíg nem vittünk végig legalább egy pályát. New game-nél nulláznia kellene a pontszámot, de akkor ez kimaradt :) Ezt is javítom.

Köszi hogy véleményezted :)

[ Szerkesztve ]

(#12645) ollie válasza Maxtreme (#12641) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mikor ad csillagot a pályán?

***

(#12646) Kasya válasza syler123 (#12644) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valoban megkapom az eletet 100 erme utan, elnezest :) A sok halal kozepette nem vettem eszre :D
A zenet nem lehet kikapcsolni valahol?

(#12647) syler123 válasza Kasya (#12646) üzenetére


syler123
veterán

Nem lehet a zenét kikapcsolni, de akkor teszek ki egy kis ikon, ami kikapcsolja :) Esetleg egy options menü és oda fog menni.

Annyi hogy megvárok jónéhány bugjelentést, hogy ne a 1.99-es verzió legyen hibátlan :D

(#12648) ollie válasza fery02 (#12643) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szívesen segítek, de nem kell fizetni. Amúgy ajánlom a Subway Surfers-t, az tök ugyanez, némileg jobb szerintem.

***

(#12649) jonnyjoker01 válasza fery02 (#12643) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Még három kamu fész acc létrehozása nagy gondot okozna? :DD

Üdv. Johnny

(#12650) fery02 válasza ollie (#12648) üzenetére


fery02
addikt

Azért a fizettség, mert gondoltam hátha lesz egy segítő, aki beszervez gyorsba még plusz két embert, így lényegében igazából ő dolgozna nekem, míg én várom a sült galambot.
Ezért érzem jogosnak ezt az anyagi dolgot.

Időközben hála neked, már csak 2 emberre van szükségem. :R
Csak akkor veszlek majd fel, ha összegyűlik valahogyan még két másik segítő. Nem akarom, hogy addig ott csúfoskodjon nálad ez a kamu profilom. :)

Subway Surfers-t ismerem köszi (jókat hallok róla valóban), de elég nekem egyszerre egy játék ebből a kategóriától.
Korábban a Temple Run 2-re voltam hasonlóan rákattanva, mint most erre a Top Gear-re.
Ha jön egyszer valamikor annak harmadik része, akkor végem lesz. Már így is nagyon rajta vagyok a mobil gémingen. :)

jonnyjoker01:
Nem akarok ilyesmivel bíbelődni, plusz androidos eszközökből is szűkös itthon a kínálat (mondjuk utóbbi lehet nem lenne akadály szakértőbbeknek). :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.