Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) tomee007007 válasza tajner10 (#12450) üzenetére


tomee007007
őstag

A playen nincs fent

(#12452) tajner10 válasza tomee007007 (#12451) üzenetére


tajner10
tag

Tényleg azt hittem valaki amúgy tudna küldeni a topicba egy dungeon defenders enternity feltört verziót(cracked version)

(#12453) Balathruin válasza tajner10 (#12452) üzenetére


Balathruin
veterán

Nincs warez. :N

(#12454) tajner10 válasza Balathruin (#12453) üzenetére


tajner10
tag

Kár nagykedvencem volt a sima amúgy valaki tudna segíteni honnan vegyek android hoz contorllert már van egy xbox360-as csak ahhoz 2méter zsínorvan pluszba.

(#12455) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.
Úgy gondolom még mindig kevesen ismerik ezt a remek játékot (a topicban is csak 2 tag írta le a nevét), ezért jöttem terjeszteni az igét :)

Szóval ez az én kedvenc játékom: Battleheart

Annó még ZTE Blade-n játszottam ki, azon is fut, hiába azt írja a Play, hogy nem kompatibilis.

Üdv, Dávid

(#12456) Ereshkigal válasza Nestor16 (#12455) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Jónak tűnik. Nézelődtem kicsit, ezt már egy éve nem frissítették, viszont közben megjelent az utód (Battleheart Legacy), de csak ios-re. :(

(#12457) Nestor16 válasza Ereshkigal (#12456) üzenetére


Nestor16
senior tag

Mi szükség van frissíteni egy tökéletes játékot? :B
Ahogy nézem igen, jobban fejlesztenek IOS-re, mint androidra sajnos ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#12458) bostone válasza tajner10 (#12454) üzenetére


bostone
addikt

Milyen segítségre van szükséged?

(#12459) gdavid007 válasza Nestor16 (#12455) üzenetére


gdavid007
tag

Basszus, ezzel a játékkal anno még nagyon sokat játszottam, amikor 1 hétig nem volt jó a gép. Azt hiszem, talán 10-12 órát beletoltam 4-5 nap alatt. Hát igen :DD . Nagyon sokáig el lehet vele lenni, simán megéri az árát.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#12460) fery02 válasza tomee007007 (#12371) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Próbáld ki a korábbi javaslatomat!
Nekem ez a TC plug-in egyre több játéknál bizonyít.
Bár eddig még csak 4 játékom profiljait mentettem ki vele, de azok működnek is visszaállítás után.

(#12461) #53932800


#53932800
törölt tag

Dragon Fly!Full le van akciózva 1$-re (A játék alapból 2$)

(#12462) Ereshkigal válasza Nestor16 (#12457) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Időnként valami plusz tartalom nem árthat.
Kár, hogy nincs ingyenes demo. :(

(#12463) 5381


5381
aktív tag

Kint van a Dino Hunter 5-ösz helyszíne. :)

(#12464) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Table Top Racing Premium akciós. Nagyon jó autóverseny, szerintem Re-Volt koppintás. A grafikája szép, az irányítás is jó. Aki szereti az Arcade autóversenyzést, az tegyen vele egy próbát.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12465) fery02 válasza icemad (#12464) üzenetére


fery02
addikt

Én még az ingyenes verzióját játszottam végig megjelenése tájékán és fizettem is benne IAP.

Nem tudod ez fizetős verzió miben másabb?
Bár úgyis kipróbálom szerintem, mert ennyi pénzt nem sajnálok érte. Kíváncsi vagyok teljes külön játékként kezeli-e majd a teló vagy intelligensen felülírja a korábbi ingyenes verziót.

(#12466) icemad válasza fery02 (#12465) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én még csak nemrég kezdtem, de azt írták, hogy ebben már nem kell iap a végigjátszáshoz. Vagyis nem kell a vételáron felül költeni ahhoz, hogy az összes autó,pálya, extra elérhető legyen, csak versenyezni. Majd meglátjuk. Eddig tetszik.

Szerk.: Viszont én csak ezt próbáltam, az ingyenest nem, ezért nem tudom, hogy megmaradnak e a megszerzett cuccok.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12467) atillaahun


atillaahun
veterán

Sziasztok,
Android-ra létezik valami komplex komoly grafikájú online stratégiai vagy szerepjáték?
Olyasmi kaliberre gondolok mint a Total War sorozat PC-re, esetleg valami WoW-hoz hasonló cucc.

Nagy monitorra tükrözve a képet tolnám, van BT-s billentyűm meg egerem is.

[ Szerkesztve ]

(#12468) Ereshkigal válasza atillaahun (#12467) üzenetére


Ereshkigal
őstag

WoW-szerű: Order & Chaos Online.

(#12469) Viktor77 válasza Ereshkigal (#12468) üzenetére


Viktor77
titán

Szerű? :)

Durván másolat, de baromi jól sikerült.
Szerintem a legjobb telefonra, és most talán ingyenes is (én nem látom, mert már megvettem mikor 1 dollár volt).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12470) ollie válasza atillaahun (#12467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van Total War Battles

(#12469) Viktor77: A Chaos & Order mennyire játszható egyedül?

[ Szerkesztve ]

***

(#12471) atillaahun


atillaahun
veterán

Köszi nektek, akkor asszem benevezek erre a WoW koppintásra, ennek a TW-s cuccnak elég fapados a grafikája, ilyen Age of Empires I szintű talán.

WoW-ba egyébként egy ember Rogue-om volt régen, azt nagyon szerettem, ebben is lehet valami ilyen sunnyogós karaktert választani?

[ Szerkesztve ]

(#12472) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én Sim City klónt és Transport Tycoon klónt keresnék telefonra. Nem baj, ha drága, csak iap ne legyen benne. Tudtok valamit?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12473) fery02 válasza icemad (#12466) üzenetére


fery02
addikt

Köszi a választ!
Közben megvettem és ugyan nem játszottam még vele, de azt már észrevettem, hogy a fizetős változatban van extrémebb grafika állítási lehetőség.

Felhőből félig sikeresen visszállította a korábbi Free verzió játékos profilomat, ugyanis minden verseny eredményt vissza állított (mindegyiket a maga rendjén való 3 csillagos teljesítéssel :) ), autókat tekintve viszont érdekes mód lenullázódtam.
Mindet vehettem meg újra és tuningolhattam is fel újra, + a különböző féle gumikat is újra be kellett szereznem.
Szerencsére ez mind futotta az 5 milliómból, még mindig bő fele megmaradt így is. :)

[ Szerkesztve ]

(#12474) gergom91 válasza ollie (#12470) üzenetére


gergom91
tag

Nem tőlem kérdezted, de csak válaszolok :P
23-as szintig jutottam el teljesen egyedül, ha nem számolom azt hogy sokszor kaptam ingyen craftolt felszerelést. Ugye ha a craft skillt akarod fejleszteni akkor sok ugyanolyan cuccot kell csinálnod. Ezt a sok cuccot vagy eldobod vagy kb semmiért eladhatod valami npcnek, a rendesebbek pedig az alacsonyabb szintűeknek szétosztják. Ezek a cuccok mind jobbak mint amiket a küldetésekért kaptam vagy npctől lehet venni. A küldetésekből sok van, csak azokkal simán lehet szintet lépni, viszont 20 után kapok pár olyan feladatot ahol valami börtönt kell kitakaritani, ez már csoport nélkül nem megy csak ha sokkal magasabb szintű vagy.
Amúgy pont nemrégen töröltem a játékot kellett az az 1.8 GB :)

(#12475) Viktor77 válasza ollie (#12470) üzenetére


Viktor77
titán

Mint a WoW.
El lehet vegetálni (van pl. dungeon finder itt is), nehezebb questekhez könnyen akadnak társak, de klánban jobb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12476) saelin


saelin
veterán


Klasszikus kalandjáték egy "picit" elborult világgal, a grafika teljesen kézzel van rajzolva, német és angol szinkronos a játék. Őszintén szólva rég láttam ilyen igényes kalandjátékot! :K
Jelenleg elég drága az ezer forint feletti árával, de ha olcsóbb lesz én biztos megveszem. Gondoltam kiteszem ide és boldogítom a stílus kedvelőit.
The inner world

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12477) icemad válasza fery02 (#12473) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

5millió? Azt meg hogy? Ennyit költöttél rá?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12478) Ereshkigal válasza saelin (#12476) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Jól tetted. Megy is a listámra, így videó alapján bejövős.

(#12479) atillaahun válasza gergom91 (#12474) üzenetére


atillaahun
veterán

Lehet a játéról valahol részletesebben olvasni? A Gameloft honlapján még kevesebb infót találtam mint a Play-en.

(#12480) Viktor77 válasza atillaahun (#12479) üzenetére


Viktor77
titán

Forumot hirtelen nem tudok, de a wowhead mintájára van oac-head.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12481) fery02 válasza icemad (#12477) üzenetére


fery02
addikt

Természetesen ez játékbeli pénz, ami egyrészt IAP-ból, egyrészt ingame gyűlt össze versenyekből.

(#12482) Farcy


Farcy
csendes tag

Nem tudom kinek, mennyire ismerős a The Cave című PC-s játék. Én nagyon szerettem és már androidra is kapható!

Nagyon élvezetes kis kaland játék, gyönyörű grafikával!

Ha úgy gondoljátok, hogy nem éri meg az árát, akkor nézzetek meg pár gameplay videót! :))

Xiaomi Mi3 --> Oneplus One 16Gb

(#12483) atillaahun válasza Viktor77 (#12480) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi, belenézek.
És itt se mindegy, hogy a 4 szerver közül melyiket választom az elején, ha esetleg magyar guild-et akarok később?

(#12484) Bozek válasza icemad (#12472) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez Transport Tycoon, ingyenes és még IAP sincs benne: OpenTTD. Esetleg még van a Transport Tycoon, ami nem a klasszikus TT, de hasonló. Valamivel jobb a grafikája is, viszont drága.

[ Szerkesztve ]

(#12485) Viktor77 válasza atillaahun (#12483) üzenetére


Viktor77
titán

Elsőre kell menni. Van amúgy transfer, rúnába kerül, amit nagyon szűken mér a játék, illetve venni lehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12486) Sirpi válasza Farcy (#12482) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én megvettem a Humble Bundle-től, de egy másfél gigás apk-t adtak (tehát egyetlen fájlt), amit sok sorstársamhoz hasonlóan nem tudok telepíteni. De play-ről nem fogom még egyszer megvenni, ha már egyszer kifizettem...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#12487) raziel01 válasza Farcy (#12482) üzenetére


raziel01
veterán

The Cave egyszer esetleg érdemes de szerintem túl van hype-olva. Volt benne üresjárat elég rendesen.
A mesélő viszont nem rossz.

(#12488) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok!
Boom Beach-hez kell net? (külföldre megyek, nem lesz netem, wifi sem nagyon)
Vagy valami hasonló stílusú játék, ami a kritériumnak megfelel..?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#12489) EnergyCoke válasza Dirtyz (#12488) üzenetére


EnergyCoke
tag

Kell sajnos.

Szerintem bármilyen tower defense játék jó (de inkább jobb) helyette.
pl:defenders,toy defense 1-4

[ Szerkesztve ]

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#12490) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, megvettem a Skulls of the Shogunt, és állat jó játék. Van benne humor is rendesen, és persze körökre osztott stratégiáról van szó. Szóval csak ajánlani tudom.

***

(#12491) ollie


ollie
MODERÁTOR

Topik összefoglaló frissítve!

***

(#12492) EnergyCoke válasza ollie (#12491) üzenetére


EnergyCoke
tag

Szia!
Farmville 2 is felhőbe ment (facebook)

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#12493) xenom0rph válasza ollie (#12491) üzenetére


xenom0rph
őstag

Aliens Drive Me Crazy (google)
Shattered Planaet (google)
PvZ2 (google)
Into the Dead (google)
Daddy was a thief (ggogle)

halahala

(#12494) #53932800


#53932800
törölt tag

Le van akciózva pár játék:

Age of Pirates RPG Elite: 0.99$ (Alapból 2.99$)

Air Control: 0.99$ (Alapból 2.50$)

Castle Raid 2: 1.02$ (Alapból 2.99$)

Table Top Racing Premium: 1.15$ (Alapból 2.99$)

(#12495) #13110016 válasza xenom0rph (#12493) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az aliens drives me crazy nem ment felhőbe.

(#12496) akyyy


akyyy
senior tag

Üdv. Keresek egy jó lövegtornyos játékot a telefonomra.
Eddig a Toy Defense 3: Fantasy-val játszok néha, de mikor már alig tudom érmét szerezni, hamar unalomba fullad az egész.

Iletve régen játszottam asszem egy towerdefense játékkal, elég sokáig elvittem, mire észrevettem, van FB mentés, bekapcsoltam, és előről akarta kezdeni, onnantól kukáztam az egész játékot :D

Szóval valami jót keresek.

(#12497) gergom91 válasza akyyy (#12496) üzenetére


gergom91
tag

Az egyetlen TD amivel játszok a Prime World Defenders. Szép grafika, sok torony, sok fejlesztési lehetőség és IAP nélkül is simán lehet a végéig boldogulni.
(tabról sajnos nem tudok linkelni de ha Play-en rákeresel így akkor egyből kiadja) ;)

[ Szerkesztve ]

(#12498) icemad válasza Bozek (#12484) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Sajnos megint rá kellett jönnöm, hogy az ilyen játékok telefonról játszhatatlanok... Annyira apró minden, hogy nem tudok szinte semmit csinálni. Vennem kell egy tabot...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12499) akyyy válasza gergom91 (#12497) üzenetére


akyyy
senior tag

megnéztem, kipróbáltam, de ez nekem már túl csicsács, túl sok a szöveg. bőven elég lenne egy sima egyszerű játék ahol csak játszok. :D akár buszon akár itthon. :D

(#12500) gergom91 válasza akyyy (#12499) üzenetére


gergom91
tag

Az elején van szinte csak szöveg, meg néha a fő küldetések előtt vagy után, de én szeretem ha egy játéknak van valami története is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.