Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Fitzgerald válasza Ereshkigal (#12750) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja azt mondjuk megnézném hogy érintőképernyőn hogy versz le egy Big Daddy-t 20 splicerrel együtt úgy,hogy többféle fegyver, lőszer és plazmid között váltogatsz, és céloznod is kell közben...
Ehhez a játékhoz kifejezetten kell a kontroller.

(#12752) saelin válasza #13110016 (#12747) üzenetére


saelin
veterán

Ha lesz akciózva, akár egy kicsit is: Igen. Maga a játék eszméletlenül jó, simán megér annyit... és inkább, mint a dragon quest! :D

cr33p
Biztos van benne auto aim. Nekem pl a dead trigger sem okozott irányításbeli gondokat.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12753) Fitzgerald válasza saelin (#12752) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az nekem sem, de az egy faék egyszerű játék ahol agyatlan zombik támadnak rád, akik csigalassúsággal mozognak. A splicerek ugrálnak, falat másznak + a Big Daddy is neked tud szaladni rendesen ha akar.
Ha van is autoaim, akkor sem egyszerű a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#12754) Grave_444 válasza gdavid007 (#12746) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Remélem kijön hamarosan Androidra is. :))

(#12755) fery02


fery02
addikt

Valaki meg tudja mondani, hogy egyes játékokban miért jó a fejlesztőknek az energia rendszer használata?
Pontosabban az érdekel ugye, hogy miért éri meg nekik, hogy a játékosok nem játszhatnak egyszerre annyit a játékukkal, amennyit szeretnének.

Pl a CSR Racingben fogy a benzin minden versenynél és folyamatosan, idővel újratöltődik.
Mondjuk velem nem annyira csesznek ki, mert tekergetem előre az órát rendesen, amíg még kedvem van játszani, csak miért nem lehet alapból annyit játszani, amennyit szeretnénk?

(#12756) Fitzgerald válasza fery02 (#12755) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mert energy packeket árulnak valódi pénzért, ha veszel egy olyat, azonnal tovább tudsz játszani.

(#12757) ollie válasza fery02 (#12755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy igazi pénzért vegyél energiát/üzemanyagot.

***

(#12758) saelin válasza Fitzgerald (#12756) üzenetére


saelin
veterán

De vannak agyhibás fejlesztők is, akik fizetős játékba tesznek energia rendszert ami ( ! ) még iap-al sem oldható fel. Ilyen a card wars... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12759) fery02


fery02
addikt

Igen, való igaz, hogy aranyért lehet venni további üzemanyagot, de nem akarom elhinni, hogy van, aki ezért pénzt ad, ahelyett, hogy inkább várjon (említhetném ezt az idő tekerést is, de ezt nem mindenki ismeri).

Főleg amellett, hogy CSR Racingben egy fullos üzemanyagkészletet kb 10 perc alatt el is lehet versenyezni, aztán megint egy órát várni egy teljes újratöltésre.
Annak csak gratulálni tudok, aki aranyat ad mindezek mellett benzintöltésre. :C

De úgy tűnik mégis adnak sokan pénzt ilyen újratöltésért, másképp már valszeg nem lenne ez a hányinger rendszer...

[ Szerkesztve ]

(#12760) Fitzgerald válasza fery02 (#12759) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pedig vannak sokan, szerinted miért álltak át erre az üzleti modellre?
Mindig lesz aki fizet, és amíg megéri nekik, addig marad is ez a modell.
Ez pont olyan dolog mint az, hogy itthon nagyon sokan azért keresnek 70000 forintnál kevesebb pénzt havonta, mert mindig lesz olyan szerencsétlen, aki ennyiért is hajlandó munkát vállalni. Akkor meg miért fizessenek többet?
Majd ha változik a fizetési hajlandóság és mindenkinek tele lesz a töke az IAP-vel (mi már nem érjük meg), kitalálnak mást.

[ Szerkesztve ]

(#12761) saelin válasza Fitzgerald (#12740) üzenetére


saelin
veterán

Ennek a játéknak mi a lényege? Néztem róla egy rövid gameplayt és csak azt láttam, hogy kapcsolgatják a kamerát, majd mikor bezárja a "monitort" akkor jól megijeszti egy maci. Wut?

Eyes. Ha már horrornál járunk a témában. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12762) Fitzgerald válasza saelin (#12761) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Éjjeli őr vagy egy pizzériában. Túl kell élni az éjfél és reggel 6 közötti időszakot 5 éjszakán keresztül.
4 mechanikus lény van a kajáldában, össze-vissza mozognak. A lényeg az, hogy ne jussanak be hozzád az irodába. Kamerákon tudod követni a mozgásukat. Két ajtaja van az irodának, mind a kettő zárható. Világítás is van az ajtóknál. Ha a kamerák képét nézed vagy bezárod az ajtókat/bekapcsolod a világítást, fogy az áram. Ha reggel 6 előtt elfogy, game over. Ha bejutnak és megijesztenek, akkor is.

Eyes egész jó, kicsit ahhoz meg a Slenderman-hez hasonlít.

[ Szerkesztve ]

(#12763) saelin válasza Fitzgerald (#12762) üzenetére


saelin
veterán

Így már világos. :R Szerinted megéri az árát? Elég egyszerűnek hangzik. Kivéve, ha nem lehet kiismerni a játékot pár kör után, mert az általam linkelt eyest anno ezért (is) hagytam félbe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12764) Fitzgerald válasza saelin (#12763) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A lények mozgása az egyetlen random faktor a játékban. Nem mondom hogy hetekig el leszel vele, de a sokféle váratlan jumpscare miatt azért el lehet vele szórakozni. Én Amazon coinból vettem, de megéri a 3 dodót szeintem.

(#12765) ollie


ollie
MODERÁTOR

Húúú, srácok, kipróbáltam az Evil Defenderst, valami állatjó! NEm lesz gond később az IAP? Bár eleve, csak az első 5 pálya ingyenes, és ahogy nézem, nem sokkal többet ad a teljes játék sem.

OTTTD-ben mennyire lehet meglenni IAP nélkül? Egyszer már kipróbáltam, amikor le volt árazva, de kb a harmadik pályáig jutottam, és iszonyatos mértékben megnehezedett, így rögtön vissza is kértem az árát.

***

(#12766) Fitzgerald válasza ollie (#12765) üzenetére


Fitzgerald
veterán

OTTTD teljesen jol jatszhato IAP nelkul, ha okosan jatszol a skillekkel + fegyverekkel, es neha farmolsz picit. Level 14-ig siman eljutottam kulonosebb nehezseg nelkul, utana kicsit rauntam, azert nem folytattam.

[ Szerkesztve ]

(#12767) jozso1989


jozso1989
őstag

Elég csúnya grafja van...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12768) aizen92 válasza jozso1989 (#12767) üzenetére


aizen92
addikt

Mindenhova nyomatod a hsz-gyűjtős értelmetlen böfögéseket?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12769) jozso1989 válasza aizen92 (#12768) üzenetére


jozso1989
őstag

Neked elhiszem, hogy tetszenek a Bioshock openGL 0.0.0.0.1 effektjei, attól még másnak nem muszáj tetszenie, te kis butus. :) Még egy egyszerű bloom effekt sincs benne. Ez még szerintem mipmappinget használ, shadert meg csak képen látott. Azért nézd már meg az MC5-öt...

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12770) saelin válasza jozso1989 (#12769) üzenetére


saelin
veterán

Az mc5 direkten mobilra írt motorral bír és a készítői tapasztaltak mobil fronton. Ezzel ellentétben a bio eredetileg pc-re jelent meg, utána portolták át ios-re és kitudja milyen csapat végezte azt... A másik, hogy összetettségben a kettő, még csak összes sem hasonlítható! De igazad van, nem túl szép az eredetihez és más mobil játékokhoz képest sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12771) tajner10


tajner10
tag

A bioshock majd lesz androidra valaki tudja és ha igen akkor elmenne egy samsung galaxy note 3 n9005.

(#12772) Flind válasza tajner10 (#12771) üzenetére


Flind
senior tag

Csúnya lenne ha nem menne el..

(#12773) aizen92 válasza Flind (#12772) üzenetére


aizen92
addikt

és csúnya lenne ha kijönne 2015-ben :DDD
Hint: nem fog.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12774) assemble válasza gdavid007 (#12746) üzenetére


assemble
addikt

Eleg latvanyosan le van butitva azert.
Amugy android-ra meg van HL2, meg Portal, meg ha csak Shield-re is egyelore...

(#12775) tomee007007 válasza Fitzgerald (#12748) üzenetére


tomee007007
őstag

(#12776) Fitzgerald válasza tomee007007 (#12775) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem megvan, arról beszéltem hogy az is rengeteget késett az iOS verzióhoz képest...:)

(#12777) tomee007007


tomee007007
őstag

Samsung tulajoknak:
Galaxy Apps-on a Modern Combat 5 leárazva 813 Ft.

(#12779) alex devil


alex devil
senior tag

Helló, milyen logikai játékokat tudnátok ajánlani? A lövöldözős meg az ugrándozós játékoktól agyf@szt kapok már:)

S23

(#12780) Flind válasza alex devil (#12779) üzenetére


Flind
senior tag

(#12781) csadi0011


csadi0011
őstag

@assemble; @Grave444; @gdavid007

A Bioshock mobilplatformot tekintve iOS exclusive portolás. "Lowe says 2K has "no immediate plans to bring BioShock to Android." " -Pocketgamer
A Half-Life 2 és a Portal: "Sadly, both games are still exclusives for NVIDIA's first-party SHIELD hardware - not even the Tegra 4-powered Tegra Note tablets have access to them. That's unlikely to change any time soon." -Androidpolice

[ Szerkesztve ]

(#12782) aizen92 válasza csadi0011 (#12781) üzenetére


aizen92
addikt

Köszi az infót! :R
Minő meglepetés. :(((

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12783) saelin


saelin
veterán

Há' Wut the Fak! :DD
Néha besírok azon amit találok...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12784) mark!


mark!
őstag

True Skate már hónapok óta ezzel játszok és megunhatatlan.

>

(#12785) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tiki Towers

Próbáljátok ki, hihetetlenül jó. :D

Még Nokia feature phone-on játszottam végig annak idején, az egyik kedvenc játékom volt.

***

(#12786) Flind válasza mark! (#12784) üzenetére


Flind
senior tag

Megvetted a pályákat? Mert amúgy szerintem simán megunható.

(#12787) saelin


saelin
veterán

Mai ingyenes app amazonon: Crush

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12788) pocokxx válasza ollie (#12785) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez olyasmi, mint a World of Goo volt pc-n?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12789) ollie válasza pocokxx (#12788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Némileg hasonló, de ez jóval korábban készült, még nem voltak androidos mobilok, amikor S40-en ezt toltam.

Ami még az érdekessége, hogy én évekkel ezelőtt megvettem playen (akkor asszem 4 dollár volt) a 2. részével együtt, de azóta teljesen ingyenes lett. Nincs benne IAP meg reklám, a teljes játékról van szó.

[ Szerkesztve ]

***

(#12790) tajner10


tajner10
tag

A Return to castle Wolfenstein mennyire jó játék csakmert van androidos portja. :C

(#12791) Maxtreme válasza tajner10 (#12790) üzenetére


Maxtreme
addikt

hát tácsszkrinen szerintem nem lehet túl nagy élvezet. :)

(#12792) tomee007007 válasza Maxtreme (#12791) üzenetére


tomee007007
őstag

én még anno a doom-ot és a duke nukem-et próbáltam...valóban nem volt nagy élvezet:(

(#12793) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Gt Racing 2 kérdésem van: [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12794) #13110016


#13110016
törölt tag

Amazonon a mai napon ingyenes a Rayman: Jungle run.

(#12795) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Shadow Kings játékról pár szó. Tudtommal magyar a játék ezért megörültem neki, mert úgy érdemes az ilyen játékokkal játszani, hogy legyen benne élvezet, ha értem is a küldetéseket. A játék egy klánok háborúja utánzat, kis ikariam és egyéb ilyen játékból lopott ötletekkel. Ami nem baj, ami jó azt el kell lopni, jó játékok ezt csinálják. Csak ami az egyik játékban oké az nem biztos, hogy a másikban is megfelel, ha nem jól épitik bele. Itt ez történt. A kezdeti lelkesedés úgy 6-8 lvl-re ki is merül. Onnantól a játék élménytelen. Látható is a sok elhagyott várból, a játékosok 95% itt lép le. Aki tovább viszi, az meg monoton. A harcrendszer érthetetlen, nagy élmény a 3 front bevezetése, de mivel a játékos nem igazán érti mi hogy megy benne a stratégiai rész halott, kár érte. A játék IAP nélkül játszhatatlan, óriási hiba. Persze lehet nélküle is, csak az azt jelenti, hogy folyamatosan ott kell ülni elötte, hogy beszed az adót, különben soha nem lesz pénzed. A játékban egy előörs létrehozásánál veszed észre, hogy na itt fejeztem be érzést. Elsőszintű alap épület 10 perc. A játék egy lehúzás, de szerintem megbukik. Úgyanis, az emberek nem fizetnek kipróbálás nélkül ezreket egy játékba, ha van ennél szebb, ha van ennél dinamikusabb, és ha unalmas. Saját véleményem a kis szöszenet. Én mindenesetre a környék legnagyobb úraként 13 lvl-en uninstallálom, pedig a közel s távol a második egy 10 lvl-es emberke. Kár volt a játékért, talán kevesebb IAP és több ikariam kellett volna.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#12796) xenom0rph válasza #13110016 (#12794) üzenetére


xenom0rph
őstag

:Y :Y

halahala

(#12800) GamerBoy910


GamerBoy910
csendes tag

Playen tudtok valami jó fps shooter játékot? (Lehetőleg ne legyen fizetős)

LG Optimus L9 II

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.