Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) Maxtreme válasza saelin (#12850) üzenetére


Maxtreme
addikt

b+..
Ki a főellenfél? Steiner Kristóf? (Vagy ő csak DLC karakter?)

:DDD

(#12852) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

A Biotix nevű játékban milyen előnyökkel járhat, ha FB accounttal játszom? Lehetséges kiválasztott emberek ellen játszani?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12853) csadi0011 válasza xenom0rph (#12849) üzenetére


csadi0011
őstag

Láttam, de nem értem, hogy ez miért akkora tragédia. Így is hasznos volt számomra, tehát másnak is az lehet.

(#12854) air válasza mustang08 (#12848) üzenetére


air
nagyúr

Érdekel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12855) xenom0rph válasza csadi0011 (#12853) üzenetére


xenom0rph
őstag

szvsz ha upcoming games akkor mutasson releváns adatokat.

halahala

(#12856) tttzshd


tttzshd
tag

Sziasztok mindenkinek figyelmébe ajánlom ezt az új magyar androidos játékot :)
Valaki próbálta már ?
egy cikk

Google play

(#12857) adrian94


adrian94
őstag

:)

(#12858) Bozek válasza tttzshd (#12856) üzenetére


Bozek
nagyúr

A magyar mentalitás alapján látatlanba el tudom képzelni, mennyi IAP van benne... :)

(#12859) plejik válasza Bozek (#12858) üzenetére


plejik
addikt

Mint már szinte mindenben... :( (nem csak a magyar appokban..)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#12860) tttzshd válasza Bozek (#12858) üzenetére


tttzshd
tag

Igazad van ,de anélkül is teljesen jól játszható ,eddig én elvagyok vele ,iap-ot nyilván nem a magyarnak találták ki :)

(#12861) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok ezzel nem tudjátok mi a szitu? (vagy akár már keresztet is lehet vetni az android verzióra?!)

(#12862) gergom91 válasza tttzshd (#12856) üzenetére


gergom91
tag

Egész jó játék, kipróbáltam, aki szereti gyűjtögetni az XP-t az achivmentek után itt megteheti. 10 perc játék után vagy 20 kitüntetés simán jár több ezer XP jutalommal :)

(#12863) gergom91 válasza gergom91 (#12862) üzenetére


gergom91
tag

Mellesleg pont szintet is léptem, és az értesítő sávban megjelent, hogy gratulálunk 18. szintű lettem, rányomtam, és ezt dobta fel, fogalmam nem volt hogy ilyen van és miután kiléptem nem is találom hol lehet ide vissza lépni.

(#12864) ollie válasza gergom91 (#12863) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A google play alkalmazást indítsd el a mobilodon, ott van ugyanez (is).

***

(#12865) tttzshd válasza gergom91 (#12862) üzenetére


tttzshd
tag

ügye hogy király ? de ez a piros pók mindig kiszed engem :D

(#12866) bostone


bostone
addikt

Valamire fel lehet használni a play pontokat, vagy csak egy kihívás?

(#12867) underdark


underdark
aktív tag

Sziasztok
Szintlépős játékokat tudtok mondani? Stílus az mind1
Kösz

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#12868) ollie válasza underdark (#12867) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

;]

***

(#12869) tomee007007 válasza ollie (#12868) üzenetére


tomee007007
őstag

:D

(#12870) saelin válasza ollie (#12868) üzenetére


saelin
veterán

Övön aluli... :D

underdark
Emberedre akadtál, már ha rpg-t keresel:
Arcane Soul
Knights of Pen & Paper
Dungelot 2
Dungeon Crawlers
Reaper
Stb...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12871) Silverr


Silverr
aktív tag

Mi a fenéért kell úgy csinálni egy játékot, hogy ne lehessen játszani frissités nélkül :F :W
Pl. Asphalt 8. Gondoltam leülök egy kicsit unalmat űzni erre nem birok mert frissitést kér. Hát nem fogok minden héten letölteni másfél gigát erre a sz@rra :((( Bocsi csak kicsit felhúztam most magam :DDD

(#12872) tihibaby válasza Silverr (#12871) üzenetére


tihibaby
senior tag

Real Racing 3-al ugyanígy szoktam járni,melóhelyen nincs wifi,játszanék,ő frissítene...szerintem ilyenkor az anyukájuk meg a legősibb mesterséget űzi. :)

(#12873) Delerium válasza ollie (#12868) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez nagyon gonosz volt, igen röhögök :D ;]

"I fight for the Users"

(#12874) tomee007007 válasza Silverr (#12871) üzenetére


tomee007007
őstag

A Gameloft játékoknál ez bevett szokás.
De ilyenkor nem kell aggódni, nem tölt le több giga frissítést, csak csinál egy csekkolást, ez pár 10 kbyte. Hetente egyszer ajánlott ezt megcsinálni, kb annyi időnkét kéri a frissítés ellenőrzést.

(#12875) Silverr válasza tomee007007 (#12874) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem, ez teljes frissités playből. Elkezdtem de le is állitottam. :(

(#12876) tomee007007 válasza Silverr (#12875) üzenetére


tomee007007
őstag

Frissítsd wifin utána már menni fog.
Aztán él az amit előzőleg leírtam.

(#12877) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Akinek akad az MC5 MT6592-n KitKat alatt, az töltse le a GLTools nevű alkalmazást Play Store-ból, 3 dollár. A Use Fake GPU Info-nál pipa, a Vendor-nál pedig Adreno 320. Egyből lesz a 15 fps-ből 25-30 játékon belül Optimal settings-en. Lol, vicc.

(#12878) ollie válasza Fitzgerald (#12877) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek 2 magyarázata lehet:

1. Az Adreno-t máshogy kell programozni, így valszeg a fake gpu-val leromlik a grafika, mert nem képes minden parancsot végrehajtani, vagy
2. Az MC5 fejlesztőit lefizették, hogy bizonyos GPU-kon lassítsák a játékot

***

(#12879) Viktor77 válasza Silverr (#12871) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tölt le másfél gigát. Csak indítsd el a letöltést, és az értesítéseknél írva lesz, hogy mennyit szed le. Ez új funkció, régen nem mutatta a Play.
Az ez elötti frissítés is csak pár 10 mega volt.

Mindjárt megnézem ezt is.

MOD: oké, legközelebb olvasok.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12880) Silverr válasza Viktor77 (#12879) üzenetére


Silverr
aktív tag

Megpróbáltam még egyszer. Értesitéseknél nem irja csak a százalékot playen viszont irja az 1,4 gigát. 75 megánál volt 5 százalék. Nekem sajnos nincs mindig eldobnivaló másfél gigám, ez a problémám most :(

(#12881) Fitzgerald válasza ollie (#12878) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Fake GPU-val KitKat alatt nincs észlelhető megjelenítésbeli különbség, ha Adreno 320-at állítok be, szóval nem romlik a grafika.
Másról lesz itt szó, mert csak KitKat alatt szarakszik az MT6592-vel. 4.2 alatt ugyanúgy megvan a 25-30 fps Optimal Settings-en. Amúgy a GLTools-al lehet butítani a textúrákat is, illetve a felbontást csökkenteni.

(#12882) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Extreme Landings Pro:
Régóta vágytam egy jó repülőgép szimulátort, amikor megjelent az Infinitive Flight. Azonnal be is szereztem, de hamar rá kellett jönnöm, hogy ez még nem az igazi. A repülőgépek kidolgozottsága már tökéletes volt, de nem volt elég realisztikus (itt a beállítási lehetőségek sokaságának és a felszín kidolgozottságának hiányát értem).
Kb. egy hete viszont megjelent a fent említett játék, ami ahogy a címe is sugallja vészhelyzetek szimulál. Erre is egyből lecsaptam, mivel láttam benne fantáziát. A karrier módban öt fő részt plusz egy free flight módot találunk. Minden rész 6 küldetést és 18 kihívást tartalmaz. A küldetések elég változatosak pl. a repülőteret elfoglalják a terroristák és emiatt a mellette lévő hídra kell leszállni v. az egyik üzemanyag tartályból szivárog a kerozin v. felszállás után vulkáni hamuba repülünk, ami miatt minden hajtómű kigyullad, majd leáll. A kihívások ennél egysíkúbbak, példaként: szállj le minél gyorsabban v. minél finomabban v. a szállj fel minél később. Ezeken kívül még ott van a "Land Now", amelyben általunk meghatározott számú hibával kell leszállni egy véletlenszerűen kiválasztott repülőtérre véletlenszerű időjárás mellett.
Negatívumok, hibák: Néha eltünedeznek a betűk és a számok, a free flight módban nem lehet a repülőteret módosítani. Sajnos csak egy darab repülőgép van és az se egy igazi modellje, ebből következik, hogy a vészjelző hangok sem az igaziak, túl hangos a sugárhajtómű, nagyon nagy sebességnél nem szakad szét a repülő.
Eddig 4:17 percet játszottam rajta ezalatt levittem az összes fő küldetést és a mellék küldetések kb. 20%-át. De természetesen ebben benne van a free flight és a hülyéskedések.
Jelenleg 2309 Ft a játék, ami meglátásom szerint túl sok, de 1000 Ft-ért mindenképpen meggondolandó annak, aki szereti a repülőgép szimulátorokat. Most látom, hogy van belőle ingyenes verzió is. Ez már mindenképpen kipróbálandó.

(#12883) Tidzsimon válasza Silverr (#12880) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Mellesleg munkahelyen ha játszol akkor már kérj wifit a főnöktől.
:-)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#12884) air válasza mustang08 (#12882) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. A leírásod alapján felejtős.Nagyon várok egy FS2004-hez picit hasonló flightsimet Tabra. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12885) tomee007007


tomee007007
őstag

Indy 500 akciós...próbálta már valaki?

(#12886) plejik válasza tomee007007 (#12885) üzenetére


plejik
addikt

Hát a videó alapján , nem valami nagy szám.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#12887) pocokxx válasza tomee007007 (#12885) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én próbáltam, tényleg nem nagy szám. Visszatérítés lett a vége.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12888) ollie


ollie
MODERÁTOR

Shards - The Brickbreaker ingyenes ma amazonon, és egész jónak tűnik!

Simple Physics, Dummy Defense, Simple Rockets leárazva playen, ezek jó játékok!

[ Szerkesztve ]

***

(#12889) tomee007007 válasza ollie (#12888) üzenetére


tomee007007
őstag

A Simple Physics-et én is próbálgattam (volt kb fél éva ingyenes az amazonon), de nem dobtam tőle hátast.
A legnagyobb probléma az, hogy nem olyan emberek készítették, akiknek megfelelő kompetenciája lenne a statikához, fizikához.

(#12890) ollie válasza tomee007007 (#12889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az én szintemnek megfelel. De ha már itt tartunk, az ehhez hasonlók közül melyek a legjobbak szerinted?

***

(#12891) tomee007007 válasza ollie (#12890) üzenetére


tomee007007
őstag

Szigorúan ebben a kategóriában nálam az abszolut befutó a Bridge Constructor.

Ami azért hasonló, építős jellegű, de már nem a statikát előtrébe helyező játékoknál:
- Apparatus
- Amazing Alex
- Cogs
- World of Goo

(#12892) saelin válasza tomee007007 (#12891) üzenetére


saelin
veterán

World of Goo a mai napig kedvenc indie játékom. Azóta sem készült még hasonló sem!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12893) ollie válasza saelin (#12892) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Tiki Towers jóval régebbi, és szerintem jobb is.

(#12891) tomee007007: kösz! Bad Piggies nem jó?

[ Szerkesztve ]

***

(#12894) tomee007007 válasza ollie (#12893) üzenetére


tomee007007
őstag

De, azt is ajánlom, csak lemaradt a listámról:)

(#12895) saelin válasza ollie (#12893) üzenetére


saelin
veterán

Nemrég olvastam itt (azt hiszem) a hsz. od a játékról, ami nálam kimaradt. Lehet furán fog hangzani, de a feature phone-okon én nem játszottam valmi sokat. Első érintős telefonon már android volt és itt fogott meg a mobile gaming. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12896) ollie válasza saelin (#12895) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, de letöltheted androidra a playből, még full HD-n is tökéletesen működik, és már egy ideje tök ingyenes.

***

(#12897) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Sziasztok elkezdtem a Real Racing 3-at és az lenne a kérdésem hogy nem lehet vele valahogy le töltetni mindent? Elég idegesítő hogy állandóan új pályákon és módokon 40-50megas csomagokat szed le. Nem túl vicces ha mobilnetet kell majd használnom.

Tárgytalan, megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#12898) tomee007007 válasza ZsyfKo (#12897) üzenetére


tomee007007
őstag

Dehogy nem!

Beállításoknál: kezdőképernyő kis fogaskerék, aztán megint a fogaskerék, végül "Download All Assets"

(#12899) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Vettem ma egy Dualshock 4 PS 4 kontrollert, kifejezetten Androidos használatra. Egyenlőre nem sok játék/készülék támogatja. Viszont pont azok a játékok igen, amelyekkel én játszom (San Andreas, MC5). Dead Trigger 2-vel is hibátlanul működik.
Ami jó, hogy nem egy noname akármiről van szó, úgyhogy idővel egyre több játékkal lesz kompatibilis, szal megtérül a befektetés (drága volt ez a szar :D). Nagyon igényes, minőségi cucc. Az Xbox360 kontrollernél is jobb. Azért nem One kontrollert vettem egyébként, mert sajnos egyenlőre nagyon körülményes működésre bírni Androidon.

(#12900) xenom0rph válasza Fitzgerald (#12899) üzenetére


xenom0rph
őstag

PS4 nem járt hozzá ? :DDD

halahala

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.