Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13024) saelin válasza aizen92 (#13020) üzenetére


saelin
veterán

No, nézzük a tapasztalataim. De előbb hozzátenném, hogy még nem vittem végig normálon sem, a 6. pályán tartok és ezt egy vagy másfél óra alatt érhettem el. Ebbe bele veszem azt is, hogy töbször is nekifutottam egy-két pályának.

Pro
- Szép grafika (unity engine hajtja)
- Kézre álló irányítás (kis mértékben "testreszabható")
- Van benne kihívás (a hard tényleg hard)
- Play Achievement-ek
- Van story, még ha nem is túl bonyolult

Contra
- Csak 10 pálya van, amik hosszúsága változó
- John (a főhős) állandó juhúzása
- Kevés fejlesztési... nem... Pontosabban a fejlesztés hiánya. 3 féle fegyver van (gun, rocket, swarm), aminek van két erősebb változata, ezeket a játék előrehaladtával unlockolnak és az összeszedett pénzből vehetjük meg az erősebbet.
- 3 féle hajó, ebből egy már alapból megvan.

Összességében megérte a hatszáz forintot, mert a kevés pálya ellenére van benne újrajátszási faktor, az acsik megszerzése eleinte könnyű, de sok secret van köztük amik már bonyolultabbak . A harcok nem túl izgalmasak és eddig csak 2 "boss fight-al" találkoztam, ami azért elég gyatra... Talán a starfox hasonlóság az, ami miatt nem bánom a vételét és a szép grafikája. Ajánlottnak nem mondanám, egy próbát megér, ha nem tetszik ott a két órás visszatérítés.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.