Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6463) P41N válasza gduck (#6462) üzenetére


P41N
senior tag

Köszi szépen, mindenképp ránézek majd! :R Van ennek is valami külön recovery-ja amin keresztűl kell ezt telepíteni, vagy valami más megoldással kell ? Kormányról való hangerőszabályzást már direkt megcsináltam, az megy probléma nélkül (mondjuk azt nem tudom, hogy a többi gombot is működésre lehet-e bírni vagy nem). Na és kb ennyit néztem meg mert mentem a többi beépíteni való dologhoz (meg még fogok is, esélytelen egy nap alatt ennyi mindent megcsinálni :DDD).

Valahogy majd így fog kinézni, az eredetileg fent lévő kijelző alapból bent kell hagyni, hogy a kormányon lévő gombok működjenek, én meg úgy voltam vele, hogy akkor beépítem a rádió helyére. Idő illetve hőmérséklet mutatáson illetve a hogy be van-e kapcsolva a biztonsági öv kívül sok haszna nincs, de én inkább hagyom ezt is szemelőtt, nem úgy mint sokan alin, hogy csak oda rakták a multimédia alá aztán jólvan az úgy! :DDD


Azt mondjuk már most elmondhatom, hogy fényévekkel jobban szólnak a hangszórók mint a gyári rádióval. Kíváncsi leszek majd milyen lesz erősítővel! :DDD Ha már erősítő, nekem magán az áram kábelen nincs külön szál ami amp remote lenne, viszont az RCA-n van, gondolom használhatom ezt is ugyan úgy, nem ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.