Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    R70DC 7" IPS 1024*600 8GB Dual Core 4.2 Children Kid Tablet PC Bluetooth HDMI Camera Red UK review:

    A gyerektabletet angol raktárból kértem, drágább volt így, de egyrészt volt raktáron, másrészt 6 munkanap után meg is jött. És így a hazai vámolás is elmaradt.
    Az IPS kijelzője nagyon baba (még nem láttam más IPS kijelzős tabletet, nincs mihez képest).
    A piros borítása olyan szilikonos szerű anyag. De az nem leszedhető.
    A gép nagyon lassú. Egyszerű játékok úgy ahogy elmennek rajta, a lego duplo train már néha megakasztja, megfagy pár másodpercre. A Beach Buggy Blitz játékkal ne is próbálkozzon az ember. Kidob.
    A wifije olyan szar, hogy hihetetlen.
    A 720p-s filmeket viszi gond nélkül, ha ott ülsz a wifi router mellett, akkor a youtube is mehet teljes képernyőn, de van hogy azt sem tudja folyamatosan lejátszani, mert nem tudja elég gyorsan letölteni menet közben.
    Elöl vannak a hangszórók, azok jól szólnak. A kamerák semmire sem jók, max kisgyereknek bohóckodni.
    A 16GB-os micro SD kártyát viszi, onnan megy a mese.
    Eredetileg a 9 éve lányomnak ment volna, de a lassúsága idegesítette, így most egy nem gyerektablet rendelésben vagyok. Ez meg maradt a 2 kicsinek otthon. A hal fingatós játék szép is, egyszerű is. :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés