Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53260) Alogonomus válasza huskydog17 (#53252) üzenetére


Alogonomus
őstag

Reméltem, hogy nem kell idéznem a hozzászólásod kifogásolható részét, amire az ellenpéldákat hoztam föl, de akkor megteszem:
"aztan kiszamolta azt is hogy 350W-ot fog fogyasztani
Igen, a custom OC modellek és ez be is igazolódott
A referencia modellre 320 Wattot prognosztizált, ami szintén bejött. A Custom OC modelleknél "tévedett" 5 Wattot"

Na erre mutattam több tesztet, amik közül custom kártyánál csak nála eredményeztek ugyanarra a kártyára 350 wattot, ami nagyon arra utal, hogy Igor a saját állítását próbálta igazolni (power limit 350 wattra állítva), nem a kártyát valóban letesztelni.
Ráadásul a referencia modell nála is 290 wattot fogyasztott, és csak direkt 320 wattra felhúzott power limittel tudta a saját 320 wattos jóslatát látszólag igazolni.

Na erre akartam kilyukadni.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.