Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73714) haerer2 válasza ViZion (#73713) üzenetére


haerer2
csendes újonc

Szia! A számítógépet játékra használom amiért kellene az erősebb gép. Assasins creed Origins például Ultra beállítások mellett Full Hd-ban 70-80 fps korul van, viszont ha a városban mászkálok épp, akkor lecsúszik 40-50 fps-re. Illetve a Need For Speed Paybackel.is ez a helyzet, a lényeg hogy ahogy mozgok a játékban és hirtelen több mindent kell megjemeníteni, akkor beakadgat amikor betölti az új pályarészeket ha sok mindent kell megjeleníteni. ( azaz az Fps lemegy stabil 60ról és 40-60 között ugrál, viszont ha kimegyek a városból akkor tartja stabilan! (Ez a videókártya elvileg bírná a 4k-t is úgy tudom)) 16 giga ramom van egyébkent. Szóval a processzorra gondolok, higy kellene fejleszteni, de most mindent átcserélni Intelre nincs pénzem. Szóval a 8370 lehet segítene igaz? A fogysztásra neten azt írja, hogy a 8370 125 wattot amíg a 9xxx-esek 220 wattot esznek. Amikor az új videókártyát beraktam, akkor kellett babrálni a hűtéssel mert az laplap és a processzor izzót :D ! Ezért félek a nagy fogyasztástól és a melegedéstől! A tápegységem : Corsair 600W GS600 2013 Edition CP-9020063-EU tápegység. Ja és az alaplapom nem tudom, hogy kompatibilis e teljesen a 9xxx-es processzorokkal mert nem találtam a kompatibilis alaplapok között. Köszi a segítségt és a tanácsot előre is!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.