Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19738) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#19717) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

startova@ & BomiBoogie@ : az osszes cpu tesztjevel leteszteltem, hogy meglegyen a 4.8 ghz stabilan, aztan hetfon munka kozepen kekhalal, persze elvesztettem mindent (nincs manualis safe szimulalas kozben csak auto), mondom az en en hibam emelek meg a feszen, persze hogy tobb oras prime95, LinX, IntelBurnTest, LinX+Furmark vagyis a beleit is kitaposom es atom stabil. Az este (vagyis ejjel) elertem majdnem a munka vegere (96 %) egy kemeny 7 ora utan amikor ujra kekhalal. Ujrainditom, es amulok hogy az utolso mentes 19 % tortent !!!! Vagyis szerintem megvolt ugy kb 85-90 %-nal csak valahogy nem volt elmentve.
Na ezt most ki kellet magyarazni a kliensnek aki a penzt adja, amibol elek.
Tehat bucsuzni szeretnek a 2600K-tol meg a szabitol, csak nem tudom hogy ha el tudom majd adni minimalis veszteseggel illetve milyen iranyba vegyem az utat . Terjek vissza AMD oldalra egy agyon-feszelt-huzott 8350 egy ROG lappal, ami persz penztarca kimelo vagy adjam el az egyik vesemet es vegyek egy P9X79 Pro lapot egy 6 magos i7--3930K (a 4 magos i7-es 3820-at siman vertem a 2600K-val) ami a tesztek alapjan kb 40-42 %-kal gyorsabb (magasabb orajel, 12 szal ) de a duplajaba kerul.
+ ha tul sok a rafizetes kezdodik a cirkusz a felesegemmel ... " mar megint penzt raksz abba a gepbe ? Bezzeg nekem meg a kocsit is sajnalod lemosatni " meg ilyenek amibol nem kernek.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.