Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) Fandango válasza AXisBOLD (#47850) üzenetére


Fandango
Topikgazda

Nem rossz! Miért állóban csináltad?

(#47852) GyureX válasza ccs2929 (#47849) üzenetére


GyureX
tag

Most, hogy mondod. :D Ki tudja, lehet, hogy ez csak egy screenshot. :D

(#47853) AXisBOLD válasza Fandango (#47851) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi!

egyrészt volt benne szándékosság is - így láttam benne mondanivalót -, másrészt a kikötő tele volt kisebb hajókkal, csónakokkal és mást nem akartam a képre. Ha jobban megnézed még így is benne van egy nagyobb szállító a háttérben.

Aurea mediocritas

(#47854) psycroptic válasza AXisBOLD (#47850) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem is tetszik, lehet, hogy csak a szemem csal, de mintha ferde lenne egy picit.

PSNID: Tomy83PS

(#47855) vond válasza psycroptic (#47854) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem csal a szemed, elég erősen dől jobbra. Hátul látszik a horizont, azon le lehet ellenőrizni. Amúgy a kép szerintem túlságosan ki van vasalva. Kevesebb is elég lett volna.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#47856) Terapeuta válasza shouryuken (#47832) üzenetére


Terapeuta
őstag

Tessék megmondani a macskának, hogy nézzen fel!

(#47836) GyureX: nekem sem tetszik az utómunka. Első ránézésre azt hittem, hogy a madár fotosopp, annyira roncsolódottnak/laposnak (??) tűnik a kép.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#47857) AXisBOLD válasza psycroptic (#47854) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi

Igen, jól látod. Kézből fotóztam, kicsit ferde lett, de annyira tetszett, hogy feltöltöttem utómunka nélkül.
De ezt majd korrigálom.

(#47855) vond: balra dől :) Hogy érted, hogy túlságosan ki lett vasalva?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#47858) vond válasza AXisBOLD (#47857) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, benéztem. :B Azt hittem, GyureX képére psycroptic. Az jobbra dől, a tiéd meg valóban balra, és nincs is kivasalva. :D Ezt a kifejezést hang kompresszálásnál szoktam/szoktuk használni, de szerintem képeknél is megállja a helyét, amikor ilyen erősen módosítva van a fekete (+ fehér) szint. A hisztogramon látszik, hogy össze van tömörítve középre, eleje-vége kb. le van vágva. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#47859) shouryuken válasza Terapeuta (#47856) üzenetére


shouryuken
senior tag

Van ott olyan is. Ebben épp a "lesütött szem" tetszik, meg a szögből adódó jellegzetes fejforma.

[ Szerkesztve ]

(#47860) AXisBOLD válasza vond (#47858) üzenetére


AXisBOLD
addikt

de legalább tanultam valamit most is :R

Aurea mediocritas

(#47861) g_g_g


g_g_g
őstag

Majmocska az állatkertből.
Tudom az levél zavaró, de talán ettől függetlenül nézhető a kép.

[ Szerkesztve ]

(#47862) GyureX válasza vond (#47858) üzenetére


GyureX
tag

Megnéztem, mert eddig nem tűnt fel, és tényleg dőlt, de nem nagyon, fél fokkal csak.

A vasalásra igazat kell adnom, tényleg soknak tűnik. Visszább vettem belőle, meg húztam kicsit az ev-n, így most határozottan jobban tetszik. :)
De ez is olyan, hogy akárhányszor nyúlok egy késznek hitt képhez, mindig azt mondom, hogy na most az igazi, aztán legközelebb más hangulatban meg megint. :D

(#47863) andrys83


andrys83
aktív tag

sziasztok!Adott ez a digitális fényképező https://www.arukereso.hu/digitalis-fenykepezogep-c40/samsung/wb352f-p258348791/ Szorakozásnak szeretnék éjszakai hosszú záridős éjszakai képeket vele készíteni!most olcson meg tudnám venni kéztől!lehetséges ez!?olyan minőségbe tud mint egy mai mobil készülék?

(#47864) total90 válasza andrys83 (#47863) üzenetére


total90
veterán

Szerintem egy brige geppel elorebb lennel, hasonlo arban lehet talalni mar azt is. De ez csak az en velemenyen.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#47865) copass válasza andrys83 (#47863) üzenetére


copass
veterán

lehet nem tudja szerintem a hosszúzáridőt. kézikönyvet megnézném azért.
egy bridge-el se leszel bentebb amúgy, mert ugyanaz a fos szenzor van rajta és automata módok. talán egy picivel több szabadságod lesz.
egy belépő dslr vagy milc vázat megkapsz 50k körül simán és azzal mindenre képes leszel és bővíteni is tudod majd idővel.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#47866) andrys83 válasza copass (#47865) üzenetére


andrys83
aktív tag

köszönöm.tipusokat tudnál irni?keresek akkor!16mpig tudja a záridőt.mondjuk fontos lenne nappal a zoom..nappali képek elég szépek.szoval akkor csunya elmosodott zajos képeket tud csak éjszaka?

(#47867) AXisBOLD válasza andrys83 (#47866) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Használt Pana G3 vagy G5?

Ha esetleg AT vásárlást meg tudod oldani, én innen vettem:

G3
G5

döntő többségében megbízható oldal és eladók, rossz tapasztalatom még nem volt. Használt G3-at látatlanban innen vettem és hibátlan darab.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#47868) Fandango


Fandango
Topikgazda

Ez nem az a topik! Kérem a témát máshol folytatni!

Például ITT!

[ Szerkesztve ]

(#47869) shouryuken


shouryuken
senior tag

Egy strandos.

(#47870) Muerte68 válasza shouryuken (#47869) üzenetére


Muerte68
addikt

Ez szerintem teljesen rendben van :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#47871) vond válasza shouryuken (#47869) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ejjj, de kár, hogy nem szimmetrikus. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#47872) r.levente75 válasza shouryuken (#47869) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon jó fotó, most megyek hétvégén hasonlóra, remélem haza tudok hozni egy hasonlót. Grat.

(#47873) psycroptic válasza shouryuken (#47869) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem tetszik! Szerintem jól sikerült!

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#47874) copass válasza shouryuken (#47869) üzenetére


copass
veterán

túl sok az árnyék korrekció, nincs fekete az árnyékoknál. sok előtér, kevés háttér.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#47875) topikk válasza shouryuken (#47869) üzenetére


topikk
senior tag

Tetszik :K

(#47876) g.killer


g.killer
aktív tag

Hoznék két képet megint. :)

:R

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#47877) m3ss válasza shouryuken (#47869) üzenetére


m3ss
veterán

szerintem teljesen jo ez a kompo/kep.
(#47876) g.killer jo az elso. masodik sem rossz, de zavar lent a felbevagott ko. lehet kiretusalnam. megneznek egy olyan verziot is amikor sokkal kozelebb vagy a kovekhez, bent a vizben kb :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#47878) torzo válasza g.killer (#47876) üzenetére


torzo
Ármester

Az első frankó, a második effektje ebben a nyugis színvilágban (számomra) nyugtalanító.

Jó ez a 16-28! :K

(#47879) g.killer válasza m3ss (#47877) üzenetére


g.killer
aktív tag

:R Köszönöm! Bevallom engem is zavar, de sehogy sem tudtam jobban megkomponálni úgy, hogy a horizont ne legyen középen. Mesterséges part mint a Balatonnál a legtöbb.. így egy két szikla meredeken majd víz, nem mertem beljebb menni. Így is sikerült előző nap annyira összevizezzem az obit, hogy erről a képről 20+ foltot szedtem le! :DDD

torzo: :R Köszönöm neked is! ;) Az igazság az, hogy ezt a képet nagyon nem sikerült egyszer sem úgy kidolgozzam, hogy elégedett legyek vele. Itt szerintem elszálltam, ennél a képnél meg talán nem lett elég..

Az obi meg nagyon állat, imádom! Torzításban és képszéleken lágyulásban sem mutatott eddig rossz eredményeket nálam. :K

[ Szerkesztve ]

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#47880) copass válasza g.killer (#47879) üzenetére


copass
veterán

el kell néha szállni!:D teljesen jó.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#47881) shirogin21


shirogin21
csendes tag

Sziasztok.
Ismét felszívtam magam és hoztam pár képet. :DDD

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(#47882) g.killer válasza copass (#47880) üzenetére


g.killer
aktív tag

:DDD köszi!

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#47883) Muerte68 válasza shirogin21 (#47881) üzenetére


Muerte68
addikt

1-3-életlen a többi technikailag jó.a háttér kicsit lehetne érdekesebb de amúgy jó :K

g.killer jó mindkettő,főleg a második tetszik :K

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#47884) g.killer válasza Muerte68 (#47883) üzenetére


g.killer
aktív tag

:R

Hangulat képnek? :B

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#47885) torzo válasza g.killer (#47884) üzenetére


torzo
Ármester

:C

(#47886) topikk


topikk
senior tag


(ezt a polárszűrő "tette", szaturáció 0)

Kicsit turistásak némelyik, dehát turista voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#47887) torzo válasza topikk (#47886) üzenetére


torzo
Ármester

Az első három klassz!

(#47888) g.killer válasza torzo (#47885) üzenetére


g.killer
aktív tag

:R

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#47889) CollectoR


CollectoR
aktív tag

Egy friss, reggeli ölyv (Tair 3S) illetve egy régebbi szitakötő kép (Helios 77M-4) közeli erdőből.

(#47890) psycroptic válasza shirogin21 (#47881) üzenetére


psycroptic
őstag

Életlenek. Ezmiatt Kuka. Nekem.

(#47886) topikk:

az elsö(talán az elsönél egy picit sok a szikla) és a harmadik begyere a többi az nekem nem mond semmit.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#47891) psycroptic válasza g.killer (#47884) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem nagyon tetszik. Háttérképnek való. Gratulálok hozzá! :R

PSNID: Tomy83PS

(#47892) papaya válasza g.killer (#47884) üzenetére


papaya
senior tag

Nagyon kafa :C

(#47893) vond válasza g.killer (#47884) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jóóóó! :K Talán egy picit kevesebb alját és több tetejét hagytam volna, de így is baba. Nagyon jó fényeid voltak.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#47894) Muerte68 válasza g.killer (#47884) üzenetére


Muerte68
addikt

jó kis kép :C

topikk 1-3-5-tetszik a többi se rossz csak tényleg turistás :)

CollectoR jó pillanatok csak az élesség lehetne több :K

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#47895) g.killer válasza psycroptic (#47891) üzenetére


g.killer
aktív tag

Köszönöm! Sokat szenvedtem mire kihoztam ezt a végeredményt a képből. :U Három képből raktam össze de az LR nem szerette a mozgó felhőket deghostolni ezért, más programban fűztem össze de az sem volt egy álom, végül kénytelen voltam PS-ben eltüntetni az éles széleket..

Mivel visszafogott HDR-t akartam ezért nem engedtem, hogy a program hozzá nyúljon.. ezzel kezdtem el dolgozni! :DDD

(#47892) papaya: :R

(#47893) vond: Köszönöm! :) A teteje részlettelen sötét volt, plusz tetszett a hegyoldal ívének lejtése a sarokból. Plusz megpróbáltam elkerülni az említett deghost problémákat a vágással. :)

(#47894) Muerte68: :R

[ Szerkesztve ]

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#47896) INTELligent válasza g.killer (#47895) üzenetére


INTELligent
senior tag

Megnéztem, miből indultál ki :Y , hát finoman szólva leesett az állam, a kép egyébként is bejött, de így technikai téren is le a kalappal .

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#47897) psycroptic válasza g.killer (#47895) üzenetére


psycroptic
őstag

Elég nagy átfogással(dinamika) kellett szórakoznod. De a végeredmény magáért beszél.

PSNID: Tomy83PS

(#47898) g.killer válasza INTELligent (#47896) üzenetére


g.killer
aktív tag

:R

"A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

(#47899) Viszlát válasza g.killer (#47884) üzenetére


Viszlát
addikt

Wow.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47900) Csari93 válasza g.killer (#47895) üzenetére


Csari93
aktív tag

De hogyan :DDD
Tetszik amúgy mindhárom új kép!

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.