Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) rasotamas


rasotamas
veterán

Amatőr kérdés, de ha beírom az onlinefizetést az ingyenes szállításhoz, akkor online ki is kell fizetni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#1802) Czimby válasza rasotamas (#1801) üzenetére


Czimby
addikt

Ez fájt....


Szerinted? Naná.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1803) #50024960 válasza rasotamas (#1801) üzenetére


#50024960
törölt tag

Nem.

(#1804) pn4hvq válasza Czimby (#1802) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem tegnap beírva az onlinefizetes után engedte, hogy utánvéttel vegyem a megrendelést és létre is jött. Így nem feltétlenül fájó a kérdés...
Az más kérdés, hogy ki akartam fizetni kártyával, így újrajátszottam.

(#1805) #50024960 válasza pn4hvq (#1804) üzenetére


#50024960
törölt tag

Nem muszáj kifizetni online,hogy levegye a kedvezményt, utánvéttel és alzaboxba is rendeltem már a kód használatával, ingyenes volt a szállítás mind2 esetben és nem fizettem online.

(#1806) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Addig tökörésztem és olvasgattam mikro után, hogy emelték az árát és a hama füles is elfogyott. Lehet ezt lejjebb vinni?

4E - Háztartási kisgépeket gondolom nem lehet hozzáadni, mert van már 4E-s, de próbáltam az alábbiakat is, nem sikerült egyik se, pedig a feltételeknek megfelel:
2E - Szépség és egészség (min. 13E)
3,5E - Smart okoseszköz (min. 25E)
2E - Játékok (min. 15E)

Lehet még faragni?

[ Szerkesztve ]

(#1807) ttth válasza 8nemesis8 (#1800) üzenetére


ttth
újonc

Próbáld meg másik böngészőből, vagy töröld a sütiket. Nálam pár nappal ezelőtt akadt meg hasonlóképp. Másik chrome profil alatt gond nélkül engedett mindent.

(#1808) pn4hvq válasza #50024960 (#1805) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Tudom, én is azt írtam :). Csak mivel munkahelyre kérem és nem biztos, hogy elérhető vagyok a fizetéshez, így egyszerűbb, mert bárki át tudja venni.

(#1809) jimmy74 válasza #50024960 (#1795) üzenetére


jimmy74
őstag

nekem nem fogadja el a sport kódot a csengőre...
mit csinálok rosszul?
csak a 4000 ft kiegészitőket fogadja el az onlinefizetést se akarja

WoT:jimmbo

(#1810) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#1779) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

másnak sincs meglévő rendelés kifizetése az appban? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1811) rasotamas


rasotamas
veterán

Előre elnézést kérek az értetlenségért, mit csinálok rosszul?:

ONLINEFIZETES az ingyenes szálításért
KIEGESZITOK4 a külső hdd bay-re (erre szükségem van, nem pótlékáént vettem mint a kábelt)
és összeghatárra hivatkozva nem veszi be az AUDIOVIDEO3-mat, pedig kuponok nélkül 32 fölött van.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#1812) camper007 válasza rasotamas (#1811) üzenetére


camper007
csendes tag

A második kupon érvényesítésnél meg kellene lenni a fizetendőnek a kuponok összértékével. tehát ha a kiegészítők után 12e még egy 20e -re felhasználható kupont akarsz ellőni akkor mielőtt beírod esetedben az AUDIOVIDEO3-at még 32e nek kellene lenni a fizetendő összegednek.

(#1813) -secret- válasza 8nemesis8 (#1800) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

User error ki-bejelentkezés megvolt?

(#1814) 8nemesis8 válasza -secret- (#1813) üzenetére


8nemesis8
veterán

Persze!
Képzeld el a kuponok sorrendje sem mind1, hogyan viszem fel. Most megy :)

(#1815) jimmy74 válasza 8nemesis8 (#1814) üzenetére


jimmy74
őstag

akkor lehet nekem se azért nem fogadja el... :U

WoT:jimmbo

(#1816) koxx válasza Mr.Csizmás (#1810) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nincs. Ugy nezem, hogy a rendelesembol kivettek a 4k-s kedvezmenykupont :W fákk.

(#1817) Mr.Csizmás válasza koxx (#1816) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vicc, múlt hétvégén még lehetett :U de várom, hogy nintendózhassak a fizetőautomatával negyed órát.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1818) koxx válasza Mr.Csizmás (#1817) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2 tetelem van a rendelesben, tudok csak egyet toroltetni belole? Igy kinullazva a kuponnal mar nem nagy deal.

(#1819) #50024960 válasza koxx (#1816) üzenetére


#50024960
törölt tag

Jah, azt nézni kell, előszeretettel veszik ki a kiegészitők kupon-t, ha pont értékhatár körül rendelsz, pl. 3 db ps4 játék + a kábel lett vmi 12e párszáz forint és arra húztam rá a -4k-s kiegészitők kupont :D,de megrendeltem rá pár órára, ott nem törölték.

(#1820) Ringman


Ringman
nagyúr

btw mára kb mindennek nőtt az ára kb 500-1000 forinttal, amit figyeltem :W
gondolom a szárnyaló forintárfolyam sem segített.

(#1821) Mr.Csizmás válasza koxx (#1818) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

A termék le van foglalva, a megrendelést szállításra készítjük elő.

ebben a státuszban még tudsz. ha rk, akkor már nem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1822) NoOne1976 válasza Ringman (#1820) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én is pont azt néztem, hogy az xboxos elite controll ára, és egy megjelenés előtt álló játék ára is egy felment, 3 illetve 1 ezer Ft-tal. (Ezt a két terméket konkretan figyelem.)

(#1823) lemusz válasza Ringman (#1820) üzenetére


lemusz
addikt

Remélem csak arról van szó a pénteki BF alkalmából nagyobb fake akciókat tudjanak felmutatni. Máskülönben ha így marad lófaszt se érnek a kuponjaikkal, máshol megkapod ugyan ennyiért kupon nélkül.

(#1824) nyikszi válasza Czimby (#1802) üzenetére


nyikszi
őstag

Nem igaz, 5x rendeltem már, mindegyik alza boxba ment és ott fizettem kártyával.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1825) #50024960 válasza lemusz (#1823) üzenetére


#50024960
törölt tag

Most ez ilyen nyilván, csak azért nem kell rendelni semmit sem Alzáról mert,hogy vannak kuponok... attól független még utána kell nézni... Mert vannak olyan termékek amik kuponok használatával is drágábbak voltak és nem csak most,hogy állítólagosan árakat emeltek... ez csak plusz,hogy ki lehet használni és ha tényleg megéri ki is kell, ha nem akkor marad a máshol... Itt is érvényes... olyan termékre érdemes még ráhúzni a kupont amire alapból akciót tesz az alza...

[ Szerkesztve ]

(#1826) bigdady


bigdady
nagyúr

Én routert néztem és felemelték az árat úgy hogy max kuponnal annyi most mint máshol :DDD
Ők sem hülyék

[ Szerkesztve ]

(#1827) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Segítsetek, hogy jól gondolom-e a folyamatot, mert még eddig semmit nem küldtem vissza nekik.

1. A profilomban a Reklamációk /áruvisszaküldés alatt megjelölöm az összes terméket, ami egy csomagban jött, hogy a teljes árat visszakapjam.
2. Felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy ehhez a visszaküldéshez futárt szeretnék.
3. Jön a futár, akinek átadom becsomagolva a dolgokat.
4. Várom a pénzt vissza.

Kell valamit még tenni a visszaküldött termékekhez? (számla, stb)
A teljes összeget visszafizetik vagy a kétszeri futárköltséget levonják?

[ Szerkesztve ]

(#1828) #50024960 válasza NoOne1976 (#1827) üzenetére


#50024960
törölt tag

Kérdésekre a válasz.: [link] , amúgy igen, megy érte a futár, úgyan úgy becsomagolva minden tartozékkal - kiegészitővel - dokumentummal ahogy kaptad aztán 14 napon belül megkapod a pénzt bankszámlára.

" Termékek visszaküldésével kapcsolatosan felmerülő költségeket (szerződéstől való elállás esetén), illetve amennyiben a termék jellege a szokásos postai szállítástól eltérő visszaszállítás igényel (és amennyiben a szerződéstől való elállásra nem az üzletkötés helyszínén kerül sor) a Fogyasztó állja. "

[ Szerkesztve ]

(#1829) 8nemesis8 válasza ttth (#1807) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi a tippet, kuponok törlése újra hozzáadása is megoldotta a gondot :)

(#1830) Gigi01


Gigi01
őstag

Nálatok is angol az Alza honlap?Ami termék megjött,visszaküldeni sem tudom?Még azt írja kiszállítás alatt. :F

(#1831) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok.
Nem fogadja el a KIEGESZITOK4 és a KISGEPEK4 kódokat egyszerre.
Értékhatáron belül vagyok azt irja 'Nem lehetséges kétszer megadni ugyanazt a kódot'...
Kosárban egy kábel meg egy Richter Czech RK.RO.PZ.N

Mit rontok el?

(#1832) JohnnyWeiss válasza predakon (#237) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Nem most volt a kérdés, de azért válaszolok, hátha valakit érdekel. Ma rákérdeztem telefonon, hogy céges vásárlásoknál hogy van a garancia.
Garancia 24 hónap (Statisztikai számjel 12)
Ez állítólag azt jelenti, hogy ha nem fogyasztóként (magánszemély), hanem cégként vásárolod, akkor csak 12 hó a gari az adott termékre. Ha nincs olyan külön, hogy statisztikai számjel..., akkor meg annyi a garancia céges vásárlásnál is.

(#1833) nyikszi válasza Rellind (#1831) üzenetére


nyikszi
őstag

Már 100x leírták, ugyanazt az értékű kuponokat nem fogadja el a rendszer.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1834) lord_m válasza Rellind (#1831) üzenetére


lord_m
senior tag

Mert ahogy írja is, nem lehet két azonos értékű kupon.

[ Szerkesztve ]

(#1835) NoOne1976 válasza #50024960 (#1828) üzenetére


NoOne1976
őstag

Olvastam az Alza oldalát. Pont ezért is kérdeztem, mert itt a fórumon leírták és az oldalon szereplő információk nem azonosak. Ott például nincs szó futár kéréseről.
Mit jelent a postai szállítástól eltérő szállítás? Nekem futárral jött a fülhallgató, ha futár viszi, az költség nekem, de postán küldhetem ingyen?

(#1836) Rellind válasza nyikszi (#1833) üzenetére


Rellind
senior tag

Grazie. Ezt nem tudtam/olvastam.

(#1837) maroni válasza rasotamas (#1811) üzenetére


maroni
aktív tag

Játék kupont lehet hozzá!

(#1838) albiosz válasza albiosz (#1806) üzenetére


albiosz
őstag

Erre is mondanátok valami okosat?

(#1839) Baltazár123 válasza Ringman (#1820) üzenetére


Baltazár123
senior tag

És tényleg, megemelték az árakat. Mondjuk a forint is gyengélkedi, meg a kuponozás is megállíthatatlan :)

(#1840) NdrewSunix válasza jimmy74 (#1809) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Nekem vagy a sportot vagy a kiegészítőt hajlandó csak elfogadni. Bármilyen sorrendben is csinálom. Korábban pedig működött.

(#1841) bozont válasza Ringman (#1820) üzenetére


bozont
veterán

Én ma gondoltam behúzok egy Ryzen 3600-at ha felkelek (éjszakai műszak), már csak ez hiányzik. Éjszaka még 70e volt. Most már 74e FT. :W Kuponozással kicsit olcsóbbra jött volna ki mint máshol, de így már nem lehet kihozni. Viszont akkor megveszem máshol, így legalább semmi pénzt nem látnak tőlem. A 3600X ára meg egyenesen nevetséges.

(#1842) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Srácok ezen még lehetne valahol faragni? :R

(#1843) bbsofficial: Sajnos a főnöknek ez kell, így ez nem opció. Nekem eszem ágában sem lenne ilyen venni :) Ettől függetlenül esetleg ha tudnál segíteni megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#1843) bbsofficial válasza KaiotEch (#1842) üzenetére


bbsofficial
tag

Legegyszerűbb, ha a telefont cseréld másikra :)

(#1844) penge111


penge111
addikt

Ha az Alzától rendeltem (a bemutatótermükbe) egy rendelésen belül három terméket, arra van lehetőség, hogy csak egyet vegyek meg a három közül? A rendelésem: 1 Day Gone+1 Lego játék volt ps4 konzolra+patch kábel, így tudtam érvényesíteni a kiegészítő kupont. Az első levelükben még a kuponnal csökkentet összeg volt, és ott a számlán is meg volt jelölve a kedvezmény. Azonban minden további levelükben már nem szerepel a kuponos kedvezmény, az utolsó levélben is a teljes összeget kérik majd befizetni, és a mellékelt számlán már a kedvezmény nélküli összeg van.
Tehát max arra gondoltam, ha van rá lehetőség akkor a Days Gone-t megvenném, mert 6k mindenféle kedvezmény nélkül, de a többit akkor nem kérném (másik ps4 játék+kábel). De gondolom erre minimális esély van, hogy így ideadják+még ott módosítgassanak a számlán :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#1845) NdrewSunix válasza KaiotEch (#1842) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Így is fényes lesz már a főnök hátsója. :D

(#1846) koxx válasza penge111 (#1844) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ugyanez nekem is, csak a DG játék kellene. Kifizetem az automatánál a teljes pakkot, átveszem majd azonnal megyek és elállok a vásárlástól. Más ötletem nincsen.

(#1847) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nekem pont most jött email a hétfői ps4 kontroller rendelésről, hogy átadták a postának. Maradt a kuponos ár, valamint ha jól látom a holnapi szállítás módosult péntekre az oldalon + elnézést kérés.

The Truth is out there...

(#1848) axlfsi


axlfsi
veterán

Jol sejtem, hogy Alzanal full random mukodik a raktarkeszleten at, a vegfelhasznaloi aron keresztul, minden? Delelott ezek meg 197 ezer forintok voltak... tisztara, mintha egy tozsden ereznem magamat :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1849) grafnet válasza axlfsi (#1848) üzenetére


grafnet
veterán

Ez így van!

Ha nem kurens termékről van szó (pl.: Hama füles), akkor szinte biztos, hogy akár 5 percen belül eltűnik/elkerül a készlet!

Az árak ugyanez: most (! nem ma!) xxx Ft, legközelebb +-100-500,-Ft az eltérés!

Kriminális!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1850) bigdady válasza axlfsi (#1848) üzenetére


bigdady
nagyúr

Semmi köze a délelőttnek ide: reggeli ár volt beárazva 335 árfolyamra, most már 350-re, így kell nézni mivel november eleje óta 328-ról gyengül az euró folyamatosan, most 336...
Ne gondold átvállalják a deviza árfolyam bukást bárki miatt is, most fújt ki a korábbi beépített árfolyamképzési tartalék

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.