Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) , válasza CHIPman (#2798) üzenetére


,
addikt

Nekem se engedte pedig. Ugyanúgy a kuponok benne maradtak a kosárban, teljesen végig is lehet vinni az egész rendelési folyamatot, mint ahogy korábban, de a legvégén már kiírja, hogy nem oké a dolog.

(#2802) kisza25 válasza CHIPman (#2798) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Hm, tegnap fél délután coptam egy rendelésel
Te most az ingyen postára gondolsz, vagy 2db kedvezmény kupon egyben?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2803) zolee1984 válasza Piftuka (#2792) üzenetére


zolee1984
senior tag

Külön vedd
Akkor mínusz 9000 egyben csak mínusz 4500

üdv Zoli

(#2804) CHIPman válasza kisza25 (#2802) üzenetére


CHIPman
nagyúr

ONLINEFIZETES kupon, 25k felett ingyen szállítás.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2805) fateless válasza CHIPman (#2804) üzenetére


fateless
veterán

Az eddig is ment
Úgy értettük, hogy te több kupont használtál együtt a "régi módon", ezért csodálkoztunk.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2806) CHIPman válasza fateless (#2805) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]
"szerintem dec 1-ig volt a szállítási kedvezmény"
Erre válaszoltam.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2807) kisza25 válasza CHIPman (#2804) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ja, mi nem arról beszéltünk :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2808) atee_13


atee_13
őstag

Még dec 8 előtt ki akarom használni a kuponokat samponra, de úgy számolom 7 et kellene venni, hogy elérjem a 12 ezret. 4-6 ezer ft körül tudtok valami nagon jó ajánlatot akármiből? Betenném a samponok mellé.

(#2809) Piftuka válasza Baltazár123 (#2793) üzenetére


Piftuka
veterán

"Van előnye egy helyről rendelni, de az alza normál árai elég magasak szoktak lenni. "

Valóban van előnye, de nem szerettem volna, illetve nem is szeretnék mindent az ALZA-ról megvenni. :N

Kértem árajánlatot egy helyi szaküzlettől is (~20 éve vannak a piacon, gyári jótállást adnak a cuccokra, szóval hivatalos importőröktől rendel). Nyilván nem fog tudni olyan alacsony árakat mondani, mint az egyes webáruházak, de ha a teljes konfig nem lesz szignifikánsan drágább, akkor valószínűleg nála fogom megvenni.



"Korábban nagyon sokat tudtál volna fogni, sokszor 10e forintot a kupon kombinálással és megrendelés bontással, de az a hajó már elment az alzánál."

Igazából nem probléma. A vásárlást eleve decemberre időzítettem; most leszek szabadságon is, lesz időm nyugodtan összerakni és tesztelni az új gépemet.

Az elmúlt heteim pedig éppen azzal teltek, hogy böngésztem a teszteket, árlistákat, bemutató Youtube videókat, az Árukeresőt, és végül, de nem utolsó sorban a PH! "Milyet vegyek?" topic-jait.

Mire befutott minden info, és kialakult, hogy mit érdemes vennem, el is telt több hét. Közben végetért az ALZA akció - amit az itteni fórumtémákban rendszeresen emlegettek -, de mint említettem, eleve december közepe-végére terveztem az új számítógép vásárlását.

Így volt ez megírva. :)

Egyébként, ha lehetne, akkor mindent a Konzolvilág-nál vennék meg, mert nekik van helyben szaküzletük is, és rég óta vagyok elégedett törzsvásárlójuk, csak sajnos nem minden hardvert forgalmaznak, amit most kinéztem magamnak!

Szóval még az is lehet, hogy 2-3 üzletből lesz meg a teljes konfig.

"Aquila non captat muscas."

(#2810) fateless válasza CHIPman (#2806) üzenetére


fateless
veterán

Abban a hsz-ben a több kupon felhasználás is volt, sőt, arról több szó volt, ezért értettünk félre többen.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2811) Piftuka válasza kisza25 (#2794) üzenetére


Piftuka
veterán

"Egyszerre 1db kupont enged, [..]"

Félreértettél. Egyszerre egy kupont használtam. Ám egyedül a "One Mini" csengős, "Fotó" kategóriás kupon vont le kedvezményt.

Valamiért sem a "Tablet", sem a "Monitor" kupon nem működik, de nem értem, hogy miért.


"amúgy az rx 570- hez simán elég a ryzen1600 (jelenleg ezt használom)"

Köszönöm a tippet! Igazából 10 év után cserélem le a PC-met, és hasonlóan hosszú távra tervezek az újjal.

Azért esett a választásom a Ryzen 2600X, vagy 2700 CPU-ra. Ha nem volna olyan drága, akkor a 3. generáció közép, vagy felső kategóriás modelljét választottam volna.

Most - pláne a jelenlegi gépemhez képest - a Ryzen 1600, RX570 kombó abszolút gyors lenne, és elegendő is. De CPU-t egy jó darabig nem kívánok cserélni.

Szerintem a 2. generáció most ár és tartósság szempontjából éppen az a bizonyos "arany középút".

"Aquila non captat muscas."

(#2812) metrion válasza Piftuka (#2811) üzenetére


metrion
aktív tag

Én Ryzen 5 2600-ot választottam RX 580 mellé...ha teheted az 5 3600-ot vedd. :) A Ryzen 7 2700 is jó választás.

(#2813) kisza25 válasza Piftuka (#2811) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igazából nincs eget verő különbség az 1600 és r7 2700 között:
Itt van, hogy kb mennyi
Szerintem
Aztán később lehet venni egy 3xxx-et, ugyanabba a lapba.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2814) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek mi van abban az esetben, ha megrendeltem a terméket, kapott követési számot, viszont a nyomkövetésnél egész eddig azt irta, hogy az áruház előre jelezte a felvételt,majd a telefonos applikációban eltűnt az aktív megrendelések közül? A csomag nem érkezett meg, viszont a megrendelések menüpont alatt archivált mehrendelésként szerepel,mint a korábban megrendelt és megkapott termék. Ki van fizetve és a nyomkövetés változatlan. Létezik hogy törölve lett vagy más gubanc van?

(#2815) GuruZone


GuruZone
őstag

Felháborító, hogy már hirdetni sem hagyják őket... :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#2816) Faterkam válasza CHIPman (#2806) üzenetére


Faterkam
addikt

Az ingyen szállítás kupon 2019.12.24-ig él!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2817) nyikszi válasza Faterkam (#2816) üzenetére


nyikszi
őstag

ONLINEFIZETES?

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#2818) Silent77 válasza nyikszi (#2817) üzenetére


Silent77
veterán

Igen!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2819) lord_m válasza blizzrd (#2814) üzenetére


lord_m
senior tag

Nálam nyomkövetésnél az első három, különböző időpontra írja, hogy "a feladó a küldeményt előrejelezte" következőre meg, hogy átvéve a feladótól, majd ismét kétszer, hogy "előrejelezte"....

Szerintem kissé meg van kavarodva a Posta rendszere...

(#2820) Baltazár123 válasza GuruZone (#2815) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ez a sárga kabátos? :) Mondjuk pont kontrollerből még múlt hét vége felé is lehetett venni, aki akart, lehet, hogy árulni fogja egy ideig. Idén lehet, hogy nem jön be a nepperbuli, kíváncsi leszek. Inkább az a meglepő nekem, hogy ennyire visszavetette a keresletet a ps-re, hogy jön az új gen jövőre. Én tényleg meglepődtem ezen. Jó áron is hetekig lehetett venni gépet, kontrollert se igazán kapkodták el. Korábban ezek a cuccok nagyon hamar elfogytak volna.

(#2821) Beniii06 válasza Baltazár123 (#2820) üzenetére


Beniii06
őstag

Azért lehet az is közrejátszhatott, hogy sokan bevásároltak one S digitalt is 45-ért(akár meglévő ps mellé, akár ajándékba stb). Legalább is ha benézel az xbox topikba elég sok új arc van, de persze ez csak kiegészíti amit írtál, mint lehetséges fő okot.

"Got any other secret weapons?"

(#2822) Baltazár123 válasza Beniii06 (#2821) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Az nem egy rossz vétel volt, olcsó kupnos golddal vagy akárhonnan szerzett golddal, amit GPU-ra lehetett konvertálni max 3 évre előre. Gyakorlatilag 3 évig van mit tolni ami GP-ba bekerül + havi 4 játék, ahol vannak néha jók is. Nekem ps4 vr-re kéne csak, de majd egy használt gép lesz várhatóan. Ismerősöm olcsón lepasszolja, mert pro-ra váltott. 2 ds4 kontrollert azért behúztam én is olcsón, mert ami kontrollert ad majd, azok eléggé viseltesek.

(#2823) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Srácok már a kieg és a sport kupont nem lehet kombózni? :F

(#2824) fatal` válasza KaiotEch (#2823) üzenetére


fatal`
titán

Nem lehet kuponokat kombinálni már 1 hete.

(#2825) grafnet válasza KaiotEch (#2823) üzenetére


grafnet
veterán

Csak egy mehet az onlinefizetes mellé. :((

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2826) kisza25 válasza grafnet (#2825) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

És az onlinefizetes az még megy? Nekem azt sem fogadta el

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2827) tisn válasza kisza25 (#2826) üzenetére


tisn
addikt

nekem tegnap este meg siman vitte

(#2828) fatal` válasza kisza25 (#2826) üzenetére


fatal`
titán

25e felett megy.

(#2829) kisza25 válasza fatal` (#2828) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Tisn: ok majd akkor még megpróbálom :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2830) KaiotEch válasza grafnet (#2825) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem fogadja el az onlinefizetes-t sem mert 1x már használtam.

(#2831) -secret- válasza KaiotEch (#2830) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Új reg., reg. nélkül rendelés lehet alternatíva.

(#2832) ngabor94 válasza -secret- (#2831) üzenetére


ngabor94
tag

Ez igaz lehet a füzetes kuponokra is? Mármint bejelentkezés nélkül több rendelésnél is lehet használni ugyanazokat? Illetve a régi nem szöveges kuponokat hányszor lehet 1 profillal, mert tegnap olvastam, hogy vki használta többször is?
Bocsi a kérdésekért, de lenne 4-5 rendelésem és jó lenne ha, mindegyikre tudnék egy kieget ellőni, meg legalább kettőre az on.fiz-t. Habár legrosszabb esetben csinálok még pár profilt.

(#2833) -secret- válasza ngabor94 (#2832) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Korlátlan volt viszont az 1 hete történt szigorítás miatt szórakoznak most a kuponok.

(#2834) viharhozo válasza ngabor94 (#2832) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem kell profil, eleg egy uj e-mail cim.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#2835) Executioner válasza ngabor94 (#2832) üzenetére


Executioner
tag

Igaz. Regisztráció nélkül tudod használni az összes kupont többször is.

Exec

(#2836) DJGABI válasza ngabor94 (#2832) üzenetére


DJGABI
addikt

a héten 3 rendelésnél nekem már necces volt, kieg kuponhoz végig kellett próbálnom még a régieket is. azt írta ezt már felhasználtam. de végül nyertem. szállították is mindet

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2837) tisn válasza ngabor94 (#2832) üzenetére


tisn
addikt

igen, azokat is korlatozza. tok megorultem, mikor az egyik rendelesnel a kieg4 nem ment, de a fuzetes igen. utana a kovetkezonel mar ez a fuzetes se ment, csak a masik. sajna ossz vissz ket fuzetem volt. az egyik kod 1UN3EFB2, a masik 0YR1F5F6, ha nektek jo, meg hasznaljatok.

szerk: ja latom, ezek tipuskodok :)

[ Szerkesztve ]

(#2838) Piftuka


Piftuka
veterán

Megtennétek, kérlek, hogy letesztelitek a ""Tablet", és a "Monitor" kategóriák kuponkódjait a Ryzen 2700 CPU-val, a Sapphire Pulse 570 ITX VGA-val, és a Crucial Ballistix Sport LT 3200 DDR4 memóriával? Hálás volnék érte!

Nekem egyszerűen nem fogadja el továbbra sem. Sem az egyiket, sem a másikat. Pedig elméletben minden feltétel teljesül ez alapján. :F

"Aquila non captat muscas."

(#2839) Vektast


Vektast
aktív tag

Sztem érdemes ilyenkor megemlíteni a gmail alias email címeket. Így nem kell minden egyes új rendeléshez új emailt csinálni. Tehát:

nepper@gmail.com =
nepper@googlemail.com =
n.epper@gmail.com =
ne.pper+alza@googlemail.com=
neppe.r+alza01@gmail.com
stb...

és ezt az alza nem veszi észre de ugyan úgy a nepper@gmail.com-ra megy az üzi.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#2840) nincsilyenxx


nincsilyenxx
csendes tag

[kép] Köszönöm szépen a kuponokat, jelzéseket stb. Millió meg egy tisztítószer stb lett berendelve eszméletlenül jó áron :)

Szerk.: A postástól már elnézést kértem hogy kb egy külön kocsit csak miattam fognak beüzemelni :D

[ Szerkesztve ]

(#2841) fateless válasza nincsilyenxx (#2840) üzenetére


fateless
veterán

:Y

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2842) zolee1984 válasza Piftuka (#2838) üzenetére


zolee1984
senior tag

Már tegnap írtam, hogy külön rendeld mert akkor mindre rámegy a kupon
Processzor+ bicikli csengő ONLINEFIZETES előre utána sport kupon
Videókártya + csengő ONLINEFIZETES előre utána sport kupon
Ram + valami kábel ONLINEFIZETES előre utána kieg kupon
Mindezt úgy hogy nem jelentkezel be az alza fiókoddal és a végén mind a 3-at kifizeted kártyával.
Így tudod a legtöbb pénzt megspórolni

üdv Zoli

(#2843) Piftuka válasza zolee1984 (#2842) üzenetére


Piftuka
veterán

Értelek. Köszönöm szépen a tippet!

Ezek szerint ha nem készítek ALZA fiókot, akkor ugyanazzal az email címemmel tudok rendelni többször is? De azért nyomonkövethetőek lesznek később a korábbi rendeléseim, igaz?

És még egy kérdés... A RAM megvásárlásához melyik kategóriából érdemes kábelt, illetve kupont választanom?

"Aquila non captat muscas."

(#2844) tisn válasza Piftuka (#2843) üzenetére


tisn
addikt

190ft-os patch kabel + kiegeszitok4 kupon

Hálózati kábel Datacom CAT5E UTP szürke 0.25 m (MN005a1)

(#2845) tisn válasza zolee1984 (#2842) üzenetére


tisn
addikt

ha igy rendelek, megeszi vajon a cegnevet + adoszamot is?
bar mar epp nincs szuksegem semmire

(#2846) Carline válasza nincsilyenxx (#2840) üzenetére


Carline
őstag

A sárga dzsekis nepper már tisztítószerből táraz. :DDD

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#2847) -secret- válasza tisn (#2845) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

100k alatt nem kötelező az adószám, de amúgy igen én is így rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#2848) zolee1984 válasza tisn (#2845) üzenetére


zolee1984
senior tag

Azt nem tudom mert én magánszemélyként csináltam

üdv Zoli

(#2849) tisn válasza -secret- (#2847) üzenetére


tisn
addikt

koszi

(#2850) nincsilyenxx válasza Carline (#2846) üzenetére


nincsilyenxx
csendes tag

Dehogy, ez ismerősöknek kell, hidd el amúgy nagyon szívesen vennék mert jar mosogatószerért 330-340ft 900ml az SEMMI :D ez a boltban nagyon akciósan 550 :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.