Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) torma1981 válasza fateless (#2450) üzenetére


torma1981
veterán

:D

(#2452) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok, mi hír ezzel a kuponos témával? Még pénteken leadtam a megrendelést, sajnos meg kellett várnom míg eladok egy ramot.
A státusz így néz ki az alzás fiókomban:

Illetve az előbb jött egy ilyen email:

Remélem nem azt jelenti, hogy személyesen ellenőriznie (és törölnie) kell valakinek és megvárják vele a hétfő délelőttöt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#2453) Cyrin válasza grafnet (#2442) üzenetére


Cyrin
addikt

Az Alzának tök mindegy, hogy 200 db-ot 10 embernek vagy 200 embernek ad el. Őt a 200 db érdekli és nem az, hogy ki mennyit vesz...

[ Szerkesztve ]

(#2454) Benhill


Benhill
senior tag

Hi.

Ha én rootolok egy alzán vásárolt telefont, akkor ugrik a garancia vajon?

Vagy ezt annyira nem nézik, pl elég ha visszaállítom gyárira, ha esetleg valami baja lenne?

(#2455) metrion válasza ubyegon2 (#2400) üzenetére


metrion
aktív tag

Remélem lesz még valami jó akció, még hiányzik egy alaplap az új konfigomból. :D

(#2456) raziel01 válasza metrion (#2455) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem told be a 4 ezrest kupont amíg elfogadja. Nem hiszem hogy nagy alaplap akciók lesznek már.

(#2457) fatal` válasza rasotamas (#2452) üzenetére


fatal`
titán

Ez automata. Az én rendelésem is késett, még e-mailt sem kaptam, aztán egyszer csak kihozták. :)

(#2458) fateless válasza Cyrin (#2453) üzenetére


fateless
veterán

Ha eladnak több ezer konzolt több ezer vevőnek, akkor több ezren gondolnak elégedetten az alzára.
Ha megvesz több ezer konzolt egy tucat nepper, akkor a reklámérték drasztikusan csorbul az alzánál.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2459) Casoli válasza raziel01 (#2441) üzenetére


Casoli
őstag

Köszi a tippet!

Beváltottam én is ultimate-re.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2460) Mr.Csizmás válasza raziel01 (#2456) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szoktak lenni, csak nem verik nagydobra. pl. amikor bejött a kínálatukba, "rendelésre " státuszban ez az alaplap volt 20k. [link] érdemes naponta 1-2x ránézni az érdekelt témában, hátha van új cikk feltöltve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2461) Silent77 válasza fateless (#2458) üzenetére


Silent77
veterán

Fittyfenét.
A legtöbb ember nem is tud róla, engem hidegen hagy ki mit csinál, csak itt van ekkora szele.
Nálam ugyanúgy pozitív marad, téged sem érdekelne ki veszi meg, csak vegyék.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2462) Baltazár123 válasza Silent77 (#2461) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A leárazásokkal az a cél, hogy a jövőbeli vásárlókat arra csábítsák, hogy ott vásároljanak és a pozitív élmények alapján újra meg újra jöjjenek. Esetleg egyből vegyenek a leárazott cucchoz kiegészítőket is.
Melyik lenne az az idióta kisker, amelyik annak örülne, hogy a leárazott cuccokat raklapszám hordják ki a sárga és nem sárga ruhás nepperek? Hogy aztán azok passzolják tovább az ő vásárlóiknak.
Nonszensz, hogy gondolhat bárki arra, hogy a boltnak tök mindegy, kinek adja el az ákciós cuccot? Ők nem nagyker, kisker. Nepperből nem élnek meg, mert a nepper csak az akciós termékért jön és utána nem látják, csak a következő akciónál.
Ezek nem készlet kisöprések voltak, főleg nem a ps4-ek, de még egy készlet kisöprésnél is inkább az a jó egy boltnak, ha minél több ember visz 1-1 darabot.
Ezt a sárga ruhás fantomot egy kisebb boltból úgy b.szták volna ki, mint macskát sz.rni, ha bement volna naponta, hogy raklapszám vigye el az akciós cuccokat.

(#2463) Silent77 válasza Baltazár123 (#2462) üzenetére


Silent77
veterán

Szép lenne ha így működne, de nem így működik a valóságban.
A nem nepper is csak akkor megy amikor akciós. Vagy Te drágábban is megveszed?
Engem is max akkor látnak újra, pedig nem vettem semmit eladásra. Érdekes.

Itt van az emag, edigital a 10db-os készletével. Jó sok vevőt megfogtak vele. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2464) mike1334 válasza Silent77 (#2463) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor is pozitív élményt adott, ha nem is tudatosan. Következőleg szívesebben választod majd őket, ha ugyanannyiba kerül majd egy cucc, mint máshol vagy akár akkor is, ha 1-2 ezer forinttal többe...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2465) Silent77 válasza mike1334 (#2464) üzenetére


Silent77
veterán

Számomra pozitív, nem is írtam az ellenkezőjét, sőt hatalmas volt. Nem akartam semmit venni idén szárító, és mosogatógépen kívül, még is elment Alzán 700k. Sárga fantom ide vagy oda. :D
Viszont nem adok érte többet ha máshol olcsóbb. :N

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2466) Baltazár123 válasza Silent77 (#2463) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ha nem kifejezetten beragadt készletet akarnak kisöpörni, akkor a vásárló réteg szélesítése a cél az akciókkal, ebben nyugodtan megegyezhetünk. Nekik nem az a fontos, hogy elvidd az ákciós ps4 pro-t, hanem hogy vásárolj náluk. Olyan is vásároljon, aki addig nem vagy olyan is jöjjön újra, aki már nem vett náluk semmit egy ideje stb.
Az emag a 10db-os akciós készletével már határeset. Nagy a pr értéke, de azért azoknak a mosolya nem őszinte, akik készülnek, aztán 1 perccel az akció indulása után már nincs a cuccból. Tavaly lesz.vatták a vásárlókat azzal, hogy az app hamarabb indult, mint a weboldal és volt k.rva anyázás sokaknál. Ezeket azért megjegyzik az emberek. Van ismerősöm, akit becumiztatott az emag tavaly és nem szívesen vásárol náluk, idén semmit nem vett.
Az Alza hozzáállása példás volt szerintem és előremutató, de amikor a pofátlanság mértéke átlépett egy szintet, akkor érthető, hogy ők is léptek, de még így is teljesen korrekt lépés volt és érthető, korrekt bolt.
Például ha vidékre veszek rokonnak ajándékot, nekem nem az ár a legeslegfontosabb szempont, hanem a plusz garancia, az ügyintézés gördülékenysége, a garanciáztatás egyszerűsége. Eleve égne a pofám, hogy veszek egy ajándékot és akkor küzdjenek egy gariztatással, meg sz.patja őket a bolt utána, meg engem is, mert nyilván akkor engem hívnának. Én rokonoknak csak pár normális boltból veszek ajándékot, az Alza az egyik ilyen. Engem is emlékszem egy akcióval szólítottak meg, láttam, hogy korrekt a kiszolgálás, sértetlen árut simán visszavettek, vidéki rokonoknak flottul ment minden, kiszállítás. Egy garanciáztatás volt, az is ment különösebb küzdelem nélkül. fontos dolgok ezek, vannak emberek, akik nem azt nézik, hogy hol olcsóbb 2 forinttal a cucc.

(#2467) kulfoldi válasza Silent77 (#2463) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Azert ne abbol indulj, hogy a tobbseg ugy gondolkodik mint te. A nagyon tudatos vasarlok csak a torta egy nagyon kicsi szelete. Ahogy mike1334 es Baltazár123 is irja a tobbseg a kovetkezonel szivesebben vasarol onnan ahol van pozitiv tapasztalata. Par ilyen vasarlas es szinte mar csak az Alzaban gondolkodik es nem is nez meg mas boltokat. Es amig az adott bolt akcion kivul is normalis arakon dolgozik addig jo esellyel meg is tartjak ezeket a vevoket. Mondom ne magadbol indulj ki, vagy kvazi barkibol aki ebben a topikban jar.

(#2468) albiosz válasza Baltazár123 (#2466) üzenetére


albiosz
őstag

,,Eleve égne a pofám, hogy veszek egy ajándékot és akkor küzdjenek egy gariztatással, meg sz.patja őket a bolt utána, meg engem is, mert nyilván akkor engem hívnának. Én rokonoknak csak pár normális boltból veszek ajándékot, az Alza az egyik ilyen."

Ha elromlik a cucc, futár viszi el és 30 napja van a szerviznek javítani. Képzeld el ezt egy hűtőnél. Mondjuk mikrot vettem tőlük, mert 30-ert volt inverteres, de azért azt könnyebben tudok kölcsönkérni, ha elromlik gari alatt és 30 napra nélkülözni kell.

(#2469) Silent77 válasza Baltazár123 (#2466) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudom, nekem még sehol nem volt gondom garanciával, garis problémám se sok volt. Ami volt az pikk pakk ment. Bizonyos termékeknél fontos a garancia, de ezeket nem nagyon veszek ajándékba. Nem vagyok 2ft-os ember, boltot se tudnék mondani ahol ne vásárolnék, tehát megint eljutottunk oda, hogy ott veszem meg ahol a legolcsóbb. Természetesen ha Te nem, Nekem azzal sincs semmi gondom. Én maradok ”ott veszem ahol olcsóbb táborba” eddig bevált, nem kívánok többet fizetni ha nem muszáj.
Nagyon elkanyarodtunk, jó éjt!

kulfoldi: Másból nem tudok, magam és környezetem. Fogadtam volna rá, hogy ez sem marad ki. :D
Az emberek egyre tudatosabban vásárolnak, évre évre nő a számuk.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2470) kulfoldi válasza Silent77 (#2469) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ja, ahogy a laposfold hivoke is! :D

(#2471) fatal` válasza Silent77 (#2469) üzenetére


fatal`
titán

"Az emberek egyre tudatosabban vásárolnak, évre évre nő a számuk."

:DDD Ez jó poén volt.

(#2472) Silent77 válasza kulfoldi (#2470) üzenetére


Silent77
veterán

Miért nem az? :O

hunfatal: Te már csak tudod. :C

Sárga fantom helyett, jöttem én. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2473) Baltazár123 válasza Silent77 (#2469) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Szóval te azt gondolod, hogy attól vagy tudatos vásárló, hogy az árukereső alapján a legolcsóbb boltból megveszed a cuccod, mert téged nem fognak a kereskedők átverni alapon?
Nincs több kérdésem, mindent értek :)

albiosz: pont egy mikró volt a tettes :) ráhibáztál. Mert egyébként vidéken mi az opció? Ott helyben a helyi "hűtőkirály" boltnak van egy troll (rossz zsaru) alkalmazotta, aki nem akarja elfogadni a reklamációt, mindenbe beleköt, elmosódott pecsét, nehezen olvasható dátum. Aztán ha nem kopik le a reklamáló, akkor jön a jó zsaru, aki na meglátjuk mit tehetünk nagy kegyesen. Euronicsnál volt tv-s ügyem, ráadásul kiterjesztett garanciás, futár elvitte, megnézték, nem javítható, kaptam a kupont levásárlásra. Nem kellett nagy küzdelmet lefolytatnom a garancia érvényesítéséért. Ez nekem fontos szempont, ha rokonnak veszek háztartási gépet ajándékba. Még magamnak se szeretném a küzdelmet, de ha magamnak veszem, akkor megküzdök az ügyfélelhárítókkal, de ajándékba nincs pofám olyan helyről venni, ahol nem korrekt a garanciáztatás.

[ Szerkesztve ]

(#2474) Silent77 válasza Baltazár123 (#2473) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, pont ott. :C Semmit sem értesz. Kis mosoly.
Okos enged...

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2475) banderasz77


banderasz77
addikt

Alzán frankó árak lettek éjféltől.. 😁

(#2476) Norbi. válasza banderasz77 (#2475) üzenetére


Norbi.
őstag

Xiaomi Mi 9 128GB eddig 110, most 170. :DDD
Azért a lóf*sznak is van vége... :DD

(#2477) omfgk válasza banderasz77 (#2475) üzenetére


omfgk
addikt

Jelezni akarták ,hogy vége lett a mókának.

Én is pár dolgot most megnéztem... Kicsit túlzásba is vitték a dolgot. :))

(#2478) banderasz77 válasza Norbi. (#2476) üzenetére


banderasz77
addikt

Ja...ez most pont a hegye... 😂

(#2479) Lordc0re


Lordc0re
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#2480) Baltazár123 válasza Lordc0re (#2479) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Tok

(#2481) Lordc0re válasza Baltazár123 (#2480) üzenetére


Lordc0re
csendes tag

Azt tudom, de ez a dátumozás meg 10 Ft discount vicces.

(#2482) Baltazár123 válasza Lordc0re (#2481) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ez a napisz.rra való :) Egyébként emelés nem csökkentés, de a dátum furcsa. Alzán mennek fel az árak elég sok terméknél, de mintha tisztára véletlenszerűen történne. A forint gyenge, meg a sárgaruhás sokba került nekik :)

(#2483) fatal`


fatal`
titán

Tényleg durva árak, G29 is felment egy 10-essel. Mondjuk a Legok ára nem változott (legalábbis, amiket vettem ajándékba). Kiváncsi lennék mi alapján emelkedtek bizonyos termékek árai.

(#2484) kssvirag válasza fatal` (#2483) üzenetére


kssvirag
tag

A vga árak is nagyon felmentek. az rx 5700 bedrágultak éjféltől.

(#2485) Compika


Compika
aktív tag

Sziasztok segítenének hogy mi a menete a 14 napos elállásnak, multhét pénteken vettem át egy 32gb os corsair ram kitet lekuponozva 34 re, de kisem bontottam senmit még a két mellék terméket sem ami a kuponokhoz kelettek, és így egyben szeretnék elállni a vásárlástól. :R

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2486) azbest válasza Compika (#2485) üzenetére


azbest
félisten

azt hiszem a weblapjuk minden részletre kiterjedöen leírja, hogyan kell kezdeményezni az elállást [link]

(#2487) Zsizske


Zsizske
kezdő

Urak, rendeltem 1 tapegyseget. Ki is fizettem kartyaval. Hogy tudom visszamondani a megrendelest? Es visszakapni a penzt?

(#2488) -secret- válasza Zsizske (#2487) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rendelés törlése gomb nincs?

(#2489) DJGABI


DJGABI
addikt

nnna, tényleg töltik közben közben a készleteket, lett -igaz nem új, hanem felbontott- xbox kontroller 11k-ért. behúztam. remélem nem valami edigi-s szanaszét tört darab... részemről befejeztem a bf-t, mostmár lelőhetik a kuponokat ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2490) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#2489) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alzán 14 mínusz okosság van/volt fortnite dlc bundles, azt eladod, és voilá.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2491) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
Alzán érdemes plusz garanciát venni?
Pl. egy Xiaomi Amazfit okosórához, ami egyébként olcsóbb is lett most

[ Szerkesztve ]

(#2492) tepenzed


tepenzed
őstag

SZiasztok!

Ez most mi, keddről volt még egy RAM rendelésem, aznap este írták, hogy várhatóan másnap reggel 08:00-ra az alzaboxban van. Azóta ugye eltelt jópár nap, most meg ezt látom, hogy megjelent egy visszatérítős rész is. De a legviccesebb, hogy a termék van raktáron, azonnal átvehető személyesen és semmi emailt nem kaptam:

(#2493) snecy20 válasza tepenzed (#2492) üzenetére


snecy20
veterán

Túl lett kuponozva? ;] :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2494) Lala6 válasza tepenzed (#2492) üzenetére


Lala6
őstag

Alzabox-os rendeléseket törölték, nekem is volt 2db. Most rendeltem újra és box-ot már nem is enged kiválasztani.

(#2495) DJGABI válasza Mr.Csizmás (#2490) üzenetére


DJGABI
addikt

tőlük van ez is.
inkább csak volt [link] de ez 1, ronda lila :DDD 2, emberek fizetnek skinekért? jó, látom van mellette virtuális pénz is, na mind1

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2496) Norbi. válasza DJGABI (#2495) üzenetére


Norbi.
őstag

Én felraktam a skint meg a pénzt, 8 perc múlva el is vitték, szóval fizetnek értük. :)

[ Szerkesztve ]

(#2497) fatal` válasza tepenzed (#2492) üzenetére


fatal`
titán

Törölték a rendelést, tele volt a box, előfordul. Én is jártam így, rendeld újra.

(#2498) snecy20


snecy20
veterán

Jó nagy fos árak vannak most alzán. :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2499) catalano válasza snecy20 (#2498) üzenetére


catalano
tag

Ezek most nem akarnak eladni semmit?

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#2500) Gyuri27 válasza snecy20 (#2498) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem csak neked. Téged nem szeretnek.
Lépj be másik acc-al. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.