Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Piftuka válasza Met (#8000) üzenetére


Piftuka
veterán

"Piftuka
1500 forint, minimum 15k felett, de ggeleven linkelte a feltételeket."

Igen, látom már a belinkelt hivatkozást is. Amikor megnyitottam az új hozzászólást a te bejegyzésed kapcsán, akkor még nem volt ott, azért bátorkodtam rákérdezni. :B

Köszönöm az info-t mindkettőtöknek! :R

"Aquila non captat muscas."

(#8002) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata, hogy amikor visszautalnak bankkártyára összeget, az hány nap mire megjön?
Szombaton vettem valamit, amit vasárnap át is vehettem, de el volt törve és jeleztem feléjük. Lefutott a vizsgálat, majd jelezték, hogy visszaküldik a bankkártyára amiről a fizetés történt a termék összegét. Ez volt vasárnap, de ma csütörtök van, és sehol semmi.

(#8003) fatal` válasza Szellem. (#8002) üzenetére


fatal`
titán

Nekem mindig 1-2 nap volt, általában legkésőbb másnap elindították. De hogy mennyi idő alatt érkezik meg az függ a bankodtól is.

Egyszer a bankom nem jelzett csak a 3-ból 2-t (valamiért szétdarabolták több visszautalásra a rendelést), felhívtam őket és fél órán belül küldték e-mailben az igazolást róla. Végül megérkezett a többivel együtt, csak a banki értesítésben volt valami anomália.

(#8004) Szellem. válasza fatal` (#8003) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ok azonnal visszakuldtek, mert jött üzenet, hogy pénzt küldtek. Ez volt vasàrnap. Nálunk meg még semmi. Raiffaisen bank.
Neked hany nap vokt mikor az uzenettol szamitva jelentkezett a szamladon??

[ Szerkesztve ]

(#8005) fatal` válasza Szellem. (#8004) üzenetére


fatal`
titán

Ahogy írtam, 1-2 nap. De írják, hogy akár 4-5 nap is lehet, ez már szerintem bankfüggő.

(#8006) Met válasza Szellem. (#8002) üzenetére


Met
nagyúr

A bankod küld üzenetet a visszatérítésről? Nem mindegyik küld.
Nekem volt hogy szombaton vittem valamit vissza, vasárnap már jött vissza a pénz.

Legutóbb amikor visszaküldtem valamit írtak hogy küldik vissza az árát, írt a bankom hogy az alza majd küld vissza pénzt, de arról később már nem üzentek hogy meg is érkezett.

Törvényileg X napjuk van visszatéríteni, de nem szarakodnak ilyenekkel hogy kivárják a határidő és csesztetni kell őket.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8007) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Ha online interneten rendelek pl egy bútort amit otthon összeszerelek és személyesen szeretném átvenni a terméket, ez esetben is élhetek a 14 napos elállási jogommal esetlegesen, ha úgy alakulna?

(#8008) fatal` válasza Rendo84 (#8007) üzenetére


fatal`
titán

Online rendelés esetén elvileg él.

(#8009) Met válasza fatal` (#8008) üzenetére


Met
nagyúr

Gyakorlatilag is él.
A rendelés mikéntje számít (online kell lennie), az átvétel módja nem számít.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8010) baandii


baandii
senior tag

Sziasztok!

Alza vagy Emag? Telefont (Nothing Phone 2) szeretnék venni, mind a két helyen ugyan annyi az ára de nem tudom hol jobb a garanciális ügyintézés. Mik a tapasztalatok?

(#8011) KubanitoS válasza baandii (#8010) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én a kérdésedre nem tudok válaszolni, emag gari ügyintézéssel nincs tapasztalatom, egy alzás most fut. Utóbbi esetében nekem kellett postára adnom és visszaküldenem a csomagot Budapestre, igaz a csomagküldés díjtalan volt.

Emagnál arra azonban mindenképpen figyelj, hogy az eladó az emag legyen, ne pedig valami külsős partnerük.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8012) fatal` válasza baandii (#8010) üzenetére


fatal`
titán

Részemről Alza, mert jó tapasztalatom volt a garival (emagnál nincs tapasztalatom). Ha emagnál vásárolsz, akkor arra mindenképpen figyelj, hogy az eMAG legyen az eladó, mert egyébként piactérként is működik az oldaluk és adott esetben egy random román bolt is lehet az eladó.

(#8013) prannk


prannk
őstag

Üdv. Van egy 120 ezres tétel itthon ami kint szlovákiában 92 ezerért megtudnám vásárolni.
Kérdésem hogy ide haza is tudom.garanciáztatni esetleg visszaküldeni ha gond lenne vele?
Hétvégén pont megyek komárnoba.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8014) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

halp: más rendelését hogy tudom visszaküldetni? ismerős nekem adta oda, hogy intézzem a visszaküldést, bizonyos (eü.) okok miatt. (nem, a fiók sem játszik, számla megvan)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8015) Met válasza Mr.Csizmás (#8014) üzenetére


Met
nagyúr

a fiók sem játszik
Mármint hogy indít egy visszaküldést és bedugod a box-ba vagy beviszed?

Ha megvan a számla, akkor azzal bemész az Alzába hogy ezt hoztad vissza és annyi.
Te vagy a Kiss Pista, az árát oda küldjék vissza ahonnan érkezett a pénz, amúgy minden kérdésre a válasz igen.
Akkor van cumi ha az illető nő, mert akkor lehet sminkelned kell ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8016) Mr.Csizmás válasza Met (#8015) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD szóval alzaboxba nem lehet így indítani? :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8017) Met válasza Mr.Csizmás (#8016) üzenetére


Met
nagyúr

Dehogynem.
Nem értem amit írsz azért kérdeztem
a fiók sem játszik
Mármint hogy indít egy visszaküldést és bedugod a box-ba vagy beviszed?

Indít egy visszaküldést, box-os feladással és bedugod a kóddal a boxba.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8018) Mr.Csizmás válasza Met (#8017) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, de az említett okok miatt nem lehetséges a fiókból reklamációt indítani.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8019) Met válasza Mr.Csizmás (#8018) üzenetére


Met
nagyúr

Hát akkor csak úgy lehet hogy bemész a számlával és eljátszod hogy Ö vagy.
A számla a lényeg hogy nálad legyen.

(login adatokat sem tudja megadni? némileg egyszerűbb lenne)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8020) Mr.Csizmás válasza Met (#8019) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább eladtam hardveraprón ugyanannyiért, fél óra bkv-zást megspóroltam :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8021) Met válasza Mr.Csizmás (#8020) üzenetére


Met
nagyúr

Ha így kezded nekem is megspóroltál volna fél óra gondolkozást ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8022) Gallmix válasza Szellem. (#8002) üzenetére


Gallmix
aktív tag

könyveléstől függ. Patikában pl két hét - 30 napot is mondtak. De lemehet gyorsabban is.

[ Szerkesztve ]

(#8023) bul07


bul07
nagyúr

Ferrida cuccokkal mi lett?
Esetleg új nevet kapott?

Kedvencek közül is szőrén szálán eltűntek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8024) blue_23


blue_23
senior tag

Aki rakott már össze PC-t a honlapon, kapott tápkábelt hozzá, avagy külön szükséges rendelni? Avagy az alapból a táphoz jár?

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#8025) Met válasza blue_23 (#8024) üzenetére


Met
nagyúr

A táphoz jár.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8026) bul07 válasza Met (#8025) üzenetére


bul07
nagyúr

Mát ha jár, és nem jönnek a kamu zöld szöveggel mint egyes telefon márkák hogy de hát töltő mindenkinek van otthon, zöld jegyében nem adunk
Tápnál, kábel úgyis van otthon mindenkinek zöld ügyén nem adnak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8027) Met válasza bul07 (#8026) üzenetére


Met
nagyúr

Meg lehet nézni a kiválasztott tápnál mit tartalmaz a doboz.
Ha olyannak veszi akinek ez az első gépe, nem lesz otthon kábele hozzá.

Nyilván akinek van otthon gépe akad legalább 1 felesleges tápkábel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8028) lowzor


lowzor
veterán

"Válaszd ki, hogyan térítsük vissza az alábbi összeget: xxxxxx Ft
Utalás bankszámlára
Bankszámla száma:"

Itt IBAN-t kell megadni, vagy elég a rendes számlaszám is?

(#8029) koxx válasza lowzor (#8028) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

IBAN kell mindig

(#8030) lowzor válasza koxx (#8029) üzenetére


lowzor
veterán

Köszi! :R

(#8031) bul07


bul07
nagyúr

Volt ez a 50% akcióba DDPai X2SP kamera(14900Ft), majd két hétig nem változott a státusza rájuk írtam.
Válasz hogy nem lesz, és töröljem. És annyit ajánlottak hogy 70Mai -25%. Válaszom az volt ha tényleg úgy látják hogy nem lesz akkor töröljék. 25-én reggel törölték is a megrendelést.

Erre most veszem észre hogy fent van az oldalukon és új nem felbontott, ki tudja mióta.

Csak írtam nekik nem álltam meg hogy ez nem volt szép.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8032) bul07 válasza bul07 (#8031) üzenetére


bul07
nagyúr

Válaszoltak
Vegyem meg teli áron ha akarom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8033) BaLee válasza bul07 (#8032) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hát de kedvesek... :U

Amúgy valószínűleg visszaküldött vagy át nem vett kamerákról van szó. Egyik bontott másik meg új, de utolsó darab.

Semmibe nem került volna nekik ha odaadják annyiért...

(#8034) DaniTm


DaniTm
csendes tag

Alza megakiárusítás 11 előtt és után. :)

AlzaPower Bike Holder FCP100 fekete

[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#8035) fatal` válasza DaniTm (#8034) üzenetére


fatal`
titán

Nem emelkedett az ára (bár nem is lett olcsóbb). Eddig is 2610 ft-tól volt, meg most is, ha többet veszel.

De az akció jó nagy kamu (bár egy darab esetén lehet, hogy olcsóbb lett, de valahogy kétlem).

(#8036) Angie™ válasza DaniTm (#8034) üzenetére


Angie™
addikt

Bocs az OFF-ért..

Háát, ez a termék.. :DDD :)
Nem kellene telefonozni bicajozás közben :) Láttam olyan Wolt futárt, aki egy tabletet szerelt fel a kormányra és közben netflixezett
Oké, elfogdom, jól jöhet ha navigáció-ra van szükséged.. De akkor is, az ilyen vacak folyamatosan le fog csúszni amikor rezeg a kormány. Folyamatosan igazgatni kell majd.
Aztán vegyük csak az időjárást. És most nem az esőről beszélek, mert lehet vízálló a telefon, hanem a tűző napról, mikor annyira felforralja a telódat, hogy majd szét robban, az biztosan jót tesz neki :N Ha meg esetleg, véletlenül, bármi baleset van, akkor az első ami össze fog törni, nagy valószínűséggel az a telefon lesz.
SZVSZ ne vegyetek ilyet, még ha fizetnek érte akkor sem.. Akinek kell a navigáció, az idő, a táv, a sebesség stb kijelzése az meg vegyen egy rendes kerékpáros computert..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8037) DaniTm


DaniTm
csendes tag

Köszi a tippet. Kb. 2 évet kibírt egy alis rideg műanyag tartó a robogón, ha évi ~10-15 alkalom után nem adja fel ez is, már megérte. Habár még ez is sok erre az igénybevételre nekem. :DDD :DDD

(#8038) tomgabor


tomgabor
senior tag

Alznánál a Samsung telefon töltök eredetiek? Vettem egy EP-T4510 45w-os töltőt(2024-es dátum van rajta), de érdesebb a felülete és könnyebb mint amit 2023-ban vettem. A régi 106 gramm, az új meg 82 gramm.

(#8039) Met válasza tomgabor (#8038) üzenetére


Met
nagyúr

Ha tavaly óta változtattak az anyagon és a belsején akkor már hamis?
Nem értem a logikát. :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8040) tomgabor válasza Met (#8039) üzenetére


tomgabor
senior tag

Az internet azt írja hogy ha nem 106g akkor hamis.

(#8041) Met válasza tomgabor (#8040) üzenetére


Met
nagyúr

Ja, akkor küld vissza.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8042) Ateszpapa válasza tomgabor (#8040) üzenetére


Ateszpapa
addikt

LOL

(#8043) dragon1993


dragon1993
őstag

Sziasztok!

A számla kiállításnak mi az ideje, kiszállítás és személyes átvátel esetén?
Alza glamour napok keretében vásárolnék (04.14-ig tart), viszont a céghez 04.23-ra tudnám leadni a számlát.

(#8044) Met válasza dragon1993 (#8043) üzenetére


Met
nagyúr

A számla dátumának kellene 04.23 lennie?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8045) dragon1993 válasza Met (#8044) üzenetére


dragon1993
őstag

Igen

(#8046) Met válasza dragon1993 (#8045) üzenetére


Met
nagyúr

A számlát nem lehet későbbre dátumozni, a teljesítés lehet későbbi ha az jó a cégednek.
Ha jó, akkor az Alzát kérdezd meg hogy lehet-e ilyen.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8047) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sziasztok!
A bontott illetve használt termékek mit takarnak? A bontott szerintem egyértelmű, de a használt náluk mit jelent? 14 napon belül vitték vissza?
Köszi

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8048) Angie™ válasza Plazmacucci (#8047) üzenetére


Angie™
addikt

Biztos hogy nem :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8049) Plazmacucci válasza Angie™ (#8048) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor mit jelent? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8050) fahrii válasza Plazmacucci (#8047) üzenetére


fahrii
őstag

A használt az kiállított termék, gariba vissza küldött javított / tapasztalatom szerint inkább nem javított, általában nem gyári csomagolásban és tartozékok nélkül.
A bontott/használt amit 1 hónapon belül vissza küldenek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.