Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) gg72


gg72
veterán

Az is új, hogy egyfajta kupont csak egyszer enged felhasználni? Most szeretnék valamit rendelni és azt írja, hogy "Az ajándékutalvány már felhasználásra került". Ja, ez igaz, kb.2 hete... :((

(#2202) Zeller01


Zeller01
tag

Hát ez csodálatos.... jól jártam a szar kuponokkal....
El is fogyott amit szerettem volna venni

Az x számú megrendelés törölt státuszba került.
Szabálytalan volt a kuponok felhasználása a megrendelésben. Kiegészítőkre való kupont váltott be, viszont a kiegészítőnek számító termék értéke nem éri el a határösszeget.

ennyit a csodálatos kuponozásról

. : Z E L L E R : .

(#2203) pn4hvq válasza Zeller01 (#2202) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nem értelek. Az egész kupon történet megy jópár hete maximálisan kihasználható volt -> "ennyit a csodálatos kuponozásról"
Én köszönöm az Alzának a lehetőséget és az itteni topiklakóknak a tippet.

(#2204) jeni válasza Zeller01 (#2202) üzenetére


jeni
félisten

Szigorítva lett,és vesztességes lett az Alzának a kuponozás!
Léptek!
Kevesebb kupon nagyobb haszon.

(#2205) Rendo84 válasza jeni (#2204) üzenetére


Rendo84
senior tag

Én nem lennék ebben olyan biztos hogy veszteségesek lettek volna.
Egy biztos, reklámnak sem volt utolsó és a jövőben több ember fogja figyelemmel kísérni, az egyébként sem népszerűtlen oldalukat.

[ Szerkesztve ]

(#2206) Erdei88 válasza Zeller01 (#2202) üzenetére


Erdei88
veterán

R.I.P :(

(#2207) Lackooo84 válasza jeni (#2204) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha egy cégnek veszteséges valami, akkor azonnal lépnek, nem várnak napokat/heteket, abban biztos lehetsz.

The Truth is out there...

(#2208) raziel01 válasza Lackooo84 (#2207) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem a PS4 prok tettek be amiket vittek zsákszámra. 10-et egyszerre. 83 ezerért.

(#2209) torma1981


torma1981
veterán

Nem kellet volna itt mindenkinek elmondani, cikket írni, betelefonálni mert nem jó valami stb.
Normálisan lett volna használva, akkor most is lenne. Jó lenne csak meghívásos topikok ahova csak a normálisak tudna bemenni. Nem a sok agyatlan.

(#2210) JóGéza válasza Czimby (#2190) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Nekem is azt írta, de az egyik régebbit elfogadta. A kombinálhatóságot amúgy sem tudtam volna használni.

(#2211) zolee1984 válasza grafnet (#2197) üzenetére


zolee1984
senior tag

Én már mindent megvettem karácsonyra.
Csak a haver akart egy rx 570-et viszont mivel mindig tököl lemaradt róla.
Olvastam a bb topikban azóta, hogy ez több éves történet. Bár mivel a philips kuponról tudtam leeshetett volna magamtól is :O

üdv Zoli

(#2212) jeni válasza Lackooo84 (#2207) üzenetére


jeni
félisten

természetesen nem a csődre gondoltam.
csak már nem volt akkora profit,hogy tovább folytassák.
mert lehetne és tudják a kínálatot bővíteni ha akarják.
legfeljebb nem a TV-k,mikrosütők,a mobilok és a konzolok lennének a sztárok hanem az egyéb konyhai ,fürdőszobai cuccok,esetleg barkácsgépek.

(#2213) lord_m


lord_m
senior tag

Én biztos nem rendeltem volna ennyi mindent, ha nincs ez a kuponozási kiskapu és gondolom sokan vannak így ezzel, ergo Én sem hiszem, hogy veszteséges lett volna nekik.

"Mindennapi kuponunkat add meg nekünk ma!" :DDD

(#2214) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy 1 TB-s vinyót, de sajnos nem tud vele mit kezdeni sem a win10, sem egyéb erre alkalmas szoftver. Látja a meghajtót, de nem lehet formázni, hibát ír.
Szeretném ezt cseréltetni, de miután leadtam egy reklamációt a termékről az alza fiókomban, nem engedi már a termék visszaküldését kiválasztani. (fshit)
Valaki tudja ilyenkor mi a teendő?

(#2215) Casoli válasza lord_m (#2213) üzenetére


Casoli
őstag

Pedig veszteséges volt. Mutass egy nagykert ahol 45 ezer egy rx 580 vagy 35 ezer egy 6TB-s HDD. És ez csak kettő a sokból.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2216) lord_m válasza Casoli (#2215) üzenetére


lord_m
senior tag

Viszont ezeknek köszönhetően a forgalom megtöbbszöröződött, így nem tudhatjuk a mérleget. Valamiért nem lőtték le a kiskaput több, mint egy hónapig...

[ Szerkesztve ]

(#2217) WayneGace válasza Casoli (#2215) üzenetére


WayneGace
őstag

Te ismered az Alza beszerzési árait?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2218) grafnet válasza NdrewSunix (#2214) üzenetére


grafnet
veterán

Telefon, ügyfélszolgálat...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2219) KutyiHU válasza Zeller01 (#2202) üzenetére


KutyiHU
tag

Online fizetted ki?

(#2220) echterion


echterion
nagyúr

Most már olyat is csainál az alza, hogy ugyanazt a kupont egy account-on csak egyszer lehet felhasználni? Nekem nem engedte a kiegészítős kupont ma, mert felhasználásra került. Tegnap vettem vele valami mást.

**********

(#2221) snecy20 válasza echterion (#2220) üzenetére


snecy20
veterán

Jaja, gyakorlatilag egy rohadt kiegészítős kupon újbóli felhasználási miatt is lehet szépen új accountot regelni, óriási üzleti érzéke volt annak aki ezt az alzánál kitalálta. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2222) Dupla D válasza echterion (#2220) üzenetére


Dupla D
csendes tag

Igen, ugyanez volt nekem.

Tegnap este vettem kuponnal egy ps plust, online fizetve. Még nem jött meg a kód, csak azt írta a licenszeknél, hogy “fizetés”, ráadásul nem is a kuponos árat írta a számlán, ezért visszamondtam, de most látom, hogy levonták a kuponos összeget a számlámról még a megrendelés törlése előtt. Kérdésem, hogyha nem kaptam még kódot és tudtam a megrendelést törölni, akkor a pénzt vissza fogják utalni?

[ Szerkesztve ]

(#2223) KutyiHU válasza Dupla D (#2222) üzenetére


KutyiHU
tag

Amikor bepötyögted a kártya számodat, ott kiírta az összeget. Már ott sem a kuponnal csökkentett árat jelenítette meg?

(#2224) Dupla D válasza KutyiHU (#2223) üzenetére


Dupla D
csendes tag

De, ezért írtam, hogy a megfelelő összeggel lett könnyebb a számlám. De jelen esetben most nem ez a lényeges. Ha van annyi eszem, hogy előbb nézem meg a számlámat, mint törlöm a megrendelést, akkor nem törlöm a megrendelést.

(#2225) JóGéza válasza Dupla D (#2224) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Ha elolvasod az összefoglalót, akkor nem törlöd a rendelést.

(#2226) Dupla D válasza JóGéza (#2225) üzenetére


Dupla D
csendes tag

Elolvastam, ez már a negyedik rendelésem. Eddig mindig két email jött röviddel egymás után, amikben először a kupon nélküli m, majd a kuponos ár állt. Most nem jött ilyen. Más is volt így a topikban, és gyakran jött az a megoldás, hogy törölte az illető, és megrendelte újra. Ezért töröltem én is, viszont ezután realizáltam, hogy lehúzta a pénzt, és ekkor ütött szöget a fejembe, hogy lehet beszoptam azzal, hogy egy licenszes terméket dobtam vissza.

Így továbbra is az a kérdésem, hogy dobta-e már valaki vissza a licenszes terméket, ami még nem írt kódot, és ezért visszautalták-e a pénzt.

(#2227) Marosko


Marosko
csendes tag

Dehogy volt veszteséges :)naz Alzának ez jó móka volt. Boldog boldogtalan erről beszélt.

[ Szerkesztve ]

(#2228) maroni válasza lord_m (#2216) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen és általában az eladott mennyiség után is jár visszatérítés lehet hogy több mint amit a kuponnal levittünk!

(#2229) Marosko válasza NdrewSunix (#2214) üzenetére


Marosko
csendes tag

Vagy felhívod őket vagy a segítő@alza.hu-ra írsz egy mailt a problémával kapcsolatban

(#2230) Lala6


Lala6
őstag

Hát akkor itt a vége! Köszönöm nektek a sok tapasztalatot, mindent megvettem (kicsit többet is), amit szerettem volna. Néhány csomag még úton, néhány már nálam.

Kellemes, UTP kábelekben gazdag karácsonyt, és csengessen a Jézuska bicikli csengővel :)

[ Szerkesztve ]

(#2231) catalano válasza Marosko (#2227) üzenetére


catalano
tag

Szerintem is jó volt nekik!

Pl.: Xbox One S 1TB All-Digital + 3 játék kuponozva 43eFt

németben kuponok nélkül 99 euro: [link]

[ Szerkesztve ]

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#2232) Marosko válasza catalano (#2231) üzenetére


Marosko
csendes tag

Ja látom a Geizhals feldobta. Mondjuk rá ott játékok nélkül láttam.

(#2233) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Teljesen vége vagy van még összevonható kupon?

(#2234) lemusz válasza BusinessGuy (#2233) üzenetére


lemusz
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#2235) echterion válasza snecy20 (#2221) üzenetére


echterion
nagyúr

Géniusz volt a lelkem. Most majd lesz az adatbázisukban egy valag fake meg inaktív reg.

**********

(#2236) Beniii06 válasza bazccka (#1949) üzenetére


Beniii06
őstag

Sokat spóroltál az ingyenes kiszállítás kuponnal a trabanton, de a kiszállítási időnél nem írták véletlenül, hogy 5 év? Ismeretséggel 3 évre csökkenthető. :U Az ajándékcsere lehetőséget ne felejtsd el bepipálni 0 Ft-ért, ugyanis ha nem olyan lesz a színe, mint a képen, akkor ingyenesen kicserélik, csak győzd kivárni az újabb 5 évet. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#2237) Sinu válasza raziel01 (#2208) üzenetére


Sinu
senior tag

Nem is értem miért mondod...

No Future

(#2238) zolee1984 válasza snecy20 (#2221) üzenetére


zolee1984
senior tag

Jelentkezz ki a fiókból úgy elfogadja

üdv Zoli

(#2239) grafnet válasza Sinu (#2237) üzenetére


grafnet
veterán

Ez a sárga dzseki már sok képen feltűnt!... :O :(((

Őt vajon miért szolgálják ki?
Miközben (random) egy-egy tételt vásárló fórumtársakat meg nem?! :(

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2240) szabi__memo válasza grafnet (#2239) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez egy igen jó kérdés

(#2241) Gyuri27 válasza grafnet (#2239) üzenetére


Gyuri27
félisten

Chasert ne szolgálnák ki? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#2242) Baltazár123 válasza grafnet (#2239) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Én egy másik srácot láttam, nem ő volt. Ezek egyesével veszik, külön is fizetik, ott küzdött a fizetéssel fél órát, utána meg több csomaggal is elém került, amit nem értettem, mert én fizettem előbb. Amikor egymásra pakolja a gépeket, akkor látsztik csak, hogy egy vásárló, de az alza rendszerében, lehet, hogy mindegyik gép külön accon futott. Lehetetlen beazonosítani, ott meg a csóri alkalmazott nem tagadhatja meg a gép kiadását, mert botrány lenne belőle.
Két középkorú ember is vitt egy csomó gépet, vegyesen xox és ps4pro. Ahogy én értettem viszik vidékre és már neveket is beszéltek, hogy kié lesz. Ők szerintem nem viszonteladók voltak, csak bevállalták ismerősöknek, hogy még aznap leviszik a cuccot.
Ez a sárga dzsekis gyerek már inkább kinéz olyannak, aki dobja fel a jófogásra meg az apróra utána.

(#2243) 0xmilan


0xmilan
addikt

Peticio, hogy a sarga dzsekis srac legyen a topik uj kabalaja. Kolcsonadom a sarga sapim, hogy teljes legyen az osszkep.

(#2244) Sinu válasza 0xmilan (#2243) üzenetére


Sinu
senior tag

A sapka nem jó ötlet, eltakarná a szép, szürkére festett haját

No Future

(#2245) maj-viktor válasza torma1981 (#2209) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha jól tudom pont ilyen céllal indult BB Discord...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2246) maj-viktor válasza Sinu (#2237) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért ilyen képeknél az arcokat kitakarhatnátok... csak úgy mondom... BB topikba is toltak 3db képet a napok folyamán 10db xbox / ps4-et zsákoló emberkéről!
(nem mintha én lennék a képen, csak azért naaa!)

/szerk megkerestem BB-be... ugyez a sárga kabátos csókát spottolták! :D
https://prohardver.hu/tema/bestbuy_topik_akcio_ajanlasakor_akcio_hashtag_kote/hsz_25336-25336.html
https://prohardver.hu/tema/bestbuy_topik_akcio_ajanlasakor_akcio_hashtag_kote/hsz_25363-25363.html

Sárga kabátos muki for ALZA topik kabala! :D

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2247) Cyrin


Cyrin
addikt

ebből a citromfiúból MÉM lehetne...ha bármi akciós akár a világ másik felén, ő megjelenik és bezsákol amennyit bír :D

(#2248) Casoli


Casoli
őstag

Egyel regebbi kupont nekem elfogadta.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2249) zolee1984 válasza Casoli (#2248) üzenetére


zolee1984
senior tag

Mármint több darabot?

üdv Zoli

(#2250) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Nekem azért most van egy olyan érzésem, hogy a Sony és az Ms árat fog csökkenteni, 1 éven belül itt a nextgen, a felhalmozott készleteket csökkenteni kell, szerintem pont olyan árakat fognak belőni, hogy aki most nagyon bevásárolt egy darabig majd ülhet a készleten. Szerintem már nem fognak visszamenni a korábbi alapárra vagy ha igen, akkor az ünnepek után csökkentik.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.