Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) fatal`


fatal`
titán

Na, vissza is érkezett a Boxba nem kiszállított rendelés jóváírása a számlámra. Ez igen gyors volt. :) Teljesen korrekt, általában nem nagyon merek előre fizetni, ezután az Alzán bátrabb leszek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1502) Chaser válasza albiosz (#1499) üzenetére


Chaser
titán

nagygépeknél kötelezően a kisker kötelessége és ktsg-e az elszállítás ha szükséges, de zömében szerviz megy ki, bolttól függetlenül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1503) csababarca


csababarca
őstag

alza-nál ha több mindent rendeltem, de egy dolgot szeretnék visszaküldeni, akkor simán csak azt visszapostázom, és majd annak a terméknek az árát küldik vissza?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1504) Chaser válasza csababarca (#1503) üzenetére


Chaser
titán

igen, és levonják a discountokat ha igénybe vetted - jogosan -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1505) csababarca válasza Chaser (#1504) üzenetére


csababarca
őstag

értem.

alaplapnál írják, hogy nem túl jóféle amit rendeltem.
de akkor inkább hagyom, annyira pocsék nem lehet azért, hogy az én igényeimnek ne feleljen meg.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1506) totyak válasza csababarca (#1505) üzenetére


totyak
aktív tag

Ha még 14 napon belül vagy, küldd vissza az egész rendelést, mindent, ami a lappal jött és rendelj új lapot, ugyanazokkal a dolgokkal.

14 napig szó nélkül elállhatsz a vásárlástól. Én is így tettem egy memóriánál, ment vissza minden és vissza is utalták a teljes összeget.

(#1507) KutyiHU


KutyiHU
tag

Aki posta pontra rendelt az alzáról, az csak e-mailben kapott értesítést, hogy átvehető a csomag, vagy sms-ben is?

(#1508) Chaser válasza csababarca (#1505) üzenetére


Chaser
titán

vagy vissza minden, ahogy mondta más is
milyen lap ez?
és mért nem előtte olvasol utána? :) előtte-utána érted :d álmos vagyok ( :

nézem ezt ps plus csomagot, ha jól értem ez multi és havi kettő darab játékot be lehet zsákolni?
olyat nem tud mint az ms gp, hogy kb 100 játékkal korlátlanul lehet játszani, de nem kerül tulajdonba?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1509) dobolan válasza KutyiHU (#1507) üzenetére


dobolan
senior tag

Én sokat rendeltem postapontra, mindig kaptam smst is.

(#1510) csababarca válasza Chaser (#1508) üzenetére


csababarca
őstag

Utánakérdeztem de nem kaptam a topicban érdemi választ.
csak a “b450es lap” ennyi volt.

asus prime b450-plus egyebkent.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1511) Chaser válasza csababarca (#1510) üzenetére


Chaser
titán

ph-n kívül is létezik élet, newegg nekem mindig bejött, bár nem sok review van, de elég megosztó

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1512) , válasza KutyiHU (#1507) üzenetére


,
addikt

Elvileg e-mailben és SMS-ben is. De volt, hogy csak az egyik jött meg, illetve volt, hogy egyik se, pedig a csomag már napok óta ott volt a célállomáson. Most utoljára valamikor éjfél környékén jött az értesítés, hogy megjött a csomagom, viszont a nyomkövető rendszer szerint már előző nap reggel óta ott volt a PostaPonton. A posta rendszere néha nincs a helyzet magaslatán.

(#1513) fatal` válasza Chaser (#1511) üzenetére


fatal`
titán

Ahogy nézem leginkább az a probléma, hogy BIOS Update nélkül nem indul el a 3. gen CPUkkal. Fura, mert intel oldalon a biosig már a C2D korszakban is eljutottál, szóval unsupported CPU-val simán lehetett BIOS-t frissíteni.

(#1514) , válasza csababarca (#1510) üzenetére


,
addikt

Voltak ilyen alaplapjaim, nekem semmi gondom nem volt velük, illetve az új gazdáiknak sem. Tuningról meg hasonlókról nem tudod nyilatkozni, mert azzal én alapból nem foglalkozom, de működés szempontjából hibátlanul tették a dolgukat, RAM-okkal se problémáztak. Hűtött VRM, 7.1 audio, Gigabit-es LAN, USB 3.1, SATA3, M.2, Aura Sync RGB csatlakozó, van minden, mi szem-szájnak ingere.

(#1515) csababarca válasza , (#1514) üzenetére


csababarca
őstag

Akkor lehet túlaggódom.
ryzen 5 2600as menne bele.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1516) Imilenni válasza csababarca (#1515) üzenetére


Imilenni
addikt

Volt már olyan, hogy valaki két csomagkövetési számot kapott egy csomaghoz?
Ez most valami baki?

Press "F" to pay respects.

(#1517) pn4hvq válasza csababarca (#1515) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Biztosan működik benne, mert a gyerek ilyen alaplapjában ilyen cpu van.

(#1518) szupi92 válasza maj-viktor (#1497) üzenetére


szupi92
tag

Köszönöm.

(#1519) , válasza csababarca (#1515) üzenetére


,
addikt

Ha csak annyi a kérdés, hogy fog-e menni benne alapból BIOS-frissítés nélkül, akkor igen. A honlap szerint a 3000-es Ryzeneket is kezeli alapból: "AMD Ryzen 3000 Desktop Ready"
https://www.asus.com/hu/Motherboards/PRIME-B450-PLUS/overview/

(#1520) , válasza Imilenni (#1516) üzenetére


,
addikt

Volt, hogy csak úgy tudták a megrendelést lecsomagolni, hogy kétfelé osztották, és két külön csomagban jöttek a cuccok.

(#1521) Czimby válasza Imilenni (#1516) üzenetére


Czimby
addikt

Kétfelé vették a csomagot, pl xbxo vagy ps4 befóliázva mellé meg borítékban a sallang lankábel stb

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1522) csababarca válasza , (#1519) üzenetére


csababarca
őstag

azt tudom hogy megy, azt nem értem (mivel nem ismerem az alaplapokat annyira), hogy miért illetik a topicjában kuka, hulladék, pocsék jelzőkkel.

szerintem a mezei felhasználó szokásomat kielégíti.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1523) Because válasza Imilenni (#1516) üzenetére


Because
őstag

mindhárom rendelés a kis kütyük + nagy eszköz miatt 2 csomagos tételként érkezett

(#1524) , válasza csababarca (#1522) üzenetére


,
addikt

Egy átlag felhasználó igényeit bőven kielégíti az az alaplap, de még túl is szárnyalja.
Meg egyébként is az ajánlott alaplapok között említik (Összefoglalóban):
https://prohardver.hu/tema/milyen_alaplapot_ilyen_arban/friss.html

[ Szerkesztve ]

(#1525) grosy


grosy
senior tag

Sziasztok!

Volt itt bárki olyan, aki "kuponozással" vett valamit az Alzánál, majd a személyes átvételt választotta, és elhajtották a Róbert Károly körúti üzletből, hogy trükközött?

(#1526) zolee1984 válasza grosy (#1525) üzenetére


zolee1984
senior tag

Fizess kártyával előre és akkor nem mondanak semmit csak a kezedbe nyomjàk

üdv Zoli

(#1527) Mr.Csizmás válasza , (#1524) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eléggé lowcost az az asus, ebben az árban a steel legendek jók. 2x m2, stabil 4 fázisos vrm, stb. mATX [link] és atx formában is [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1528) Chaser válasza , (#1514) üzenetére


Chaser
titán

ezeket tudja a br 19e ft-os b450m-s2h lapom is... :) zen 2700 megy benne most 3,7-en, lap bírná, cpu-t nem kínzom több fesszel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1529) zolee1984 válasza csababarca (#1522) üzenetére


zolee1984
senior tag

Vegyél msi b450-et.
Abszolút probléma mentes lapok.
Mondjuk egy b450 gaming plus

üdv Zoli

(#1530) Mr.Csizmás válasza Chaser (#1528) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

utoljára s775 érában tuningoltam (najó egy X3-at négymagosítottam), tegnap unatkozásból rátettem 41x szorzót a 2600-ra, ramokat 3333/cl20-ra, benchmark bírta, chrome meg bedőlt 60 oldal után a gmail megnyitásával, ramokat visszavettem, most net+film alatt passzív a gép. :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1531) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hülye kérdés:

Ha tegnap este rendeltem készleten lévô terméket, mikorra várható?🙄 Vidék

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1532) Gabor343


Gabor343
tag

Üdv!
Ma délután rendeltem egy pár PS4 játékot az alzán összesen 13ezer Ft-ért amire ráaktiváltam a kiegészítős kuponkódot a 190Ftos UTP kábelnek köszönhetően.
Le is vonta a 4ezret és 9ezret írt ki áfás végösszegnek.
Na viszont most érkezett email-ben számla amiben 13ezret ír áfás végösszegnek, ránézem az alza weboldalán a rendeléseimre ott is most már 13ezret ír, az email érkezése előtt csak 9ezret írt.
Személyes átvétellel és fizetéssel rendeltem a cuccokat, lehetséges lenne hogy a kuponkódos akciót levették a rendelésemről?

Szerintetek érdemes lenne lemondani a rendelést és megrendelni újra online bankkártyás fizetéssel?
Megnéztem még mindig engedné aktiválni rá a kupont ha újra megrendelem.

(#1533) LógaGéza válasza Gabor343 (#1532) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az a tapasztalat, hogy bankkártyás fizetéssel tán kevésbé szórakoznak. Ha személyesen fizetsz, ott ránéz egy ügyintéző legalább, és ha ő kiszúrja, vagy olyan kedvében van, akkor simán megtagadhatja a kiadást.
Ha kifizeted előre, akkor végigmegy full automatán a folyamat, csak néha szúrnak ki 1-2 dolgot.

Mondjuk haveromnak mondtam, hogy van ez a kuponos dolog, raksz be egy-két dolgot, kupon rá, stb. Ő fogta magát, elment a Róbert Károly körútra, odament a pulthoz, és mondta az eladónak, hogy kérné ezt a monitort UTP kábellel, szivecskés lufival, ezekkel a kuponokkal - a pult mögött álló csajszi csak mosolygott egyet, mondta, hogy tudja mire gondol, de nem adhatja ki, üljön le oda, és rendelje le. A sarokban lévő PC-n megrendelte, majd kiadtak neki mindent.
Szóval ez is múlhat az ügyintézőn is nagyon.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1534) Gabor343 válasza LógaGéza (#1533) üzenetére


Gabor343
tag

Köszönöm a részletes választ :R
Akkor nem kockáztatok, hanem megrendelem újra bankkártyával.

(#1535) maj-viktor válasza grosy (#1525) üzenetére


maj-viktor
őstag

BB topikba volt már 1-2embernél... bár asszem ott dupla Ariel kuponos volt ilyen főként... de 10-ből 1eset van ilyen!

Amúgy meg: [link]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1536) draco31


draco31
veterán

Volt egy olcsó xbox rendelésem, amihez a 3 játék van, ami 42e kuponnal. De ez a rendelésem hibás volt, mert fizetés közben kiesett a kosárból. Töröltem a rendelést, már a pénz is visszajött.
Ez után megrendeltem a fifás változatot, ami egy 10-essel drágábbra jön ki. Most jött meg a csomag, és a dobozán a 3 játék szerepel, nem pedig a fifa. Akkor most így jártam?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1537) GuruZone válasza Imilenni (#1516) üzenetére


GuruZone
őstag

nálam még a postás matricákat is összecserélték a két csomagon.
Ez azért mókás, mert a PS4 Pro-t kihozhattam volna ingyé' a postáról.

A másik csomag egy nagy buborékos tasak volt, abba volt a kőműves simító, a pingponglabdák és az NHL 20. Arra kértek 88000 Ft utánvét fizetést :D

Persze nem voltam köcsög és átvettem azt is.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1538) Chaser válasza draco31 (#1536) üzenetére


Chaser
titán

fifát külön adják mellé nem? webshopban mi vana dobozon? ha a fortnite bundle, fifát az accountra kapod kód formájában
ha fifás, akkor szólni kell nekik

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1539) draco31 válasza Chaser (#1538) üzenetére


draco31
veterán

Külön írja a fifát. A dobozon a 3 játékot írja.
Melyik accountra, ha aktiválom a boxot, oda?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1540) Chaser válasza draco31 (#1539) üzenetére


Chaser
titán

az alza accountodra ( :
könyvtár - > játékok

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1541) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok!
Milyen kupont tudnék még betenni ehhez?

(#1542) , válasza Chaser (#1528) üzenetére


,
addikt

Nekem meg a 15ezer Ft-os A320-as Asusom is tudja (Prime A320M-K), mert azon is van a hűtött VRM-et leszámítva minden más egyéb, még M.2 csatlakozó is. :P

Az említett Gigabyte lapod se rossz, olyanom is van, de azon csak 2 db RAM foglalat van, és a ledes hűtő fényeit sem tudja rendesen vezérelni, mert csak színeket tudsz váltani/kikapcsolni, ezzel szemben az említett B450-es Asus különféle effekteket is tud akár, és még a hallgatott zene ütemére is villoghat a ledes hűtőd. :)

(#1543) Czimby válasza ron8 (#1541) üzenetére


Czimby
addikt

Egy patch kábelt egy kiegészítő kúponnal, de lehat a kábel nem is kell.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1544) ron8 válasza Czimby (#1543) üzenetére


ron8
senior tag

Próbáltam már, de nem engedi, azt írja, h min 12e ft-nak kell lennie.
Ezen kívül a játékot is próbáltam, azt sem engedi.

(#1545) draco31 válasza Chaser (#1540) üzenetére


draco31
veterán

Önnek még nincs letölthető játéka.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1546) , válasza Mr.Csizmás (#1527) üzenetére


,
addikt

Jó alaplapok a Steel Legendek, csak kár, hogy mindössze 2 év a garancia rájuk, és pont az Asrock az, aki nem a túl hosszú életű termékeiről híres (alaplap/VGA). Ár/érték arányban viszont jó választás.

(#1547) nitro16 válasza Gabor343 (#1532) üzenetére


nitro16
senior tag

Én is így jártam ma a ps4 gameknél, előtte amiket rendeltem mindig utánvét illetve utánvételes fizetés de most nekem is beragadt. Újra rendeltem kifizettem előre, majd posta házhoz így már átment. Szóval van, hogy beakad bárkinek. :K

(#1548) Chaser válasza , (#1542) üzenetére


Chaser
titán

jah, csak 2 dimm, kevés is 32gb manapság ( : és a zenek arról híresek, h szeretik a 4 modult ;]
rgb nem tudom mit tud, ilyen hülyeségből kinőttem, de van rajta
gyanítom az említett b450-es asus nem br 19e ft - nem kuponozva, úgy az enyém 15 körül van, én még teljes áron vettem - ( :
csak és kizrólag design miatt cserélem ha cserélem, b450m msi gaminget szerettem volna, de az eltűnt
mugen 5-tel és a nitro 590-nel már kb semmi nem látszik ki belőle, szóval mindegy :d
steel legendeknél úgy láttam csillivilli' köntös megy, de a vrm-ek nem a legjobbak

draco31
így van, nekem még nincs :N ( :
átvetted már a csomagot? akkor ott kell legyen a fiókban a játék, akkor is ha még a kódot nem kaptad meg hozzá, ha nincs, hívd az üfsz-t, akár ma

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1549) draco31 válasza Chaser (#1548) üzenetére


draco31
veterán

1 órája vettem át a futártól, most bontottam ki.
Akkor telefon lesz

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1550) Chaser válasza draco31 (#1549) üzenetére


Chaser
titán

hajrá, majd számolj be :R hadd okuljunk

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.