Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Marosko válasza SzlobiG (#1583) üzenetére


Marosko
csendes tag

Meglepődnék ha az üzletben tudnának neked kulcsot adni.

(#1602) Chaser válasza #50024960 (#1600) üzenetére


Chaser
titán

ennyit nem tud kiszámolni az okosfeje', de arra volt képe ennek a rendkívül intelligens gyöngyszemnek is, hogy privátban zaklasson a nyomorával
tényleg kezdem nagyon unni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1603) Baltazár123 válasza bigdady (#1590) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Azon gondolkodom, hogy ez a sok kacat meg utp gyártója kínában milyen következtetéseket fog levonni az ugrásszerűen növekvő közép európai igényekről. Talán még be is ruháznak, hogy a jövőben a megnövekedett igényeket ki tudják elégíteni :)

(#1604) Because válasza Baltazár123 (#1603) üzenetére


Because
őstag

pedig van ott elem vagy éppen nekem bicókulacs, fékpofa is jól jött. talán hasznosabb mint 25cm kábel :)

(#1605) #50024960 válasza Chaser (#1602) üzenetére


#50024960
törölt tag

Mi járhatott a fejébe ? Jó lesz veszek egy pro-t, kuponokkal úgy is lejön belöle 13.5k óccsó lesz...áh basszus a slim alapból csak 59k azt meg majd elhozom még óccsóbban...de basszus arra nem jók úgyan azok a kuponok most mi lesz ? :W most komolyan, ha ennyi nem megy,hogy nem úgyan az az összeg ezért nem nem mennek rá úgyan azok a kuponok értékhatárok miatt és ezt valaki nem látja, nem veszi észre, nem fogja fel, tényleg ne vegyen semmit, árukereső utolsó találata rendeld meg ott nem kell számolni, kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

(#1606) Chaser válasza #50024960 (#1605) üzenetére


Chaser
titán

kicsit tovább gondolva, ha 95e-s termékhez jó a 10e ft-os discount, de az jó a 60e ft-oshoz is, akkor jó lesz a 30e ft-oshoz is, sőt a 10e ft-oshoz is, áááááááá ha csak egy öccáz' ft-os sz@rt veszek nekem fognak fizetni 9,5e ft-ot ;]
viszont én már nagyon unom ezt a sok szerencsétlent, szóval szépen megkérek mindenkit, hogy irkáljátok másnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1607) Erdei88 válasza Chaser (#1606) üzenetére


Erdei88
veterán

Esetleg az összefoglalóba befehetnénk , hogy Téged lehet keresni nyugodtan privátban :DDD

(#1608) Chaser válasza Erdei88 (#1607) üzenetére


Chaser
titán

sajnos már nem vicces
nem véletlenül kértem az önkéntes webcaritasokat, h ne etessék a birkákat, amelyik szerencsétlen nem tudja összelegózni magának amit kell, vegye meg teljes áron, ha már a fáradságot sem veszi, hogy legalább megpróbálja
iménti úr egyértelműen kijelentette, hogy neki arra nincs ideje..lol ( : - hol érdekel engem mire van ideje - én csak csináljam meg neki
a segítség nem az, h megcsinál az ember más helyett valamit, hanem megmutatja hogy kell, ott az a sz@ros összefoglaló is már, nettó idiótákon az biztos, hogy nem segít, de nekik ott a lehetőség teljes áron vásárolni
gyakorlatilag amit ez a rengeteg nyomorult privátban leművelt, már bőven zaklatás kategória, és rohadtul unom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1609) fatal` válasza Erdei88 (#1607) üzenetére


fatal`
titán

:DDD :DDD :DDD

A hétvégén én is sok privit kaptam, szerencsére most már csönd van. :DDD

(#1610) Chaser válasza fatal` (#1609) üzenetére


Chaser
titán

legközelebb csak linkelem a nicked :K ;]

szerk:
és erdei úrét
hihi (((( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1611) fatal` válasza Chaser (#1610) üzenetére


fatal`
titán

Nem gond, majd letiltok mindenkit. :DDD Egyelőre azt hiszem még mindenkinek válaszoltam, de 5-6 privi után nálam is elpattanna a húr. :D

(#1612) , válasza Chaser (#1608) üzenetére


,
addikt

Nem ér annyit az egész, hogy ilyen miatt teljesen kikészülj, tilts le inkább mindenkit. Vagy kezdetnek cseréld ki az aláírásodban a "_tejesen'® joálapotpan'™_" szöveget valami ilyenre, hogy: "A privátban kuponok miatt rám írókat azonnal tiltom!!! ):".

(#1627) grosy


grosy
senior tag

Mondjuk azt érdekesnek találnám, hogy egyeseket kiszolgálnak a Róbert Károly körúti boltban, másokat meg elhajtanak az ügyintézők. Ebből olyan diszkriminációs botrányt lehetne csinálni, hogy az Alza csak nézelődhetne.

(#1628) Mr.Csizmás válasza grosy (#1627) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mekktörtént? :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1629) wooot


wooot
újonc

Az összefoglalóban linkelt "Hogyan működik a kuponszámolás" leírás alapján a képen látható kosár összeghatárának 34 ezer forintnak kellene lennie. Valaki legyen szíves mondja meg mit nem értek jól. :F

[ Szerkesztve ]

(#1630) -secret- válasza wooot (#1629) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hmm ez érdekes. Előtte nem volt valami más a kosaradban amit töröltél és ami miatt így mutathatja? Végigvinni engedi a rendelést?

(Én hozzádobnék a kosárhoz még 170 ft-nyi valamit az ingyen szállításhoz.)

[ Szerkesztve ]

(#1631) Chris1983107 válasza Lackooo84 (#1576) üzenetére


Chris1983107
tag

Szia!

Egy óra múlva, oda érkezett meg a kód, amit te is mondtál nekem. A licence-ek fülnél megnyitottam és ott várt az aktiváló kód. Valószínű az alzabox-os átvételnél lassabb a fizetés feldolgozása. Szerencsére így már működik is minden flottul. Köszi! :C

(#1632) grosy válasza Mr.Csizmás (#1628) üzenetére


grosy
senior tag

A kuponozás lépésről lépésre leírásban említik.

(#1633) robertka


robertka
tag

Sziasztok, 4000Ft os kiegészítő kedvezménynél még mindig fennál a lehetősége, hogy visszadobják a helyszíni átvételnél a rendelést vagy ilyen "kis" összegűnél nem szokásuk? Köszönöm.

(#1634) Mr.Csizmás válasza grosy (#1632) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, hát van rá esély. persze aki olyan balf.... hogy elkezdi hívogatni őket hogy mé nem kapja meg a kétforintos vackára a -4000-et, ne csodálkozzon, ha markerezi az accountját.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1635) wooot válasza -secret- (#1630) üzenetére


wooot
újonc

Egészen eddig el tudom vinni, megvenni nem akarom mert az összeghatárra vagyok csak kíváncsi. Ez volt a legalacsonyabb árú termék ami még aktiválja mindkét kupont. Új inkognitó ablakban állítottam össze, mindent kosárba tettem és utána a kuponokat írogattam hozzá. Semmit nem variáltam.

[ Szerkesztve ]

(#1636) -secret- válasza wooot (#1635) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Érdekes nekem ilyen még nem sikerült.

(#1637) Baltazár123 válasza wooot (#1629) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Az autóst vette elsőnek, 16+2+12, 30e kell hozzá csak ilyen sorrendben, pont annyi a számla. A másik sorrendben 12+4+16 = 32e kéne. A kupon sorrend fontos, ha határértéken van a számla.
Az ingyen szállítást is kérd meg hozzá

(#1638) wooot válasza -secret- (#1636) üzenetére


wooot
újonc

(#1639) zolee1984 válasza wooot (#1638) üzenetére


zolee1984
senior tag

Előre kellett volna beírni az ONLINEFIZETES kódot az ingyen szállítás miatt

üdv Zoli

(#1640) grafnet válasza zolee1984 (#1639) üzenetére


grafnet
veterán

Miért? Még most is 25 felett van.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1641) -=Jam=- válasza grafnet (#1640) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Csak a szállítás miatt, ahol a kuponokat írod be, ott még pont alatta volt, ha megnézed az előző képernyőképet, amit berakott.

(#1642) ttth


ttth
újonc

Sziasztok!

Múlt hét pénteki rendelésem nem került átadásra a futárszolgálatnak, gondoltam rácsörgök az ügyfélszolgálatra. Az üfsz. szerint a kuponok HELYTELENÜL(!) lettek felhasználva, úgyhogy a rendszerük megtagadta a szállítást. Gondolom valakinek feltűnt, hogy valami nem stimmel, úgyhogy már jobban figyelnek a kuponos rendelésekre. Persze az előző X rendelésem gond nélkül megjött, szóval nem töröm különösebben magam. Azt szertném megkérdezni, hogy van -e olyan, aki pl. tegnap rendelt és már átadták valamelyik futárszolgálatnak a csomagját? (onnantól ugyanis már biztosan kijön, ha előre kifizette)

(#1643) -=Jam=- válasza ttth (#1642) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem kellett volna felhívni őket, édes istenem, pénteki rendelés még nem volt feladva hétfőn, hát mit képzelnek... :W Nem a rendszerük tagadta meg, hanem mivel érdeklődtél ezért ránéztek, úgyhogy magadnak intézted el.

Nekem simán jön 4 csomag, amit tegnap rendeltem.

(#1644) AnonymusX válasza Lackooo84 (#1556) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Miért ne ment volna át? A kontroller kiegészítőnek minősül (a 12k-nál drágább Xbox kontrollerekre is vitte/viszi a kupont külön kábel hozzáadása nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#1645) Davee. válasza ttth (#1642) üzenetére


Davee.
tag

Bankkártyás fizetéssel rendelés után kb. 20 perccel számlázzák, ha számlázva van akkor biztosan megkapod.

(#1646) Mr.Csizmás válasza ttth (#1642) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1634 :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1647) Lackooo84 válasza AnonymusX (#1644) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert volt aki beírta, hogy törölték stb.

The Truth is out there...

(#1648) NoOne1976 válasza ttth (#1642) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nekem is átment tegnap minden, a szokásos előre fizetős módban. Az egyik már a posta rendszerében is nyomon követhető,ma érkezik .

[ Szerkesztve ]

(#1649) grafnet válasza -=Jam=- (#1643) üzenetére


grafnet
veterán

Nem feltétlenül van igazad!
Miatta nem muszáj a fejedet a falba verni sem...
Ha olvastad, követted volna a BB topikban az alza rendelések kiszállítását, akkor emlékeznél rá, hogy van akinek a pénteki rendelését szombaton már vitte a futár...
Nekem a pénteki T-s rendelésemet tegnap reggel hozta a GLS.

A hsz-ed végén is azt írod: "Nekem simán jön 4 csomag, amit tegnap rendeltem." Tehát joggal gondolhatja bárki: pénteki rendelés hétfőn elindul, aminek nyoma kellene legyen...

Másik: a hsz-emre válaszoltál, de a kérdésem ez volt: "Miért?"
Lehet nem jól kérdeztem. A helyesen feltett kérdés a következő:
- Miért kellett volna előre beírni az ONLINEFIZETES kódot?

OK, hogy most az utánvét miatt van 25e felett, de miért nem mindegy, mikor írod be az ingyen szállítást?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1650) AnonymusX válasza Lackooo84 (#1647) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Azokat azért törölték, mert nem a kuponnak megfelelő kategóriából jött össze az összeg (ha észrevették és ezért kell trükközni az online fizetéssel). Te esetedben meg erről szó sincs, mert a kontroller is kiegészítő kategória és csak a 12k elérése miatt kellett mellé még valami ugyanabból a kategóriából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.