Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) DJGABI válasza rasotamas (#2600) üzenetére


DJGABI
addikt

fentebb is írták: be vannak lassulva. szombati rendelést nekem mondjuk a tegnapival együtt feladták.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2602) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Nemigen értem minek türelmetlenkedni...Karácsony elötti hajtás van Bfriday volt. Őrültek háza a futárcégek agyonterhelve, alza szintén. Ez van türelem.

(#2603) rasotamas válasza BusinessGuy (#2602) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem türelmetlenkednék én, de nem karácsonyi ajándékot vettem, hanem ismerősnek alkatrészt a gépébe, a régi 4 gigás ramot már eladtam, mert feltételeztem amit rendeléskor írnak azt tartják is, most nincs ram, nincs gépe, nem tud dolgozni.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#2604) Silent77 válasza rasotamas (#2603) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kioktatásként, és nem is segít, de legközelebb ne adj el semmit amíg nincs nálad. Főleg ne másét.
Bármi közbejöhet.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2605) Vertigo18 válasza Silent77 (#2604) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jackie, ne viccelj már! :D Épp a napokban utalta vissza a Steam azt a többezer Steam Controller árát, amit levontak, megkaptak, átvettek, majd kiderült, hogy nincs is annyi controller a raktárukban, beröffenteni meg már sosem fogják többet a gyártósort! :D Hát ugyanezt csinálta ő is, csak kicsiben... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2606) #22743424 válasza rasotamas (#2603) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én a 22.-ei rendelésem a mai napig nem kaptam meg a legújabb dátum 5.-e. Amennyiben nem kapom meg megy is a panasz az NMHH felé. :W

(#2607) rasotamas válasza Silent77 (#2604) üzenetére


rasotamas
veterán

Igen csak amíg nem volt biztos, hogy megveszik a ramot, márpedig amikor biztos lett azonnal kellett, addig nem tudtam megrendelni a ramot, mert fix keret volt és az eladás nélkül túlléptem volna.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#2608) metrion válasza #22743424 (#2606) üzenetére


metrion
aktív tag

Én az elmúlt hónapban és ma kb 6* rendeltem és 2 nap alatt minden megjött, sőt amit szombaton az hétfőn itt volt. A mai rendelés csütörtökön jön (Miskolcra). Egyébként az MPL-t választottam.

[ Szerkesztve ]

(#2609) GZoli7 válasza #22743424 (#2606) üzenetére


GZoli7
senior tag

És mit fog csinálni az NMHH, beszünteti a műsorszórási engedélyüket?

:DD

(#2610) #22743424 válasza metrion (#2608) üzenetére


#22743424
törölt tag

Csak nekem hűtő lenne azt pedig a GW hozza.

GZoli7 Bármilyen hihetetlen is hangzik de az NMHH felügyeli a szállítási cégeket. :) Annó fél évembe telt de megitélték nekem a GLS futárszolgálattal szembeni követelésemet. Határozatban utasították őket a kárigényem kifizetésére.

[ Szerkesztve ]

(#2611) GZoli7 válasza #22743424 (#2610) üzenetére


GZoli7
senior tag

Bocs, azt hittem a bolttal van probléma...

(#2612) fatal` válasza #22743424 (#2606) üzenetére


fatal`
titán

Aztán a média és hírközlési hatóságnak mi köze a szállításhoz?

Nem tudom, hogy itt vagy a Philipsnél, de az ÁSZF-ben is benne van, hogy 30 napjuk van kiszállítani. Rengeteg a rendelés.

Akinek annyira sürgős, vegye át személyesen.

Nekem is majdnem 1 hét volt legutóbb a kiszállítás.

[ Szerkesztve ]

(#2613) fateless válasza fatal` (#2612) üzenetére


fateless
veterán

Philipsnél biztosan benne van

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2614) #22743424 válasza fatal` (#2612) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nem tudom mi közük van de ők felügyelik kérdezd meg őket ha nem hiszed. Már kétszer kaptam valótlan dátumot ráadásul előre fizettem sőt még azt is, hogy vigyék fel a lakásba ezért külön kell fizetni. Nem fogok 200 km -ert furikázni és még cipekedjek is.Még várok de a türelmem a vége fele jár.
Eddig mindent megkaptam pontosan csak hogy valami pozitívat is írjak.

(#2615) fatal` válasza #22743424 (#2614) üzenetére


fatal`
titán

Ha tényleg nem hozzák szerintem töröld a rendelést és visszafizetik. Nyílván nehéz cuccnál és távolságnál nem opció a személyes átvétel. :) Szerintem besűrűsödtek a rendelések és kicsit lelassult.

Esetleg hívd fel őket és kérdezz rá, hogy mi a helyzet a rendeléseddel, mert már 2 hete várod.

(#2616) azbest válasza #22743424 (#2606) üzenetére


azbest
félisten

már hétfőn volt cikk róla, hogy a hatóság vizsgálatokat indított, mintha némelyik bekezdés az alzáról szólna (nem nevesítik), de az itteni kérdések közt is gyakori volt:
pl. ingyenes házhoz szállítás banner - valójában 25e felett

Lehet a kuponozást is ide értik, de amúgy nem értem, hogy miért kifogásolható, ha x forint felett adnak kedvezményt. Kivéve, ha a reklámban nem volt ez a kikötés.

Nekem is egy hete áll a rendelésem. Viszont itt rendszerhiba volt, nem ment végig a fizetési folyamat és csak zárolták, de nem terhelték be valószínűleg. Az ügyfélszolgálat annyit reagált, hogy ők nem kapták meg a pénzt. Amit én is tudtam :D, hiszen le is írtam nekik. Szóval most újra végigtoltam a kártyás fizetést, most tényleg végig is ment és most arra vár, hogy valójában feladják (itt lehet a 24 órás kártyás fizetés késleltetés miatt áll most egy napot). Vszont majd figyelnem kell, hogy egy hónapon belül nehogy mégis beterheljék az első próbálkozást is.

[ Szerkesztve ]

(#2617) Vektast


Vektast
aktív tag


Mi ez a bug? Valahogyan 2x engedte a barkács kupont pedig 1x nyomtam csak rá. :Y

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#2618) DJGABI válasza Vektast (#2617) üzenetére


DJGABI
addikt

próbáld végigvinni, azt vettem észre itt kb tökmindegy hogy mit ír ki, vagy 5 kieg kupont végigpróbáltam mire egyet elfogadott. fizetésnél mindre hibát dobott előtte.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2619) Vektast válasza DJGABI (#2618) üzenetére


Vektast
aktív tag

Oh valóban azt írja a végén, hogy "Egy megrendelésben nem lehet több, ugyanakkora névleges értékkel rendelkező kedvezményes utalványt felhasználni.
Az utalvány nem kombinálható mással." :((( kár :)

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#2620) 0xmilan válasza Vektast (#2617) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez 5 nappal ezelott ~42 ezer lett volna.

(#2621) tama2000 válasza 0xmilan (#2620) üzenetére


tama2000
tag

Igen! Szerencsére én még időben rendeltem, és 42270ft lett a vége egy koax kábellel együtt. Múlt héten kedden érkezett postapontra:K
Ezzel le is tudtam a kárácsonyi ajándék vásárlást

[ Szerkesztve ]

(#2622) rasotamas válasza Vektast (#2617) üzenetére


rasotamas
veterán

A kőműves simító milyen kuponhoz kell?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#2623) JóGéza válasza rasotamas (#2622) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Az összefoglalót nézve, a barkács kuponhoz.

(#2624) jackbacsi87 válasza JóGéza (#2623) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!
Személyes átvétel hogyan működik Alzánál? Rendeltem egy pendrive-ot a Károly Róbert körúti bemutatóterembe, kollégám venné át. Rendelés számot bemondja és kiadják?

(#2625) fatal` válasza jackbacsi87 (#2624) üzenetére


fatal`
titán

Automata. Bemész, gépbe rendelési számot beírod, fizetsz (ha még nincs kifizetve), kapsz egy sorszámot, lemész az átvevőpulthoz, gép írja a számot, odamész a pulthoz, átveszed, eljössz. Nagyjából ennyi.

(#2626) #50024960 válasza rasotamas (#2622) üzenetére


#50024960
törölt tag

Barkács.

(#2627) dani0113


dani0113
senior tag

Sziasztok. Letöltőkódot vásároltam, ma vettem át a csomagot amiben a nyitókód volt.
2órája írtam be a kódot a licenszeknél,azóta is azt írja,hogy

Várakozás a licensz letöltésére. Kérjük, próbálkozzon később.

Mennyi idő szokott ez lenni? Korábban instant volt,most nem értem mi ez,miért nincs alapból lefoglalva a kód ha már egyszer meg volt rendelve.

iPhone 13 Pro 128GB

(#2628) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Kapja be alza meg a gebrüderweiss, nem hozták a mára ígért rendelésem... :(( :O

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2629) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

[link]

Azért a pofátlanságnak is van egy határa....Még mindig ott van..A kartondobozba,szórja a kacatokat amik a kuponozáshoz voltak berakva...Fél óra alattmeg két ember is volt nála akik vittek 2-3 darabot...

[ Szerkesztve ]

(#2630) bigdady válasza BusinessGuy (#2629) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én is láttam ma a gyereket egy BMW-el aztán meg a garázsba 1 óra múlva egy zsír új BMW-ben ülő mukival egyezkedtek

(#2631) Mr.Csizmás válasza BusinessGuy (#2629) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2632) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Erre a jatekra: "Konzoljáték Pokémon Shield - Nintendo Switch (NSW138)" szerettem volna igenybe venni a "2E - Játékok (min. 15E): 0IN288DA & 7RUCC43A & 8VVF1FE7 & JATEKOK2" kuponkodot, (mind a neggyel probalkoztam,) de nem sikerul. Tegnap meg mukodott, de akkor meg nem sikerult fizetni, mert benaztam...
En csinalok valamit rosszul? Vagy ez rendszer hiba?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2633) #65537792 válasza BusinessGuy (#2629) üzenetére


#65537792
törölt tag

De szegény mindennap ugyan abban a ruhában van. Hagyjátok már! :(

(#2634) Digidroid válasza BusinessGuy (#2629) üzenetére


Digidroid
tag

Én is lőttem egy fotót a szép karácsonyfájukról :
Ott bujkált az oszlop és a hűtő mögött..

[ Szerkesztve ]

(#2635) tobias40 válasza BusinessGuy (#2629) üzenetére


tobias40
veterán

Azért túl jól nem mehet neki ha mindig uanabban a cuccban van! ;]
Annál inkább a megbízónak aki a pénzt adja neki az új bömiben... :C

megelőztek.... :O

[ Szerkesztve ]

(#2636) Bornie127 válasza tvamos (#2632) üzenetére


Bornie127
senior tag

Sikertelen fizetésnél is leadja a rendelést, nálam így volt. Gondolom ezzel fel is használtad a kódot. Nem tudod azt kifizetni, amit tegnap leadtál? Ha nem, akkor próbáld meg új accounttal.

(#2637) lord_m válasza tvamos (#2632) üzenetére


lord_m
senior tag

Szia!
Inkább egy 190 ft patch kábelt tegyél hozzá és használd a kiegészítők kupont, az 4000 ft-ot von le.

(#2638) tvamos válasza Bornie127 (#2636) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem, megnyomtam a regisztraciot, es utana elaludtam... :)

(#2637) lord_m válasza tvamos (#2632) üzenetére
Ez nagyon jo! :C Koszonom az otletet!
Es van narancssarga ethernet kabel. Gyorsan beraktam a kosarba.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2639) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Most beszéltem azzal akinek a nevét nem mondjuk ki.
Üzeni jól van.
A kupon mókának ő vetett véget.
A sárga kabát pedig jól áll neki.
És utaljon mindenki nekem ezeöccázat. Ezt is mondta. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2640) jeni válasza Gyuri27 (#2639) üzenetére


jeni
félisten

akkor te vagy a képen háttal állva
tehát másokkal kitúrt azzal,hogy vissza élt a paraszti becsülettel és a becsületes vásárlók szívták meg a dolgokat miatta?

[ Szerkesztve ]

(#2641) echterion válasza Gyuri27 (#2639) üzenetére


echterion
nagyúr

Azkiaz?

**********

(#2642) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Szerintem a kedves kitiltott Ch..er-re gondol, de ez csak egy tipp részemről. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2643) Gyuri27 válasza jeni (#2640) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sem cáfolni sem megerősiteni nem tudom. 2500 lesz. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2644) koxx válasza Digidroid (#2634) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

4kor voltam ma egy cuccért, ott ült egy gamer széken és számolt egy vastag köteg pénzt.

(#2645) pn4hvq válasza koxx (#2644) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Álcázza magát: sapkát húzott az ecsetfejére. Aki legközelebb látja, szólhatna neki, hogy a sárga dzseki árulta el a kilétét. Vajon egy kis észt is tudna kuponozni? :F
Mellesleg bent vár az épület közepén, feltételezem, hogy nem 2 percet és vastag sapkát visel? Essenormális :Y

(#2646) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ú de kár, h nem vagyok pesti. :DDD

The Truth is out there...

(#2647) echterion válasza s7evcsenko (#2642) üzenetére


echterion
nagyúr

Oszt' hogyhogy miatta lőtték le? Ő az a sárga dzsekis neppergyerkőc?

Az mondjuk mindig is érdekelt, hogy mekkora gyökérnek kell ahhoz lenni, hogy kitiltsanak az oldalról. Mit csinált a szentem?

[ Szerkesztve ]

**********

(#2648) s7evcsenko válasza echterion (#2647) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én csak tippelek, mert neki volt ez az 1500 a szava járása.
Nem kitiltották, hanem "csak" kapott pár nap pihenőt, ha jól láttam... amiért a sajátos stílusán tudatta az emberekkel, hogy az egysejtűek hagyják őt békén a kuponozással.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2649) Faterkam válasza s7evcsenko (#2642) üzenetére


Faterkam
addikt

6 nap múlva visszatér! Ő azért pihen, mert privátba kérdeztek tőle, ő meg kitette publikba, milyen kedves vadidegenek kérdezgetnek, mert lusták mindenre! Ha ezért kapott 2 hetet, én megértem a kiakadását! :U

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2650) Lala6


Lala6
őstag

Az előbb rendeltem és elfogadta az onlinefizetes és a kiegeszítők kupont is egyszerre. Valamit megint átállítottak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.