Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Zoty4


Zoty4
őstag

Rendeltem alzatol egy pakkot 12500ert lekuponoztam 8500re, kifizettem, es a 13.ker boltjukba kertem a motyot, vissza fognak jelezni ha mehetek erte?

[ Szerkesztve ]

(#2152) 3800+


3800+
őstag

Ennek a "rendszerhibának" mi szerencsés győztesei vagyunk, de ne feledkezzünk meg a netkábel, biciklicsengő és hama fülhallgató gyártóról sem. :D Biztos növelték a gyártáskapacitást is, kár hogy lassan vége ennek a kuponozásnak.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#2153) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! [PS4 SLIM] -et nektek meddig engedi lekuponozni? Nekem egy 4000-et enged belőle és nem működik a többi kupon...

[ Szerkesztve ]

(#2154) fatal` válasza Zoty4 (#2151) üzenetére


fatal`
titán

Ha azonnal átvehető volt, akkor elvileg ha belépsz a fiókodba ott a pinkód és mehetsz átvenni. Egyébként emlékeim szerint emailt is küldenek.

(#2155) Zoty4 válasza fatal` (#2154) üzenetére


Zoty4
őstag

Csak azert kerdezem, nehogy ott talaljak ki h “szabalytalan kuponozas miatt nem adjak ki” :)

megneztem:
”Kérjük várjA termék ki van fizetve és szállításra készítjük elő. Várható szállítási idő: holnapi nap 09:00-ban.”

[ Szerkesztve ]

(#2156) -=Jam=- válasza ron8 (#2153) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Te ezt direkt csinálod amúgy, vagy tényleg ennyire nehéz eset vagy? :) Olvass már vissza legalább egy pár hozzászólást, vagy használd már a keresőt. MEGSZŰNT a kuponok kombinálása, kijavították.

(#2157) zoleeno1 válasza banderasz77 (#2138) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mekkora makom volt, hogy tegnap este leadtam a rendelést. Várható volt,hogy gátat szabnak ennek.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2158) ron8 válasza -=Jam=- (#2156) üzenetére


ron8
senior tag

Nem muszáj személyeskedni, nyílván nem olvastam vissza :)

(#2159) Vektast


Vektast
aktív tag

Hát akkor egy korszak véget ért. Köszönöm srácok ezt a remek fórumot jó móka volt, megvettem minden (is). Mellesleg szerintetek hol lenne érdemes biciklis boltot nyitni, mert tele van a polc kiscsengővel és fékbetétekkel (jah meg utp kábellel)? :C :DD

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#2160) Benhill


Benhill
senior tag

nalam még tegnapról bent marad -14ezer ft kupon, ügyesen meg kell gondolni mire lövöm el :D

(#2161) -=Jam=- válasza ron8 (#2158) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez elég messze volt a személyeskedéstől, egy egyszerű kérdést tettem fel, de egyébként a kérdésedre is válaszoltam, azt szívesen egyébként... :D

(#2160) Benhill: Szerintem ne agyald túl mert fizetés előtt úgyis ki fogja dobni.

[ Szerkesztve ]

(#2162) beginnerguy válasza -=Jam=- (#2156) üzenetére


beginnerguy
tag

A sok eladás között nem jutott ideje visszaolvasni, tudod hogy van ez, ki kell szolgálni a vevőkört... :D

(#2163) ron8 válasza beginnerguy (#2162) üzenetére


ron8
senior tag

Mindenkit belinkelsz aki kihasználja a kuponozást? :) Mert szerintem hosszú lenne a sor..

[ Szerkesztve ]

(#2164) -=Jam=- válasza beginnerguy (#2162) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hogy valaki azért veszi, hogy eladja nekem ezzel sose volt problémám, a lustaság ami zavar leginkább. Én is vettem pluszba 2 Days Gone-t, kapom is a hirdetés alatt a magamét :D :D

[ Szerkesztve ]

(#2165) ron8 válasza -=Jam=- (#2164) üzenetére


ron8
senior tag

Oké, elismerem az jogos volt :)

(#2166) fatal` válasza Zoty4 (#2155) üzenetére


fatal`
titán

Személyes átvételnél elvileg előfordulhat.

Nekem szerencsém volt, ami "szabálytalan" volt azt vagy házhozszállítással, vagy boxba rendeltem és azok megjöttek. Egy boxos rendelésem törölték, de azon csak 1 kupon volt úgyhogy újra megrendelve átvettem személyesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#2167) tomazin válasza -=Jam=- (#2164) üzenetére


tomazin
veterán

Es szerinted miert lottek le a kuponozast, ha eddig nem zavarta oket?

(#2168) -=Jam=- válasza tomazin (#2167) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Passz, de aki akart az eddig be tudott vásárolni, örülni kell, hogy eddig is működött.

(#2169) Zsizske


Zsizske
kezdő

Szerintetek az aszfet csak igy atirhatjak? Nem lesz erte bunti? :D

(#2170) Silent77 válasza tomazin (#2167) üzenetére


Silent77
veterán

Biztos nem azért, mit érdekli őket ki mit csinál vele.
Eddig engedték, kész.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2171) Bornie127 válasza tomazin (#2167) üzenetére


Bornie127
senior tag

Sok oka lehet:
- kamionszámra rendelték az emberek a termékeket
- csak most javították ki a rendszert
- kampány volt, így aki eddig nem ismerte az Alzát, már az is tud róla
stb, stb...

(#2172) Marosko válasza Zoty4 (#2151) üzenetére


Marosko
csendes tag

Kapsz smst is. Viszont ha van vibered,akkor az megfoghatja érdemes azt is megnézni.

(#2173) Marosko válasza Bornie127 (#2171) üzenetére


Marosko
csendes tag

A kamionszámot kizárhatod. Az sose gond ha annyit rendelnek.A legnagyobb valószínűsége a kampánynak van.

(#2174) Zoty4 válasza fatal` (#2166) üzenetére


Zoty4
őstag

A szemelyes atvetel is 350ft, ha mashova kerem meg tobbe kerult volna :N

(#2175) fatal` válasza Zsizske (#2169) üzenetére


fatal`
titán

Miért lenne? Úgy akcióz, ahogy akar.

(#2176) Gianni27


Gianni27
őstag

Múlt hétvégén pontosan ugyanígy megszűnt már a kuponhalmozás. Plusz már akkor is 1 kódot 1 fiokban 2X lehetett felhasználni, utána már csak 1X. Az eredeti kuponokról beszélek, ami benne volt a kuponfüzetben.

Csak közben meg kijöttek az újabb "okos" kuponok, a héten már csak ezzel lehetett okoskodni. Most ezeket lőtték le. Kérdés eleve honnan jöttek az új kuponok, ill van e újabb verzió, ami működik.

[ Szerkesztve ]

(#2177) Marosko válasza Gianni27 (#2176) üzenetére


Marosko
csendes tag

Ha minden igaz nincsenek illetve kerülhetnek persze elő de meglepődnék.
A BF 1.-én kifullad, hétfőn új kampány saccolom,az új felé szeretnék terelgetni az embereket.

(#2178) fatal` válasza Marosko (#2177) üzenetére


fatal`
titán

A BF igen, de a kuponok nyolcadikáig működnek.

(#2179) Rendo84


Rendo84
senior tag

A kupon GYIK-ben ezt írja az oldal:

"Kipróbáltam a kupont, de nem működött:
Ellenőrizd, hogy biztosan elérted a kuponon feltüntett minimális árat és a megfelelő kategóriában használod. A kedvezmény dropshipping fomábal szállítot termékekre (közvetlenül a gyártó küldi a terméket) és Black Friday akciós termékekre nem használható fel. Amennyiben minden rendben lévőnek tűnik, keresd segítőkész ügyfélszolgálatunkat."

Kérdés a BF akciós termék mit takar? Lehetséges hogy csak a mai napon nem fog működni? Bár Alzánál a BF nem 1-napos, de akkor pedig nem értem ezt a mondatot, mire nem lehetett használni?
"Keresd segítőkész ügyfélszolgálatunkat." Valaki be meri vállalni?:DDD;]

[ Szerkesztve ]

(#2180) pezo00


pezo00
tag

Sziasztok!

Rendeltem én is az alzáról, ma átvettem a csomagot viszont nem kaptam sem emalben sem a csomagban kuponokat. Rossz helyen keresem vagy kimaradtam a szórásból? Szeretnék karácsonyra a gyerekeknek ps4-et venni és ha van rá lehetőség akkor lejjebb vinnám az árat :) Mondjuk az alza oldalán ahogy néztem mikre adják a kuponokat ott nem láttam a ps4-et. Ha már a +1 joy-t kedvezményesen tudom megvenni is előrébb vagyok.

(#2181) Marosko válasza fatal` (#2178) üzenetére


Marosko
csendes tag

Azt tudom csak így szubjektíven gondoltam hogy lassan lefolytják azt is.A franc tudja mit gondolnak a marketing részlegen

(#2182) Marosko válasza Rendo84 (#2179) üzenetére


Marosko
csendes tag

Azokat a termékeket amelyek BF alkalmából Akcióban vannak.

(#2183) grafnet válasza pezo00 (#2180) üzenetére


grafnet
veterán

Elég új vagy itt a topikban.
Az Összefoglaló elolvasásával kezd.
Bár, jelenleg az is felesleges, mert az okos kuponozás megszűnt ma délután.
Javaslom keress másik forrást, mert max 1 kupont lehet felhasználni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2184) pezo00 válasza grafnet (#2183) üzenetére


pezo00
tag

Nem akartam nagy kuponozásba menni, ha 4-5.000 Ft-al is meg tudom venni olcsóbban már azzal is előrébb vagyok.

Egyébkén egyenlőre azt se tudom a kuponjaim merre vannak, ezért kérdeztem itt hogy mikor hogy és hol/hova adják.

[ Szerkesztve ]

(#2185) Rendo84 válasza Marosko (#2182) üzenetére


Rendo84
senior tag

Rákattintottam a menüben lévő Black Friday-ra és kapásból 2 terméket kidobott, ami ebben a listában van és kupon kombinálással húztam be.

(#2186) Marosko válasza Rendo84 (#2185) üzenetére


Marosko
csendes tag

Várjuk ki a végét. Normális esetben BFet nem lehet kuponnal kombinálni.Aztán hogy milyen kiskapuk vannak rendszeren az már más kérdés.

(#2187) Czimby


Czimby
addikt

Írjátok, hogy 1kupon / rendelés.
Az onlinefizetes-t is számolja kuponként?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2188) grafnet válasza Czimby (#2187) üzenetére


grafnet
veterán

Nem

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2189) nightzone


nightzone
aktív tag

Nekem is sikerült mindent időben beszerezni Alzáról, de ez még kellene mielött teljesen inaktiválnak mindent. Szóval, a két 256 GB-os pendrive közül melyik a jobb szerintetek és miért?: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2190) Czimby válasza grafnet (#2188) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor nem értem nálam mi a baja.

Kiegeszitok4 és azt írja már felhasználtam a kupont...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2191) Casoli válasza Czimby (#2190) üzenetére


Casoli
őstag

És felhasználtad már egy előző rendelésnél?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2192) 0xmilan válasza Czimby (#2190) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha jol remlik, irta valaki, hogy /account is korlatozva lett, tehat osszesen egyszer hasznalhatod fel. Kijelentkezve vagy uj reggel elvileg mukodik.

(#2193) Tony21


Tony21
tag

BBPHILIPS40 és Coop kuponnal még bármelyik kategória kupon kombinálható ...

(#2194) Czimby válasza Casoli (#2191) üzenetére


Czimby
addikt

Egy párszor :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2195) Casoli válasza Czimby (#2194) üzenetére


Casoli
őstag

Akkor miért nem érted? Regisztrálj másik accountot.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2196) zolee1984 válasza Tony21 (#2193) üzenetére


zolee1984
senior tag

És honnan lehet coop cupont szerezni?

üdv Zoli

(#2197) grafnet válasza zolee1984 (#2196) üzenetére


grafnet
veterán

Troll...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2198) sxxorp válasza zolee1984 (#2196) üzenetére


sxxorp
őstag

Ahhoz kell egy másik konTROLLer.

[ Szerkesztve ]

(#2199) jeni válasza nightzone (#2189) üzenetére


jeni
félisten

A FIX megoldás mindig jobb annál amit nyitogatni kell vagy hajtogatni. A másik amelyen USB-C is van rajta előnynős lehet egy mobilnál de semmit több.
Viszont bármelyiket veszed melegszik ,mivel nekem az első van meg 128Gb kivitelben és tud is melegedni. Olvasásra rendben van de írásra lassú nem egy szélvész gyors.

olyan 70/30 körül van.

[ Szerkesztve ]

(#2200) jeni


jeni
félisten

Aki szeretné egy Sony UBP-X700 lejátszót igaz bontottként lenne de teljes 24 hó garival amit még nem vettem át,de kuponozva van megrendelve 62000Ft-ról közel 53500Ft-ra Stiga labdákkal és 2-3(?)m UTP kábellel.
Az sürgősen jelentkezzen nálam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.