Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) WayneGace válasza NyMRooD (#2250) üzenetére


WayneGace
őstag

Gondolom, aki sokat vett az karácsony előtt el szeretné adni.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2252) maj-viktor válasza Cyrin (#2247) üzenetére


maj-viktor
őstag

megvan az új neppermém! :D

Nepperek - nepperek mindenhol!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2253) Zoty4


Zoty4
őstag

En ma voltam eloszor az alzaban. Leesett az allam, azt hittem ez egy 60m2 kis boltocska, erre egy kezilabdapalya meretu 2 szintes bolt :Y
parkolas horror volt, lementem melygarazsba, nem kellett volna, vegul ket utcaval arrebb tudtam leparkolni az utcan. Bent csiliardan vartak a csomagukat. Brutalis forgalmat bonyolithat le ez a ceg.

(#2254) Baltazár123 válasza maj-viktor (#2252) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Hogy vitte le vajon a kocsihoz a cuccost? Ügyes gyerek ez. Nem is tudnám most hirtelen, hogy ezt a csomagmennyiséget hogyan logisztikáznám le a kocsihoz egyedül.

(#2255) maj-viktor válasza Baltazár123 (#2254) üzenetére


maj-viktor
őstag

Múltkor pont a kínain vettem ilyen összecsukható kiskocsit (baromi jó amúgy és kicsire összecsukható), valami ezeöccázé... arra 10db-os simán lelogisztikáztam volna a parkolóba! :D

Zoty4
Amikor először voltam, engem is meglepett, hogy mekkora, meg hogy milyen szinten automatizálva van minden! És a durva, hogy néztem yt-ot... már teszt időszak alatt vagy talán már üzemel is lengyelbe totál automata boltjuk 0-24-es nyitvatartással... nagyon sci-fi pláne itt Magyarországon!

ALZABOX-os se tudtam hogy ilyen frankón működik Pesten... 15:00-ig leadott rendelést aznap este 8-kor átveheted! Azóta vagy 10+ alzabox átvételt csináltam

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2256) Zoty4 válasza maj-viktor (#2255) üzenetére


Zoty4
őstag

A sarga dzsekit is ott vetted? :DDD

A magyar posta is mukodhetne igy, nem ugy hogy bemesz es Erzsike neni 10 percig keresi a csomagodat es 20 ember meg anyazik

[ Szerkesztve ]

(#2257) fatal` válasza Zoty4 (#2253) üzenetére


fatal`
titán

Most a kuponok, illetve a közeledő karácsony miatt gondolom megugrott a forgalom. Múlthéten én is a Csata utcában tudtam csak parkolni.

(#2258) maj-viktor válasza Zoty4 (#2256) üzenetére


maj-viktor
őstag

Naná! De csakis nagy tételbe, mint a PS-eket, úgy több kedvezmény! :D
szok - occsó

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2259) czanga


czanga
őstag

November 26.án rendeltem a képen látható csomagot. Utánvét, vissza is jelezték, befoglalva, stb. Még aznap jött az email, hogy előkészítés alatt, úton van az Alza box felé. Ezután este jött egy email, hogy csúszik a kiszállítás, várható időpont 27.e 20:00. Nem érkezett meg. Azóta pedig semmi. Se sms, se email.

Csupán a véleményetek érdekel, mert ajándékba lesznek a dolgok. Azt tudom, hogy megcsúsztak a szállításokkal, de nem fura, hogy semmi értesítés sem jött azóta?
Félek, hogy ha ügyfélszolgálathoz fordulok, törlik a rendelést, ahogy arra már sok példa volt.

[ Szerkesztve ]

(#2260) Casoli válasza czanga (#2259) üzenetére


Casoli
őstag

Torolve lesz, valoszinu tele az alzabox.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2261) maj-viktor válasza czanga (#2259) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nekem is jött többször, hogy a "vállalt időpontra" nem tudják kézbesíteni box-ba, így csúszik... utána nem kaptam semmit, csak már a nyitókódot.... 1-2-3napos csúszások voltak!
(valszeg fullra volt a box és nem volt szabad hely - pláne ha nagyobb csomag, abból kevesebb hely van 1-1 boxba! Múltkor pont foxpost feladással szívtam meg... a negyedik helyen tudtam feladni XL-es csomagot, mert 1-1 automatán csak 2-4db van és ha abba épp ugyebár csomag van akkor szopó... így is volt... 4fox-hoz mentem el, míg nagynehezen feltudtam adni)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2262) mike1334 válasza Casoli (#2260) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem mai rendelésnél már nem lehetett az alzaboxot választani, kiírta, hogy tele van.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2263) Baltazár123 válasza czanga (#2259) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Hétfőn rendeltem. Csütörtököt mondtak először, utána írták, hogy megcsúsztak és péntek lesz, aztán mégis kihozták csütörtökön úgy hogy a posta hajnalban vette fel a csomagot. Dolgoztak éjjel-nappal a postázójukban. Számítógépház volt meg egyéb cuccok, 2 közepes méretű doboz, szóval méretes, de kihozták becsülettel csütörtökön.
Más gond lesz nálad, ha a szerdára mondott küldemégy még mindig nem jött.

(#2264) maj-viktor válasza Baltazár123 (#2263) üzenetére


maj-viktor
őstag

De ő box-ról beszél! (csomagautomata), nem házhoz... ott van kapacitás maximum ha fullra van a box és pl. a nagy rekesz nem ürült ki épp, akkor nagy dobozt nem tudnak berakni... és csúszik, nekem is így volt az 1-2-3napos csúzás BOX esetén! Posta üzleti csomagként adja - veszik fel, ott meg 1munkanap garantált szállítás van... házhoz / postapontra / MOL-COOP-ba
Melyik box-ba kérted, amikor rendelgettem, akkor pl. láttam, hogy az Örsi box szinte mindig telítettnek mutatta!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2265) DJGABI válasza Zeller01 (#2202) üzenetére


DJGABI
addikt

+1... vagy hát saját hibámból lemaradtam az Xbox kontrollerről... talán még jövőhéten újratöltik a készletet

ez a 12-4k szerintem amúgy nagy deal, de 100k-nál mennyit, 10k-t lehet max akciózni? nyilván az se rossz, főleg egy olyannál ami amúgyis ÁK ár alatt van, csak azért na...

ma rendeltem, remélem még elfogadja az UTP-s okosságot. amúgy kemény, kiegészítővel rendeltem egyet, másodikra már erre a kódra is hibát dobott. régebbi kieg kóddal próbálva ette másodjára is.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2266) nightzone válasza jeni (#2199) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi, végül az USB-C-s lett, kieg kupont már nálam se vette be rá pedig ki/be léptem appban és böngészőből is (utobbinál cash+ kuki törléssel lehet ment volna de már fáradt voltam)..12,5-be megállt a vége egy-két aprósággal+kisgép kuponnal. Így se olyan rossz. :-)

(#2267) Azie válasza maj-viktor (#2252) üzenetére


Azie
őstag

biztos csak az én hülyeségem, de engem jobban triggerel a fortnályt, mint a pufidzsekis ecsetfej :Y

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2268) Azie válasza Baltazár123 (#2242) üzenetére


Azie
őstag

ha logikusan levezeted, miért jobb gézával hozatni pestről, mint megrendelni házhozszállítással/boxba, akkor lehet nem fog mindenki kis cuki naivnak tartani...

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2269) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A sárga dzsekis csávónak már vérdíj van a fején lol. :DDD

The Truth is out there...

(#2270) Marosko válasza maj-viktor (#2255) üzenetére


Marosko
csendes tag

Már üzemel és Prágában van. Magyarra lefordítva a Jövő boltja/üzlete elnevezésre hallgat.

(#2271) Baltazár123 válasza Azie (#2268) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ha valaki amúgy is feljön pestre kocsival vidékről és amúgy is bemegy az alzába, akkor már miért ne vihetné el a cuccot az ismerőseinek? Nyilván nem éri meg összobni ezer forintonként a gézának a benzinköltséget, de szerintem itt csak annyi történt, hogy amúgy is jöttek volna és vitték a cuccot az ismerősöknek. Azért ha látnád, hogy egyes futárcégek (nem alzásokról beszélek mondjuk) mit művelnek a cuccal és hogyan kezelik, hát lehet, hogy örülnél, ha egy megbízható ismerősöd viszi le. Mondjuk a posta nekem korrekt, velük szállítatok, a gyerek udvarias, a csomagokat nem hajigálja, a borravalót megköszöni (nem úgy mint a 3 betűs cégnél a p.raszt sofőr, aki szinte kiköveteli, mert direkt húzza az időt az apró visszaadásnál hátha nála hagyok 3-400ft-ot csak úgy puszira, amiért bunkó volt a csomagot szinte a kezembe hajította, mert az nek jár mert csak).

(#2272) Marosko válasza mike1334 (#2262) üzenetére


Marosko
csendes tag

Persze hogy tele van. Valakik halom cuccot rendelnek, aztán nem veszik át. Így meg egy csomó helyet foglalnak benne olyanok előtt akik oda rendeltek és átvennék.

(#2273) mike1334 válasza Marosko (#2272) üzenetére


mike1334
veterán

Nem ér rá ám mindenki bármikor elmenni a csomagért...megrendeli, de dolgozik/elutazik stb. Azért nem olyan furcsa ez, pláne ha azt nézed, hogy hányan rendelnek most.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2274) huliganboy válasza maj-viktor (#2264) üzenetére


huliganboy
addikt

A házhozszállításnál is van ilyen. Pont a napokban írtam. 22.-i rendelés sehol. "időpont hamarosan pontosításra kerül" 1 kuoon volt használva, igaz kiegészitős, kábellel....

Keddig várok, ha nem jelentkeznek hívom őket, bár nem tudom meddig tudják az időt így húzni, főleg, hogy ki van fizetve.

[ Szerkesztve ]

(#2275) Azie válasza Baltazár123 (#2271) üzenetére


Azie
őstag

szerintem nem életszerű, hogy 5-6-7 embernek jófejségből összeszedjem, hogy mi kell, aztán letaxizzam. meghagylak a hitedben, de aki családi mennyiségnél többet rendel, az mind nepper.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2276) Mr.Csizmás válasza Baltazár123 (#2271) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a sárga csávóval én is irl 2x találkoztam, mindkettőt posztolták mások is, és mindkét alkalommal fél raklap konzollal távozott. szóval ez nem összedobjuk hogy hozza le a cuccot józsika-tibike.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2277) grosy válasza Lackooo84 (#2269) üzenetére


grosy
senior tag

Tegnap pont ott voltam, amikor vette. Amúgy nem csávó volt, hanem egy fiatal kis nyikhaj :DDD

(#2278) Marosko válasza mike1334 (#2273) üzenetére


Marosko
csendes tag

Az a kisebbik része. A többség csak visszamondja mert meggondolta magát, amivel semmi gond nincs csak annyi, hogy így más nem tud oda rendelni illetve akinek engedte annak késni fog valszeg.

(#2279) Zeller01 válasza DJGABI (#2265) üzenetére


Zeller01
tag

és hiába próbálom, belépve, kilépve, már a 2. kupont nem fogadja el... ez most nem jött össze

. : Z E L L E R : .

(#2280) Casoli válasza Zeller01 (#2279) üzenetére


Casoli
őstag

Probald vegig mind a 4 kupont.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2281) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Nekem enged kombinálni 4-et is 100k értéknél pl. de a fizetés végén kupon hibára hivatkozva nem engedi megrendelni... kérdés hogy akkor most totál K.O. amúgy?
Vagy új reg - új IP, inkognító, stb.!? Majd ha unatkozok végig próbálom, de én már a bő 1hó alatt felvásároltam az ALZA-t... szal nekem már tök8 működik vagy sem! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2282) raziel01 válasza maj-viktor (#2281) üzenetére


raziel01
veterán

Nagyon már én se tudnék mit venni. Annyi pénzt elvertem náluk. :C
Elvileg már sehogy sem megy több kupon. De még ígyis ki lehet fogni jó dolgokat -4k kuponnal.

(#2283) maj-viktor válasza raziel01 (#2282) üzenetére


maj-viktor
őstag

De na még írják a 4k kiegészítő kupont vagy hogy már lekorlátozták 1user / 1kuponra, nekem már az se megy...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2284) Maxibuci válasza maj-viktor (#2281) üzenetére

"bő 1hó alatt felvásároltam az ALZA-t"

Persze, hogy mindegy, mert már nincs PS4/PRO egy darab se... :D

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#2285) maj-viktor válasza Marosko (#2270) üzenetére


maj-viktor
őstag

valóban.... ALZA future shop!
tök nehezen találtam meg a videót!
https://youtu.be/5T_-etqw4S0

https://index.hu/gazdasag/2018/02/24/fapados_aruhaz_alza_magyarorszag/
0-24 nyitva... totálisan automatizált, emberek nélkül, stb.
Belegondolva, aki vállalkozik, az tudja milyen nagy részt kivesz az emberi tényező a vállalkozásból! (Bér-adó-járulék,stb. - bő 30-40%-ot simán), így automatizálva-robot meg... olcsóbbak lehetnek a dolgok amúgy! (és persze több munkanélküli! :D Elveszik a munkát! :D A gépek lázadása! :D)

Tök durva belegondolni, hogy mondjuk hajnali 2kor leöntöm a billentyűzetem kólával és kell egy új billentyűzet... bemegyek egy ilyenbe és pikk-pakk megkapom! vagy elég csak mondjuk vasárnap este valami sürgető dolog - egy gyors ajándékot venni éjjel, stb. (amikor már normál boltok nincsenek nyitva mert zárnak mondjuk 8kor)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2286) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Nálatok megy a kártyás fizetés?

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#2287) Marosko válasza maj-viktor (#2285) üzenetére


Marosko
csendes tag

Meglátjuk, hogy fogadja a magyar piac az Alzát, illetve milyen irány t vesz a fejlődés aztán az se elképzelhetetlen hogy Budapesten lesz ilyen.De először más prioritások vannak.
Vagy esetleg valami hasonló mint ami Pozsonyban van és Alza Drive néven működik😄

[ Szerkesztve ]

(#2288) kisZ2


kisZ2
csendes tag

A monitor és a tablet 7000ft-os kupon működik valakinél, mert én hiába próbáltam az összefoglalóban lévő legolcsóbb dolgokkal, de valamiért visszadobja. Csak az uv szűrős 5000ft-os fotó kupon működik. Egy tv-hez használnám, tehát ha jól gondolom nem az összeg a gond.

[ Szerkesztve ]

(#2289) Casoli válasza kisZ2 (#2288) üzenetére


Casoli
őstag

Kicsit olvass vissza. Mar csak egy kupont hasznalhatsz egyszerre.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2290) kisZ2 válasza Casoli (#2289) üzenetére


kisZ2
csendes tag

Azt tudom, de nekem amikor vagy a tablet vagy a monitor kupont használnám hibát dob. Csak a fotó kupon működik ami nagyobb kedvezményt ad.

(#2291) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ma én is láttam a sárga kabátos fiút, jó pár db. ps4-el.. :D Jó sokat játszhat!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#2292) Lackooo84 válasza Csabee. (#2291) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ma is ott bszta a rezet?? Azt a mocskos k....

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#2293) Casoli


Casoli
őstag

Én rendeltem megint -4e kiegészítőssel. Hátulról a harmadikat elfogadta. Próbálgatni kell a kódokat. Viszont érdemes hanyagolna az alza boxokat, szerintem telített mind. Kérjétek postapontra, úgy csak 250Ft-tal drágább ha előre kifizeted. Viszont tutira oda is ér a csomag 1-2 napon belül.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2294) Casoli


Casoli
őstag

Simán lehet, hogy valamelyik konzolbolt alkalmazottja. Felvásárolják a készletet, aztán majd eladják idővel. Azt tudni kell ezek a boltok is játszanak a nyugta adással.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2295) Csabee. válasza Casoli (#2294) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Magánszemélyként veszi az biztos mert pont hallottam hogy erről konzultáltak a társával. És természetesen nem egy suzuki swift-el jöttek... :D De engem nem zavar, csinálja amit csinál. Ő is csak egy törzsvásárló.

Üdv: Csabee.

(#2296) Brownn


Brownn
tag

Sziasztok alzasok
Ha olyan termeket szeretnek venni 1 db kuoonnal ami jelenleg nincs raktaron, es oda van irva h keres eseten megrendelik. Azt engedi kupononnal vasarolni?

[ Szerkesztve ]

(#2297) DJGABI válasza Lackooo84 (#2292) üzenetére


DJGABI
addikt

biztos még a tegnapelőtti rendeléseket vette át ;]

de amúgy nem is értem, egy mi band-nél persze bekattintották, hogy acconként max egyet lehessen venni... (nyilván ez is csak lassította volna, semeddig nem tart újat regisztrálni). lehet valójában miatta lőtték le a kuponokat :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2298) tomazin válasza Baltazár123 (#2271) üzenetére


tomazin
veterán

Ne farassz mar a hulyesegeddel minden nap ott van (a haverjaval) es minden nap fel kobmeter cuccot vesz.
Es eleg szep valoszinuseggel nekik koszonhetjuk a kuponozas leallitasat. Persze minden hulyeseget ki lehet talalni, de aki dolgozott mar multinal tudja, h hogy mukodnek a dolgok.

(#2299) Zoty4


Zoty4
őstag

Rendeltem ma is egy pakkot. A tegnapi kiegeszitok 4 nem mukodott, masik kupon igen.
tegnap mukodott revoluttal a fizetes, ma nem, igy az otps karival fizettem, remelem holnap mehetek is a cuccert :)

(#2300) D1esel


D1esel
csendes tag

Asszem ideköltözött a srác :DD
[kép]

[ Szerkesztve ]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.