Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Silent77 válasza Lala6 (#2650) üzenetére


Silent77
veterán

Azt eddig is elfogadta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2652) echterion válasza Lala6 (#2650) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem nem enged kombinálni. Az onlinefizetéssel működött mindegyik másik, csak a többit nem lehet egymással kombinálni.

**********

(#2653) Baltazár123 válasza Digidroid (#2634) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Az alzások nem lehetnek ennyire hülyék hogy ezt hagyták ilyen sokáig vagy csak telibesz.rták?
Mondjuk a sárga ruhásnak eddig tartott a kaland, a legolcsóbb új (nem felbontott) pro 133e és a slim meg 101e. Azt hiszem az alzásoknak elegük lett, hogy a sárga ruhás nepper raklapszám hordja ki a cuccot és felemelték a csillagos égig az árakat.

(#2654) Gyuri27 válasza Lackooo84 (#2646) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaja. Citromhéjja összeverne. Én meg nem győznélek a sürgösségire vinni.
Me most ideg állapotban a bástya.
Szóval jobb. Nem adsz felesleges munkát. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2655) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Nekem az onlinefizetes kupont nem fogadja el xbox konzolra.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2656) Rendo84 válasza kalozhun100 (#2655) üzenetére


Rendo84
senior tag

Előbb az Onlinefizetes és utána a kedvezmény kupon, úgy elfogadja.

(#2658) Baltazár123 válasza #46372352 (#2657) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Az alzás pultos alkalmazottnak érthető, hogy telibesz.rja, de hogy nem tűnt fel senki a kereskedelemben értelmes embernek náluk? Hihetetlen.
Egy bármilyen kisebb boltból úgy vágták volna ki a sárga ruhást, mint macskát sz.rni.

[ Szerkesztve ]

(#2659) KoVee84


KoVee84
senior tag

Nyilvános a profilja, szóval szerintem kitehető (ha nem, akkor úgy is törlitek). Csomó ps4-et hirdet, szerintem ő lesz Mr Sárgakabát

[ Szerkesztve ]

(#2660) Lackooo84 válasza Gyuri27 (#2654) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja attól félek én is. :DDD

The Truth is out there...

(#2661) Silent77 válasza KoVee84 (#2659) üzenetére


Silent77
veterán

Ő az, fel lehet ismerni a többi képről. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2662) omfgk válasza KoVee84 (#2659) üzenetére


omfgk
addikt

Gyorsan meglett a gyerek.

(#2663) ralfee106 válasza KoVee84 (#2659) üzenetére


ralfee106
tag

"P" mint playstation? :DD

Cukker a kis piros naci, menne a citromos pufijakóhoz! :C

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2664) Gyuri27 válasza Lackooo84 (#2660) üzenetére


Gyuri27
félisten

Több eltiltásunk volt ahány éves vagy. Semmit se tuccc. Hányan vagytok velünk nem birtok! :DDD :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2665) Casoli válasza rasotamas (#2600) üzenetére


Casoli
őstag

Nope

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2666) shift+ő


shift+ő
senior tag

BF napján volt két rendelésem, mindekttő kiegészítős 4000-es kuponnal, és valami aprósággal. Az egyik egy Google Home mini, a másik egy LG Soundbar.
Szétnézve a piacon a soundbar tényleg 25%-al alatta bármely árnak.
Ki is fizettem, sőt még az asszonynak is beadadgoltam, hogy milyen jó boltot csináltam.
A GH-t egy posta automatába kértem, a soundbart kiszállítással.
Vasárnap ránéztem a rendelésre, és az sondbarost törölte a rendszer, minden értesítés nélkül, úgy hogy a bankártya kivonaton már látszott a levonás.
Hétfőn rekalmáció, hogy mi töretént, de telefonon nem tudtak semmit mondani, küldjek mailt.

Erre az a válasz jöt:

Köszönjük a megkeresést.

A kuponokra vonatkozó felhasználási feltételekben olvasható a minimális összeghatár:

https://www.alza.hu/kuponfuzet-marketingkampany

Illetve az ÁSZF-ünk IV. pontja is szabályozza:

"Az Alza érvénytelenítheti a vásárlási szerződést, ha a vásárló áthágja a kedvezményes vagy egyéb kupon felhasználási feltételeit. Különösen vonatkozik ez az alább felsorolt esetekre:

- A kedvezménykupont más termékhez használták fel, mint amihez ki lett állítva;
- A kedvezménykupont más kedvezménnyel együtt érvényesítették, bár a kedvezmények párosítása nem volt kimondottan megtiltva;
- A vásárlás nem érte el a megszabott minimum összeget, amikor a kedvezménykupont felhasználták.
- Ha az Alza tudomására jut, hogy a kedvezménykupont már felhasználták

A Vásárló tudomásul veszi, hogy a fentiekben felsorolt esetekben nem jön létre érvényes adásvételi szerződés és az Alza a Vásárló íly módon történő szerzését jogalap nélküli gazdagodásnak tekinti. "

Megerősítjük, hogy a visszautalás megtörtént, megérkezése a számlájára 4-5 munkanapon belül várható.

A Fogyasztók az online adásvétellel kapcsolatos viták rendezésére jogosultak a Budapesti Békéltető Testülethez (Székhelye: 1016 Budapest, Krisztina krt 99. III. emelet 310.; Levelezési címe: 1253 Budapest, Pf.: 10.; Email: bekelteto.testulet@bkik.hu; Telefon: (1) 488 2131; Telefax: (1) 488 2186) fordulni és az illetékes járási hivatalhoz.

Ha bármilyen további kérdése lenne, forduljon hozzánk bizalommal.

A link már 444.

Visszaolvastam a kupon szövegét, de abban nincs kiemelve, hogy a kategóriában kell elérni a vásárlási limitet. És a rendszer sem figyelmeztetett.
A dologban a szép, hogy a GH-t ma átvettem, illetve miután az LG utolsó volt, gyorsan megrendeltem újra, ugyan úgy a kiegészítővel és kuponnal. Holnap mehetnék érte.
A csavar a történetben, hogy novemberre volt egy olyan akcióm, ami alapján a hitelkártyámra a novemberi pétekeni vásárlásokra 10% visszatárítást kaptam (volna). Ettől elestem, és ezt a kárt is kértem az Alzától. Erről a levélben egy szó sincs.

(#2667) dudLee


dudLee
tag

Sziasztok
Leadtam egy rendelést kiegészítő kuponnal le is vonta kedvezményt, de a pdf ben nem. Probáltam új accountal ott se csinálta meg rendesen. Ötlet tapasztalat ?
Előre is köszi :)

(#2668) metrion válasza dudLee (#2667) üzenetére


metrion
aktív tag

Várjál, a számlán majd jól lesz, úgy 30-120 perc múlva.

[ Szerkesztve ]

(#2669) bigdady válasza shift+ő (#2666) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ott van pedig: -
A kedvezménykupont más termékhez használták fel, mint amihez ki lett állítva

(#2670) shift+ő válasza bigdady (#2669) üzenetére


shift+ő
senior tag

Volt a rendelésben egy termék a kiegészítő kategóriából.
Ha nem volt benne olyan termék, akkor nem aktiválta a kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

(#2671) bigdady válasza shift+ő (#2670) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha nem volt akkora értéke mint a kupon akkor más termékhez is használtad

(#2672) fateless válasza dudLee (#2667) üzenetére


fateless
veterán

Nagxon sokszor ki lett tárgyalva, illetve le is lett írva az útmutatóban, hogy nem számít, mi van abban a számlában..

Most kétszer rendelted meg ugyanazt?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2673) shift+ő válasza fateless (#2672) üzenetére


shift+ő
senior tag

A törlés után, mivel felszabadult és tenyéleg szeretném, igen megrendeltem újból.

(#2674) fatal` válasza shift+ő (#2670) üzenetére


fatal`
titán

A kupon szabályai egyértelműek, alapvetően a kategóriában kell annyiért vásárolni (emlékeim szerint a kiküldött kuponoknál le is van írva, a minimum határ elvileg a kategóriára vonatkozik).
Az, hogy a rendszer bugos és előrefizetésnél automatikus csak "szerencse". Nem hinném, hogy kártérítést fognak fizetni.

(#2675) grafnet válasza Lala6 (#2650) üzenetére


grafnet
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2676) dudLee válasza fateless (#2672) üzenetére


dudLee
tag

Folyamatosan változtatgatnak azért kérdeztem rá a legújabbra. Másikat töröltem persze. Múlt heti rendelésnél még nem csinált ilyet.
Köszi a segítségeket.

[ Szerkesztve ]

(#2677) Tony21


Tony21
tag

Felhívtam ma az alzát, hogy nem megy a kuponos móka. Jöttek az eddig ismertekkel, hogy izé meg hozé. Mondtam nekik, hogy van egy sárga homárkabátom, télen nyáron abban nyomom. Hölgy elkérte az alzás reg email címem, 5 perc múlva már működött is a kuponkombinálás, mint régen.

(#2678) fatal` válasza Tony21 (#2677) üzenetére


fatal`
titán

:DDD :DDD :DDD

(#2679) dani0113 válasza dani0113 (#2627) üzenetére


dani0113
senior tag

https://prohardver.hu/tema/alza_hu_informaciok_velemenyek_tapasztalatok/hsz_2627-2627.html

Erre valaki? Azóta se kaptam meg a kódot.. :O

iPhone 13 Pro 128GB

(#2680) Casoli válasza dani0113 (#2679) üzenetére


Casoli
őstag

Miért nem az alzát kérdezed? :W

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2681) JóGéza válasza dani0113 (#2679) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Az Alza mit mondott? Nekik is feltetted a kérdést, ugye?

(#2682) Amazonas válasza JóGéza (#2681) üzenetére


Amazonas
senior tag

Lehet, hogy sárgadzsekitől kellene kérdeznie... :D
Szerintem poén lenne, ha Magyarországon nem a zöld ufó lenne ezentúl az Alza kabalafigurája, hanem Kristófka... :)

[ Szerkesztve ]

(#2683) sb válasza Casoli (#2423) üzenetére


sb
veterán

1. A PS4 épp nem fogyott el... változtat a tényen a többi terméket/boltot/akciót illetően amikor intézményesítve csinálják ezt? Biztos soha nem fogyott még el nepperek miatt semmi.
Elég szűk látókörű gondolkodás...

2. A potenciális bolti vásárlókat tegyük fel, hogy soha semmilyen hátrány nem éri egy terméknél sem: de attól még ezt a készletet is megveszi valaki tőle... aki hogyan is járt jól a rárakott haszonnal együtt? Kifordított logika de mégis élősködött valakin, nem?

3. Ugyanis még mindig ott tartunk, hogy ő nem egy kereskedő/viszonteladó. Csak egy nepper. Így nem nagyon tudom másnak nevezni, mint élősködőnek. És ebben nyilván benne van az is, hogy az adó el van csalva. Máshogy nem nagyon érné meg a dolog. Ha igen saját üzlete lenne nagyker forrásból.

Bónusz:
A 2. pontra rácsatlakozva messzire mehetünk. Pl. engem az égvilágon semmi közvetlen veszteség nem ér attól, hogy a TV84-en távgyógyítanak meg pénzesőt küldenek. Akkor se ha négyen telefonálnak be meg akkor se ha kétmillióan. Mégis egy rohadt g*ciség amit tűzzel-vassal ki kéne irtani.

Gyk: kicsit tovább kéne látni az egyéni érintettségen és messzebbről nézni bizonyos jelenségeket.

(#2684) dani0113 válasza Casoli (#2680) üzenetére


dani0113
senior tag

Mivel későn értem haza, nem volt már időm telefonálgatni, de ha valakinek volt már esetleg hasonló akkor gondoltam megírja hogy "Igen, nekem is volt ilyen, X óra volt mire megkaptam" stb, mert akkor nem hívogatom őket egyből,de úgy látom itt ha nem a sárga kabátos gyerek a téma akkor egy ártatlan kérdésre is ugrik mindenki. :D Legközelebb inkább tényleg egyből őket hívom :)

iPhone 13 Pro 128GB

(#2685) ranlomadi


ranlomadi
tag

Fogkefe fejekre van vmi akcio? Philips sonicare.. Kieg kupon kívül?

(#2686) Beniii06 válasza ralfee106 (#2663) üzenetére


Beniii06
őstag

[Minden idők legjobban fogyó otthoni konzolja lett a PlayStation]

Kérhetne jutalékot a Sony-tól, ő is hozzájárult a sikerhez! :DDD

Lehet ,ha kék helyett zöld dobozokat vett volna, most arról szólna a hír, hogy az MS leelőzte a Sonyt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#2687) GuruZone


GuruZone
őstag

Az utóbbi pár órában B.Péter tucatjával töltötte fel
a különféle PS gépcsomagokat :( az alábbi facebook csoportokba:

PlayStation játékok, tartozékok adásvétele (PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, Vita)
PS4 játékok eladása-cseréje

#akció :D fortnite csomag 95.000; death stranding 110.000 :D de akad NHL20 is bőven

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#2688) Casoli válasza sb (#2683) üzenetére


Casoli
őstag

Sajnos ez még mindig az irigykedésről szól. Megteheti, mert van rá felesleges pénze. Én is irigykedjek, mert nem egy 20 millás BMW-m van, hanem egy 20 éves Volvóm? Engedjük már el srácok a témát. Kit érdekel, hogy ki mit nepperkedik?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2689) zolee1984 válasza Casoli (#2688) üzenetére


zolee1984
senior tag

A sárga kabátot irígyli mindenki mert állandóan azt emlegetik

üdv Zoli

(#2690) mike1334


mike1334
veterán

Én sem értem a felháborodást. Nem vette meg senki elől amikor olcsó volt, más is élhetett a lehetőséggel. Most haszonnal adja, de már az alza árához képest akciósan. Nyilván a kuponos árhoz képest drágábban, de a piaci árhoz képest annyira nem elszállt áron. Akinek meg az adózási résszel van baja, az tegyen közérdekű bejelentést (saját) névvel.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2691) mazsi válasza jackbacsi87 (#2624) üzenetére


mazsi
senior tag

Volt Károly Róbertünk, és Róbert Károlyunk is - nehogy rossz helyre küldd szegény kollégát! :)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2692) Mr.Csizmás válasza Casoli (#2688) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy privát csoportban azt beszéltük, hogy nem túl sok esze van, legalábbis saját kútfőből + 5 perc guglizással nem egy lehetőségben tudnám jobb eredménnyel megforgatni azt az 1-5M ft-ot alzában ácsorgás és pakolás, plusz NAV kockázat nélkül.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2693) omfgk válasza Mr.Csizmás (#2692) üzenetére


omfgk
addikt

60-65 ps4 már el is éri azt az 5 millát.
Ez annál azért bőven több lehetett végül.
Lehet ,hogy akár 200 darabot is sikerült kihoznia.

(#2694) Mr.Csizmás válasza omfgk (#2693) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vigyük tovább, összesen hány órát kellett szobroznia ott + leadni a rendeléseket, mennyi profitért, és abból mennyit kap meg ő :F mert kétlem, hogy akinek több miska van lekötetlenül, az páwás pufiba jár.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2695) KoVee84 válasza Mr.Csizmás (#2694) üzenetére


KoVee84
senior tag

[link] *akció
;]

(#2696) koxx válasza KoVee84 (#2695) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

3 ps4 eladásából már futja rá :DDD

(#2697) Zsizske


Zsizske
kezdő

H mukodik a 14napos elallasos dolog az alzanal? Meg fel se bontottam a kuponozott csomagot. 1-1ben visszakuldenem. 14napon belul kell feladni, vagy addig kell megerkeznie hozzajuk?
Mert a magyar posta az eletben nem viszi fel karacsony elott egy het alatt se szabolcsbol :DDD

(#2698) NoOne1976 válasza Zsizske (#2697) üzenetére


NoOne1976
őstag

Szerintem 14 napon belül kell elállni.
Számomra amúgy az a kérdés, hogx vajon az alza honnan számolja a napokat? Mert van olyan csomagom, amit szerintem 2 héttel hamarabb átvettem, mint ami dátumot látok náluk., de a sok csomag miatt nekem fogalmam sincs.

(#2699) fateless válasza KoVee84 (#2695) üzenetére


fateless
veterán

Huh, 5k-ért sem venném meg, és nem csak a kis ügynökünk miatt nem

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2700) KoVee84 válasza fateless (#2699) üzenetére


KoVee84
senior tag

Pedig nem rossz kabátok, nekem kettő is van, mondjuk egyik sem sárga. Parndorfban nagyon jó akciókat ki lehet fogni, ügynökkel meg még sose találkoztam :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.