Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Casoli válasza Rendo84 (#2350) üzenetére


Casoli
őstag

Én nem szeretnék róla beszélni mennyi pénzt hagytam az Alzában. Arról viszont igen, hogy van egy teli Aldi papírtáskám csak apróságokkal :D (utp, fülhallgató, pingponglabda, stb :D).

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2352) grafnet


grafnet
veterán

Meg egy adóazonosítót is tegyünk mellé?
Igy könnyebb dolga lesz a NAVnak?!
:N

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2353) Rendo84 válasza Casoli (#2351) üzenetére


Rendo84
senior tag

Egyébkén én gondoltam olyanra, hogy ha valaki fel tudná vásárolni tőlünk a sok szirsz@rt, mindenkinek van legalább 1-2 ezer ft értékben, amit sohasem hasznosítana, akkor ennek az össz értékét ami lenne mondjuk több tízezer vagy talán 100 eFt is, felajánlhatnánk jótékony célra egy összegben karácsony környékén.

grafnet: Itt a nav nem játszik, ilyenekkel nem foglalkoznak!

[ Szerkesztve ]

(#2354) ralfee106 válasza Maxibuci (#2349) üzenetére


ralfee106
tag

Jah de szegeny ugyanabban a szerkoban jar 1 hete ahogy nezem, nem futja masik ruhara...

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2355) ralfee106 válasza Rendo84 (#2353) üzenetére


ralfee106
tag

Jah es 14 napon belül visszavinni :C
Egy kiadós kocsmázást biztos betakarna az értéke ... Lol

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2356) grafnet válasza Rendo84 (#2353) üzenetére


grafnet
veterán

Játszik hidd el!
A penztárgépet 5 nappal később "indították újra" mint kellett volna: már ment is a csekk!

A sárga dzsekis csávóban csak az zavar: - Neki miért adnak oda minden nap több gépet?
Másnak meg miért vacakolnak egy rendelés/kupon használat miatt?!?! :O :DDD :( :(((

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2357) Rendo84 válasza ralfee106 (#2355) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ha egy rászoruló család megtudja venni 1-2 havi tüzelőjét, az is nagy segítség lehet.... ötletek tárháza végtelen.
Persze úgy is elég macera ezt kivitelezni, nem lesz belőle semmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#2358) Marosko válasza grafnet (#2356) üzenetére


Marosko
csendes tag

Mert valszeg rájött a dolog titkára. :)

[ Szerkesztve ]

(#2359) Digidroid


Digidroid
tag

Én is láttam csütörtökön a tagot..

(#2360) Maxibuci válasza Digidroid (#2359) üzenetére

Elképesztő, hogy elsőnek én örökítettem meg a Tagot és milyen hullámot indítottam el?! :D

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#2361) Baltazár123 válasza Maxibuci (#2360) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Az Alza sárga ruhás fantomja :)
Kár, hogy elkaszálták a facebook arcfelismerőjét, pontosabban macerás használni, mert meglenne pikk pakk, hogy ki a jómadár :) Kíváncsi leszek most már, hogy mennyiért dobja piacra a cuccokat.
Nekem ez a fajta ügyeskedés mindig arra hasonlít, mint régebben amikor a cégek adtak termékmintákat és amikor még nem voltak ezek a dolgok okosan beszabályozva mennyiségre, jött a nő és telerakta a szatyrát pofátlanul ott mindenki előtt és nem érdekelte. Mondjuk sajttal, erre konkrétan emlékszem. Hazavitt fél kilót kb, kis kockákban. Mostanában már nem rakják ki, hanem hosztessz osztogatja, ez több okból is előnyös, látványnak is jobb :)
Tehát persze, törvényes (bár ez már valószínűleg eléri a kereskedelmi mennyiséget és gondolom nem tervezi, hogy leadózik a haszonról), de mégiscsak pofátlan valahol. Itt is ez van, kiskert lerabolni így pofátlanul, ehhez arc kell. Mintha a közkútra slagot kötne és abból töltelné a medencét. Volt már ilyen is.

(#2362) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Sziasztok!

Csak gondoltam szolok, hogy uj regisztracioval az 1db kupon (persze KIEGESZITOK4 kabel/csatlakozoval) tovabbra is mukodik. Ha esetleg lemaradt egy kisebb erteku dolog azoknak akik mar felhasznaltak mindenfele kuponokat regebbi rendeleseknel.

Idaig csendben figyeltem, de nagyon szeretnem megkoszonni, a guide-ot, a visszajelzeseket, es hogy egyaltalan ez a topik letezik, az alzanak az ongyilkos kupon rendszert :) . Szamtek alkatreszekre -amit szinte semennyire nem erintett a BF mas boltokban sajnos- tokeletes volt, egyesevel rendelgetve a dolgokat, foleg a par nappal ezelotti egyhe aremelesig. En nagyon szerencses voltam hogy meg idoben ratalaltam a topikra es a lenyeget a mostani visszavagasig bezsakoltam, idaig minden szepen meg is erkezett. Tovabba szeretnem megkoszonni a csaladomnak, a szponzoroimnak es utoljara hagytam: a szurkuloknak a buzditast! Nagyon halas vagyok! :R

(#2363) Maxibuci válasza kulfoldi (#2362) üzenetére

Szia!

Regelni sem kell, csak egy másik e-mail cím és mehet a kuponozás! :)

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#2364) Azie válasza Digidroid (#2359) üzenetére


Azie
őstag

én egy valamit nem értek ezen a fogyatékoson - illetve igen, mert adócsalás miatt csinálja így -, hogy miért nem írt az alzának, hogy szevasztok srácok, vennék 100 PS4P-t, mennyiért szállítjátok ki xy címre? Ezt a kedvezményt tuti megkapta volna és nem kéne egész nap ott dekkolnia, mint egy cselédnek és szatyroznia mint egy hajléktalannak. Esetleg átöltözhetne, fürödhetne és hasonló úri huncutságok.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2365) BusinessGuy válasza grafnet (#2356) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Az is megéri neki ha 95-ért viszi ki a pro-kat, még mindig van annyiért is.
Akció után (vagy lehet már most is valamelyik hiéna a kis csapattagja a hardveraprón) felteszik 100-115k között és lassan de elviszik.
Igazából akkor röhögnék ha karácsonyra és utána letolnák a Pro árát Sony-ék 100 körülre,elég pofáraesés lenne nekik.. :C

(#2366) azbest válasza Azie (#2364) üzenetére


azbest
félisten

Két éve meg alzás videokártyákkal volt tele az apró. Amiket gyanúsan olcsón szórt ki az alza. Majd felvásárolták a nepperek. Nem lepne meg, ha pár hét múlva pedig tömegesen hordanák az alzához a "A külföldi utas adó-visszaigénylő lapja" nyomtatványt. Amivel a 27% áfát visszakaphatják még. És csak utána landolna az aprón. :U

(#2367) kulfoldi válasza Azie (#2364) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ha megtette volna, valszeg azt mondta volna az Alza, hogy nem adjak oda annyiert marcsak azert is mert ok ugy gondoltak, hogy az atlag user nem fog kupon kombozni, tehat annal tobbert fogjak eladni, mint amit o ajanlott volna. Plusz felhivta volna figyelmet magas szinten a kuponozasos exploitra, amivel a sajat lababa lo hiszen lehet hogy valami komolyabb ertekesitohoz iranyitottak volna, akinek elmeselte volna hogy o igyis-ugyis megfogja venni x-ert. Az ertekesito meg lehet, hogy szolt volna valami fovezetonek hogy gaz lesz a kuponokkal. Igy viszont eleinte csak a lanc vegen allok eszlelhettek a kuponozasi anomaliat. Az is lehet, hogy tudtak a kupon exploitrol (nem hiszem, kulonben nem korlatoztak volna be par nappal a vege elott) es azt mondtak volna, hogy ezt marketingkent fogjak fel es azt akarjak, hogy minel tobb termek minel tovabb latszodjon, viszont ha eladnak 100-at neki az elso nap, akkor ugy x oraval/nappal/hettel hamarabb elfogy a keszlet.

Igazabol utolag a kovetkezmenyeket latva mindenki konnyebben otletel. Egy honapig tartott az akcio, masok is tudtak venni. Igen abbol a szempontbol nem helyes, hogy NAV meg ilyenek, de az is lehet, hogy ceg szamara vasarolt, nem lehet kizarni egy elcsipett info alapjan. Alapvetoen eszleltek egy piaci rest es kihasznaltak, en onmagaban ezt nem tudom elitelni. Nem szimpatikus a kinezete, meg amit mondott egy lanynak, de nem kivanok nekik bortont, meg ilyeneket. Azert befektettek penzt, es (a Navon kivul is) vannak kockazatok, lehet hogy alig fognak keresni vele, sok visszaru lesz, amit csak kisebb arressel adhatnak el stb.

Amugy konnyen lehet, hogy olvassa ezt a topikot, lehet hogy o is innen ertesult a kuponozasrol. :)

[ Szerkesztve ]

(#2368) fateless


fateless
veterán

Többen mondjátok, mondtátok itt vagy más fórumban, hogy alapvetően nincs bajotok az ilyen mentalitással, de abból kíndulva, hogy ilyen sokan és sokat beszéltek róla, azért mégiscsak van. Vagy az, hogy ti nem csináljátok ezt, vagy az, hogy csináljátok és konkurencia, vagy ami esélyesebb, hogy mégis bántja az igazságérzeteteket.

Csak egy költői kérdés: ha kabalafigura barátunk órákat tölt bent, miért nem veti le a kabátját? :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2369) Gigi01 válasza fateless (#2368) üzenetére


Gigi01
őstag

Én az első 2 képnél legyintettem,miért ne tehetné.De most már ennyi után,kicsit pofátlannak érzem.

Amúgy nem lehet,hogy valami belsős segíti?Alzára nem szól rá senki a képével? :DDD

(#2370) Csabee. válasza Gigi01 (#2369) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Következő héttől a zöld kabalafigura is sárga lesz!! ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#2371) peestike


peestike
senior tag

Kicsit ki kell várni a figura kilétével kapcsolatban. A tavalyi, ugyancsak rejtélyes alak, a kőbányai szopófantomról is kiderült később, hogy kicsoda. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2372) vittorio7 válasza peestike (#2371) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez a srác csak összeszedi az árut, nem úgy néz ki, mintha ő lenne az agy a csapatban.

[ Szerkesztve ]

(#2373) Zsizske


Zsizske
kezdő

Sziasztok

Tegnap rendeltem alzarol az oldal azt irta, nincs az aru raktaron (szamitogephaz). Megrendeltem de nem fizettem ki kartyaval, de azt irta a weblap h rendeles befogadva es jott az email a megrendelesrol h befogadtak es dec 8ig van idom kifizetni.
Felsoroltak tetelesen amiket rendeltem gephaz (plusz ugye az utp kabel kuponozva). Az utobbira azt irta fsnntartva, az elobbire azt h elorendelve.

Akkor valojaban mar elorendeltek a gephazat vagy csak akkor lesz elorendelve ha kifizetem?

(#2374) Gergi válasza Zsizske (#2373) üzenetére


Gergi
aktív tag

Valóban előrendelték a házat, a kábelre azért írja, hogy fenntartva, mert az volt raktáron. Szóval ha nem szeretnéd, nem kell előre kifizetned, hogy megrendeljék neked a házat.

(#2375) citkar válasza vittorio7 (#2372) üzenetére


citkar
addikt

Bennem is felmerült, hogy csak "postás", de azért azt kinézem belőle, hogy email címet tud csinálni :D
Amúgy ha valaki vesz párat nem zavar, de tucatnyi vagy még több már pofátlanság szerintem is. Egy NAV-ost megérdemelne szerintem is az ilyen megélhetési kuponos jómunkásember (vagy ahányan vannak).

[ Szerkesztve ]

(#2376) vittorio7 válasza citkar (#2375) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez egy szervezett dolog.
Biztos, hogy van mögötte egy rendszer, és nem egyedül csinálja.
Lutrira senki sem tesz bele ennyi pénz.
Ez egy átgondolt projekt lehet, biztos megvan már rá a vevő kör, akár a határon túlról is.

[ Szerkesztve ]

(#2377) Zsizske válasza Gergi (#2374) üzenetére


Zsizske
kezdő

Rendben, koszonom szepen..csak azert volt bennem ez kerdeses, mert ugye hetvegen rendeltem. Ramentem a bankkartyas fizetesi modra, aztan nem fizettem ki mondvan h majd kesobb. Kaptam az emailt ra 2 percre h mar elo is van rendelve.
Lehet a rendszer automata? H aki rendel es nincs raktaron elo is rendeli a rendszer automatikusan? :F

Amugy az lesz szeribtem a kovi szigoritas h nem lesz eleg egy par 100ftis usb kabelt mellerakni hanem h igen is legyen meg a 4000ft a kuponhoz tartozo kategoriabol.

(#2378) Casoli


Casoli
őstag

Lepjetek tul a dolgon. Miert gondoljatok hogy o volt az egyetlen nepper a foldon? Pofatlansag igen, de engem hidegen hagy, hogy lerabolta a keszletet. Nekem nem volt szuksegem arra a termekre. Ha lett volna siman vehettem volna mert eleg sokaig elerheto volt. Vegulis csak a maradekot vitte el. Ilyen mennyisegnel szerintem az afat is el tudjak jatszani, marha fizetett olyat egyaltalan.

En csak azt sajnalom, hogy valoszinu soha tobbe nem lesz ilyen franko kuponozos buli.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2379) Beniii06 válasza azbest (#2366) üzenetére


Beniii06
őstag

Azt mondod, hogy az illető(k) Ukrajnából jött(ek)? Így már minden érthető. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#2380) Lackooo84 válasza peestike (#2371) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen? Én nem is hallottam róla. :D Amúgy aki a kocsiját fotózta annak a rendszámot kellett volna, akkor már meglenne... :D

The Truth is out there...

(#2381) #12901120


#12901120
törölt tag

Sziasztok!
Egy rendelésen belül 3 terméket vásároltam. Ma jött az értesítő, hogy átvehetem a csomagot, viszont csupán 1 termék érkezett meg az átvételi pontra. Előfordulhat, hogy nem egyszerre szállítják ki? :F Várjak még, vagy vegyem fel a kapcsolatot az Alzával? Ti mit gondoltok erről?

Oké, most látom csak, hogy 2 tracking van. Én vak... :W

[ Szerkesztve ]

(#2382) Marosko válasza #12901120 (#2381) üzenetére


Marosko
csendes tag

Elő. Főleg most hogy késik majdnem minden.

[ Szerkesztve ]

(#2383) Marosko válasza Gigi01 (#2369) üzenetére


Marosko
csendes tag

Alzánál ez a story senkit nem izgat szerintem.

(#2384) Because


Because
őstag

most a srác lett itt a közellenség :D

de ilyenkor azt szoktam mondani mindenki a saját háza körül nézzen szét és aki itt egynél több kupont mert használni bizony sunnyogjon inkább XDD

[ Szerkesztve ]

(#2385) redhunter válasza kulfoldi (#2362) üzenetére


redhunter
senior tag

Érdekes az uj reg kérdése,mert én pl még tegnap délután ugynazzal az accal rendeltem még pár dolgot és a kieg4 -es kóddal müködött.Pedig már a héten felhasználtam egyszer.

PSN - RedFoxHun

(#2386) Benhill válasza Sisco2 (#2347) üzenetére


Benhill
senior tag

Nalam ugyanez csak 84270, kicsit en is fostam, de vegulis megvan :D

(#2387) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Kültéri woox kamerát vettem alzán három hete, hogy megy a garanciáztatás náluk? :R

(#2388) Marosko válasza bigdady (#2387) üzenetére


Marosko
csendes tag

Írj egy mailt a segito@alza.hu-ra egy rövid hiba leírással meg egy fényképpel a kameráról.

(#2389) atee_13


atee_13
őstag

Nem lehet több kupont felhasználni? Új fiókkal sem enged csak 1 et.

(#2390) Darth_Revan válasza atee_13 (#2389) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szintén hasonló probléma.
"Más ajánlatokkal nem kombinálható"

Úgy tűnik új hónap fordultával frissült a rendszerük :U

(#2391) omfgk válasza atee_13 (#2389) üzenetére


omfgk
addikt

Nem lehet több kupont felhasználni?

Most hallom először... Mármint ebben az órában. :))

(#2392) Gigi01 válasza Because (#2384) üzenetére


Gigi01
őstag

Én speciel 1 vásárláshoz 3-mat,meg az ingyen szállítást.Mivel küldöm vissza,a legnagyobb tételt,vissza is fizetem a kedvezményt. :DDD Nem érdekes,nekem így is megérte. ;)
Bár a kuponok(füzet) nekem itt voltak,előző rendelésből.

(#2393) kergemarha92


kergemarha92
csendes tag

Sziasztok!

Másnál is előfordult, hogy törölték az előre kifizetett rendelését?
Én hétfőn rendeltem meg az alábbi dolgokat:
- https://www.alza.hu/xiaomi-mi-a3?dq=5644754&o=2
- https://www.alza.hu/nuforce-be2-black-vezetek-nelkuli-fulhallgato-mikrofonnal-d5148462.htm
- https://www.alza.hu/auto/compass-lathatosagi-melleny-narancssarga-en-20471-2013-d2914476.htm

Ma reggel törölték a megrendelésemet: [kép]

A termékek közül a Bluetooth fülhallgató már nem kapható, a másik kettő még igen.
AlzaBoxba rendeltem a csomagokat. Összesen 3 kupont (4E + 3E + 2E) használtam fel a vásárlás során + az ingyenes szállítást. Időközben több e-mailt kaptam a szállítás késéséről, majd ma reggel jött a törlés és kezdeményezték a pénz visszautalását.
Tudjátok, hogy mi lehetett a törlés oka?

Jelenleg a fenti kedvezményekkel már nem tudom megrendelni a termékeket, és más üzletekben is véget ért a Black Friday időszak - ezáltal szerintem valamekkora károm keletkezett. Érdemes reklamálnom a törléssel kapcsolatban az Alzánál, vagy teljesen esélytelen a dolog?

(#2394) atee_13 válasza omfgk (#2391) üzenetére


atee_13
őstag

Kérdő jel volt a végén.

Ezelőtt is voltak már gondok kupon felhasználással. Kilép belép vagy új fiók megoldotta. Láttam, hogy volt pár képernyőkép is, de végleges konklúziót eddig én nem olvastam róla.

Még tőled sem.

(#2395) omfgk válasza kergemarha92 (#2393) üzenetére


omfgk
addikt

A termékek közül a Bluetooth fülhallgató már nem kapható

Ez így elég egyértelmű.

ezáltal szerintem valamekkora károm keletkezett. Érdemes reklamálnom a törléssel kapcsolatban az Alzánál, vagy teljesen esélytelen a dolog?

Összesen 3 kupont (4E + 3E + 2E) használtam fel a vásárlás során + az ingyenes szállítást.

LoL

(#2394) atee_13 : 29-én fordult meg a dolog. Azóta nem engedi a kombinálást. Sokaknál még a kieg kupont se engedi csak új regisztrációval.
És igen ez már többször le lett írva. Mindkét topikban btw.

[ Szerkesztve ]

(#2396) atee_13 válasza omfgk (#2395) üzenetére


atee_13
őstag

Ezt a választ már köszönöm :R

Pár npja nem követtem naprakészen a topikot most kb 2 lapot végigtekertem abból nem derült ki nekem. Sajnálom hogy nem pörgettem vissza több napnyit.

(#2397) Marosko válasza kergemarha92 (#2393) üzenetére


Marosko
csendes tag

Valszeg nem lesz kapható BT fules már, ezért automatikusan törli a rendszer a megrendelést, hogy ne legyen foglalva a raktári készlet.

(#2398) Casoli válasza kergemarha92 (#2393) üzenetére


Casoli
őstag

Valamekkora kár. 🤣 Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :W

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#2399) bigdady válasza kergemarha92 (#2393) üzenetére


bigdady
nagyúr

Megtelt a box szerintem akkor törölnek, ezt reklamálhatnád, de mivel kupont halmoztál nincs értelme reklamálni. Még a postán is spórolni akartál és ez lett a veszted.(postai kiszállítás mindig ment hiba nélkül kuponhalmozva is)

[ Szerkesztve ]

(#2400) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Na emberek, aki elfáradt a nagy vásárlásoktól és aki még nem, mindenképpen érdemes lesz egy jót pihenni december 08-ig! :N :K Nem bánjátok meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.