Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) pn4hvq válasza D1esel (#2300) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Mondani kéne neki, hogy kuponozhatna egy övet is magának, mert le fog csúszni a farmere és ki fog villanni a (feltehetően) citromsárga gatyája.

(#2302) -secret- válasza pn4hvq (#2301) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#2303) nyikszi válasza pn4hvq (#2301) üzenetére


nyikszi
őstag

:C :))

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#2304) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok!

Picit megkésve, de mennyit lehet faragni egy note 7bol? Van jobb deal ennyiért?

(#2305) azbest válasza ZS3NI (#2286) üzenetére


azbest
félisten

Hát... nekem szerdai kártyás fizetés óta is arra vár, hogy beérkezzen a pénz. Gondolom csak akkor fogják fizetettnek jelezni, ha már ténylegesen le is vonták. Viszont a bank rendszerében csupán a kártyás fizetésnél látszik, hogy volt valami, de még sms-t sem láttam róla. Fura.
Igaz, a számláról más vásárlásokat sem vontak le szerda óta, lehet a cibnél van valami hülyeség. De az is lehet, hogy még az alza fizetés szolgáltatója sem véglegesítette a tranzakciót. Ez már jóval több, mint 24 órás késlekedés a kártyás fizetés kapcsán... először és utoljára próbáltam náluk kártyával fizetni.

(#2306) Brownn


Brownn
tag

Ha olyan termeket szeretnek venni 1 db kuoonnal ami jelenleg nincs raktaron, es oda van irva h keres eseten megrendelik. Azt engedi kupononnal vasarolni? Megfog vajon jönni a csomag karira?

(#2307) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Múlthét végén rendeltem Dyson v10-et, még fel sem adták, kifizettem előre, szerintetek meg fogom én azt még kapni?

(#2308) Lackooo84 válasza D1esel (#2300) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Figyeld már, nem a fehér pulcsi van rajta. :DDD

The Truth is out there...

(#2309) fatal` válasza azbest (#2305) üzenetére


fatal`
titán

Én CIB-es vagyok, háromszor is fizettem előre az Alzán, azonnal megjelenik, hogy fizetve. Semmi probléma nem volt.

(#2310) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Az a szép hogy még vége sincs az akciónak, még mindig van 95-ért Fortnite-os Ps Pro,de a hiénák már a hardveraprón árulják a 2 év garis (nyilván alzás,máshol 1 év) zsír új Pro-kat 100-115 között.....

(#2311) Gigi01 válasza D1esel (#2300) üzenetére


Gigi01
őstag

Más színű ruhát is kuponozhatna magának.Mondjuk ha már ps,akkor kéket. :DDD

(#2312) Benhill válasza huliganboy (#2274) üzenetére


Benhill
senior tag

"időpont hamarosan pontosításra kerül"

Nekem 2 rendelésemhez is ez van írva továbbra is, közbe meg rég nálam a csomag.

(#2313) samujózsi


samujózsi
tag

Úgy félórája hallottam üvölteni Eric Cartmant: "BLACK FRIDAY AZ ALZÁNÁL!!!" - pardon? :Y
Az nem tegnap volt?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#2314) ranlomadi válasza ranlomadi (#2304) üzenetére


ranlomadi
tag

Erre vki?

(#2315) BusinessGuy válasza samujózsi (#2313) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Náluk egész évben van,gyakorlatilag szerintem idén már ki se vették a BF fejlécet a honlapjukról... :C

(#2316) Ciccuka válasza samujózsi (#2313) üzenetére


Ciccuka
veterán

fogtündér
fura egy reklám

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#2317) huliganboy válasza Benhill (#2312) üzenetére


huliganboy
addikt

Ez is valami :DDD Nekem a postás nem hozott semmit :(

(#2318) maj-viktor válasza maj-viktor (#2283) üzenetére


maj-viktor
őstag

Legújabb "hiba"... már neppermentesítették az ALZA-t!? :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2319) Zoty4 válasza maj-viktor (#2318) üzenetére


Zoty4
őstag

Probalj masik accounttal (feleseg, baratno, szulo stb) vagy masik kodot

(#2320) azbest válasza fatal` (#2309) üzenetére


azbest
félisten

Nem tudom számít-e, de én internetkártyát használok. A fizikai világban, a normál kártyás vásárlások rendben megtörténtek, annak a számlájára is beterhelődött. Az internetkártyánál szerda óta nem terhelődtek be a tételek a számlájára, csak a kártyánál látszanak. Ezért gyanús, hogy lehet nem az ő oldalukon van késlekedés. Vasárnap hajnalban a cibnél rendszerkarbantartás is lesz, hátha az megoldja.

Azt hiszem az alza addig nem teljesíti a rendelést, amíg a bankok közt a valós tranzakció meg nem történik. Ez pedig, hogy az alza nem azonnali fizetésként kezeli a kártyás fizetést teljesen szembemegy a rendeltetésszerű kártyahasználattal. Értem én, hogy nem akarnak "hitelezni" az összeg valóban megérkezéséig, mert nem akarják, hogy álljon benne a pénzük.

De a kártyás fizetés azonnali, nem több napos vagy hetes. Vicces is lenne, ha a máv azt mondta volna, hogy a kártyás fizetésem ellenére nem vehetem át a jegyet, majd csak a vonat távozása utáni 5ödik napon, mert ők banki átutalásként tekintenek a kártyás fizetésre.
Ezért mondom, hogy alzánál kártyás fizetés helyett célravezetőbb lehet akkor már normál átutalással fizetni, mert az valóban meg kell történjen rövid időn belül és fel kell dolgozzák. Kártyás fizetésnél viszont a banknak akár több napja is lehet a valós teljesítésre, viszont a bank garantálja, hogy ki lesz fizetve. Azonnal kifizetettnek kell tekinteniük. A 24 órás késlekedést olvastam a weblapjukon, már az is necces gyakorlat...

szerk: most látom, hogy átutalásnál 5+ napig is ülhetnek a pénzen, ami egy órán belül beérkezik. Furcsa, hogy a nagy robotizáció ellenére pont a fizetési rendszerük nincs felkészítve elektronikusra. Mintha gizikék hada pötyögné be kézzel.

[ Szerkesztve ]

(#2321) maj-viktor válasza Zoty4 (#2319) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ja gondoltam, annyira nem veszem a szívemre... legalább marad a gyerek szájába is micro SD! :D De akkor jól értem, hogy már max. 1db 4E-s kiegészítő kupont lehet használni!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2322) fatal` válasza azbest (#2320) üzenetére


fatal`
titán

Én is Internetkártyával fizettem. :) De vásároltam azóta azzal PayPalon is, azzal sem volt gond. És nekem azonnal teljesítettnek jelölte az Alza oldala.

[ Szerkesztve ]

(#2323) betyarr


betyarr
veterán

egy 4gb-s rpi 4-et és egy hozzá tartozó tápot próbálnék lekuponozni,de egy kuponnál többet nem enged az oldal.valami gebasz van?pedig több mint 30k lenne eredeti árban a két cucc.

(#2324) fatal` válasza betyarr (#2323) üzenetére


fatal`
titán

Nem lehet már kombinálni a kuponokat.

(#2325) Cyrin


Cyrin
addikt

Hátmegvan hova került az a sok kuponozott fényvisszaverő mellény:

[link]

(#2326) D1esel válasza pn4hvq (#2301) üzenetére


D1esel
csendes tag

Naja... poén hogy a kocsi is teli volt és még a pultnál is csak konzolok... de alapvetően nem érdekelne, viszont asszony pont ment volna átvenni a mi csomagunkat és elég paraszt vele a gyerek - csak mert megkérdezte, hogy az az Ő(srác) csomagjai-e, mert nem tudta, hogy kinek tette ki a eladó, mire a válasz pökhendi hangon: “ mé’ mit gondolsz?! Ha nem a tiéd kié’?!”

Szóval remélem azért megéri majd neki, ha már fél év és jönnek az új szériás konzolok :))

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok...

(#2327) zoleeno1 válasza D1esel (#2326) üzenetére


zoleeno1
addikt

Remélem a nyakán marad az összes az ilyennek... ;]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2328) Lackooo84 válasza D1esel (#2326) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én biztos, hogy nyakon durrantottam volna, csak h tudja hol a helye...

The Truth is out there...

(#2329) canniball


canniball
nagyúr

Háztartási kisgép kiegészítőkre érvényes bármelyik kupon? Porzsák pakkot és kávéfőzőhöz vízszűrőt dobtam a kosárba (16k értékben), de a "Háztartási kisgép" és a "Kiegészítő" kuponokra is azt mondja, hogy erre a kategóriára nem használható.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2330) Silent77 válasza Lackooo84 (#2328) üzenetére


Silent77
veterán

Pont ezt kezdtem el írni.
Családommal senki nem beszélhet így, de ha még is, annak reszeltek. :C
Hiába, az ilyet nem tudom lenyelni még most sem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2331) D1esel válasza Silent77 (#2330) üzenetére


D1esel
csendes tag

Jogos, de nem voltam épp ott csak mesélte.
De az a gond, hogy egy ilyen srácot megsuhintasz, az simán 8napon túli... :DDD

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok...

(#2332) sb válasza canniball (#2329) üzenetére


sb
veterán

Nekem ment tegnap a kisgépes porzsákra. Talán a kieg is, de erre már nem vennék mérget.

(#2333) Piloss válasza D1esel (#2331) üzenetére


Piloss
senior tag

Elég ha megráncigálod a sárga kis kabátkáját, attól is összef*ossa magát ;]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#2334) Silent77 válasza D1esel (#2331) üzenetére


Silent77
veterán

Értem, persze. :K
Én vagyok olyan hülye, hogy visszamegyek. Nem kell rögtön, csak ha nem áll le. :D
Fel is bactam magam, inkább befejezem. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2335) Baltazár123 válasza zoleeno1 (#2327) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A nyakán biztosan nem marad, sokat nem kockáztat a sárga villám, de úgy járhat elég könnyen, hogy 10-15e forintnál többet nem tud rápakolni, főleg azokat, amiket most vesz 1 kuponnal. Magánszemélytől én bolti áron de még annak közelében se vennék tutira cuccot csak mélyen alatta, akármit is ígérget. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
Azok a konzolok, amiket korábban több segédtermékkel megkuponozott viszont bajnok vételek. Mennyi is volt 83e? Ha lemennek az akciók, akkor 100e körül el tudja adni.
Mondjuk ha elindulna egy korai készletkisöprés, akkor azt azért megéreznék a nepperek, szó se róla.
Gondolom 30-40e-t akar kaszálni gépenként. Na az nem fog összejönni neki, talán 1-2 madarat talál, de ennyi.

(#2336) sb válasza azbest (#2320) üzenetére


sb
veterán

Teljesen automatizált a rendszer szvsz. Többször is rendeltem, Revolut virtuális kártyával fizettem és azonnal látszik minden.

Fizetés gomb megnyomásakor jön egy levél, hogy rendelés befogadva, fizessek. Rá 1-2mp a Revolut jelzi, hogy megtörtént a levonás a kártyáról. Még pár mp és jön a következő Alza levél, hogy sikeres volta fizetés, köszönik. (Ha raktáron van és személyes átvétel akkor jön a harmadik levél is, hogy átveheted.)

Olyannyira automatikus, hogy amikor kb. 1 éve bementem hozzájuk szétnézni és a kiszemelt cuccot végül meg akartam venni, az információs kollégák széttárták a kezüket, hogy a rendelést muszáj leadni, vagy neki vagy nekem ugyanúgy fel kell vinni. Rányomtam telefonon, mire hátrasétáltam már fizethettem az automatánál és mire lementem már ki volt készítve a csomag. Kb. 2 perc volt a mobilos rendeléstől számítva az átvétel a fenti 2-3 levéllel ugyanúgy kísérve.

Most egy rendelésemnél volt hiba: a fizetés ellenére azt írja a weblap, hogy nincs fizetve. Ettől függetlenül viszont jött mail, hogy feladták, megérkezett a postára, tegnap át is vettem. Majd szólok nekik, hogy billentsék át lassan. :)

(#2337) nyikszi válasza D1esel (#2326) üzenetére


nyikszi
őstag

Írni kellene a NAV-nak, ez bőven meghaladja a 600000 Ft-ot ;]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#2338) sb válasza Baltazár123 (#2335) üzenetére


sb
veterán

Esetleg NAV bácsi meglátogathatná 6 nap múlva virgáccsal a kezében. :D
Gyanítom, hogy adóköteles lehet a buli a mennyiséget elnézve...

szerk: Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#2339) Marosko válasza azbest (#2320) üzenetére


Marosko
csendes tag

A valóságban az igazság az az, hogy míg a cseh számlára be nem érkezik a pénz addig nem indul a megrendelés. A 24 órás ellenőrzés pedig kell mert Angliában volt több visszaélés bankkártyákkal, ezért ez szükséges. Persze az igazságoghoz hozzátartozik az is, hogyha már többször fizettél kártyával náluk automatikusan biztonságosnak tekinti a rendszer a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#2340) canniball válasza sb (#2332) üzenetére


canniball
nagyúr

Végigpróbáltam az összes kisgépes kupont, de mindegyikre ezt dobja:

:(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2341) Baltazár123 válasza sb (#2338) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ha hülye lesz és nagy mennyiségben felszórja a jófogásra, vaterára, akkor biztos lesz neki jóakarója. Hardveraprón is maximum apránként tudja eladni, több nick név alatt, mert az itten kritikus közönség szétszedné :)
Mondjuk pont a pro az a gép, amire most már nem ruháznék be, még 83e-ért se. Esetleg egy sima slim a legolcsóbb, aztán úgyis jön a next gen, ami nagy teljesítmény ugrás lesz. 1,5 évet ki lehet azzal a legolcsóbb slimmel is húzni, mert egyből az induláskor nem tanácsos konzolt venni, ha valami hw gány van vele, azt fél év alatt észreveszik és ki is javítják.

[ Szerkesztve ]

(#2342) -szabi- válasza D1esel (#2326) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Mikor elhoztam a fényképezőm egy hölgy cuccolt fel 8-10 darab PS-el.
A kiadó pult mellett ügyeskedett az elvitelén.
Köszi a segítséget. :K

üdv
szabi

(#2343) sb válasza canniball (#2340) üzenetére


sb
veterán

Akkor vagy ment még 1-2 napja vagy benéztem (Tefal cuccot is rendeltem akkor, lehet, hogy arra ment, csak nem vettem észre? :F )

(#2344) azbest válasza sb (#2336) üzenetére


azbest
félisten

közben a felületükön írtam nekik... talán valami rendszerhibára futottam rá, mert a visszaigazoló mailben átutalásos fizetést írnak, miközben a felületen bankkártyás fizetés van. De nincs átbillenve fizetettre és a kártyatörténetben megvan, de a számlára még nem terhelte be a bank. Persze ezeket csatoltam is nekik... most olyan a rendelésem, hogy ki is van fizetve meg nem is...

Ez az eu-n belüli kártyás fizetéses megerősító kódolás is csak nehezíti az életet. Eu-n kívülről meg semmit sem véd, de legalább néha a sikeres tranzakciók is meghülyülnek tőle.

[ Szerkesztve ]

(#2345) jeni válasza Lackooo84 (#2328) üzenetére


jeni
félisten

Alza szerint a kereskedelmi mennyiséget is ki lehet szolgáltatni ilyen formán?

(#2346) nyikszi válasza Baltazár123 (#2341) üzenetére


nyikszi
őstag

Jajj, de jó, hogy nekünk Xbox 360 van 5 éve :D

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#2347) Sisco2


Sisco2
tag

Végre megjött az MSI GTX 1660 SUPER GAMING X.
Kicsit paráztam hogy nem adják ma már oda a szétkuponozott ár miatt.
Ugyhogy öröm éé bódottá.

(A sárga gyerek most is ott volt, ugy 8db PS4 Pro-t tornyosított, meg a pulton még 4db -ért ácsingózott.)

(#2348) vittorio7 válasza Sisco2 (#2347) üzenetére


vittorio7
őstag

Lehet, hogy csak egy stróman. :DDD :DDD

(#2349) Maxibuci válasza Sisco2 (#2347) üzenetére

Lehet, hogy túlzok, de egy fél pesti lakás árát simán beletolta, mert elég nagy lehetőséget látott benne, többször 8-10 darabokkal távozott naponta..... egy hónap alatt az már szép summa, ha elég korán kezdte..... :)

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#2350) Rendo84


Rendo84
senior tag

Így hogy vége lett a kupon kombinálásnak, leírhatnátok kinek mit sikerült bevásárolnia és milyen értékben, az elmúlt hetekben! :)
Esetleg csinálunk a végén egy összesítést és kisorsolunk a felhasználók között utp kábelt és bicikli csengőt. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.