Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Dupla D


Dupla D
csendes tag

Alzán hogy működik, ha berakok valamit a kosaramba, akkor attól még elfogyhat a termék? Emagon beraktam egy terméket pénteken, 10 perc nézelődés után megvettem volna, erre azt írták, hogy már nem elérhető, elfogyott.

(#1152) fatal` válasza Dupla D (#1151) üzenetére


fatal`
titán

Alzánál a drágább termékeket 20 percig foglalja a kosár. Figyelni kell, mert fizetés közben is kihajíthatja.

De addig tartja.

(#1153) Dupla D válasza fatal` (#1152) üzenetére


Dupla D
csendes tag

Ez korrektebb így, mint emagon, mert így marad nyugodt 20 percem kuponokat izzítani. :)

(#1154) jaPe válasza Chaser (#1134) üzenetére


jaPe
tag

Egy videokártya volt (az XFX Rx580).
A rendelésnél azóta "a szállítási időt hamarosan pontosítjuk" szerepel.

hunfatal: én is egy g920at nyuzok, a pc is azért épül, hogy iRacinget tudjak nyomni. Az XBOXos assetto Corsa nem az igazi. :)

(#1155) kulfoldi válasza fatal` (#1139) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

"Chaser információi alapján, ha kettő rendelésed van, akkor a másodikat törölni fogják, mert a Boxba való rendelést lekorlátozták fiókonként egyre, havonta."

A kettot eleg ugy erteni, hogy egy fiokrol? Vagy neznek IP-t/megrendelo nevet is? Mert az a tervem, hogy tobb dolgot rendelek alzaboxba, tobb fiokrol, tobb ip-rol de sajnos ceges, szoval nem tudok megrendeloi nevvel trukkozni sokat.

Koszi!

(#1156) Because válasza JóGéza (#1149) üzenetére


Because
őstag

igazatok volt újraterveztem, így calgon és sampon is belefért ugyanannyiba :)

(#1157) Zeller01 válasza Chaser (#1111) üzenetére


Zeller01
tag

Teljesen jogos, amit írsz! Így is köszönöm szépen mindenkinek! 16ezer forintot sikerült lefaragni! Szuper, köszönöm még 1x!

. : Z E L L E R : .

(#1158) Zeller01 válasza kerxy (#1137) üzenetére


Zeller01
tag

Saját tapasztalatból 11k az már rendben van. Sokkal nem jutsz már lejjebb az árral.

. : Z E L L E R : .

(#1159) tobias88888


tobias88888
őstag

Megjött a monitor amit rendeltem, de van vagy 20 pixelhiba rajta.

A 14 napos elállásnál nekem kell ugye fizetni a szállitást, amit nem érzek fairnek mert selejt terméket kaptam. A 3 napos cseregaranciánál meg kapnék egy ugyan ilyen tipust, ami a 20 pixelhiba alapján gondolom ugyan úgy rossz lenne és nem szeretném. El lehet valahogy selejtes termékre hivatkozva állni a vásárlástól úgy, hogy ne nekem kelljen kifizetni a szállitást?

A 14 napos elállásnál valamilyen módon jelezhetem azt az Alzának hogy ugyan már ezt a monitort ne adják el senkinek?

A weboldalukon nem megbásárolt termékek résznél van a már tegnap óta átvett áru, hanem a rendelések között igy nem is tudok visszaküldést választani sem reklamációt. Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#1160) maroni válasza tobias88888 (#1159) üzenetére


maroni
aktív tag

Elméletileg küldenek futárt, nem te fizeted!

(#1161) tobias88888 válasza maroni (#1160) üzenetére


tobias88888
őstag

14 napos elállásnál nem én fizetek? Törvényileg nekem kell.

(#1162) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
A több kupon felhasználása még működik? Ps4pro-t bedobtam a kosárba,mellé több cuccot amik adott kategóriában a legolcsóbbak de csak 1 kupont fogad el :/

(#1163) sumdudum válasza tobias88888 (#1161) üzenetére


sumdudum
tag

Nekik kell, mivel hibás a cucc amit kaptál és nem azért küldöd vissza mert meggondoltad magad (és nyugodtan cseréljék ki)

[ Szerkesztve ]

Kowalsky#2903

(#1164) Chaser válasza jaPe (#1154) üzenetére


Chaser
titán

megborult a rencerük', nem csoda, ha szólsz nekik az nem feltétlen lesz jó ( :
ha nem szólsz v befut a rendelés vagy nem
ha van lehetőséged személyesen átvenni az biztosabb, illetve postával kérni, vagy postapontra

tobias88888
a vásásrló javára eltérhet a bolt mindig, írsz nekik és nagy eséllyel kapsz ingyen futárt
melyik monitor volt ez?

sumdudum
ez nem igaz, jogszabály szerint elállásnál a vevő fizet, alza tisztajófej', mert fizetik azt is
lényegtelen, mi az elállás oka

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1165) sumdudum válasza blizzrd (#1162) üzenetére


sumdudum
tag

1098-as hozzászólásban van egy link, katt rá és látni fogod az új szöveges kuponokat amik halmozhatóak továbbra is.

Kowalsky#2903

(#1166) JóGéza válasza Because (#1156) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Én is olyanokat rakok be a kupon miatt, ami amúgy is kellene. Így ha nem is lesz sokkal kisebb a végösszeg, de olyanokat veszek szinte ingyen, amit használni is tudok majd.

(#1167) blizzrd válasza sumdudum (#1165) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Azokkal próbáltam.

(#1168) sumdudum válasza Chaser (#1164) üzenetére


sumdudum
tag

Én úgy értelmeztem, hogy egy jól működő hibamentes monitor cserével is elégedett lenne a kolléga(és akkor az már nem elállás).
A monitor márkájára és típusára én is kíváncsi lennék!

Blizzrd nem sokára ránézek

[ Szerkesztve ]

Kowalsky#2903

(#1169) Chaser válasza sumdudum (#1168) üzenetére


Chaser
titán

Az elállásnak az a lényege h nem kell indoklás, tehát lehet akár hibás is, boltnak egyik sem mérvadó
ha személyesen bemnne valszeg kapna is cserét helyben, ha van benn, futáros mókánál nem feltétlen
de fel kell őket hívni és jól megkérdezni
nekem vga-t helyben cserélték

szerk:
tippre aoc monitor lesz az alany, persze lehet más is

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1170) blizzrd válasza sumdudum (#1168) üzenetére


blizzrd
aktív tag

THX!

(#1171) Chaser


Chaser
titán

mondtam tegnap beszéltem üfsz-szel, általuk stornózott rendelést kp-ben kérem vissza mert megyek az üzletbe
délután jött mail, hogy átutalták az összeget ( :
aztán még egy üfsz mail is, hogy megerősítik az átutalást
szóval nem kicsit káosz van már náluk :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1172) jaPe válasza Chaser (#1164) üzenetére


jaPe
tag

Várok egyelőre. :)) A CPU még úgyis csak jov hét elején érkezik.

A személyes átvételt nem mertem bevállalni a kuponok miatt. Nem szivoznak rajta?

(#1173) Chaser válasza jaPe (#1172) üzenetére


Chaser
titán

nemrég 12 rendelést vettem át személyesen, előtte sem volt gond
ha kifizeted előre minimális esélye van h gond legyen, akik nem fizettek előre azok jobban belenyúltak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1174) tobias88888 válasza sumdudum (#1163) üzenetére


tobias88888
őstag

Igen, de nem akarom hogy kicseréljék, nem akarom ezt a tipust. Ennyi hiba nonszensz igy 2019ben

"melyik monitor volt ez?" - [link] (Persze még 101 ezerért - a 7 ezres kupon)

(#1175) Gianni27 válasza blizzrd (#1162) üzenetére


Gianni27
őstag

A kupon kombinálás van akinél működik, van akinél meg nem. AZ ok nem ismert.

(#1176) Chaser válasza tobias88888 (#1174) üzenetére


Chaser
titán

valahogy sejtettem
megosztom a tapasztalatod a monitoros topikban, okulásképp
nagyon jónak tűnnek elsőre, de rengeteg gyári pixel hibásról és egyéb panel gondosról olvastam, illetve nagyon sok néhány hónapon belüli meghibásodásról is aoc monitorok kapcsán
arra tipppelek "b" ktegóriás panelekkel dolgoznak, nyilván nem véletlenül olcsóbbak azonos tudás mellett a konkurenciához képest

szerk:
Gianni27
akinél nem működik az rosszul csinál valamit
új kódokat kell használni, sallangokat cserélgetni és nincs gond

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1177) blizzrd válasza Gianni27 (#1175) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Köszi!
Tegnap ment,ma nem, ki érti :Dmajd megpróbálom új profillal :)

(#1178) Gianni27 válasza Chaser (#1176) üzenetére


Gianni27
őstag

És akkor az miért van, hogy vasárnapig működött. Ugyanazokkal a kuponokkal. A sallang cserélgetésben mi az okosság? Van kb. 30-40 Atlas figurám, kőműves kanalam, Starblitz tokom, Hama fülesem, stb.

(#1179) sumdudum válasza blizzrd (#1177) üzenetére


sumdudum
tag

Valahogy igy jott ki:
[link]

Kuponok sorrendben:
ONLINEFIZETES, SPORT4500, KERT2500, AUDIOVIDEO3, JATEKOK2, KIEGESZITOK4

Bár úgylátom 36óra múlva lecsökken a Ps4 pro ára 95ezerre akkor lenne érdemes igy és ilyen sorrendben ellőni a kuponokat. Oopsz most látom, hogy a fülhallgatót 2szer sikerült berakni..

[ Szerkesztve ]

Kowalsky#2903

(#1180) fatal` válasza Chaser (#1171) üzenetére


fatal`
titán

Voltam most, rengetegen vannak, gondolom sok a rendelés. De a rengeteg kiadópont miatt így is gyorsan végeztem. Parkolóház dugig, az utcán álltam meg a Csata utcában. Úgyhogy biztos emiatt van egy kis káosz. :) De legalább visszautalják a pénzt.

(#1178) Gianni27: a régebbi kuponokat lekorlátozták, azok nem működnek már kombinálva.

[ Szerkesztve ]

(#1181) tobias88888


tobias88888
őstag

"A kísérőlevél, amely tartalmazza a szerződéstől történő elállás megerősítését a vásárlás dátumától számított 14 napon belül"

Visszaküldésnél mi ez a kisérőlevél? Nyomtassam ki azt amit irtam nekik és irjam alá?
Plusz ez a weboldalas visszaküldés elég vagy biztonság kedvéért emailt is kell irni?

[ Szerkesztve ]

(#1182) blizzrd válasza sumdudum (#1179) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Köszi! Ezért is akartam rápróbálni, hogy hétfőn el tudjam rá lőni ;)

(#1183) Chaser válasza blizzrd (#1182) üzenetére


Chaser
titán

nagy reményekkel azért ne állj neki, hasraütésre min 1000 jelentkező lesz arra a néhány darab prora :)
szigorúan a játék kedvéért én is beszállok, ha zsákolok egyet majd jóóóóó drágán eladom karácsony előtt:d ha meg nem akkor nem érdekes ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1184) blizzrd válasza Chaser (#1183) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Én használatra venném :D azért ahogy néztem van egy pár. Majd elválik lesz-e vagy sem :D

(#1185) Chaser válasza blizzrd (#1184) üzenetére


Chaser
titán

én is használnám, számolom mennyi porszem kerül a dobozokra x hét alatt
utána feladástól számítva mennyi idő alatt tudok valamit eladni
ez is egy játék ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1186) Imilenni válasza Chaser (#1185) üzenetére


Imilenni
addikt

Neharagudj de a hsz-eid alapján eléggé érdekes ember vagy..

Pénzt kértél volna a sráctól hogy segíts neki egy elég egyszerű dologban, aztán most bejelented hogy csak azért veszed meg hogy lehúzz mást vele (miközben rengetegszer annak nem jut akinek valóban hasznos lenne :F )

Fura, lehet azt hiszed jó arc vagy, de ez messze nem az :N

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1187) Chaser válasza Imilenni (#1186) üzenetére


Chaser
titán

ne haragudj, egy kissé félreérted
a pénzt azért mondtam, hátha a kedves úliembelek' megerőltetik magukat és mondjuk olvasnak és gondolkodnak
összesen eddig kb _harmincan_ írtak rám a balf@szkodásukkal, ma csak _ketten_
szted qrvára unom, vagy qrvára unom már a debileket? eltaláltad, qrvára unom
de ma már az egyikük felajánlotta ha lekuponzom neki amit akar, utal 5e ft-ot, amit természetesen nem kértem és nem is mutattam meg neki a megoldást, csak egy számot közöltem ami fél percembe került a nem-kombinálható kuponokkal

viszont, ha veszek valamit, onnantól ha akarok rász@rok, kettétöröm, elajándékozom, eladom, ahhoz senkinek semmi köze, a lehetőség bárki előtt ott van
ha valakinek szüksége van rá, akkor megveszi teljes áron az adott dolgot, ha csak "jó lenne", akkor repül ilyen kétes businessbe bele, ami vagy sikerül, vagy nem
hovatovább, szted aki megveszi most jó esetben 85e körül, az majd fél év múlva ha a boltban drága lesz, amjd tisztajófejként' 60-ért fogja eladni másnak mert jó áron vette? segítek: nem
szóval ne fárassz erkölcsi példabeszédekkel, mert nagyon rossz nyomon jársz

szerk:
a kedves úliembel' aki ma pénzt ajánlott és elhajtottam nyugodtan jelentkezhet :)
az is, amelyik úgy írt rám mintha a legjobb komám lenne, holott azt se tudom egyáltalán ember-e vagy csak egy rosszul sikerült bot ( :
és miután közöltem vele azt, h vagy küld 5e ft-ot, vagy mondjuk elolvassa a nyitó hsz-t az evidens topikokban, azóta kámforrá vált érdekes módon...
és ez csak a mai nap

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1188) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Üdv! Lehet valamennyire levinni az árat, vagy felejtős?
[link]

(#1189) Imilenni válasza Chaser (#1187) üzenetére


Imilenni
addikt

nem látok mögé, nem gondoltam volna hogy ennyien nem igazán értik a kuponozást :D

Persze, megveszed azt teszel vele amit akarsz, de ezt általában inkább magukban tartják az emberek, ami nem is csoda

:R

Press "F" to pay respects.

(#1190) fatal` válasza Chaser (#1187) üzenetére


fatal`
titán

Nekem is írogatnak a kuponozás miatt, egyre unalmasabb. Nem értem egyébként, az összefoglalóban minden benne van, még az is, hogy hogy kell számolni.

Aki nem képes 3 számot beütni a számológépbe azzal nem igazán lehet mit kezdeni.

Még ha valaki terméket kér egy kategóriához, ami olcsó, azt még érteném. A többit nem nagyon.

(#1191) Gianni27 válasza fatal` (#1180) üzenetére


Gianni27
őstag

Mi, az hogy régi kuponok. Nekem azok vannak, amiket most osztogatnak az Alzában, és 2019. október 01-dec 8 között érvényes. 3 szett van mindenből. Ennél nincsenek újabb kuponok. Pontosan ezek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1192) fatal` válasza Gianni27 (#1191) üzenetére


fatal`
titán

Már többször le lett írva, régebbi kuponok, amik nem most kerültek bele a hozzászólásba a héten.

Tehát a szöveges kuponok, ahol a kupon utal a kategórianévre (KIEGESZITOK4, SPORT4500, AUDIOVIDEO3 stb.) kombinálhatóak, a régebben belekerültek, pl. 6RT15773 azok nem.

(#1193) belinho


belinho
senior tag

Gyerekek én feladom! Majd 1,5 órája próbálkozom, végigolvastam egy csomó hozzászólást, kipróbáltam egy csomó olcsó terméket és kuponvariációt de összeakad valami.
Egy ilyen blu-ray lejátszót néztem ki magamnak karácsonyra, az audio-video-s kupont megette, így lement 3K,+ingyenes szállítás kupon.
Ha valakinek van ötlete azt szívesen fogadom. Saját részre lenne, ha ez számít valamit.

(#1194) Chaser válasza Imilenni (#1189) üzenetére


Chaser
titán

ennyien lusta disznók, nem tudnak/akarnak olvasni/értelmezni, de azt kb elvárják, h az ember a s_ggük alá tegye a pontos megoldást, hogy ők olcsóbban vásárolhassanak
lehet a 30 rám írkálót alulbecsültem, szánalmas komolyan mondom

azt meg hogy mit adok el, mit tartok meg, sokszor én sem tudom, a játék a lényeg ( : az is lehet elajándékozom, az xbox olyan sorsra jutott, a mi band is, ki se bontotam :) a játék miatt beszálltam, de nem volt kihívás sajnos:d
múltkor lazán tudtam volna venni a pro-ból, de épp emiatt nem vettem ( :
most kiélezettebb lesz, most be is fogok szállni
arról ne beszéljek, teljesen random szoktam piaci ár alatt akár 50%-kal is feldobni termékeket, pont azért, mert én is jó dolgokat lőttem már, és "kölcsön kenyér visszajár", nem az ilyenekből fogok meggazdulni', de nem is ilyen "jótékonykodás" miatt kerülnék utcára ( : játék..
elhsizem h kívülálló ebből mást von le, akinek a kezébe nyomok valamit grátisz, az úgy másképp szokta látni :d

hunfatal
mink' vagyunk a kotsogok', ennyi ( : főleg én ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1195) zolee1984 válasza belinho (#1193) üzenetére


zolee1984
senior tag


Ennyi a történet előbb kieg utána audió kupon meg a szállítás

üdv Zoli

(#1196) maroni válasza Bagoly01 (#1188) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen , csengő, sport kupon, utp kábel, kiegészítő kupon

[ Szerkesztve ]

(#1197) Gianni27 válasza fatal` (#1192) üzenetére


Gianni27
őstag

Ok, köszi!

Tehát aki szopott kupon kombinálással, CSAK EZEKET lehet kombinálni, ezek az "új kuponok"

SPORT4500
KIEGESZITOK4
AUDIOVIDEO3
KERT2500
SZEPSEG2
JATEKOK2
AUTOMOTOR
KISGEPEK4
MOBIL5000
LAPTOPOK7
TELEVIZIOK7

Pl. Chaser a szófosáson kívül ezt képtelen volt értelmesen megfogalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#1198) Bagoly01 válasza maroni (#1196) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Köszi szépen!

(#1199) Chaser válasza Gianni27 (#1197) üzenetére


Chaser
titán

kettővel vegyél vissza lécci', nem én pofátlankodtam be privátba hozzád, hanem fordítva
kismilliószor' le volt írva bb topikban és ebben is a hatalmas megoldás
jómagam is írtam egy új kuponos hsz-t bb topikban
az, h sokaknak nem megy gondolkodni, keresőt használni, olvasni, értelmezni, az nem az én hibám
az én anyukám nem nettó idiótát szült, de ahogy látom sokak anyukájának sikerült - akinek nem inge nem kell felvenni -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1200) belinho válasza zolee1984 (#1195) üzenetére


belinho
senior tag

Ezer hála, köszönöm szépen a segítséget. :R
Pedig annyi kombinációt kipróbáltam már, de az utalványt már felhasználták és hasonlók jöttek. De most sikerült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.