Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22551) Salex1


Salex1
senior tag

Hydor Prime 20 vagy JBL e701 szerintetek a jobb választás?

Elvileg a neomagnolos oldat elpusztítja a csigákat de a halakat nem bántja (1 tabletta / 100l)

[ Szerkesztve ]

(#22552) xxxjjjkkk válasza Assimilator (#22550) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Csigára fb-n napi szinten rákérdeznek 5x, eddigi megoldások:
Csigaevő csiga(ha sok van halászni is kell)
Ha nagy akid van öves diszcsik, ha kicsi akkor van belőle kissebb faj is
Vagy manuál pl salátalevélre reggel rámásznak.

Alapvetően a csiga oka a túletetés.

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#22553) Silentfrog válasza Salex1 (#22551) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Az Eheim 2215 vagy a Tetratec ex 800 nem szimpatikus? Kb egy áru mint amiket írtál. 22-24 ezer.

(#22554) Assimilator válasza xxxjjjkkk (#22552) üzenetére


Assimilator
őstag

Az oves diszcsik az nagy lesz, mert csak 110 liter az akvarium. De mar okosabb lettem, koszi! :R

Most mar csak az algas kerdesre kell valaszt kapjak.

(#22555) bringasisti válasza Assimilator (#22550) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem akarlak elkeseríteni de mikor berágtam a 2 méteres medencéből kivettem a halakat a talajt. Mivel nekem szúnyogháló van leragasztva maradt alul kis talaj. Lazán 10 liter hipó vártan kicsit és felengedtem annyi vizet hogy a szűrők felkapják. Vártam 2 órát majd rendeztem a soraim. A lényeg volt maláj torony amelyik a pofámba röhögött

BENEFON DELTA--------N8

(#22556) Sirandrish válasza havri1 (#22542) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah sikerült felvennem egy etetést. A minőségért elnézést..nekem csak ennyit tud a telóm :D
Ez az etetés..először a fagyi, majd a Vipan

És ez kb 3-4 perc múlva

Gyakorlatilag az utolsó porszemig összeszedik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22557) Daffy válasza bringasisti (#22555) üzenetére


Daffy
őstag

Mekkora akvariumaid vannakIlletve mi celt szolgal a szunyoghalo?

[ Szerkesztve ]

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#22558) havri1 válasza Sirandrish (#22556) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem ez sok nekik, főleg egyszerre.

havri

(#22559) Sirandrish válasza havri1 (#22558) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig nem panaszkodtak :D
Egyébként honnan lehet tudni hogy sok vagy kevés-e a kaja?
Lehet egyáltalán tudni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22560) krisztyann válasza Assimilator (#22554) üzenetére


krisztyann
tag

Én fonalalgának nézem, ezt megeszi. Viszont nagyra nő, és szereti a mohát is megenni. Nem tudom neked van-e. Elvileg az algázó géb is szereti ezt az algát.

(#22561) havri1 válasza Sirandrish (#22559) üzenetére


havri1
félisten

Mbunak alapvetően, nem szoktak ennyit enni a planktonból, nekem egyszer az egyik yellow sokat evett, és bélgyulladás--> RIP
Tieid se hajlamosak bélgyulladásra, de ez nem jelenti azt, nem kaphat.

Mitől venni észre, hogy sok? Megdöglik.

[ Szerkesztve ]

havri

(#22562) Sirandrish válasza havri1 (#22561) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerencsére eddig semmit nem vettem észre rajtuk hogy ártana. Ettől függetlenül jó lenne tudni hogy sok-s nekik a kaja vagy kevés. Nyilván nem szeretném hogy bajuk legyen, de persze azt sem hogy éhezzenek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22563) havri1 válasza Sirandrish (#22562) üzenetére


havri1
félisten

Ha nem fújódik fel, akkor bírja :)
Én inkább többször adok kevesebbet. Jobban eloszlik, és talán nem terheli sem a vizet, sem a halakat annyira. De én is emeltem a mennyiségen amúgy.

havri

(#22564) xxxjjjkkk válasza Assimilator (#22554) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Úgy értem törpe öves diszcsik vagy mi a neve.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#22565) Sirandrish válasza havri1 (#22563) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem fúvódnak fel.
Amúgy én is kétszer adok nekik...annyit hogy másodszor már nincs fagyi :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22566) bringasisti válasza Daffy (#22557) üzenetére


bringasisti
őstag

A legkisebb az 3 literes de általában 100 és 150 között és a 600 literes. A szúnyogháló azért kell hogy a halak ne tudják a növényeket kihúzni mert a gyökerük meg tud kapaszkodni

BENEFON DELTA--------N8

(#22567) Daffy válasza bringasisti (#22566) üzenetére


Daffy
őstag

Ertem,koszi

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#22568) Sirandrish válasza bringasisti (#22566) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs kedved megmutatni a tankjaidat? Engem például nagyon érdekelne :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22569) Assimilator válasza krisztyann (#22560) üzenetére


Assimilator
őstag

Igazabol azzal nincs gond ha eszi a novenyeket, mert a novenyeim igen szepen nonek es szaporodnak. Max. nem en metszem, hanem a hal.

(#22570) bringasisti válasza Sirandrish (#22568) üzenetére


bringasisti
őstag

Titokban tartom hogy meg tudjam írni ha a halas szakma szúrja a szemem

BENEFON DELTA--------N8

(#22571) Sirandrish válasza bringasisti (#22570) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt nem teljesen értem :B
Nem a titkokat kérdeztem csak hogy hogy néz ki az akid. Vagy már az maga titok? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22572) bringasisti válasza Sirandrish (#22571) üzenetére


bringasisti
őstag

:K

BENEFON DELTA--------N8

(#22573) Sirandrish válasza bringasisti (#22572) üzenetére


Sirandrish
legenda

A francba :)
Pedig tényleg érdekelt volna..nah majd hátha egyszer kiérdemeljük :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22574) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ide is beírom hátha kell valakinek!
100mili Purigen eladó. 3800ft. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22575) Daffy válasza bringasisti (#22572) üzenetére


Daffy
őstag

Lassuk oket😊

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#22576) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Silent nézd csak..a bandádból ő a kedvenc.
Gyönyörű sárga és a fekete úszóival igazán különleges :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22577) noxon válasza Sirandrish (#22574) üzenetére


noxon
őstag

100mili? Az mennyi, az kevés kissé így magában nem? Engem talán érdekelne, de ha nagyon kevés akkor nem.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#22578) Sirandrish válasza noxon (#22577) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elméletileg 400 literre elég, szóval neked 160(?)hoz bőőőven elég :K
Egyébként már van rá két jelentkezőm, de már a fejem fáj tőlük :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22579) Silentfrog válasza Sirandrish (#22576) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Ő lesz a főnök akkor! Nagyon szép kis hím! :)

(#22580) Sirandrish válasza Silentfrog (#22579) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő meg a hím anci :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22581) Daffy


Daffy
őstag

Melyik anubias fajtat lehet akvariumba fara kotozni?Vagy mindegyiket?

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#22582) SSJmeszes válasza Daffy (#22581) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Mindegyiket.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#22583) Daffy válasza SSJmeszes (#22582) üzenetére


Daffy
őstag

Koszi

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#22584) Flayer válasza Assimilator (#22550) üzenetére


Flayer
senior tag

Azt szeretném kérdezni,hogy a képen látható növények közül amelyik inkább az előtértben van azt kell a sóderben gyökereztetni vagy csak simán elég lekövezni az aljára?
Tegnap kaptam ilyen fajta növényt és azért kérdezem.

Ha más tudja a választ és válaszol azt is megköszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#22585) mdk01 válasza Sirandrish (#22559) üzenetére


mdk01
addikt

Én is soknak gondolom érzésre.
A vipan a sok, meg a két kaja egszerre. Fele ennyi vipan elég még akkor is ha kétszer etetsz.

(#22586) Krisz79 válasza Flayer (#22584) üzenetére


Krisz79
őstag

A jobb oldali gyökeret ereszt, a bal nem. Én kőhöz szoktam gumizni.
De Én nem ilyet tennék az előre az aksiba... Mindkettő magasra nől.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#22587) Sirandrish válasza mdk01 (#22585) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor lehet picit csökkentem az adagjukat :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22588) myk74 válasza Sirandrish (#22587) üzenetére


myk74
senior tag

Szűrőt nem szoktad leállítani etetés idejére? Nekem ha leállítom, sokkal nyugisabb a kajaidő :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#22589) Silentfrog válasza myk74 (#22588) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Én is ezt javasoltam, nekem is két külső szűrőm van, és ha nem állítom le akkor a szűrőt etetem nem a halakat! :)

(#22590) Sirandrish válasza myk74 (#22588) üzenetére


Sirandrish
legenda

A felszínszívót szoktam kikapcsolni, mert az beszívja mint állat, de a többit nem.. Nem érkezik elmenni a kaja a szűrőig :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22591) Silentfrog


Silentfrog
Topikgazda

Szerintetek mennyiért lehet eladni egy 120X50X50-es 300 literes akváriumot ami egy éves , karc és vízkőmentes. amihez adnék egy hibátlan Tetratec 1200-at és egy, egy hónapot használt Odyssea T5 DUAL Pro 2X54W akvárium lámpát?
Tehát egy komplett akváriumot.

[ Szerkesztve ]

(#22592) Sirandrish válasza Silentfrog (#22591) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem annyiért amennyiért nem éri meg eladni. Legalábbis ahogy látom az akis hirdetéseket, röhej hogy milyen áron mennek. Viszont ha esetleg külön eladó lenne a szűrő annak az ára érdekelne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22593) Silentfrog válasza Sirandrish (#22592) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Egyenlőre csak egy kósza gondolat, minden attól függ , hogy kihozza a az Emag a megrendelt JBL szűrőt.
Ha igen akkor belevágok az új 2-2.2 méteresre kigondolt akváriumba.

(#22594) Sirandrish válasza Silentfrog (#22593) üzenetére


Sirandrish
legenda

És abba mik mennek? A jelenlegi csapat meg még ugyanennyi császár, vagy abba már valami vaddisznó...frontosa vagy márvány vagy valami?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22595) havri1 válasza Silentfrog (#22591) üzenetére


havri1
félisten

Ne add el. A 300-as jó lesz szűrőakváriumnak, a szűrő elég lesz vízfelszín mozgatásra. Max hozzá építesz új akváriumot. 2000L -t megszűrne a 300L aksid :DDD

havri

(#22596) Sirandrish válasza havri1 (#22595) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem adná el szerintem de nincs helye. Ha el is adja akkor is kikerül az ágy és majd a földön alszanak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22597) Silentfrog válasza Sirandrish (#22594) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Dehogy, csak és kizárólagosan Malawi tavi sügérek lennének, a jelenlegi császársügér állományt duzzasztanám fel. Van még egy két féle ami nincs az akváriumba! :)

Így van nincs helyem, kicsi ez a 80 nm-es ház! :O

[ Szerkesztve ]

(#22598) bringasisti válasza Silentfrog (#22591) üzenetére


bringasisti
őstag

Fejlesztgetünk fejlesztgetünk? :))

BENEFON DELTA--------N8

(#22599) Sirandrish válasza Silentfrog (#22597) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kicsi az csak túl igényesek vagytok. Kád van? Elég helyette egy zuhanyzó!
Ágy van? Mert a földön már nem is tudsz aludni? Asztal? Kezedbe nem fér el a tányér? Folytassam? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22600) Silentfrog válasza bringasisti (#22598) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Nagyon régóta tervbe van, de nem nagyon volt helyem. most sincs de több, de ha minden igaz sikerült "apró" pénzért venni egy olyan külső szűrőt ami elbírna egy kis segítséggel egy 700+ literes akváriumot is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.