Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74536) #78032384


#78032384
törölt tag

Aki már használja a Win10-et, megmondaná a naptárba az események felvétele még mindig körülményes?

8.1 alatt plusz jel után a tárgy mezőre nem fókuszál magától, tehát még egy tapi hogy feldobja a billentyűzetet
Dátumnál a mai nap mellett még elférhetne holnap, holnapután és más és csak utóbbira tapizva dobná ki a félkarú rablós dátumválasztót
Emlékeztetőt is akarok egy órával előtte az megint felesleges plusz tapi a részletek gombra, miért nincs egyből ott

Kínomban egy ideje úgy csinálom kitűztem Cortana Remind Me funkcióját, ott legalább plusz jel után rögtön írhatok. Csak ott meg arra kell figyelni pl. "Esemény 5 órakor" és 4-re állítom hogy jelezzen egy órával előtte. Egyszer elfelejtettem "hazudni" neki és szépen jelzett 5-kor hogy most rögtön 5-kor hol kéne lennem. :)

Hiába szeretem a WP-t, egyre jobban kiábrándulok mert nincs átgondolva csomó dolog. Szép a start screen csak mikor tényleg használni szeretném...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.