Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74501) MC Pite válasza confuser (#74497) üzenetére


MC Pite
veterán

Köszi, nem kell az amoledet bemutatni, 2 N8 és 808 után. 808on megy a sleeping screen és ki vannak kapcsolva a pixelek(fekete), illetve a Lumián, ahol a feketét bizony megjeleníti. (Sötétben egyértelműen látszik; a kijelző homogén, plusz két 925 is van -még- itthon mindkettőn ilyen; persze sokkal feketébb mint ips kijelzőn, de akkor sincsenek kikapcsolva a pixelek. Párom telefonja, őt nem zavarja, én meg csak furcsálom, nem ehhez szokott a szemem az utóbbi 5-6 évben.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#74502) confuser válasza MC Pite (#74501) üzenetére


confuser
senior tag

Hát ez nekem is furcsa. Majd megnézek egy Amoled-es Glance screen-es készüléket, mert most a közvetlen közelemben csak IPS+Glance van, illetve Amoled Glance nélkül.

szabosasito
Hány topikba írod még be a hsz-ed? Várj türelemmel amíg válaszolnak... Amúgy nekem preview-n 5 képet pörget.

ZavaBalazs
Akkor lehet, hogy nem fekete a Glance háttere, hanem sötétszürke?

[ Szerkesztve ]

(#74503) ZavaBalazs válasza confuser (#74502) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

amikor egy 1020 volt nálam, én is meglepődtem, a glancenél az egész képernyő világított, pedig az is amoled.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#74504) mirci18 válasza StLui (#74445) üzenetére


mirci18
addikt

Ez mondjuk igaz de én ha hivatalosan viszem be a telefont a telekom ügyfélszolgálatára ott adnak telefont.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#74505) btudos válasza mirci18 (#74504) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem adnak, a rengeteg vissza nem hozott készülék, és a gyártói szervizekkel történő összefonódás (2014 októbere óta csak átvevőpontként üzemelnek a Telekom üzletek, a Telekom nem szervizel) miatt nincs cserekészülék.

Üdv,
egy Telekom dolgozó

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#74506) mirci18 válasza btudos (#74505) üzenetére


mirci18
addikt

Utoljára 2014 őszén voltam bent szervizeltetni akkor még volt ez az opció.
Továbbá akkor még a telefont is nekem kellett volna szervízbe vinnem ha a készülékbiztosítással élni akarok.
Akkor mostmár futár viszi a telefont vagy a Telekomhoz vigyem be ha élni akarok a készülékbiztosítással.

Az egy más kérdés hogy hogy adhattak oda úgy telefont bárkinek hogy utána nem kérték vissza mikor visszament a tulaj a javított telefonért.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#74507) valaki_xy válasza confuser (#74502) üzenetére


valaki_xy
tag

Szintén alátámaszthatom, hogy 1020-on és 820-on is ilyen. De nem csak Glance Screennél, hanem ha egy teljesen fekete képet nyitok meg sötétben akkor is látszik, hogy világít a kijelző. Bár érdekes módon nekem van rajta egy-két folt, ahol nem.

(#74508) B1T3 válasza confuser (#74502) üzenetére


B1T3
addikt

Valóban világítanak a pixelek akkor is, ha fekete tartalom van, még ha nagyon halványan is, teljes sötétségben sem annyira könnyen láthatóan (Galaxy Nexuson és Note 4-en is így volt, pedig van némi fejlődés a technológiában). Azt hiszem, ez azért van így, mert ha teljesen kikapcsolnának a pixelek, csúnya utánhúzás lenne.

(#74509) confuser válasza B1T3 (#74508) üzenetére


confuser
senior tag

Na ez új, de akkor innentől az az érv, hogy az AMOLED kevesebbet fogyaszt az IPS-nél fekete háttér esetén az inaktív pixelek miatt, meg is halt. Bár a színek intenzitásitása nyilván más, de szvsz a bekapcsolva tartás az, ami többet fogyaszt. Majd megpróbálok utánaolvasni a történetnek, mert érdekel a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#74510) B1T3 válasza confuser (#74509) üzenetére


B1T3
addikt

Pedig tényleg szignifikánsan kevesebbet fogyaszt, lásd mennyit lehet spórolni az alacsony fényerővel.

[ Szerkesztve ]

(#74511) btudos válasza mirci18 (#74506) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem mentek vissza a telefonert. Viszonylag egyszeru. Tavaly augusztusban vontak be a cserekeszulekeket.

Biztosito futart kuld, nem kell mar uzletbe menni emiatt, telefonon kell zaklatni oket.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#74512) mirci18 válasza btudos (#74511) üzenetére


mirci18
addikt

Hogyha beviszek egy telefont javításra azért miért ne mennék vissza.
Számomra ez értelmetlen.
Tényleg így volt.

A többit jó tudni pont emiatt nem lett készülékbiztosításom a macera miatt.
De sebaj még egy év és veszek új telefont és azon már lessz készülékbiztosítás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#74513) sesshou


sesshou
senior tag

Feleségem szeretne magának egy windows phone-t 4,5" alatt lehetőleg de ahogy eddig a piacot néztem a elég silány a választék ebben a méretben.
Tudtok esetleg ajánlani valamit?
Amit számítana az a 4,5 alatti kijelző méret.
Lehetőleg vaku és auto fókusz.
Legalább 500mb ram de az sem baj ha nagyobb
rádió.
és win 10 elérhetőség a jovőben.
Remélem tudtok segíteni.
a 925-öt nézegettem de úgy láttam elég vegyesek a vélemények róla.
Jelenleg egy 520-asa van de azt vissza kell adni mert céges.

(#74514) akos3 válasza sesshou (#74513) üzenetére


akos3
addikt

Szia.
Nekem egy 720-asom van ami megfelelne az igényeidnek 512-es rammal. Sajnos ez a probléma. böngészés halál vele, foylton kidob, de van hogy csak ugy belassul amúgy is..
Ha teheted most már ne vegyél 512-es rammal semmiképp. (pedig abból lenne 620, 720 stb..)
Marad a 820 és a 925. Én is ezeket nézegettem (inkább utóbbit), de valóban megoszlanak a vélemények itt :S Nem tudom, hogy mire használná feleséged, lehet Neki bőven elég egy több éves, jól működő típus is.
Igatzából nekem is, csak lebeszéltek kicsit róla. Meg sajnos szinte alig kapni garanciásat ezekból. Én pedig oylat szeretnék..De tudom most nem rólam van szó :D

(#74515) Bukk900 válasza sesshou (#74513) üzenetére


Bukk900
őstag

Ez esetleg? [link] igaz kamerában nem a 925 szint.

[ Szerkesztve ]

(#74516) confuser válasza sesshou (#74513) üzenetére


confuser
senior tag

4,5" alatt sajnos már közepes hardvert sem kapni. Ha a 925-öst elvetettétek, akkor mehet az egész x2x-as széria a levesbe (időtállóság tekintetében amúgy sem életbiztosítás 2 évvel korábbi sorozatból választani), innentől kezdve pedig az egyetlen 4,5" alatti telefon, amit érdemes megvenni, az az 532 (4"), de azon meg se LED, se autofókusz. 635-ből (4,5") lehetne még 1GB-os variánst keresni, de azon sincs LED (autofókusz van). Akkor már inkább 550-et vennék, és megmagyaráznám neki, hogy az a 4,7" szinte nem is nagyobb, mint a 4,5" :)

Szerk.: Ja, én csak a Lumiákról beszéltem. A többi készülék W10 frissíthetőségét egyelőre nem veszem készpénznek, bár ha jól emlékszem a BLU pont azt mondta, hogy meg fogják kapni a készülékei.

[ Szerkesztve ]

(#74517) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

sziasztok !
tesóm a napokban fog váltani 925-ről, iphone6S-re.
a telefonszámokat hogy tudnánk exportálni? mi a legegyszerűbb módja ?
:R

(#74518) B1T3 válasza Sz7Cs (#74517) üzenetére


B1T3
addikt

Move to Windows Phone. :D Viccen kívül people.live.com, exportál, majd importál. :)

[ Szerkesztve ]

(#74519) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Ez volt már? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#74521) Cane


Cane
őstag

Hello!
Drive térképeket töltenék le de a teló memóriája lassan elfogy. Sd kártyára kellene mentenem, csak azt nem tudom hogyan lehetne ezt megoldani.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#74522) StLui válasza Cane (#74521) üzenetére


StLui
veterán

Sehogy, sd-re szinte semmit nem enged rakni, hurrá, de jó, hogy vettem egy 64GB-ost bele

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#74523) dugynok


dugynok
senior tag

Üdv,
Tudom, hülye kérdés, de nem értek a wp-hez. Ha a mobil
szolgáltató letilt hálózatról egy készüléket, azt lehet sim
nélkül használni pl. wifi-n netezni, játszani meg ilyenek?
Store-ról is tudok letölteni?
Talán ios-en van olyan, hogy teljesen letilták
mindenhogy a rendszert, wp-n nincs ilyen, ugye?

(#74524) Steelers válasza StLui (#74522) üzenetére


Steelers
senior tag

W10M-en már át lehet pakolni sd-re úgyhogy nem megy kárba a kártya, csak egy kis türelem. :DD

(#74525) Cane válasza Steelers (#74524) üzenetére


Cane
őstag

Lehet már tudni mikor jön ki a végleges verzsön?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#74526) Steelers válasza Cane (#74525) üzenetére


Steelers
senior tag

Nem
Ma olvastam, valamit jan 12-vel kapcsolatban, de semmi hivatalos. Ez inkább csak pletyka.

(#74527) St3ven


St3ven
addikt

8.1, gyári zenelejátszó: zenehallgatás után kilépek vissza gombbal az alkalmazásból, de ha utána a hangerőgombokkal akarom a csengetési hangerőt állítani, a megjelenő fenti "helyi" menüben mindig megjelenik az utoljára játszott zeneszám a vissza-lejátszás-előre vezérlőkkel.

Ezt el lehet valahogy takarítani onnan? Nagyon zavaró, hogy csak csengetési hangerőt szeretnék változtatni, de a következő újraindításig ott alkalmatlankodnak a zenelejátszó vezérlőgombjai.

Remélem érthető a probléma leírása, ha nem, kérdezzetek.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74528) cattus válasza St3ven (#74527) üzenetére


cattus
őstag

Külső alkalmazással, pl. ezzel meg lehet oldani, hogy eltűnjön.

Do the thing!

(#74529) St3ven válasza cattus (#74528) üzenetére


St3ven
addikt

Baszki, nem mondod, hogy erre nincs gyári megoldás. :(((

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74530) confuser válasza Bogyó bá' (#74519) üzenetére


confuser
senior tag

Ez még nem volt. Sajnálom hogy csak japán, bár a külsejéről nem vagyok meggyőzve (plusz vastag is), de a specifikációja megfelelne. Ami viszont lényeges lehet számunkra is, hogy a SnapDragon 617-tel is megy a Continuum.

(#74531) lugosi válasza Sz7Cs (#74517) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Felhőbe szinkronizálás a legegyszerűbb szerintem.

(#74532) MC Pite válasza confuser (#74509) üzenetére


MC Pite
veterán

N8 és 808 éjfekete ha fekete, vagy tényleg lekapcsol, vagy baromira sötét (sztem lekapcsol). Hogy droid meg wp hogy kezeli a kijelzőt, vagy a panel vezérlője vagy a soc a ludas, azt nem vágom... De még így, bénácskán is röhögve jobb az amoled az ipsnél, hisz még mindig jobb a fekete, vaksötétben sem zavaró a kijelző fénye(N8 meg 808nál legalábbis; fura látni a kollégák arcán az erős fényt amikor nyomkodják a telefont), és a fehér is tud erős fénynél eközben vakítóan fehér lenne, úgy, hogy soha az életben nem nyúlok a kijelző fényerőhöz. Igaz, a panel sem piskóta benne.

sesshou: 925, sajna ebben a méretben nem nagyon van más; meg, ez még nokiás... Hátrányát nem nagyon látom(nem olyna modern benne a soc, ezt papíron tudom, gyakorlatilag meg nekünk semmihez nem kevés), használtam ismerősök 635 és 735-ösöét, nincs kérdés melyik kellene.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#74533) confuser válasza MC Pite (#74532) üzenetére


confuser
senior tag

Félre ne érts, én is jobban preferálom az AMOLED-et még "ezek után is", szimplán ezt az egy érvet kérdőjeleztem meg. De lehet hogy igazatok van és mivel alig van megvilágítva, szinte semmit sem fogyaszt a "fekete".

Amin viszont még gondolkoztam, hogy ha ez így van ahogy írjátok, akkor hogyan mérnek 0 nit-et AMOLED kijelzőknél fekete háttérrel? Vagy meg se mérik, csak ráírják hogy 0 nit mert AMOLED?

(#74534) MC Pite válasza confuser (#74509) üzenetére


MC Pite
veterán

Még egy: nem tudom hogy kijelző technológia vagy egyé függvénye, de N8, 808 és 925ön a legnagyobb napsütésben sem látszik semmi, de céges telón, mostani telómon (Z3 Compact) és legtöbb ismerősén látszanak -gondolom érintést érzékelő- pöttyök. Engem idegesít, de soha sehol nem olvastam róla.

szerk: Hát a 925nél tuti hogy nem teljesen 0, max lehet hogy nem tudják már mérni rendesen és nullának veszik. Ez már tényleg csak sötétben látszik, fekete tartamonál, pl éjjel a glance-ot nézve, együtt lehet vel simán élni. Z3C IPS-ével sokkal több kompromisszumot kell hogy kössek az adott méretosztályban telefonokat gyártó egyetlen konkurencia aki meg amoledet használ, balkezeseknek gyárt típushibáktól hemzsegő telefonokat, úgyhogy szevasz amoled :((

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#74535) ensolid válasza D4rkm4n (#74476) üzenetére


ensolid
tag

nem állítottam el semmit még a csengőhang sincs gyáriról átállítva engem az ilyen állítások nem nagyon szoktak izgatni ezért sosem nyúlok hozzá úgyhogy nem tudom mi lehet a gond

(#74536) #78032384


#78032384
törölt tag

Aki már használja a Win10-et, megmondaná a naptárba az események felvétele még mindig körülményes?

8.1 alatt plusz jel után a tárgy mezőre nem fókuszál magától, tehát még egy tapi hogy feldobja a billentyűzetet
Dátumnál a mai nap mellett még elférhetne holnap, holnapután és más és csak utóbbira tapizva dobná ki a félkarú rablós dátumválasztót
Emlékeztetőt is akarok egy órával előtte az megint felesleges plusz tapi a részletek gombra, miért nincs egyből ott

Kínomban egy ideje úgy csinálom kitűztem Cortana Remind Me funkcióját, ott legalább plusz jel után rögtön írhatok. Csak ott meg arra kell figyelni pl. "Esemény 5 órakor" és 4-re állítom hogy jelezzen egy órával előtte. Egyszer elfelejtettem "hazudni" neki és szépen jelzett 5-kor hogy most rögtön 5-kor hol kéne lennem. :)

Hiába szeretem a WP-t, egyre jobban kiábrándulok mert nincs átgondolva csomó dolog. Szép a start screen csak mikor tényleg használni szeretném...

(#74537) confuser válasza #78032384 (#74536) üzenetére


confuser
senior tag

Ha a gyári naptárról beszélünk, akkor az új esemény felvétele talán rosszabb mint 8.1-en.

Minden úgy működik mint 8.1-en, de pl. hiába állsz másik napon a naptárban, akkor is a mai dátummal kezd. Annyiban más viszont a dátumválasztás, hogy nem félkarú rabló van, hanem egy havi nézetű naptár ugrik fel, óránál viszont maradt a félkarú rabló. A dizájn persze mindenhol más, de most itt csak a funkcionalitásról beszéltünk.

Viszont a naptár pont olyan app, amiből lehet csinálni és van is jó pár alternatíva 8.1-en is. Talán érdemes lenne körülnézni (ha a szinkronizáció pl. asztalival nem fontos, de lehet valamelyik ezt is megoldja, nem tudom). Vagy alternatívaként várhatsz arra, hogy az MS update-elje az appot, ugyanis már a naptár is update-elhető Store-ból (kiszervezésre került). Bár most hogy ezt leírtam, nem vagyok benne biztos, hogy ez nem már 8.1-gyel történt.

(#74538) btudos válasza mirci18 (#74512) üzenetére


btudos
Topikgazda

Magadbol indulsz ki. :)

Sokan azt se tudjak, mit hasznalnak, csak hasznaljak. Elfelejtik, hogy egyaltalan szervizben van az eredeti, mert ugyis van mit hasznalni. Vagy csak szimplan atverik a rendszert, es mondjuk beazott telefonrol tudjak, javitas nem lesz, vissza se jonnek erte. Volt, hogy jobb telefon ment ki cserenek, mint amit beadtak, mert epp az volt a fiokban. Egy kevesbe becsuletes ugyfel siman megtartja maganak.

Szoval van rengeteg forgatokonyv, amire alapbol nem gondolna az ember.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#74539) Godfather válasza Sz7Cs (#74517) üzenetére


Godfather
aktív tag

6s-en is be lehet állítani ms fiókot. Ha a névjegyzék ott van a 925-ön, akkor egyből megjelenik az új telón is.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#74540) sesshou válasza confuser (#74516) üzenetére


sesshou
senior tag

Nem vetettuk el teljesen a 925 ot. Sot most egeszen ugy nez ki hogy az lesz a nyertes. De ez az 550 es sem tunik rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#74541) confuser válasza sesshou (#74540) üzenetére


confuser
senior tag

Akkor nem könnyítem meg a helyzeted :), mert azóta eszembe jutott a 730-735, ami ugyanakkora kijelzőjű mint az 550 (4.7"), csak egy nagyon kicsit kisebb és könnyebb készülékházban (ugyanaz a 2 telefon, csak a 730 dualSIM, 4G és Qi töltés nélkül, a 735 meg singleSIM, 4G-vel és Qi töltéssel). 550-hez képest sokkal jobb kamera, GG3, NFC és erősebb GPU, 735 esetén még Qi töltés is, viszont nincs Glance Screen. Win10 biztosan jönni fog rá (és a preview már most is egész jól fut rajta), sőt ha lehet hinni a híreknek a 735-re első hullámban jön. Egy bújtatott értesítő LED-et is rebegnek, amit a win10-ben a megfelelő driverrel vagy aktiválnak, vagy nem.

Szerk. Jó telefon a 925, csak a 20-as széria 2 magos CPU-jain jelenleg nem fut jól a win10 előzetes, szemben a 30-as és újabb szériák 4 magos processzoraival. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem is fog, további optimalizálás és egy új firmware csodákra képes, csak kérdés hogy kapni fog-e ekkora supportot egy 2,5 éves telefon. Az biztos, hogy a 925 nem az első hullámban fog frissülni, a többit meg majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#74542) akos3 válasza confuser (#74541) üzenetére


akos3
addikt

Az hogy most nincs Glance Screen a 735-ön mit jelent? az értesítések se látszanak zárolt képernyőn?

(#74543) KunEmber válasza akos3 (#74542) üzenetére


KunEmber
senior tag

A Glance igazából felvillanó értesítés (ami egész sokáig ott van, ha úgy állítod be), ilyen-e:

Ennek hiányában csak a lock sreen mutatja az értesítéseket (minden modellen):

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#74544) Bootsyka


Bootsyka
tag

Üdv Mindenki!
Akad itt olyan, aki rendelt UK-ból BLU WIN HD-t vagy JR-t? Vannak már tapasztalatok? Elvileg a Blu HD 4magos, igaz snap200-as, de azt ígérte a cég, hogy futni fog rajta W10M.
Köszi!

Lumia 530 DS

(#74545) akos3 válasza KunEmber (#74543) üzenetére


akos3
addikt

jah értem. Akkor most már legalább tudom h a 720-omon cska a lock screen mutatja :)

(#74546) tomeeboy01


tomeeboy01
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani megoldást arra, hogy lumia 950-en tudjak hálózaton megosztott filmeket nézni?
Már egy csomó appot kipróbáltam, de nem sikerült megoldani.

Feltettem egy total commandert, ami látja a hálózaton megosztott mappákat, viszont nem tud a fájlhoz appot társítani, így bukta az egész. Az appok többsége viszont csak hálózaton streamelt anyagok lejátszására képes, ami szintén nem jó jelen esetben.

Androidos rendszeren Total Commander + LAN plugin-nal és egy MX Playerrel tökéletes működik a dolog. :W

Válaszaitokat előre is köszönöm,
T.

(#74547) No.93


No.93
tag

http://wmpoweruser.com/real-photo-of-lumia-650-leaks-has-wireless-charging/

The specs are confirmed otherwise as:

Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210
5-inch 720p display
2000 mAh battery
8 megapixel camera

(#74548) EmThor


EmThor
addikt

Netflix app lesz szerintetek WP-ra most h itthon is elérhető a szolgáltatás?

Köszi

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#74549) ZavaBalazs válasza EmThor (#74548) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

öööö...? :D

No.93: nem értem én, mi megy itt a fejekben. kap prémiumabb felszereltséget, qi töltés, fémkeret, mondjuk soroljuk ide az előlapi hangszórót is, ezek mind tök jók, DE mégis a belseje visszalépés a 640-hez képest, gyengébb proci (igen tudom, hogy a 210 közelebb van a 400-hoz, mint a 200-hoz, attól még visszalépés), kisebb akku. :F még az kéne, hogy bedobják, hogy a hátlap kialakítása olyan, mint a 930-é, ezért SD kártya sincs benne, és akkor tökéletes. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#74550) A Zéé válasza No.93 (#74547) üzenetére


A Zéé
addikt

qi töltés nagy plusz, telefon és akku méret... majd meglátjuk. Legyen normális kamerája, és LTE és azt hiszem erre le fogom cserélni az 520-at. Egyenlőre eléggé várós, aztán majd a tesztekből meglátjuk mit rontottak el rajta :)

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.