Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69301) Akron99 válasza Micsurin (#69297) üzenetére


Akron99
aktív tag

Ha az ikon át van húzva akkor arra is lehet gyanakodni, hogy a SIM kártyát dobja el időközönként. Ez egy ritkább jelenség. Viszont sem ez sem az újraindulgatás nem normális dolog.

(#69302) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Irány a T akkor ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#69303) Воланд válasza Micsurin (#69302) üzenetére


Воланд
titán

elso korben kerjetek uj sim kartyat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69304) Micsurin válasza Воланд (#69303) üzenetére


Micsurin
nagyúr

2 hónapos sim , karcmentes , de rendben köszi akkor kérünk :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#69305) Воланд válasza Micsurin (#69304) üzenetére


Воланд
titán

egyszerubb azzal kezdeni, minthogy hetekig uljon a szervizben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69306) cigam válasza Bukk900 (#69295) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mivel ígérgetik, azt gondoltam tesztelgetik :B

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69307) Bukk900 válasza cigam (#69306) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezt én sem értem, hogy miért nincs még benne. Ha viszont beleteszik, akkor lesz okom feltenni. :)

(#69308) Micsurin válasza Воланд (#69305) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Rendben köszi , ha ez sem azért a szerviz tud segíteni ? Mert megszerette a kis telefont :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#69309) Estwan


Estwan
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérek az alábbi telefon beállításához: lumia 530, WP8.1
A névjegyeknél próbálkoztam egyedi csengőhangot beállítani, de nem sikerült.
Pedig a telefonra tettem fel plusz hangokat, csak nem kínálja fel opcióként. Csak a gyári hangokból lehet válogatni. A telefon dual simes, gyárilag független.
Köszi a segítséget!

Privátot küldj légyszi, arról kapok értesítést!

(#69310) Воланд válasza Micsurin (#69308) üzenetére


Воланд
titán

a szerviz valoszinuleg ott kezdi, hogy ujrahuzza a telefont.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69311) Bukk900 válasza Estwan (#69309) üzenetére


Bukk900
őstag

Az áruházból telepítsd a ringtone makert, amit a nokia/microsoft adott ki, azzal menni fog.

(#69312) SOAD19 válasza Estwan (#69309) üzenetére


SOAD19
addikt

Hali!

A Ringtones mappába másoltad az adott csengőhangjaidat?

[ Szerkesztve ]

(#69313) Micsurin válasza Воланд (#69310) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Házilag elvégezhető :((( Szóval ha nem a sim akkor a szerviznek nem sok az értelme , ugye ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#69314) Воланд válasza Micsurin (#69313) üzenetére


Воланд
titán

ezzel ujra lehet huzni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69315) Micsurin válasza Воланд (#69314) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszönöm , akkor sim és ez aztán ha nem , akkor majd szerviz .

köszönöm mindenkinek :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#69316) MrCsiT válasza Akron99 (#69294) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha azt menti az MS, hogy merre jársz (helymeghatározás), hogy milyen alkalmazásaid voltak a telón, aligha volna vállalhatatlan egy "alkalmazás adatok mentése" opció, amit vagy engedélyezel, vagy nem.
Sehol nem írtam, hogy bármi történjen kérdés nélkül: most is megszabhatod, mit engedsz menteni és mit nem -a kontaktjaid kivételével, ugye :DDD
Ilyen API, olyan API, ha egyszer biztonsági mentés, akkor az legyen teljes, a többi nekem rizsa! Adjanak ki rá toolt PC-re, ami csinál tisztességes mentést, vagy oldják meg, ahogy akarják. Amíg az MS biztosít menthetőséget, az legyen teljes, ne tologassa a felelősséget a fejlesztőre! Már az is éppen elég gáz, hogy az áruházas visszatelepítősdi miatt akár komplett, telepített - ne adj Isten, megvásárolt - appokat is elbukhatsz, mert valamiért törölték az áruházból, Te meg így jártál, ha annyi eszed van, hogy frissítéseket csinálsz a telódon, vagy szervízbe kényszerült.
Hát WTF?! Nooormáális??

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#69317) cattus válasza MrCsiT (#69316) üzenetére


cattus
őstag

Na azért ne essünk át a ló túloldalára. Nem minden az MS feladata. Ha megvan rá az eszköz (márpedig megvan), akkor igenis a fejlesztő sara, hogy nem veszi igénybe. Amúgy az, hogy az MS írja meg _minden egyes_ alkalmazáshoz a biztonsági mentést pedig kivitelezhetetlen. Mégis honnan kéne tudniuk, hogy az adott app mit akar menteni? Nem olyan könnyű ám fejleszteni (főleg OS-t), hogy átállítok két kapcsolót és már megy is.

A biztonságnak ára van. Ha ezekből a megkötésekből, amik most vannak, elvennének párat, nőne a rendszer sebezhetősége.

Do the thing!

(#69318) Karma válasza cattus (#69317) üzenetére


Karma
félisten

"Amúgy az, hogy az MS írja meg _minden egyes_ alkalmazáshoz a biztonsági mentést pedig kivitelezhetetlen."

Ez egyébként nem teljesen igaz ebben a formában, hiszen az alkalmazások sandboxban futnak, a hozzájuk tartozó isolated storage egy az egyben menthető és visszaállítható lenne. Mondjuk az Apple-nél is úgy oldották meg, hogy csak megadott terület kerül feltöltésre, és a fejlesztő döntése, ezt a mappát használja-e.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#69319) attszil


attszil
tag

Sziasztok! A páromnak most vettünk egy 535-öst a vodánál, lassan beköltöztetem, de a Glance, gyorsnézet opciót nem találom. Tudna valaki segíteni? Köszi előre is!

11 pro

(#69320) T0rnad0 válasza attszil (#69319) üzenetére


T0rnad0
addikt

Úgy tudom nincs benne Glance.

Z Fold 4

(#69321) attszil válasza T0rnad0 (#69320) üzenetére


attszil
tag

A Microsoft oldalán meg mindenhol úgy van hogy tudja.

11 pro

(#69322) SOAD19 válasza attszil (#69321) üzenetére


SOAD19
addikt

Én nem látom, hogy írnák a leírásában. :N

(#69323) attszil válasza SOAD19 (#69322) üzenetére


attszil
tag

Itt van felsorolva minden funkció és készülék [link] Gyorsnézet képernyő: Lumia 532, 532 Dual SIM, 532 Dual SIM DTV

11 pro

(#69324) skroy válasza attszil (#69323) üzenetére


skroy
senior tag

535-ben nincs glance screen. Én is hiányolom, 820-ban úgy megszoktam. :F

(#69325) attszil válasza skroy (#69324) üzenetére


attszil
tag

Bocsánat!!!!! :)) elrontottam 532!

[ Szerkesztve ]

11 pro

(#69326) attszil


attszil
tag

Hát srácok átvertem magamat, meg voltam győződve, hogy 532 vettünk úgy is kértük.
DE MOST NÉZEM EZ 535, ÉS A VODA CSAK EZT FORGALMAZZA NEM AZ 532-est.
Ne haragudjatok, hogy itt kevertem! Köszi:Attila

11 pro

(#69327) jim bcs válasza attszil (#69326) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nem baj, jobban jártatok.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#69328) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Esetleg erre valaki tud választ?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#69329) Melack válasza Tybee21 (#69328) üzenetére


Melack
veterán

Nincs ilyen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69330) Tybee21 válasza Melack (#69329) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Kár... :(

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#69331) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Hogyan lehetne kikapcsolni, hogy délben ne jelezze a születésnapokat a telefonom? Már az Outlook fiókomba is kikapcsoltam a születésnapi naptáramban az értesítéseket hónapokkal ezelőtt és mégis csipog délben. Szeretném, ha a naptár csempén jelezné a születésnapokat (meg napátron belül is) de nekem ne pittyegjen állandóan délben mert marha idegesítő. Win10-nél ráadásul nem egyszer pittyen több születésnap esetén mint 8.1-en, hanem amint az egyiket eltüntetem már jön is a következőről az értesítés. Egyszerűen akármit kapcsolok ki-be semmit sem változik az egész, ugyanúgy jelez.

(#69332) Polllen válasza tomboy0013 (#69331) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a már meglévőket csak egyesével outlook.com-ra belépve.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69333) netpeti98


netpeti98
addikt

Félig off, de az edigitalban van mostanában Lumia kuponos akció? Rémlik, hogy régebben volt.

(#69334) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! Ha valaki letilt az látja, hogy hívtam vagy azt sem? SMS-sel mi a helyzet? Egyáltalán nem kapja meg? A hívott fél WP8.1 L520.

(#69335) ferke72


ferke72
aktív tag

sziasztok!
kis anomáliák lettek lumia 720-al. napokban kikapcsolt és csak magától tért észhez semmire nem reagált.
illetve újraindul néha, reset segíthet ezen vagy micro sd is belekavarhat ?
köszi :R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#69336) tutis válasza d@minator (#69334) üzenetére


tutis
őstag

telón be lehet állítani hogy tiltson egy számot, és értesítést is be lehet állítani hogy a tiltott szám keresett. (remélem erre gondoltál)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#69337) Bogyó bá' válasza d@minator (#69334) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A letiltásnak asz a célja, hogy hagyjad békén.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#69338) d@minator válasza tutis (#69336) üzenetére


d@minator
addikt

Értem köszönöm! Olyankor kicsöng? Mert pl. iPhonon foglaltat jelez ha tiltást állítok be. SMS-sel is ez a helyzet ha beállítja megkapja vagy hogy van ez WP-n?

(#69337) bogyo112: Nyilván de nem mondott ilyet. :)

(#69339) tutis válasza d@minator (#69338) üzenetére


tutis
őstag

szerintem elmegy foglaltba, de ebben nem vagyok biztos.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#69340) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok!

Lumia 620-on eltűnt a Hívás + SMS szűrő opcióm a beállításokból! Történt már veletek hasonló?
Hogyan lehet visszavarázsolni?
köszi!

(#69341) StLui


StLui
veterán

640XL-en vagy más MS telefonon mi a tapasztalat, MS kamera vagy a Lumia a jobb?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69342) BobTail válasza ferke72 (#69335) üzenetére


BobTail
őstag

Feltetted azt a kritikus updatet, ami egy hónapja elérhető?!

(#69343) laracroft válasza laracroft (#69340) üzenetére


laracroft
aktív tag

Felraktam a Sysapp Pusher-t, és sikerült is installálnom a progit, de mikor rábökök a számra és megnyomom a hívás blokkolás lehetőséget, ismeretlen hibával elszáll... :(

Valaki hasonló helyzet?

(#69344) Polllen válasza d@minator (#69338) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyet csörög, majd foglaltat jelez. Ahol a tiltást beállítottad, semmit sem látsz belőle alapértelmezetten, sms-ből sem. Csak ha bemész a szűrőbe és ott mutatja, hogy van új. Ott az sms-t is el tudod olvasni.

Illetve lehet értesítést is beállítani a szűrés mellé. Ha kikapcsolod a szűrést, a kiszűrt hívások és sms-k nem kerülnek vissza a normál helyükre.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69345) tomboy0013 válasza Polllen (#69332) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egyesével? Hogyhogy egyesével? Ha az év hátralévő részében van 600 születésnap akkor 600-szor kell kivenni? :D Most komolyan nincs rá épkézláb megoldás, hogy ne csipogjon a születésnap délben? Google-el sem igazán találok használható megoldást.

(#69333) netpeti98: Menj fel az edigital oldalára és megnézed, nem egy bonyolult dolog. :N

(#69346) d@minator válasza Polllen (#69344) üzenetére


d@minator
addikt

Köszönöm részletes válaszod! :R

(#69347) Jofi81 válasza tomboy0013 (#69345) üzenetére


Jofi81
őstag

Ne izgulj, ki lehet kapcsolni, csak már nem emlékszem, hogy csináltam. De a Google segítségével kerestem megoldást.

(#69348) ferke72 válasza BobTail (#69342) üzenetére


ferke72
aktív tag

Mikor jött ki és milyen számának kell lennie tudjam rajta van e?
nem túl rég van meg egyébként a telefon.

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#69349) cattus válasza tomboy0013 (#69345) üzenetére


cattus
őstag

calendar.live.com -- > Jobb fent fogaskerék --> Beállítások --> Emlékeztető- és naptárbeállítások szerkesztése --> Születésnapi naptár --> lent kitörlöd az emlékeztetőt.

Do the thing!

(#69350) BobTail válasza ferke72 (#69348) üzenetére


BobTail
őstag

Mindegy a száma, keress rá a Beállítások - Telefonfrissites menüpontban, és telepítsd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.